Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Sonia🌼ja mojego brata petałam chyba z tydzień żeby przyszedł i zainstalował mi simsów wraz z 10 dodatkami.od komputera mnie chłop nie mógł oderwać;) A nie daj boże need for speeda dorwe:DPotem palce bola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia 🌻 gratuluje!! I miłego wieczoru :) reewelka 🌻 niech ci już będzie, ale przez tą zamianę będę 4 razy w tyg siedzieć do 19 zamiast trzy razy :P:P:P:P I to juz ostatni raz jak się z tobą zamieniam :P onfim 🌻 dobrze masz z tymi dzieciakami jak masz czas siedziec przy kompie i oglądać seriale :) kasiula 🌻 buuuziak. dawaj zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 u babci na dole on niestety za bardzo hałasuje a ja chcę żeby się wyspała sonia🌻 no jak go tam zwał :) emi🌻 ta jedno śpi drugie poszło to mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼poszły:)teraz twoja kolej moja panno:) Ja na szybkości bo juz lece do domku:) MIłego weekndu dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula 🌻 ślicznoto! Piękne zdjęcia wyglądzasz naprawdę młodziutko :* Ale byłaby z nas ekipa jakbyśby mogły sie spotkać na żywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jeden spis zrobiony zapraszam na kawkę! Onf dobrze, że ta teściowa w Twoim wypadku jest obok! JA zaraz obejrzę gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja jupi jupi jej, aj sing ajaj jupi jupi jej ;) Ale mi odbija w pracy :D:D:D:D I właśnie zżarłam kilo mandarynek. Zaraz pęknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---haha widze że nie tylko mnie sie podoba ten dzwonek aja jupi jupi jej :-P Mi tez odbija ale nie w pracy :-P Sara szaleje juz na maksa tak mi jej szkoda psinka już nie wie co ma ze sobą robić i siedzi tylko na parapecie i wygląda na dworek :-O wazelina nie wiele pomogla niestety :-( dostała dwie nowe zabawki dzis to sie trochę zajeła ale to nie to samo co bieganie po dworku :-( ooo coś przyczaiła hahaha szpicel nr 1 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 no jacha że mi się podoba :) Tylko wstyd jak gdzies przy ludziach zacznie się drzeć. Ja własnie zakończyłam na dziś pisanie mgr. Na chwilę obecną mam 20 stron, i te oto pokażę jutro promotorce i niech się odczepi że niby ja nic nie robię :) Jeszcze tylko 3 godz w pracy. Może wytrzymam. I mam mega ochotę zjeść coś dobrego. Tylko sama nie wiem co :P rzepq 🌻 a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼----a ja na diecie przedślubnej jezdem :-O nie mow o dobrym jedzeniu :-O Co się martwisz ludźmi najwyżej udasz że Ci telefon dzwoni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie miałam siły wczoraj pisac... zamist 7 spędziłam w robocie prawie 13 h... wróciłam padnięta. I dziś praktycznie od 8 też siedziałam w pracy. jestem półprzytomna mimo kilku kaw. zasypiam na stojąco. patrzyłam w necie na porady prawne odnośnie wymeldowania kogoś i wcale nie wygląda to dla mnie różowo... :( znów na weekend zostałam sama... eh... :( nawet nie chce mi się pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 ja chyba jakoś nie zarejestrowałam. Gdzie ty teraz pracujesz? Elfik 🌻 cooo??? Już teraz dieta? a z czego ty się odchudzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Elfik🌼 z czego? chyba z kości na ości:P ivette🌼 fajnie, że powróciłaś. Namei🌼 przypadkiem ze sobą nie przyprowadziłaś? Rzepq🌼 mam nadzieję, że Ty się na nas nie obraziłaś? Ja to dzisiaj jestem kompletnie zakręcona, kot za mną poszedł do piwnicy i zapomniałam o biedaku, przesiedział tam kilka godzin, okno w łazience też zapomniałam zamknąć i jak weszłam do lodówa!! No ale najważniejsze, że woda przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, Madzieczek🌼---nawet mama mi powiedziała że moglabym jakieś 2-3 kg zrzucić więc chyba się mnie troszku przytyło :-O a juz teraz bo chce sukienke iść przymierzać Właśnie a propos sorry że Was zamęczam ale jakos mnie tak ostatnio naszło co myślicie o tej fryzurce?? http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura21388.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka🌼może o wczorajsze gg Elfik🌼bardzo ładna,spokojna fryzurka.a tak na marginesie jak będę kiedykolwiek brała ślub to chciałabym mieć rozpuszczone,zakrecone włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼---ja chyba bede miec za krotkie na rozpuszczone pewnie i do upięcia cos trzeba będzie pokombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, namei nie ma ze mna :) a ona chyba w plu siedzi no nie? pewnie zalatana i nie ma czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj po tym gg sie jeszcze dużo odzywala więc na pewno nie obraziła sie o to. Poza tym tak to juz bywa że na forum sie pojawiaja dziewczyny i znikają norma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 mi też się ta pierwsza bardziej podoba emulinka 🌻 tam, gdzie od pół roku :P w Cyfrowym Polsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×