Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A tego to nie wiem Onfi podam przykład jakiś damski versace perfum 50 ml u nas w rosmanie 65 zł a w douglasie 230 zł , wiem też , że davidoff damski 50 ml 89 zł a normalnie to nie wiem po ile jest. Teściówce kupię ten versace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 ale to jeszcze pytanie czy woda toaletowa czy perfumowana zajrzę do rosmana w tygodniu bo szukam kosmetyków dla teścia :) to zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz też. kurna... okazało się, ze mi się wykłady jutro zaczynają i teoretycznie muszę zostac na uczelni do 18 :( ale facet przeważnie na zajęcia przychodzi nawalony albo nie przychodzi - rosyjska ruletka i nie wiem czy będę musiała zostac czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam kolejne ciasteczka! Jak ja uwielbiam przygotowania do Świąt!! Dzisiaj poza tym zamówiłam sobie karpika i kupiłam część składników na sałatkę jarzynową - już czuję świąteczną atmosferę :-) A okna? Na szczęście wcześnie robi się ciemno ;-) Ależ się czepiłyście biednego Romantyka! Paskudne Baby! ;-)A ja Wam powiem, że lubię jak mój Samiec bywa romantyczny - z tym, że jego bym nigdy nie podejrzewała, żeby coś takiego na jakimkolwiek forum napisał ;-) Onfim 🌻 najwyższa pora na jakąś poważną resocjalizację. Szkoda Cię Kobieto! Ja mam w rodzinie przypadek, kiedy kobieta dała się zupełnie zdominować - to nie jest życie... Walcz o siebie, póki jeszcze masz siłę. Madziczek, Elfik, Ita - już wysyłam. Znikam poprasować. Dobrej nocy! Do jutra! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---Tosia rewelacyjna :-D jaki ma słodki zadarty nosek i jakie hipnotyzujące niebieskie oczyska świetny bobas ;-) dobrze sie spisaliście :-P Ja tez lubię jak Miskowy jest romantyczny choc zdarza się to raz na ruski rok :-O ale bywa :-) A my wredne nie jesteśmy tylko chyba bardziej bezpośrednie niż wcześniej ;-) i może faktycznie wyciągnie jakieś wnioski i będzie mu się lepiej żyło w dzisiejszym świecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem wam tak-romantyzm jest miły jak jest raz na jakiś czas i bywa zaskoczeniem, a nie fanatyzmem:)Niestety co za dużo to nie zdrowo i robi się mdło... Ja Tosię wychwalałam już wiele razy, ale to dziecko po prostu jest boskie:D Miałam zamiar jeszcze odkurzyć, ale zlitowałam się nad sąsiadami i tylko zamiotłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 więc w sumie bez różnicy ja bym nie poszła pasiasta🌻pierniczki mówisz mniam mniam ja jestem na etapie dziś ostatnie dwa okna :] Wiem mnie też mnie szkoda ale to jest to co powiedziała moja mama facet myśli że ja tu chyba tyłkiem do góry leżę. Nie mam pojęcia zwłaszcza ze po tym co mu powiedziałam wczoraj dostałam miłą wiadomość na gg ja cie kocham ty mnie nie. NO normalnie trzymajcie mnie. Czy ja się wysławiam normalnie w jakiś niezrozumiały sposób? Na szczęście nie należę do osób które dają się bardzo zdominować (albo bardziej) ale jestem teraz osobą która nie ma pojęcia co z tym zrobić. elfik🌻 dobrze się spisali z przyjemnością na pewno :] Boże takie te maluszki są takie rozkoszne a potem to im już takie rogi rosną. reewelka🌻 wszystko dozwolone w rozsądnych ilościach madziczek🌻 namea🌻 może kawusia :> emi🌻 jadzia🌻 ita🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ onfim 🌼 chetnie chetnie :) mam tyle pracy przed tym wyjazdem, ze nie wiem w co rece wlozyc :( a jeszcze nic nie mam gotowe, kartki nie napisane :o w pracy kolomyja. ech... itus 🌼 dzieki za maila, postaram sie dzisiaj odpisac reewelka 🌼 a ja nadal czekam :D za pare dni sie widzimy :) nie moge uwierzyc :D :D :D pasiasta 🌼 a czy ja tez moge prosic o zdjecie Tosi?? :) dla calej reszty kwiatki, bratki i stokrotki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 eh myślę o tym moim nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem trapi mnie to. Najprościej to pokazać facetowi że się go nie potrzebuje tylko która kobieta w głębi serca chce pokazać że facet jest jej nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cholera ale mam podły humor.Mój chłopak zdażył mi juz zjebać moje samopoczucie z samego rana Byłam wczoraj na zakupach,miałam nic dla siebie nie kupować oczywiscie nie wytrzymałam Jestem na diecie od paru dni,ostro tez wzięłam sie za cwiczenia ale miałam wczoraj taka chandre ze zjadłam duża paczke chipsów i cała czekolade. Nienawidze siebie czasami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼i dietetyka byłam który opracował mi jadłospis na 2 tygodnie,choc mówił mi ze w moim przypadku nie potrzebuje diety tylko więcej ruchu.I tak bede musiała karnet na siłownie sobie zapodac bo na fitness u nas sa takie kolejki jak za czasów komuny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 moim zdaniem powinnas sie zdystansowac i pokazac mu, ze z Toba nie takie gireki... nie abiegaj o niego, nie prowadz niepotrzebnych