Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Hejo!!! No jak się fajnie robi ,,stare\" kafeterianki sie złażą Rewelka🌼---no to zdradź nam jaka Strzyga jest w realu???:-D I jak humorek u Ciebie??P jeszcze zyje bo coś go chyba ostatnio ustawiałaś z tego co pamietam :-P Agi🌼---heeeej Pasiata🌼---ja pytałam nie anonimowo o Aguchę więc pomarańczy nie odpowiadaj ale mnie możesz :-P Ita🌼---haha Ty mnie nie ciagnij za język bo o Sarci jak sie rozpiszę to nawet Twoje posty moge na długość przebić :-D No ale skoro nalegasz więc Sarcia ma się świetnie szatani cały czas ale przy tym jest taka koffana że nawet od klapsów się wymiguje :-D Poza tym cieszę się bo już jest całkiem madra ładnie się slucha pilnuje się. Uwielbia biegać wiec jak ją puszczę ze smyczy to jest jedna rozmazana smuga w parku gdzie spacerujemy :-) No i wlazła mi w serducho maxymalnie i gdyby nie ona to bym zdecydowanie gorzej znosiła to siedzenie w domu i szukanie pracy :-) No koniec :-P Acha ja chce cappuccino Namea🌼---to duzo sił życzę. Emi🌼---a Ty jak tam sobie zyjesz?? Mika🌼---jak Piorunek??Piorunujący?? :-) Czarna🌼---ponoć na wybrzezu było trzęsienie ziemi jakies małe to prawda?? Ivette🌼---jak tam zdrowie?? Onfim🌼----a u Ciebie jak temperowanie męża?? Strzyga🌼---no ładnie ładnie ale ja tez wczoraj posiedziałam na piwku troszkę ;-) Soma🌼----cześć czołem kluski z rosołem :-P Vita🌼---i jak rozmowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌼nic nie ruszłyma...póki co mam 1.5 strony i zamiary same...więc może między świętami, a nowym rokiem uda mi sie nadgonić. A jak u CIebie? Elfik🌼P. żyję i mnie wkurza, więc napisałam mu smsa i postanowiłam sie nie odzywać. A Emilka i Strzyga widziały go wczoraj:) A Strzyga-sympatyczna dziewczyna:) Namea🌼postaraj się przyjechać w niedzielę:) Ale fajnie by było:) Ja mam beznadziejny nastrój, więc zagrzebuję się w papierach, bo tak najmilej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---z tym kiepskim nastrojem to juz nudna jesteś :-P a Z P. to moze dla odmiany trochę pozytywnych wibracji byś wprowadziła a nie tylko fochy i czarnowidztwo :-P I sympatycznie że Strzyga sympatyczna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no, no mówisz , że szaleństwa podwórkowe z psiną , hahah ja na to jeszcze będę musiała poczekać bo wet mówił, że tak dopiero po ostatniej szczepionce można bezpiecznie spacerować i szaleć na dworzu itp. Jutro chce skoczyć na ryniacza i zobaczyć te legowiska i kupić miski, smycz i zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼może i nudna, ale taka prawda. P. mnie wkurzył dziś z rana, bo chyba zbyt pewnie się poczuł, więc mu napisałam, że przykro mi, ale coż i milczę. A jak mi napisał, że nie wie co będzie wieczorem na moje pytanie czy się widzimy, więc jeszcze go nie poinformowałam, ale ja już czas sobie zajęłam, a on niech sobie robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale się cieszę, prawdopodobnie będziemy przeniesieni do urzędu bo tu chyba zlikwidują super, cieszę się że nie zostanę na lodzie Rewelka a co ty tak ciągle masz zły humor nie rozumię? Coś Cię gnębi czy co? Napisz na maila jak tu nie chcesz Naemka tylko nie zapracuj się ty nasz pracusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam wreszcie od sprawdzania nowych ofert pracy i drukowania i kompletowania- ehhh, czarno widze swój los w tym roku, choć znalazłam 3 urzędówki:) Ale od kolejnego roku napewno BĘDZIE