Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Hejka z rana u mnie taka szklana na dworze, że już czuję ile wypadków będzie. Jadzia życzę miłego pobytu u znajomych i czekamy na relacje jak było? Naema odpisałam Mika czemu się nie odzywasz jak Twoje wyniki? Jak się czujesz? I jak Twój piesio? Madziaczek to udanych zakupów, ja wczoraj kupiłam parę drobiazgów, m.in mojej babci, taką ozdobną filiżankę z podstawkiem w ładnym pudełeczku. Rewelka tak radość dziecka to jest to, wspaniałe uczucie. Onfi a co tak na warczenie dziś???? Pasiata co tam okna, ważne, że Tosia jest!!! Elfik no u nas to troszkę zawiała sytuacja była jak chcesz to Ci na maila napiszę. Wczoraj popołudniu się ściełam z Moim o pierdołę, no równowaga musi być hahah, a potem z isotrami pojechałyśmy do galerii po zakupy prezentowe, normalnie miałam dosyć tego wszystkiego to jakaś kompletna masakra była, tłumy...... Za to już mam z głowy wujka i ciocię Mojego, bo oni nie mają dzieci i tak zawsze nam coś dają to my im też jakieś drobiazgi: wujkowi taki zestaw: piersiówka na alkohol, otwier. do wina i miarka do alkoh. w takim ładnym drew. pudełku a cioci taką misę do sałatek na drewnianym podstawku, dziciakom gry planszowe i kase damy i też ich z głowy mamy, jeszcze pare osób zostało. A co atmosfery świątecznej to ja też nie czuję Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jestem zła od rana i mam dużo pracy, więc tylko się witam i spadam stąd. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W sumie mogłabym skopiowac wypowiedz Rewelki... Ja tez zła i niewyspana ... Może u Was dzien będzie lepszy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---no chcę zawsze to jakieś doświadczenia z ktorych mozna wyciagnąc wnioski więc czekam na maila. Rewelka🌼---jak zajęcia?Jak samopoczucie poza tym ze zła jesteś?? masz 🌼 na rozweselenie czarna🌼----Tobie też ślę 🌼 i czemu taka zła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼dzięki:) Dostałam 5 z ćwiczeń wczoraj, bo referat miałam. Ogólnie zła jestem, bo miałam małe spięcie z P. wczoraj i wydaje mi się, że on jeszcze na fochu jest. Przeprosiłam wczoraj, dziś napisałam rano coś, po smsowaliśmy chwilę i nie odpisał mi na coś, więc ja się nie odzywam. Będzie miał chęć to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 Dzięki Kochaniutka:) a nie wiem, chyba tak dla zasady;) Nie wyspałam się, strasznie z tego powodu padnięta jestem i chyba stąd zły nastrój:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 to dobrze że już lepiej ita🌻 problemy małżeńskie czarna🌻 może jakiś dziś dzień złośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi a co to za problemy małżeńskie? Rewelka to życzę miłego popołudnia chociaż, Czarna Tobie również i Onfi Tobie też!!!!!Kochane nie złościć się, złość piękności szkodzi!!!! Elfik napisałam Tobie A ja mam totalny ubaw z Mojego tzn z jego zazdrości, bo chcemy z kolegą z pracy jeździć do pracy raz jego autem raz moim, bo tak taniej będzie a w sumie niedaleko siebie mieszkamy, aten zazdrośnika struga hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 mam męża cholernego egoistę zapatrzonego we własne JA emi🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼sądzę, że i romantyk w pewnym momencie zamieniłby się w egoistę, chyba, że na jakąś mimozę trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi, ale mi się wydaje, że każdy człowiek jest z natury egoistą, no chyba, że relacje matki i dziecka coś zmieniają mam taką nadziję, bo ja jestem taka z natury, że jestem straszną egoistką i czasem jak mam coś zrobić dla Mojego typu kolacja albo obiad( to sobie myślę a czemu on nie może tego zrobić), albo inne rzeczy to czasem się ugryzę w język i się \" poświęcam\". Emi jak jazdy z tatą? Elfik, Onfi ile się płaci za odrobaczanie i te szczepionki u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 narazie mam kolejne badanie, tzn rezonans, wiec dopiero wtedy bedzie wiadomo co i jak A z psem bylismy u weterynarza odrobaczyc go, musimy wyleczyc mu uszka i dopiero wtedy bedzie go mozna drugi raz zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 no weź bądź poważna :) ita 🌻 a jazd z tatą nie było gdyż na chwilę obecną auto u mechanika, coś tam padło. Ale za to spędziłam z nim trochę czasu bo nie widziałam się z nim od września chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼jestem bardo poważna:P Po prostu wyobraziłam sobie romantyka jako egoistę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼też o gwiazdach pomyślałam:D Wiesz...bo to było by tak...-Kochanie, te gwiazdy są moje(romantyk) -Ależ nie kochanie, one są moje...(jego miłość) -Kochanie...(tu powinny paść odpowiednie słowa, które muszą być ocenzurowane tutaj)te gwiazdy są moje, a Ty jak chcesz mieć gwiazdy to sobie je namaluj i powieś na suficie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 aha, i to miał być ten egoizm tak? :) No ja cię proszę :D Kurde, za takie naśmiewanie się to ja do piekła prosto pójdę i nie będzie dla mnie ratunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 a mi się wydaję, że w imię miłości by powiedział \"dobrze kochanie miłość polega na dawaniu od siebie jak najwięcej to prosze weź sobie te gwiazdki a ja będe cieszył się Twoim szczęściem!\" Takie małe wtrącenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 🌻 będzie weselej :) W sumie zebrałaby się tam całkiem niezła ekypa :D I widzicie jak to można sobie humor poprawić? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie przez Was rozmazałam bo sie ze smiechu poryczałam :-P Rewelka🌼---i to wszystko przez Ciebie :-P Ita🌼---poszłoooo na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼Romantyk to jeszcze do słoika by kilka gwiazdek schował i dał w prezencie, żeby jaśniej w smutne dni było:P Oj dziewczyny...ja już czuję jak się smażymy i powiem wam, że jest mi z tym bardzo przyjemnie:P Elfik🌼cenzurę musiałam zamieścić, bo romantyk nie używa wulgaryzmów jak i wielu innych rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×