Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita🌻 no to jutro bedą fotki mam nadzieję , dzięki zaraz sprawdzę pocztę emi🌻 hmm no mam Ale się wkurzyłam pojechałam sobie dziś do miasta coś załatwić wstąpiłam na kleparz po warzywka kupiłam pomidory na sałatkę laska mi spakowała i prawie cała siatka nienadających się do użycia kurde jak sobie człowiek sam nie zrobi to normalnie wrrrrr i jeszcze mi wesołych świąt szmata życzyła normalnie obić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼szmata się wyciszła i mam nadzieję, że na amen, bo nie chce się już denerwować. Boję się teraz w sumie sylwestra. Emilka🌼mi opowiadał, że w piątek jedzie na urodziny i pępkowe, więc w sobotę na kacu będzie prezenty kupował:) A ciekawe, ciekawe czy będzie tęsknił. W sumie mieszka blisko mnie, więc może uda mi się z nim na browara na osiedle umówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a ja myślę, że to jeszcze nie koniec... Ważne że masz P. i że jest ok między wami. Olej suczinę :) A co do Łukaszka, to fajnie byłoby się kiedyś z nim na priv spotkać, bo ja go naprawdę polubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼przez tą całą akcję wrócily do mnie wszystkie wątpliwości i obawy, których próbowałam się pozbyć. Boję się jak cholera, wiem że będę nie ufna i podejrzliwa, ale nie chcę popaść w paranoję.A ona może odpuści, bo jak nie, to będzie bardzo ciężko i może udać jej się dopiąć swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ona mieszka pod Warszawą. Próbuję się nie dać, ale jednak to we mnie siedzi. Spadam do dzieciaków. Miłego po południa i wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos staram sie trzymac... nadal nie dociera do mnie fakt, ze juz nie mam ojca :( nawet nie mialam okazji sie z nim pozegnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam porządek w outlooku, w skrzynce odbiorczej, bo miałam tam pełno spamu i w ogóle jakieś takie rzeczy znalazłam o których zielonego pojecia nie miałam:) powywalałam prawie wszystko i teraz mam czyściutko:) Ale ja to jestem taka zakręcona czasami, że aż sama z siebie mam ubaw:) Jedna koleżanka ze studiów mi wysyłała maile takie fajne ze śmiesznymi rzeczami, a ja nie wiedziałam kto to i je kasowałam. Dopiero teraz się zorientowałam i dodałam ją do kontaktów;) ehh... Nauka jako tako idzie. Ćwiczeń póki co brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze coś wam miałam napisać tylko nie wiem czy to mi się uda teraz z telefonu.We wtorek jak byłam w mieście i na takim małym ryneczku to przy jednym stisku przymierzalam szalik.I taka jedna kobitea około 35 letnia też.I ona nagle mówi do sprzedawczyni:\"a ja jeszcze zobaczę jak ta pani młoda(chodzilo o mnie)będzie wyglądała w tym szaliku.No i ja się usmiechnelam i go przymierzylam,a ta kobieta na mnie spojrzała i powiedziała:\"a to pani jednak wcale nie jest taka młoda\".Myslalam że ją walnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼----tulę Cię mocno 👄 może pocieszy Cie fakt że chociaż przez całe swoje dotychczasowe zycie go miałaś a nie wszyscy mają taki luksus 👄 Rewelka🌼---no po tym co mi wczoraj powiedziałaś to szmata zgotowala sobie takie zgaszenie pewnie teraz ze wstydu zapadla się pod ziemię haha dobrze jej tak debilki nie powinny sie brac za matactwa bo same się nimi zalatwiają ;-) dobrze jej tak hahah a Ty nawet paluszkiem nie musialaś kiwnąć ;-) po prostu mistrzostwo no i jestem z Ciebie dumna że tak ja koncertowo olałaś choc pewnie korciło Cię niesamowicie zeby jej napisac czym jest ;-) Brawo. No i chyba teraz P. udowodnił dozgonna i niezmienną lojalność i miłość i nie rozumiem czemu mimo takich dowodów masz jakieś wątpliwości jeszcze?????????????????????????????????????? :-O Madziczek🌼---haha może krem przeciwzmarszczkowy Ci polecić :-P Ita🌼-ale do mnie nic nie doszlo na jaki adres wysłalaś na wp czy na gmail?? :-) a tak odnośnie tego co pisalyśmy mailowo u mnie właśnie zaczynają się rozmowy odnośnie ustaleń finansowych ale chyba podziękujemy mojej mamie za az tak ogromną pomoc finansową po prostu nie mogę :-O Miśkowy niech zapłaci za wesele ja dam na min wkład na kredyt hipoteczny