LEPIEJ!!! :D Dzisiaj deszczowo w krakowie, a ja musze iść na zakupy: prezenty + dwa stroiki do kancelarii( wybieram sie do znajomych kancelarii z pytaniem czy moze coś nie wiedza, jest okazja zeby zaglądnąć czyli święta + życzenia:P no i zapytam delikatnie- a nóż widelec:) Pozniej ploty z kolezanką- tez mecenaska, więc pomarudze jej , ale to najlepsza kolezanka wiec moge- chyba bede z nią chodziła na rozprawy póki co-tak ustaliłyśmy i wpisze mnie na praktyki do siebie zebym dziury nie miała mw CV-jako asystent heheh-bo co!! NASTRÓJ U MNIE DZISIAJ DOBRY JAK WIDAĆ:) nie marudze( rewelka mam nadzieje ze Ci sie udzieli:)) Jutro obiad u teściowej-taki świąteczny a w piątek jade do rodziców juz-sprzątac w domku u mamy i i gotwac z babciami :D Elfik🌼co do spotkania wczorajszego : SEKTA-jednym słowem Takie pierdoły koleś gadał ze szkoda słów.Ja zadawałam duzo konkretnych pytań na które koleś nie chciał odpowiedziec i strasznie sie wymigiwał.Gadał do nas i dawał przykłady jak dla dzieci i starał sie rpzekonać i pokazac w samych superlatywycha przyszła współprace znimi. Bo umowa o współprace(załozenie działanosci) , oczywiscie mówiłam ze mnie nie urządza taki typ umowy i słowo FIRMA, Ściemniał ze pomagac będą 2 lata a w rzeczywistosci 6 tygodni-bo tyle trwa kurs po którym sami sobie pracujemy na siebie i sie rozliczamy z wyników. Umowa na 3 miesiace-a ja sie niewykrzemy to nie przedłużają umowy+ konsekwencja w postaci 5 tysiecy za odbyty kurs wczesniejszy HAHAHAHAHAHA no myślałam ze padne.KOles pokazywał zarobki na wykresie-nie widomo kto robił badania, kiedy, ani nic- ze niby 5 osób w ostatni kwartale to 40 tys miesiecznie- jedynm słowem-=pranie mózgu!!!!! Szkoda gadac- Life Plenner= agent ubezpieczeniowy. KAWCIA KTOS???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka🌼ja kawcia:) Czesc dziewczyny🖐️ Wiecie ze mi ostatnio ciężko się wyslowic i jakos zwyklych słów zapominam np.takich jak POKROWIEC na telefon ale nie tylko,wczoraj w sklepie nie mogłam wyjaśnić o co mi chodzi i już prawie na migi zaczęłam pokazywać.totalne zaćmienie;)hehe Dzisiaj sprzątam na święta w mieszkaniu. Miłego dnia:) Jadzia🌼gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Wczoraj nie byłam w pracy (coś się kiepsko czułam), więc na kafe też nie. Miałam koleżankę u siebie na dwa dni do tego. Na szczęście wczorajsze spotkanie i zakupy się udały, połaziłyśmy po sklepach, potem kawka, ploty i do domu. Strzyga 🌻 fajnaś :) Reewelka 🌻 dzia za telefon, już dawno z kimś tak przez tel. nie bajdowałam :) dzia za miły wieczór i już czekam na spotkanie w weekend :) Jak po jazdach? jak tam Łukanio? Namea 🌻 ty zarzuć na maila jakimiś szczegółami kiedy, gdzie i o której będziesz :] ita 🌻 przykro mi że tak wyjdzie z pracą Twojego. Tym sposobem będziesz miała weekendowy związek, prawie jak mój :) onfim 🌻 czyli co, szykujesz mężowi pranie mózgu ? :) elfik 🌻 stęskniłam się za tobą :* madziczek 🌻 czarna 🌻 za tobą też :) mika 🌻 cześć i czołem, kluski z rosołem :) vitalijka 🌻 pozdrawiam i życzę miłego dnia, z tymi praktykami u koleżanki to naprawdę dobry pomysł :) Pasiata 🌻 dobrze napisałaś o tym romantyzmie :) fajnie że jesteś Życzę miłego dnia znad kubasa z kawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼bo mam powody ku złemu humorowi. Emilka🌼Prawie wypadek mieliśmy, bo prawie wjechałam w inny samochód-bo dostałam zaćmienia, który pedał jest który:O Łukanio spoko. A tak szmata nie