Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Elfik jak pisałam wyżej mi się takie autka podobają ,ale to nie wszystko Mój ma na to duży wpływ, również ci pisałam o tym, że pracuje w terenie i nie naskakuj na mnie ja się tylko pytam, nie znam się dokładnie na tym wszystkim , nie kupuję jeszcze samochodu , w przyszłym roku dopiero a dziecko planuję na następny, rozglądam się tylko. I nie wiem czy to o to chodzi, ale mówiłam, też że szukam z napędem tylko na dwa koła a nie na 4 koła, a moc tej hondy to chyba 120km a ty ile masz koni skoro silnik masz 1,9 i jeśli można wiedzieć to jaki masz samochóod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌼 wlasnie sie zastanawiam czy dam rade moze przyjechac w sobote to warszawy, ale cos czarno to widze niestety. na pewno dam znac kiedy bede i na pewno chociaz na chwilke sie spotkamy czarna 🌼specjalnie dla Ciebie :) reewelka 🌼 no widzisz ja tez tylko dzisiaj o 😭 mysle itus 🌼 troche sie rozejrze, podpytam i moze bede miala cos ciekawego dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik i nie po co mi taki samochód tylko po co nam, to też auto dla Mojego będzie Emilka i jak byś miała do wyboru kilka aut to nie mów mi, że jako kobieta nie patrzyła byś na wygląd samochodu po części!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 ciesze się bardzo:) Ale wolałabym żebyś ciągle się usmiechała a nie o płaczu myślała. Mam nadzieję, że nic takiego złego się nie stało tylko złą nogą wstałaś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no ja dokładnie co i jak też się nie znam, z tymi jakimis zaporami na silniku to w ogóle nie wiem o co chodzi, ale wiem, że im mniejsza poj silnik i mniej koni to mniej spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 no ale co ty na mnie krzyczysz, noż przecież powiedziałam że chodzi o wygląd, bo według mnie RAV4 to najładniejszy samochód, czarny, a najlepiej ciemna wiśnia :) Ja się nie znam na tych wsystkich silnikach cylindrach, to patrzę na wygląd. Facet niech o sprawach sprzętowych myśli. Namea 🌻 Musimy się spotkać, całe Kafe obgadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌼 a nie wiem co wlasnie mi jest :o mam jakis taki niepokoj w zoladku :( cos sie chyba swieci... mam nadzieje, ze do jutra przejdzie. a Ty kochana jak dzisiaj?? ita 🌼 ja tez patrze na wyglad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Emilka myślałam, że ty może do mnie, że ja tylko na wygląd patrze hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼--ja mam 85 KM , większośc suvów ma naped na 4 koła a nawet jeśli jest na 2 ,a jak zwrocilam uwagę na inzynierów drog jak jeszcze do Lublina jeżdziłam to żadne suvy przy drodze nie stały tylko normalne osobowe auta i w takich jeżdżą inzynierowie, od wjeżdżania w teren w takich sytuacjach to są koparki a inzynierowie swoich aut nie niszczą, poza tym Twoj nie buduje drog na syberii czy bezdrożach.I to nie chodzi o naskakiwnie na Ciebie ale po prostu chce Ci przemówic do rozsądku, przyroda nie ma głosu i sama do Ciebie nie przemowi. Mówisz że ci sie podoba takie autko??ja rozumiem Hr-v moga się podobać, mnie sie strasznie podoba nissa quashqai czy jakos to sie pisze ale są rzeczy wazne i wazniejsze, a podobaja Ci sie zachody slońca? Podobaja ci sie lasy i gory?? Może i sie unosze trochę ale mnie to wkurza bo kazdy mysli tylko o sobie, bo mnie sie podoba, bo ja chcę a potem wielkie zdziwienie że mamy efekt cieplarniany :-O Więc nie bierz tego osobiście do siebie tylko ja po prostu mowię o pewnej tendencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik sprawdzałam honda ma 100 KM Gdałam,z tą znajomą i mówi, że ta Honda po mieście spala jej poniżej 8 l/100 także to chyba nie jest dużo, kurcze ja nie mówię, że jej mu niezbędny taki samochód, tylko, że mu i mi się taki podoba, ja wiem, że są inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój D jeżdzi po budowie jakims mitsubishi:) bo wypozycza maszyny na budowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Elfik i się myslisz co do geodetów na drogach, oni nie jeżdżą koparkami tylko swoimi autami, a często się przemieszczają z miejsca na miejsce, i to w takim syfie, że szok, my w ogóle MOjego autem nie jeździmy np weekend, po pracy bo jego auto jest wiecznie brudne, kupa piachu, błota i sprzętu i czego tam jeszcze nie ma. A co do przyrody to faktycznie warto się nad tym zastanowić, wiem, że np w Stanach coraz bardziej odchodzą o tych dużych silników bo u nich 8,0 lub 10,0 to na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---po mieście auta spalaja o wielę wiecej niż na trasie więc ta koleżanka cos pochrzaniła albo nie wie o czym mowi.Poza tym im auto starsze tym więcej pali, im wieksza moc im wiecej cylindrów i zaworow tym gorzej dla naszego środowiska. Ja nie stworzylam teorii ktorą tu prezentuję nie wierzysz wejdź na neta i poszukaj cos na ten temat może to do Ciebie przemowi.No i wąlsnie podoba ci się a czy twoje podbanie jest wazniejsze od świata w ktorym zyjesz i w ktorym chcesz mieć dzieci??Chcesz żeby Twoje dzieci oddychały co2 czy o2?? Ja wiem że moze pomyślisz jedno auto w tą czy w tą jaka rożnica, ale jak chcesz zmienic świat to zacznij od siebie. Tak tak wiem strasznie gornolotne teksty itp itd ale ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---Mam ciotke geodetkę i wiesz co jeździ skoda fabią :-P brudna bo brudna czasem sie ubloci ale spokojnie sobie radzi chyba ma silniczek 1.4 benzyniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no właśnie z nią i jej mężem gadałam, że po mieście ( wiem, że po mieście więcej spalają) spala około 8 l/100 a na pewno nie więcej, także np porównując Twoje auto, które ma 1,9 silnik i 85 KM to chyba niewielka różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 to Ty taka odważna, że za naszymi plecami chcesz nas obgadywać:p Dawaj co Ci siedzi na wątrobie, chętnie posłucham;) Namea🌼 no to trzymam kciuki aby to były tylko złe sygnały i żeny jutro był lepszy dzień. U mnie by było dobrze, ale od samego rana świat mi cały wiruje i chodze jak po kilku głębszych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do geodetów to mój też nie jeździ nie wiadomo czym reno kangu z silnikiem 1,2 a czym twoja ciocia się zajmuje jako geodetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna no to fajny taki świat ahahah po kilku głębszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼 no nie wiem czy jakbyś szła po korytarzu i od sciany do ściany się odbijała bo równowagi nie możesz utrzymać było by Ci fajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarna bidulko to nie wiedziałam, że aż tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---to jest nawet fizycznie nie bardzo możliwe ponieważ 85KM a 100KM to jest bardzo duża róznica do tego Ja mam malutkie auto 3 drzwiowe i silnik jtd (czyli najekonomiczniejsza wersja silnika oprocz hybryd oczywiscie) i ci znajomi mają ta HR-v z tego co pamietam wiec niewielkie ale w porownaniu z moim malućkim to jest cięzkie.Zależy też z którego roku jest ta Hr-v I teraz sobie pomyśl w jaki sposob to auto ma osiagnąc taka moc przy takiej masie mając takie spalanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼jak moje jęki i płacz doprowadzą do Twojego przyjazdu tutaj to ja mogę nie przerywać w ogóle i zapłakać się na amen. A poważnie mówiąc to zaraz wezmę się za maila do Ciebie, bo znowu mi się zbiera. Emilka🌼może nie zamęczę, bo może ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 a ty myślisz że co my innego z Reewelką robimy jak się spotykamy :P ita i elfik 🌻 koniec tamatu samochodów :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---a czym sie ciocia zajmuje to ci nie powiem jest geodetka. Dobra zkaończmy juz temat bo ja sie nakręcam za bardzo ale tak juz mam że na temat aut i na temat islamu to lepiej ze mną nie gadać bo się nakręcam tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×