i będziemy próbowali sami zapłacić za nasze mieszkanie a dopiero jakby się żadnym sposobem to nie udawało to wtedy wyciągniemy łapkę.Co myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 nie daj się ivette🌻 mądra kobieta napisała śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą ale to lekcja której uczymy się zawsze za późno madziczek🌻 hmmmm to ja się tak czuje za każdym razem jak mi jakieś dziecko dzień dobry mówi na ulicy a ja nie wiem o co chodzi ita🌻 zgłaszam grzecznie że też do mnie nic nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bede musiala isc do pracy... no, chyba ze uda mi sie zalatwic rente po tacie - robie ten kurts a to tez sie liczy, bo babki w kadrach sprawdzxaly w jakiejs ksiedze madrosci, wiec bym miala jakies 420f, czyli bnym nie musiala isc do pracy : :D :D a na tym mi bardzo zalezy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wlasnie po jednej rundzie spotkan wigilijnych w pracy jeszczze 3.... reewelka🌻 emilunk🌻 hmm prawko?? milo wspominam kurs ale egzaminy ehhhh... nie spalam po nocach ...a a ja wyjatkowo spokojna jestem ;)... gdzie zamierzacie zdawac?? Elfik🌻 hmm to jest dokladna data slubu a ja jakos to przegapilam .. ehhh a co do afer z egzaminami to powiem szczerze nie slyszalam bo jedynym zrodlem infromacji jest dla mnie net tylko ze czesto to nawet nie korzystam codziennie.. ze zmarl machulski dowiedzialam sie 6 dniach z radia a tak to brak kompletny czasu... ita 🌻 ja tez sobie bym zyczyla wiecej czasu ........ pasiata🌻 przeciez Ty zawsze usmiechnieta.. i czekam na zdjecia Tosi:) madziczek🌻 jadzia 🌻 a czem urlop?? onfim🌻 ivette 🌻 trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie już nieco lepiej, ale nadal nie jest idealnie... Reewelka 🌻 coś w tym jest, ale niestety nie jest to takie proste... Ita - tak, używam chusty zamiast wózka :-) Onfim 🌻 ja z kolei mam same pozytywne opinie odnośnie chusty - Tośka siedzi w niej przytulona do mnie, nóżki ma szeroko, więc z bioderkami też nie ma problemu, jest blisko mnie, co jej ewidentnie pasuje, a z tym obciążeniem kręgosłupa, to do mnie nie przemawia - nie wiem, jakim cudem kręgosłup miałby być obciążony... A chustę wolę zdecydowanie niż nosidło - Maleńka jest bliżej mnie i pewniej siedzi, bo chusta jest elastyczna :-) A z tymi wolnymi rękami to święta racja ;-) Emilka 🌻 Nemea 🌻 Miłego wieczoru Wszystkim. Ja zmykam poczytać. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pomysle, ze mam po 5 wstac to az mi sie slabo robi :/ cale szczescie juz jutro o tej porze bede u siebie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 madziczek🌻 babcie z nas :) Agi🌻 jeszcze 3 no no :) pasiasta🌻 tak ale dziecko nie ma podpartego na sztywno kręgosłupa co sprawia że wygina się ,posiedź sobie w tej pozycji dłuższy czas poczujesz zwłaszcza że dziecko się nie przekręci samo gdyby się niezbyt wygodnie zrobiło. Ale tak jak mówię z tego co czytałam wszystko jest fajnie jeśli się nie przesadza i nie popada w skrajności że dziecko siedzi np w chuście cały dzień. Nosidełko sprawdza się akurat średnio to prawda. A jak ram twój nastrój dzisiaj ? ivette🌻 ita🌻 nic nie przyszło :( elfik🌻 jadzia🌻czarna🌻 kasiula🌻reewelka🌻 strzyga🌻 czarna🌻 namea🌻 no to co już spakowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elfik, Onfi zaraz wyśle jeszcze raz Elfik jeżeli się zdecydowaliście, że sami chcecie spłacać wasze mieszkanko to ok, już mówiłam, że nie ma to jak wspólnymi siłami i wtedy nikt wam nie powie, że to nie wasze, ale wiesz może być cięzko, no ale jak mówiłaś mama pomoże także luz, a i tylko chciałam się podpytać czy wkład na wesele i na kredyt będzie podobyny kwotowo, bo potem też może to wadzić...... U mnie to moi rodzice by niestety albo stety hihih nie poszli na taki układ , chyba, że siłą hahaha, bo oni mają takie dziwne silne poczucie hmmm nie wiem jak to nazwać, że niby pozostałe dwie siostry wyprawili , to mnie tez muszą...... Pasiata a może baby bluse? Życzę dużo sił i uśmiechu!!! Rewelka no to tez gratuluje załatwienia\" szmaty\" hahahaah Onfi co u Ciebie???? Czarna, Naema a u was???? Ivett a czemu nie chcesz iść do pracy? Agi no to