daje mi spokoju...siedzę i ryczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po kawci- ide sie zbierac na zakupy-wsumie nie chce mi się chodzic, bo zimno i deszcz pada-ale jakoś przezyję:) miłego popołudnia dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emilka i Madziaczek Rewelka aha, a co za szmata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelka 🌼 nie jestemw temacie ALE nie rycz!! przemyśl, pomyśl-za i przeciw, i dlaczego masz ryczej-raczej działaj, czasem przez niedziałanie-zalezy jaka sprawa i sytuacja Póki co moge Cie tylko mocno przytulić i wirtulanie skupać dupe:Szmacie: -buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny deklaruje sie wpasc na kafee o 21- 🌼 pozwiedzam stronki sobie i coś więcej poczytam- 🌼ktoś przybędzie na herbatke tez??? albo czekolade :D poplotkujemy moze, nawet pomarudzimy, poobgadujemy niedobrych ludzi :) ja juz w piątek znowu wyjedzam az do końca roku!!!! ale choc bym miała godzine siedziec zyczenia od rodziców na kafee wyśle napewno:)-wiec sie pojawie-ale moge odpisywac z dwu godzinnym opóznieniem-online ..... teraz zmykam[buziaki dla was wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 ważne że wypadku nie było. Łukanio to biedny będzie jutro, bo będzie nas miał jedną po drugiej :) A co szmaty. Nakopać jej duupala? Daj namiary, znajdę ją i pogryzę. A co do ciebie, to powiem ci tyle: Nie zniżaj się do jej poziomu. Wiesz jak to mówią, bądź mądrzejsza i nie wdawaj się w dyskusję z głupim, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem. Ona jakaś głupia pizda jest, bez honoru, godności i w ogóle bez niczego. Daj se siana maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼długa historia, ale w pełni zasluguje na miano szmaty. Emilka🌼nie dość, że zasypuje mnie od rana smsami, to dzwoniła, gadała głupoty, a teraz na koniec zadzowniła jak przez drugi tel. gadała z nim, ale chyba nie świadomie to zrobiła, bo guziki wciskała i nie wszystko słyszałam-ale nie byłam zadowolona z przebiegu rozmowy. Vitalijka🌼bardzo CI dziękuję kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 smaki mi takie robisz że normalnie po pizze zadzwonie chyba soma🌻 witamy ponownie :) ita🌻 oj tak maluchy wyczyściły ciasteczka :) elfik🌻 a nijak idzie :/ vitalijka🌻 no deszczowo ale widziałam słoneczko przez chwilkę emi🌻 nie wiem jak sie do tego zabrać jestem w nastroju ani siły ani chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie działa mi poczta w pracy, więc po 18 zadzwonię do Ciebie i Ci opowiem. Ofim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼----czekam na maila bo nie jestem pewna czy wiem o jakiej szmacie mowisz :-O i co sie stało??Nie chce sie odczepic czy jak?? Onfim🌼---echh bądź dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 :D emi🌻 to dobrze troszkę słonkiem się podzielisz, albo można tak mówić jeszcze o byłej która jakimś cudem staje się najlepszą koleżanką wrrr elfik🌻 eh normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼czekaj cierpliwie:) Elfik🌼o tej szmacie mówię, która jest popierdolona i chciała starsznie namieszać, ale chyba jej się to nie uda. Wieczorem napiszę maila. Ofim🌼nigdy nie stanie się moją najlepszą koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼przepraszam-nie zrozumiałam. Jego najlepszą koleżanką też się nie stanie-tego akurat jestem pewna w 100%, bo dziś miałaś poświadczenie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×