rozmow, w miare mozliwosci zajmij sie soba. jak przyjedzie to zostaw go z dzieciakami i umow sie z koleznka na caly wieczor... moze to cos pomoze. facet jak poczuje, ze moze cos stracic, ze cos mu ucieka to zacznie to gonic... zrob sie niedostepna... wiem, ze w malzenstwie ciezko takie cos przeprowadzic, ale sprobuj. nie krzycz, nie obrazaj sie, swoim zachowaniem pokaz mu, ze Ci sie ta sytuacja nie podoba i nie bedziesz jej tolerowac. zachowujac spokoj i opanowanie, wygrasz ten \"spor\" :) powodzenia kasiulka 🌼 tule od rana :D dobrze Cie widziec. a chipsami sie nie przejmuj. kazda z na ma chwile slabosci :P 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jestem wściekła na maxa😡 Syfy na ryju mi powyskakiwały jakbym dopiero 15 lat miała i zaczęła dojrzewać😡 W dodatku pofalgowałam sobie ostatnio ze słodyczami i dzisiaj w spodnie ledwo się zapięłam😡 I jeszcze moja kierowniczka doprowadza mnie do furii😡 Oj, to będzie dłuuugi dzień.... Onfim🌼 ja na Twoim miejscu zaczęłabym go ignorować. Faceci to taki prosty lud, że jak mają coś na wyciągnięcie ręki to już dupy nie chce im się nawet ruszać. A jak nagle zaczyna im się burzyć harmonia w końcu zaczynają się dowiaadywać do czego rozum służy. Kasiula🌼 witaj w klubie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼przysyłam buziaka😘 Nie potrafie być wogóle konsekwentna i chyba to najbardziej mnie drazni w sobie.Wystarczy chwila słabosci,jakiś dołek i olewam wszystko byle sobie tylko poprawic humor. Onfim🌼no własnie ignoracja bedzie w twoim przypadku najlepsza.Bez kłotni,bez fochów,ale pokazac mu że to nie on jest przeciez pepkiem świata i Tobie też sie cos od życia należy Czarna😘wrrr........nie podchodzić bo zabiję!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 możliwe że ruch to dobra rzecz. Ja powinnam wprowadzić jakieś ograniczenia i zacząć ćwiczyć ale nie bardzo mam ochotę. A może już siły nawet nie ma :( namea🌻 czarna🌻kasiula🌻 no zobaczymy co to da tylko nie wiem czy on już nie jest na tyle leniwy żeby nawet zauważyć że coś się dzieje. Zamknie się w tej swojej jaskini przed kompem i nie wyjdzie bo tak mu będzie wygodniej. On zawsze wybiera to co jest dla niego wygodniejsze gdzie nikt niczego nie będzie wymagał. Szkoda tylko że do mnie to tak późno dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och moje dziewczynki kochane :) kasiulka 🌼 ja tez czasem mam problemy ze swoja silna wola :o cholera jasna... a teraz jak potrzebujesz poprawy humoru, to ja Ci pomoge, chipsy wyrzuc w kat :P czarna 🌼 tule mocenko... pryszcze w koncu znikn, za trzy dni weekend... bedzie ok :) glowka do gory onfim 🌼 on musi odczuc, ze Ty bez niego, jego zaintereswania i atencji dasz sobie doskonale rade i tez bedzie szczesliwa (nawet jesli to nie do konca prawda ;) ) ale niech on tak mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌼 kochana zauwazy!!! moze nie od razu, ale tu musisz byc wlasnie konsekwentna... daj temu czas... nie rob obiadkow, nie prasuj koszul, nie pierz... ma dwie rece to niech ich uzyje. badz zajeta ciagle, zostawiaj go z dziecmi, niech troche zobaczy jak Ty ciezko pracujesz!!! a jak bedzie bez krzykow, bez wyrzutow, tylko spokojnie, z krotkimi trafnymi argymentami, po ktorych Ty skonczysz dyskusje, to na pewno sie zastanowi: Co sie dzieje?? bo bedzie cos innego... dasz rade! jestes silna, dzielna kobieta! :D dwojke dzieci urodzilas, a to juz cos bardzo duzego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 jakie w kont niech nam da :) Tak tylko zawsze jak tak robiłam efekt był krótko terminowy.Bo za chwilę o tym zapominał nawet jak obiecywał że bedzie pomagał już na następny dzień było mu się ciężko ruszyć i zapytać co trzeba zrobić. Taa jakby urodzenie dzieci to był jakiś normalnie wyczyn dostanę medal tylko co mi z tego. A wiesz co jest najśmieszniejsze że on ma do mnie pretensje że ja już nie jestem tą seksowną babeczką którą byłam wcześniej no normlanie ku......a co to miał być. Nie moja wina że dogadzam wszystkim24 h na dobę 7 dni w tygodniu ledwo mam czas żeby sobie tu siąść i popisać nie mówiąc o poświeceniu sobie nawet godziny dziennie to on jeszcze mi z wyrzutami. No normalnie nóż mi sie w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Czarna🌼wysyłam trochę humorku, bo dziś u mnie w miarę spoko z nim:) Mi też twarz zaatakowało ostatnio i nie mam pojęcia od czego, bo nie jem dużo słodyczy, a tym bardziej czekolady. Ofim🌼jeżeli mówisz, że efekt jest krótkoterminowy, to Ty postępuj w ten sposób dłużej, nawet jak obieca, że będzie pomagał. Namea🌼ja też nie mogę się doczekać spotkanka:) Wiesz już, o której będziecie jechać do domu z siostrą? Kasiula🌼ja też nawpierdzielałam się chipsów wczoraj. A co Twój mężczyzna narozrabiał? Zablokowali mi kolejną pocztę w pracy, tramwaj sie popsuł, więc spóźniłam się do pracy, ale reszta jest w miarę ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×