więcej czasu życzę!!!! Wczoraj byłam na zakupach dla psiaka, kupiłam legowisko i zbawki, ale wet. kazał dzis z książeczką zdr. przyjść to wtedy ustalimy co i jak, a z jedzeniem to mam dawać przez 2 dni to samo co poprzedni właściciel. Juz się nie mogę doczekać, dzis popołudniu nowy obywatel pojawi się w moim domku!!!! Kurcze założyłam te nowe dzinsy z wczoraj i mam chyba alergie na ten barwnik w nich zawarty bo nogi mnie swędzą. A i jeszcze normalnie nie nawidze siebie za wydawanie kasy na ciuchy bo nie mogłam sie wczoraj oprzeć i koszule sobie kupiłam w galerii brrr, juz na nią polowałam dłuższy czas, czekałam na przecene, ale już ostatnia została to brałam. Naema pytałaś się może o te auta??? Miłego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 ok czekam na maila, co u mnie głodzę się :) znowu :] i sprzątam a mój umysł wyprawia orgię lodówkowe a w uszach mi dzwoni niczym świąteczne dzwoneczki Mc D KFC chińczykkkkkkkkk pizzzzaaaaaa No to super a czym poprzedni właściciel karmił wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi a czemu się głodzisz? A poprzedni właściciel karmą dla juniorów i kaszką manną na mleku. Kumpel nagrał mi pierwszy sezon gotowych zabieram się za oglądanie pilota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie pogoda paskudna i spać się chce. Pierwszy raz miałam tak, ze prawie usnęłam w tramwaju. A sny miałam tak beznadziejne, że bałam się sięgnąć po telefon jak się obudziłam przestraszona. Dobrze, że dziś piątek i będę mogla się jutro wyspać. Miłego dnia...i po 🌼u dla każdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 się głodzę bo na liczniku mam za dużo :) nazwałabym to dietą ale dieta z niczym innym mi sie nie kojarzy jak z głodzeniem się niestety No normalne że juniorem tylko jakim :> kaszka manna to chyba nie jest dobre dla psa mleka w ogole już szczeniakowi po 6 tygodniu nie powinno sie podawać a produkty mleczne najlepiej w postaci jogurtu naturalnego lub twarożku i też byle nie za często i jajka (chociaż co do jajek a właściwie którą część i w jakiej postaci to ile ludzi tyle opinii) *tylko jeszcze weź poprawkę że moja wiedza opiera się na karmieniu takich psów jak mój (chociaż pies to pies cztery łapy i ogon i nie wiem czy każda rasa ma inne wytyczne czy jak na pewno pod względem wagi i wielkości mają różne zapotrzebowania energetyczne to wiadomo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi a oglądałaś może dr housa wczoraj o tym otyłym facecie??? Rewelka sny zawsze na odwrót się interpretuje także luz blus hahaha, a co do weekendowego spania to ja jutro raczej sie nie wyśpie, ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi ja tez słyszałam, że mleko to nie bardzo, ale wet, mówił, że trzeba przez conajmniej 2 dni to dawać żeby mały nie przeszedł jakiegos dramatu haha, że niby zmiana wszystkiego. No mi też by sie przydało na dietkę przejść, ale to już po świętach Dobra ide kawkę parzyć, która chce?????Tylko mleka nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 hmmm który odcinek która seria i gdzie leciało :> pewnie oglądałam ale jak coś to na kompie.(o tym co nie chciał się leczyć na otyłość bo uważał ze nie to jest problemem tylko to że ludzie myślą że to problem on tam potem prawie Cameron staranował jak na nią spadł?) Wiesz z tym szokiem to może bez przesady my nie braliśmy od hodowcy nic chociaż wiem że wiele osób robi tak jak wy chcecie i też jest ok. Nasza poszła na głęboką wodę :] No ja zaraz idę na drugie śniadanie najgorzej że nie wiem jak ja mam niby to uczucie głodu opanować reewelka🌻 co ci się śniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi może pij dużo wody, albo zjedz jakieś warzywa np gotowany kalafior albo brokuły, a co do filmu to tak ten odcinek, słabo wyglądał co???? A może wie któraś z was wie jak to jest z rasowym psem z rodowodem, bo jakas laska powiedziała mojej kumpeli, że tylko psy z rodowodem są czystej rasy a bez rodowodu czyli np west i inne rasy, które nie miały rodziców z rodowodem są tak naprawdę kundlami hahahahah???? Oglądam pilot gotowych i już podoba mi się ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×