Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼wygodne buty to podstawa:P CHociaż nie przeczę, że po dwóch sklepach odechce mi się łażenia:) No i na Cearefoura będziemy musiały wejść po mini choineczkę dla mnie, jeżeli do tego czasu nie kupię. No i może uda mi się P. namówić, żeby po mnie przyjechał , to może go poznasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie nie moge doczekac wigilijnych przysmakow :) u mnie sa dwie zupy :D barsz z uszkami (Rodzina mojej Mamy jest ze Lwowa, wiec u nich sie jadlo barszcz) i grzybowa (z kolei mojego Taty czesc z Wielkopolski). oprocz tego karp, rozne rodzaje sledzi, jeszcze jak mojej Mamy Mama zyla to byl karp po zydowsku tez. kapusta z grzybami, pierogi ruskie i z kapusta, kompot z suszu, ziemniaczki, kutia, makowiec... no i oczywoscie oplatek. kiedys maczany w miodzie, ostatnio jakos nie :) uwielbiam Wigilie i caly rok czekam na te wszystkie pysznosci :D :D :D i z prezentami u mnie jest raczej szalenstwo :D pozytywne szalenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na kontroli bardzo duża poprawa i dobre rokowania na przyszłość :) jeszcze jedna kontrola za tydzień ale jestem dobrej myśli :] ba nawet bardzo dobrej jakby mi odrętwienie nie przechodziło to jeszcze dostanę na jakieś ćwiczenia skierowanie ale myślę że nie będzie takiej konieczności :) pasiasta🌻 he he ja uwielbiam Cejrowskiego za całokształt zwłaszcza podróżniczy i za ten cudowny dar opowiadania że potrafi przykuć wczoraj się znów zasiedziałam a dziś znów u lekarza z książeczką super się czyta ostatnio przerobiłam RIo A można się tylu rzeczy dowiedzieć :)Spotkanie w krakowie jestem za :] bo mam najlblizej namea🌻 czarna🌻 pierwsi bedą ostatnimi ostatni pierwszymi czy jakoś tak :P jadzia🌻 mnie by się kawa przydała jeszcze nie piłam , zwyczaje tzn jest choinka opłatek żarcie dużo nawet czasami kolenda jakaś prezenty pasterka ale to coraz rzadziej, zdecydowanie pierogi barszcz grzybowa nocniczki to są moje ulubione tradycyjne dania emi🌻 oj ja się bardzo cieszę że dziś piątek bo mąż wraca strzyga🌻 ja nie mam chyba tylko dla dzieci prezentów i dla teścia bo jeszcze nie mam pomysłu ja lubię takie postne śledzie w śmietanie z ziemniaczkami w mundurkach ale mój nauczyciel polskiego robił zawsze świetne śledzie korzenne miodzio po prostu reewelka🌻 dobrze dobrze dzięki że pytasz jak dalej ku dobremu :) elfik🌻 czyli daliście sobie po razie ale jest już ok , to dobrze madziczek🌻 u nas przeważnie jest karp smażony na masełku albo pstrąg z migdałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ A ja bardzo lubie rybki:D:D:D A nawet raz w tygodniu jest u mnie rybka na obiad:)Zaś za karpiem nie przepadam i praktycznie wogóle nie jem.. Cholera jestem dziś sama i ksiegowa z rana zostawiłam mi na biurku klucze i ambafatima:(JUz chyba wszystko przegrzebałam nawet po dwa razy..cholera:/ A ja w tym roku mał bede kupowac prezentów,a dla swojego łobuza pendriwa(czy jak sie to pisze??)16GB kupuje.Przynajmniej nie bedzie trzeba tyle płyt kupować i miejsca na tym moim metrazu zaoszczedze:) Wracam do szukania tych kluczy bo nie moge sie skupic na niczym innym..cholera:( Wypada mi zadzwonic do ojca jednego z uczniów który przyniósł mi faktury i spytać sie go czy nie wziął przez przypadek tych kluczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼a co to są nocniczki? Emilka🌼zdjęcie widziałaś:P I to jak był młody i piękny:P czyli to sprzed kilku lat:D Kasiula🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no hej, bardzo