Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

jadzia 🌻 jak masz jakieś leki to bierz, a jak nie, to chociaż dużo ciepłego pij czarna 🌻 och no przepraszam, wybacz mi o pani moją niegodziwość i szczeniackie zachowanie, hańba mi, o ja niedobra :) WITAJ CZARNA :) reewelka 🌻 a o mnie tym razem nic nie było? ;> i gratuluje ze ci wychodzi wszystko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nic o Tobie nie plotkowaliśmy:) Tylko pod koniec, żeby te jazdy uzgodnić to Twój temat się nawinął:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 :p Nic mi się nie chce! Powtarzam się wiem, ale mi naprawde nic się nie chce:o Podzielcie się energią, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 leci do ciebie moja energia: bzz bzz bzzzzz bzzzz bzzzz (jakbyś nie wiedziała, co to te bzzz, to odgłos przesyłania energi jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka 🌼 masz ode mnie troche energii, bo mnie dzisiaj roznosi.... :D :D :D emilunka 🌼 paczuszku z czekolada, ptysiu bananowy, bezo z truskaweczka masz maila ode mnie :P rewelko 🌼 a Ciebie sciskam mocenko dla odmiany :) itus 🌼 postaram sie cos naskrobac :) dzisiaj jeste juz w duzo lepszym nastroju :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌼 to ja sie dolaczam do emilki 🌼 i tez Ci troche podesle :D a dla wszystkich przesylam sloneczko i piekna pogode, bo u mnie dzisiaj naprawde cudownie za oknem i 25 stopni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 ależ ja widziałam już twojego maila, tylko za bardzo nie mam pomyslu, co na niego odpisac :] cieszę się , ze wracasz na te święta do Polandu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka 🌼 to dobrze, ze widzialas. a odpisywac nie musisz :) znajdziesz wene odpiszesz. och ja tez sie ciesz, bardzo bardzo bardzo. tesknie juz starsznie za moja Rodzina i nie moge sie doczekac jak poznam dwie kafeterianki :D 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naema to dobrze, że humor lepszy a na maila czekam i widzę, że faktycznie do spotkania na żywo dojdzie, super! Emilka a dziękuję Tobie również życzę miłego, a co to takiego nakupowałaś, ciuszki czy prezenty? Ja w tym roku nie mam pojęcia co komu kupić na święta, a najbardziej to teściom, chyba im prefumy kaieś kupie, to zawsze się przyda. Naema mówisz, że wczoraj winko piłaś ja też 2 kieliszki czerw. pólsł. zostało z soboty. A tak w ogóle to dziś w pracy spotkałam dwóch kolegów jeden ze studiów drugi z lieceum, kręcą się tu po budynkach. Chyba czas na czewroną herbatkę kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---no poleciało Ita🌼---taki 6 tygodniowy to juz całkiem normalny psiak wiec karmisz go najlepiej karma ja polecam purine ale moja wcina pedegree i takie kielabski smakowe z tesco jako smakołyk labo nagroda po prostu za nimi przepada.I z Sara stosuje metode nagród i calkiem fajnie mi to wychodzi bo na spacerki juz bez smyczy w wiekszosci chodzimy.Co do pobudki rano to sie nie martw jak sie pies obudzi to uwierz mi od razu sie o tym dowiesz bo pewnie bedzie skakał piszczal szczekał jesli juz umie a jak wskoczy na łóżko to zacznie was lizac i po was skakać. Ale w nocy chyba jeszcze troche trzeba bedzie do niego wstawać.I jedzenie na razie niech bedzie w misce i woda tez koniecznie duzo wody.Na razie bedzie sie musial nauczyć przyzwyczaic ze to jes jego nowy dom ze jest w nim bezpieczny i kochany.Psy są samodzielne więc duzo rzeczy wyjdzie po prostu samo, każdy psiak jest tez inny wiec u mnie Onfim czy Miki moze byc inaczej. Jednak jeśli planujesz wziecie psiaka to jednak naciskam na chociaż tygodniowy urlop.Prosze nie rob tak że przywozisz psiaczka i od razu zostaje sam na caly dzień sam. Pobadź z nim i to nie chodzi tylko o spacery tylko o to zeby nie siedzial od razu tak sam w domu. Niech sie najpierw przyzwyczai do nowego miejsca.Oszczędzisz tym cierpienia psiakowi i swoje meble uchronisz przed zniszczeniem.Małe pieski są zlośliwe i jak zbyt dlugo będzie sam może coś poniszczyć, moze też poniszczyć coś z nudow więc prosze przemyśl to dobrze. Czarna🌼---nie fochuj ja sie z Toba witam 👄 a Japonia ładny kraj :-) Namea🌼---hej jak zdrowko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale się zapędziłam jeden pokój już na święta wysprzątany zupka dyniowa się robi :) muszę sobię usiąść i nadrabiam :) czarna🌻 to może kawka jadzia🌻 witaj :D namea🌻 byłam i znikłam niestety kasiula🌻 alma24.pl mnie zakupy robią się same to super wynalazek ita🌻 kosemtyki może i tak ale jedzenie często niestety cena w sklepie jest porównywalna ale może z takich rzeczy które ja kupuję stronki szkoleniowe na pewno warto wstąpić na forum związanym z rasom jaką będziesz mieć albo zapisać się do psiego przedszkola my akurat psiego przedszkola mieć nie będziemy weźmiemy ją na szkolenia podstawowe i pies tropiący co do karmienia pies nie ma mieć w misce jedzenia cały czas najpierw ma 5 posilków warto zapytać hodowcy jak był pies karmiony np u nas uczony był na suchym i na mokrym jeśli na suchym to wiadomo wodę powinien mieć przez większość