Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona_18latka

nie chce zyć.. nic nie ma sensu ..

Polecane posty

no chyba tak :) ale nie martw sie ;teraz swiata poza nim nie widzisz,sie wydaje ci ze on jest ostatnim facetem ktory; '' moze zwrocic na Ciebie uwage i dac ci szczescie''-straszne bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
zagubiona_18latka Ja to bym chciał spotkać taką dziewczynę jak ty, by chociaż w 25%(no może i 10%) tak szalała za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_18latka
niunia, rozumiem ale ja poprostu nadzwyczajniej w swiecie nie potrafie powiedziec dosc ani jemu ani sobie! napewno nadejdzie ten moment.. ale jeszcze nie teraz.. poprostu nie umiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_18latka
dzieki Vector.. czy ja tak duzo wymagam? chce tylko aby mnie szanowal.. to wszystko.. widocznie za wiele. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
ten twój partner nie wie co traci, nie wiem jak to jest możliwe...masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_18latka
Vector- niestety.. moze gdy zobaczy, bedzie juz za pozno.. o ile juz nie jest. bo ile mozna?.. ja tez ide. dobranoc, do jutra wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Dla mnie taki gość co uderza w twarz kobietę i rozładowuje na niej emocje wyzwiskami nie zasługuje na szacunek. Nie wiem jak można tak piękne ciało kobiety uderzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty mnie wnerwiasz dziewczyno - ja to znam (nie, nie z autopsji),ale wiem jak taki związek wygląda - im szybciej się wyplączesz tym lepiej dla ciebie , ale jestem pewna że odejdziesz dopier aż on cię całkowicie zniszczy - aż twoje poczucie własnej wartości sięgnie dna, a co do Vectora - normalne że chciałbyś mieć laskę bez osobowości, taką ślepo oddaną , którą można manipulować i się dzięki niej dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
niuniaaaa takkk masz racje. Jeszcze chcesz coś dodać? Chyba każdy by chciał by uczucie było odwzajemnione o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałeś laseczce że chciałbyś mieć taką dziewczynę jak ona - tzn. jaką? taką ubezwłasnowolnioną ? przezroczystą , bez własnego zdania?? Ona taka właśnie teraz jest - dlatego męczy się w takim chorym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
niuniaaaa kotuś naucz się czytać całymi zdaniami. Napisałem, że chciałbym taką by w 20-25% tak czuła by do mnie takie uczucie, a nie tak jak ona czyli w 100% (to spora różnica) i to co napisałem odnosi się tylko do uczuć! Zarzucasz mi, że chciałbym się dowartościować:/ Otóż znam swoją wartość. Dostrzegam w sobie mnóstwo wad , ale także zalet których taka osoba jak ty pewnie nie chciałaby dostrzec. Po treściach twoich postów widać, że wypowiadasz się bardzo powierzchownie z domieszką domysłów i subiektywnych ocen. Nigdy nie manipulowałbym osobą którą kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
Casus dementis correctio fit sapientis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetłumacz mi to drugie bo jestem zbyt powierzchowna żeby to sqmać... masz rację nie doczytałam do końca - zwracam honor- nie unoś się już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vector...
niuniaaaa wskoczyłaś mi na ambicję. Ide spać, właściwie już leżałem, ale musiałem odeprzeć zarzut :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz miałam podobną sytuacje.. mój chłopak mnie pare razy uderzył..wiec chciałam z tym skonczyć i z nim zerwałam.. jednak on.. niby silny chlopak.. pozory mylą.. - zabił się ;(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_18latka
eh.. ile ja bym dała zeby bylo tak jak kiedyś.. czemu tak wiele ludzi nie potrafi zrozumieć ze chce byc z nim? .. tylko potrafi krytykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
ja np. rozumiem, ze bardzo chcesz z nim byc, zeby on byl dla ciebie taki, jak ty dla niego, ale skoro on tego nie rozumie, to nic nie wskurasz. jestes w tym zwiazku nieszczesliwa, wiec skoro nie mozesz zmienic swojego faceta na lepszego (bo to jest po prostu niemozliwe), musisz zakonczyc ten zwiazek. byc moze jeszcze nie w tym momencie, skoro nie potrafisz, ale im szybciej tym lepiej, moze nadejda jakies zwrotne zdarzenia w twoim zyciu, moze spotkasz kogos innego. najlepiej, gdybys skorzystala z porad psychologa, bo my tutaj nie znamy calej zlozonosci twojej osoby i twojego zycia, a psycholog naprawde potrafi pomoc stanac na nogi, nabrac szacunku do samego siebie i poczucia wartosci, zobaczyc dlaczego tak a nie inaczej reagujemy na pewne sprawy w naszym zyciu i jak to zrozumiemy, mozemy zaczac cos zmieniac, aby byc szczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoge kazdemu
NIGD ALE TO NIGDY NIEPOZWOL ZBEY MESZCZYZNA CIE BIL ZERWI Z NIM JEDEN CHLOPAK NIEMZOE ZNOSZCZYC CI ZYECIA ZYJ DALEJ moze keidys kogos znowu poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×