się cieszę że ci się zdrowie poprawia. A skoro mąż wraca i odrętwienie przechodzi, to nie chcę myśleć, co tam się u was będzie działo :] kasiula 🌻 a pewnie że dzwoń :) Powodzenia w szukaniu, trzymam kciuki, żeby się znalazły. A swoją drogą 16GB to bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie pasterka ja u mamy mam koscioł oddalony 3 km ale i tak chodzi sie na pasterki zazwyczaj piechota, a maz był chyba ze 2 razy tylko wiec juz mu zapowiedziałam ze w tym roku idziemy o pólnocy.Ja sie zawsze wzruszam, kościoł pełen ludzi, palą sie tylko swiatełka, wszytscy spiewaja kolędy a jak jest \"Lulajże jezusni to łezka zawsze poleci.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karpia w wykonaniu mojego dziadka uwielbiam...jest po prostu boski:) już się nie mogę doczekać, a węgierska zupa rybna w wykonaniu mojej mamy to normalnie niebo w gębie:P Na pasterkę niestety nie chodzę, a w sumie odkąd mieszkam sama to na winko po wigiliach rodzinnych spotykam się ze znajomymi. Ciekawe jak będzie w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Nadrabiam zaległości 4 str mi zostały do przeczytania, ale tylko chce wam powiedzieć, że wczoraj byłam te pieski oglądać i się zakochałam w następny piątek jade po mojego \"synusia\" już doczekać się nie mogę hahaha Elfik hahah kwarantanna bo tak w necie czytałam na róznych forach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od początku tygodnia zbieram się z wyciągnięcie światełek z pawlacza i zawieszenie, żeby trochę świątecznej atmosfery poczuć, ale czasu brak. Może wreszcie dziś wyciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 widze że jesteś takim samym leniwcem jak ja :] Błagam, nie mów już o rybach :o Jadzia 🌻 ja jak byłam mała to nie chodziłam na pasterki, ale od paru lat chodzimy całą rodziną, ale za to już w Boże Narodzenie nie idziemy Kasiula 🌻 mówiłam, że się znajdą :P ita 🌻 no no no, o synusia to ty się postaraj, a nie psa będziesz tak nazywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼 no własnie co to jeste ten nocniczek? Bo ja znam tylko jeden, ale on raczej do czegoś innego słuzy a nie do jedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼znam jeszcze większego leniwca, niż ja:) Mogę nawet śmiało stwierdzić, że we dwie razem jesteśmy mniej leniwe, niż mój wspaniały facet. Ja przynajmniej mam dobre wymówki, że jeszcze ich nie wyjęłam:) Ita🌼no to widzę, że grono psich mam powiększa się w zastraszającym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz mogę z wami beztrosko sobie poklekotać:) Bajabajka🌼GRATULUJE:)Zdolniacha jestes :D A ja zaś zimy nie lubie..Wole gdy jest cieplej.najlepszy to chyba jest maj..Dostaje takiego powera ze rany boskie:P Namea🌼heh kurcze jak bedziesz noiedaleko małopolski to ja cie z najwieksza przyjemnościa ugoszcze:D Madziczek🌼ciesze sie ze wypadzik Ci sie udał:) Witaj Miliana🌼 Pasiasta🌼ja tez mam do Ciebie niedaleko:)Fajnie że sie odezwałaś:D.A i jestem chetna do opieki,moge na przemian z rewelka pilnować;) Jadzia🌼może winka grzanego na rozgrzanie??:) Emulinka🌼coś tam skrobnąłam i poszło do Ciebie;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼i ja sie ciesze ze lepiej sie czujesz:) Jadzia🌼a ja pasterke spedzam razem ze swoimi najblizszymi przyjaciólmi,bynamniej nie w kościele:P.Dla mnie jak za duzo ludzi tam sie kreci a co poniektórzy to na nerwy mi działaja.. A reszta dziewczat gdzie na sylwestra uderza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼razem możemy się opiekować-weselej będzie:P A