Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼widzę Cię, ale jakoś nie mam siły wracać do wcześniejszych wypowiedzi, zeby zobaczyć czemu zniknęłaś, ale pewnie o Twojego mgr chodzi. Śpiąca jestem i już odliczam minuty do wyjścia, żeby napić się kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 zrobiłam swoją wersję woła w śmietanie bo nie chciało mi się bawić z bitkami :P zrobiłam sałatkę grecką koreczki z serka kukurydzy oliwek o cebulek marynowanych , schłodziłam winko przygotowałam owoce, jeszcze ananaski muszę skroić do lodów i bitej śmietany emi🌻 no to jak nerki bolą to nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼--no widzisz a moj wet kategorycznie zakazał obcinania pazurków na razie :-O dziiiiiwnyyyy jeeeeest teeeen świaaaat :-P Miśkowy na firmowej wigilii a ja siedze i się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 oj tak obeżremy się jak wieprze spijemy jak świnie i pójdziemy spaććććć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie boli ramię tzn ten bark co kiedyś chodziłam na te zabiegi razem z korzonkami, kurcze od kilku dni mnie pobolewa i zamiast coraz lepiej to coraz gorzej, wzięłam 2 ibupromy i dalej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie wiem my dostaliśmy psa z obciętymi pazurami już od hodowcy na naszą prośbę jej akurat wolno rosną na szczęście dla nas ale jak czytałam na forum są i takie psiaki które mają co tydzień lub dwa obcinane ale tak naprawdę to chyba najlepiej jak pies się od czasu do czasu po chodniku przespaceruje i sobie je będzie ścierał sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---oj sypiesz się koleżanko :-P Onfim🌼---zapomniałaś dodać że bedziecie bekać i pierdzieć jeszcze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi to mężula nadal nie ma w domku???? Elfik moja siora szła na wigilie taką i prosiła żebym przyjechała z prostownicą i jej doradziła ubiór, a co do czego to włosy już miała zrobione, a w sprawie ciuchów jak jej powiedziałam, żeby paska nie zakładała to zaczęła się na mnie drzeć, głupie babsko się wkurzyłam, to po co mnie ona wołała......echhhh Czekam tera na owocowa herbatę mam ochote, Emilka chcesz? Bo wiem , że lubisz nie? No i znowu tv paka poszła laysów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim--no własnie mi wet mówil ze jak nam cos drapie to żeby ją po chodniku troche poganiać ale na razie nie obcinac pazurkow bo się beda potem rozdwajać.Piernik wie gdzie prawda leży :-O Ita🌼--generalnie dostaje suche ale to jest taki maly sępik i często jej skapuje coś jak my jemy ale tego sie nie ucz bo to nie jest dobre nie powinno się tak psa uczyć :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no sypie się jak stara choinka hahah Naema fajnie, że zakupy ci się udały, ja teściom chyba jakieś peefumy kupię, ale nie jakieś nie wiadomo jakie tzn chodzi o cenę, w rossmanie są przeceny tych firmowych davidffa albo moschino. AAAAAi ta książeczka o psach możesz poszukać????Plissss Ok herbatka podana!!!! Czyli 3 razy dziennie wystarczy szczeniakowi jak go nakarmię tak? Jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 he he aż tak źle nie będzie, a prawda leży po środku pewnie gdzieś ita🌻 jest coraz bliżej :) już wraca na weekend, gramowo i tak w sumie wychodzi to samo bo jak masz karmę to bierzesz wagę przecież na wiek i to co ci wychodzi rozkładasz na cały dzień plus przekąski emi🌻 jedż no to miłej jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---czyli ciachacze :-D Ita🌼---na razie nasyp mu do miski papu i niech bo nie od razu pies je na komende czyli jak mu wsypiesz przez pierwsze dni niech ma papu w miseczce niech sie nauczy w ogole gdzie jest jedzenie a potem zobaczysz jaki apetyt ma