czasu, nastawiasz budzić i sru na polko i piesek załapie że teraz jest pora oczywiście nie spodziewam się że to szybko będzie ale nauczy się spokojnie mika🌻 po wynikach już jesteś? elfik🌻 a to dranie normalnie emi🌻 a co kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita i onfim 🌻 a takie tam :) sobie płaszczyk (80 zł, masakra :) widziałam identyczny na jakimś bazarku za 300 ), do połowy uda, bardzo ładny :) do tego czapke i szalik sobie, mamie też, sweterek dla babci, kapcie dla dziadka, sobie i mamie cienki golfik, Osobistemu bluzę i skarpetki :) sobie i siostrze getry :D (coś jak leginsy, ale dużo grubsze, bo w rajstopach zimno już do spódnicy... ) No i koniec już moich wywodów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka 🌼 no wlasnie co kupilas?? eliku 🌼 a wiesz, ze chyba lepiej. dalej kaszle, ale jakby mniej i juz mnie tak nie trzesie :D na weekend musze byc zdrowa!!! wiecie co tak czytam czym karmicie pieski i sie zastanawiam, bo moja pani weterynarz bardzo odradzala takie gotowe karmy. a babka naprawde tak oddana zwierzetom, dlugo jej szukalismy, i wyratowala mojego pieska z wielu opresji i uratowala go przed nieprzyjemna operacja rowniez, wiec mam do niej zaufanie. ale w sumie, moze to jest indywidualna sprawa. sama nie wiem. a co to takiego ta purina?? onfim 🌼 mmm zupka dyniowa brzmi interesujaco :) a ja od jakiegos tygodnia mam spadek apetytu... raczej nie czuje sie glodna, dzisiaj np. u mnie juz prawie 4 a ja lece na capuccino, malym soku z pomaranczy i jednej czekoladce, a w brzuchu nawet nie burczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ale Ty jesteś, że nic nie powiedziałaś, że jedziesz:> Ja też na takie leginsy poluję, bo mi bardzo się takie umarzyły do kiecki na swięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 a zjeść coś konkretnego to nie łaska? A gdzie tam się obkupiła, wydałam chyba niecałe 200 zł, a faktycznie wydaje się tego dużo. Wiesz, to nie są ubrania jakiejś ekstra jakości czy trwałości. ale jak na płaszczyk ktory założę tylko ze 3 razy w zimie do kościoła czy gdzieś, miałabym wydać 400 zł, to ja już wolę tańszy, a za rok coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 mnie korci żeby sobie kupić krótki płaszczyk bo mam długi ale mi się znudził a taki krótki to do jeansów idealna sprawa namea🌻 chyba wiem gdzie twój apetyt się podział wpadł do mnie bo ja jem jem i jem purina to karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka 🌼 a pewnie, ze tak :) dlatego ja tak bardzo lubie przeceny... no cos apetytu nie mam, to i na nic konkretnego sie nie wybralam, moze po pracy cos zjem dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 a Ty gdzie sie skrylas?? zabzykaly Cie te bzzzyki emilki 🌼 czy jak?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 chyba mi nie pomogły:o Szefowej nie ma więc leżę łbem na biurku i marudze koleżance:o Elfik🌼 w Ciebie to ja nie zwątpię;) Cześć Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna u mnie też szefowej nie ma i ja też leżę łbem na klawiaturze tylko że, chyba przejrzałam wszytskie zdjecia jakie na n-k sa... aby do 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle się opisałam i nic. reewelka 🌻 no ja nie wiedziałam, że ty będziesz chciała tam zakupy robić :( Getrów w ogóle było tylko dwie pary :) grube, czarne, ale na moich na łydce jest różyczka taka fioletowa. za to moja siostra ma na bokach pajęczynkę białą :) ale mi się nie chce siedzieć w pracy łeeeeeeee czarna 🌻 ja cię zabzykałam?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia🌼a mi nie działa n-k, ani tego typu strony, no i nawet pocztę na o2 i na gmailu zablokowali. Ja też dziś tylko do 15:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, Onfi dzięki za wasze podpowiedzi, ale i tak mam bardzo dużo wątpliwości. Po pierwsze nie wiem czy brać 6 tyg szczeniaka, siostra mi tu gdera , że on za mały, że będzie płakał bo to za szybko odstawione od mamy, są też 12 tyg suczki, ale to problem(cieczka i brudzenie przy tym, zresztą ja nigdy suczki nie miałam) no i babka co dzwoniłam to mówiła, ze 6 tyg łatwiej wszystkiego nauczę tzn sikania Po drugie na pewno wezmę 2 tyg urlopu, tylko czy 6 tyg piesek już może wychodzić na dwór nie jest na kawrantannie jeszcze? Dziewczyny sorry , że smęce o tych psach, ale ja nie wiem co i jak. Dziś w ogóle podjadę do weterynarza i z nim pogadam, bo nie chce krzywdy mu zrobić. Emilka a jaki kolor płaszczyka? Ja też wolę tańsze ciuszki, albo z lumpka haha, to, że tańsze nie zawsze zanczy, że gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 a taki jakiś beżowo czarny, w jodełke może? czy jak to się tam nazywa. Ma taki fajny kołnierz wywijany jak teraz modne :D do tego czarny pasek, więc wygląda elegancko. Może nie jest jakoś rewelacyjnie ciepły, ale mam nadzieje ze w tym roku syberyjskiej zimy to u nas nie bedzie. A co do lumpków, ja pewnie bym tez chodzila, jakbym miala z kim. bo sama to nie wiem nigdy od czego mam zaczac. Reewelka 🌻 ale fajny łukasz nie ? :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×