Tosia jest tak prześliczna, że ja bym mogła siedzieć i się tylko na nią patrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 no ciesze sie, ze Ci lepiej :) ja tez chce wiedziec co to sa nocniczki :D itus 🌼 dzien dobry :) ja tez bym chciala pieska, mialabym sie do kogo poprzytulac kasiulka 🌼 witaj, dzien dobry :) jak bede w malopolsce to na pewno sie o te goscine upomne :P reewelka 🌼 😘 emilunka 🌼 😘 jadzia 🌼 😘 elfik 🌼 😘 czarna 🌼 😘 strzyga 🌼 😘 dziewczynki ja spadam na zakupy, trzymajcie kciuki, zeby sie udaly. odezwe sie jak wroce 🌼 milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 ja lubię rybki :) Ale dobrze zrobione i też nie zawsze , na sylwestra pod pierzynkę :> reewelka🌻 tak nazywamy takie małe uszka jak wyglądaką jak tortelini czyli jak hmm nocniczek jemy to z barszczem czerwonym , taka nazwa u nas jest odkąd byliśmy z bratem mali bo tak nam się to kojarzyło zawsze i tak zostało :) emi🌻 ja też nie chcę chociaż myślę że będzie miło zamówił sobie smakołyki winko kazał przygotować świece, zrobię coś dobrego na obiad kupiłam też na deser lody i bitą śmietanę hmmmm tylko ciekawe co z tego wyjdzie :) jadzia🌻 ja nie chodzę bo z tego to się spęd młodzieżowych plotkarzy robi niestety pasterki tam z przedstawieniem Bożenarodzeniowym ale dużo ludzi zamiast przeżywać to wydarzenie ględzi nad uchem o rzeczach nieistotnych i to mnie troszkę irytuje ita🌻 czyli się zdecydowałaś super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim to chyba nie masz sie co bac rozmowy z mezem skoro on o swiecach mówi :D to miły wieczór się zapowiada :) cieszę sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no jak czytałaś to wiesz co do jakich wniosków z Onfim doszlyśmy. Czyli piesek już jest na 100%?? Onfim🌼---haha dziewczyny jakby zgadly :-D A jak tam przygotowania do romantycznej kolacji?? Rewelka🌼---widziałaś Tosię??To ja tez chce!!A maila z lista prezentow czytalas??Cos ci pomoglo czy dalej sie męczysz??ja w tym roku prezentow nie robię :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼skoro do pasiastej masz niedaleko to i do mnie masz bliziutko:)Mój łobuz jest zapalonym wędkarzem a Kasia już sie nauczyła robic z rybkami wiec zapraszam wraz z dzieciaczkami na szczupaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 ja tez chcę listę z prezentami!!! Prosze prosze proszę :) Onfim🌼 zapowiada isę milutki wieczór:) Zazdroszczę i trzymam kciuki aby odrętwienie do tego czasu zupełnie minęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼dzieciaki to moja druga praca. Teraz to już moi znajomi, ale mam ich z ogłoszenia. A kiedyś takiego malucha(już 9 latek i moja siostra czasem się nim zajmuje) wychaczyłam w przedszkolu, w którym moja babcia pracowała i jego rodzice to teraz też znajomi:) Elfik🌼a no widziałam:P Już tego samego wieczoru, kiedy się dowiedziałam. Jest prześliczna...po prostu przecudna:P A prezenty od Ciebie ogarnęłam, ale zegarków nie kupię, bo pod tym względem jestem bardzo przesądna, portfel sam sobie nie dawno kupi i pasek również, więc jeszcze zweryfikuję porządnie Twoją listę i na pewno coś wybiorę, bo w lutym ma urodzony, więc na pewno znowu problem będzie. No, ale mam nadzieję, że coś mi podpowie w eekend, co by mu się przydało:) Ofim🌼ale mi zrobiłaś smaka:) namea🌼mam do Ciebie wielką prośbę-mój przyjaciel jak wyjeżdża za granicę to zawsze przywozi mi pocztówkę, więc i o taką Dubajową bym prosiła:) będzie miała honorowe miejsce koło innych na szybce w kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×