psiak jak bedzie ci jadl dużo to go karm tak jak onfim mowi a jak nie bedzie chcial za bardzo jeść to rob tak jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 tak przyczajone tygrysy ukryte smoki dobra uciekam moje kochanie przyjechało MIłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byli kolejni chetni na mieszkanie i znowu się nakręciłam bo oni się nakręcili echh może tym razem się to opchnie wreszcie. poza tym nudzi się mnie. Koleżanka dzwoniła żeby iśc na piwo, Ślepuś też dzwonił żeby iśc na piwo hehe chyba Miśkowy kazał mu się mną opiekować pod nieobecność... jest tu kto ?? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na szybko, bo zmęczona jestem. reewelka 🌻 mi pasuje, bo mam zajęcia do 16. A potem w sumie czas. Fizyk pewnie znów sobie pojedzie na parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 wiesz a mnie się wydawało że najutrudniejszą sztuką jest znalezienie lokalu do wynajęcia czy kupienia. A ostatnio słuchałam sobie audycji i jak facet powiedział że cena mieszkania w Warszawie jest porównywalna do ceny mieszkania na Manhatanie albo LOndynie to dobrze że leżałam bo bym usiadła bo już wiem gdzie bym sobie to mieszkanko kupiła gdyby mnie było stać oczywiśćie. Wieczór się udał chociaż romantyczna kolacja przerodziła się w wyjaśnianie stasiowi że nie jest kangurem tylko skacze jak kangur ale poźniej było romantycznie i fajnie eh ale się stęskniłam za nim. Eh wstałam z ogromnym bananem na ustach i piję sobie kawkę:) Chociaż moja mała zoombiaczka chyba się coś odzywa reewelka🌻 będę testować twój przepis dzisiaj jak mąż mi tylko fasolke przywiezie a powiedz mi jeszcze bo mi napisałaś coś takiego 1 papryka czerwona 1/2 papryki masz na myśli pierwszą zwykłą drugą w proszku ? Bo i tak widzę można by to doprawić :) jadzia🌻 namea🌻 rannej kawki ? Zapraszam :) emi🌻 madziczek🌻 ita🌻 he he przespana noc , nie przespana noc z radości z powodu psiaczka :) Wiem jak ja przeżywałam zanim pojechaliśmy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowe dzien dobry dziewczeta 🖐️ onfim 🌼 a ja na kawke chetnie, bo u mnie dzisiaj znowu maszyna zapsuta i nie napilam sie z rana :( zycze milego wypoczynku 🌼 wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 jak miło poczytać o takiej szczęśliwej rodzince:) poproszę o kawkę A ja właśnie obejrzałam Siódme niebo, które już od bardzo, bardzo dawna leci w soboty i tam też taka szczęśliwa rodzinka występuje:) Miłego dnia dziewczyny🌼 U Was też tak dużo śniegu napadało? MIałam dzisiaj iść kupić jakieś nowe firanki do mnie do pokoju ale chyba się wstrzymam do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kafe-koleżanki Witam przy rannej kawce Onfi ja dopiero za tydz w pt jadę po niego bo od wtedy biorę urlop na 2 tyg, ale nie wiem czy czasem nie wziąść urlopu na pełen tydz jak będą święta i wigilia czyli w sumie była bym z nim 9 dni w domku, a w ten tydz co jest sylwester brać po połówce dnia urlopu czyli po 12 by była w domku. Elfik i co byłaś na tym piwku? Emi no to zdaj relacje jak jazdy z tatą? Naemka w pracy jesteś? Zajrzałabyś czy nie masz może tej książeczki o tych pisakach? Wczoraj wieczorem wpadła psiap i w 3-kę graliśmy w karty i winko piliśmy, no i Madagaskar oglądaliśmy, ta bajka mnie rozwala, tak się naśmiałam,\"wyginam śmiała ciało...\", dziś chce wziąść siostrzeńców do kina na tą bajkę \" Piorun\" bo ktoś tu mówiła, że fajna. Tego młodszego to ciężko gdzieś bez mamusi wyciągnąć, także mam nadzieję, że mi cyrków nie będzie odstawiał. Kurcze pralka mi piszczy uciekam rozwiesić pranie. A potem za okna się biorę w kuchni, w ogóle w tym roku to muszę zrobić takie porządne przedświąteczne porządki bo gości mamy, ale to dopiero w weekend prze wigilią, bo przecież mój do tego czasu to pewno by znowu nasyfił.... Miłego weendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek u mnie śniegu brak echhh szkoda zazdroszcze Ci. A co u Ciebie słychać????? Elfik sorki, ale jeszcze jedno pytanie to na początku gotowanego mu nie dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikkkka
Kawka zaparzona, zapach niesie się po całym mieszkaniu :) Mam film "Malowany welon" i nie wiem czy do obejrzenia nie wybrać innego. Oglądałyście może? Fajny? --- 🌻🌻 www.stasieczek.com 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja dzień zaczęłam od pogrzebu :-( sasiadki ale obiecałam sobie że się nie bedę rozczulać no i jakoś oki. Ita🌼---nie nie poszlam na to piwko w końcu nie chcialo mi się, dołączam do klubu leniwców. A gotowane papu możesz mu dawać jeśli chcesz przynajmniej tak myślę tylko mowią że samemu nie skomponuje się kompletnego jedzenia i dlatego suche karmy sa lepsze ale czasem dla odmiany spokojnie może cos ugotować np mięsko z kaszą czy z ryżem i jakieś warzywka do tego oczywiście bez przypraw zadnych ;-) albo może kupic te miesne karmy co są w puszkach chociaż te w sklepach spozywczych chappi czy te pedegree to weterynarze mowia że nie są za dobre ale czasem dla odmiany chyba nie zaszkodzi. Najlepiej jak pojdziesz do weta i sie dowiesz albo niech Ci hodowca wszystko wyjaśni.No i zobaczysz co piesek będzie wolał jak nie da rady sucha karmę to może mu coś gotować i są takie zestawy witamin i mineralow w proszku i to sie dosypuje do zwyklego mieska i psiak ma wszystko czego potrzebuje. Jest mnóstwo możliwości na pewno coś dopasujesz do swojego pupilka. Onfim🌼---no właśnie trochę mnie to wszystko przeraża, ale musimy teraz jedno mieszkanie sprzedać bo mamy zaplanowany dośc spory wydatek niedługo i po prostu musimy je teraz sprzedać a to co zostanie pojdzie na nasze mieszkanie potem mama sprzeda swoje duże i chce kupić mniejsze więc też zostanie no i ciagle jest ta działka budowlana ktora na razie się zatrzymała bo gośc się ciagle namyśla no ale może jednak pójdzie :-o i jakby sie to zlożylo wszystko razem to może jakos się kupi coś normalnego no i przede wszystkim kielce to nie warszawa dzieki Bogu. Ale fakt przerażajace jest to wszystko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 ha ha ha to ci powiem że od rano ta szczęśliwa rodzinka wojuje i rzuca mięskiem żeby równowaga się zachowała :] ita🌻 no ale emocje chyba jakieś są :> elfik🌻 no to nie fajnie ci się dzień zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 heh to dobrze, że równowaga zachowana;) itus🌼 u mnie bez zmian, zajęłam się nauką. Widziałam, że pytałyście o A. i Sz. ale jakoś nie mam chęci nawet odpowiadać, wybaczcie. Tylko tyle napiszę, że Sz. się odezwał niedawno na gg i sobie trochę wyjaśniliśmy, szkoda mi się go zrobiło ale ja już nie mogę tak zmiękczać ciągle tego swojego serca, bo najgorzej na tym wychodzę i cierpię. Stanęło na tym, że teraz on ma w planach szukać sobie zupełnie nowej dziewczyny i nie chce narazie utrzymywać kontaktu ze mną. Także trochę smutno się zakończyło ale widocznie tak miało być. Tutaj akurat idealnie to przysłowie się sprawdza- Chcesz rozmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach. Ehh... A tak to jakoś leci, słoneczko ładne właśnie u mnie wyszło i ten śnieg tak pięknie wygląda na drzewach:) Uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---niech cię uściskam 👄 olsnilo mnie dzieki Tobie jak u Ciebie pada to w górach na pewno no i sprawdzilam no i fakt jeeest snieeeeeg :-D czyli jutro deseczka jupiiiiiii Miskowy juz wraca z wawy i jutro rano zbieramy jeszcze jednego kolege i smigamy jupiiiiiiiiiii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×