Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

No to fajnie że sie Wam podobuje :-) właśnie sobie pomyślałam że teraz to by mi się jeszcze opinia Onfim przydała....:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 oj tak tesciowa to przydatna instytucja w takich sytuacjach emi🌻 od mandarynek się nie pęka elfik🌻 czemu na diecie przed ślubnej tobie żadna dieta nie ptrzbne :/ już opiniuję 1 super :) 2 do bani ja miłam koka zresztą widziałaś moje fotki ślubne chyba ivette🌻witaj, nie namea już u siebie tylko zapracowana strzyga🌻 rozwiń myśl co wyczytałaś mądrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Elfik🌻 Pierwsza mi się podoba:-) Padam już normalnie. Od rana liczę i rysuję... Masakra. Głowa mi już się nie mieści w pokoju:-O Etat wynosi 8 godzin, ja spokojnie wyrabiam półtora etatu. Gdyby Wasze dziecko chciało kiedyś na politechnikę, to wybijcie mu to z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---dobra dobra kim jestes i co zrobiłaś z Onfim :-P haha nie no zartuje sobie oczywiście no to chyba mam fryzurowego faworyta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 no ba elfik🌻 onfim został oddany terrorystom :P ta druga bardziej sylwestrowa niż ślubna jak dla mnie na ślubie wbrew pozorom najlepiej sprawdza się klasyka :) polecam do tek klasyki skrzypce w kościele :) soma🌻 mój daleki daleki wujek poszedł ale musi tam chodzić jest/ był rektorem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 wyczytałam, że po takim zgłoszeniu urząd próbuje ustalic miejsce pobytu człowieczka, którego chce się wymeldowac /też z pomocą policji/ i jest później droga sądowa dlaczego człowieczek się nie wymeldował skoro tam nie mieszka /no może nie aż tak drastycznie - wcześniej zwykła decyzja administracyjna/. Co do okresu dla wymeldowania rózne serwisy podawały rózny czas - od 2 miesięcy do pół roku. Dokładnej procedury niestety nigdzie nie znalazłam. w ogóle wracając do domu zadzwoniłam do matki się z nią na jutro umówiłam. Powiedziałam, ze tak dalej byc nie może i że powinnyśmy NORMALNIE i SPOKOJNIE porozmawiac we dwie. Była opanowana i zgodziła się. Na 15 idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 czyli nie wyczytałaś nic więcej czego być ci wczoraj nie napisała i dlatego ci pisałam zostaw tam trochę rzeczy i pokazuj się sąsiadom od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 parę rzeczy jeszcze tam jest. A co do sąsiadów, to chyba nie wierzysz w to, co mówisz - oni pierwsi poinformują jak jest naprawdę ;) w bloku ściany mają uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 ale policji jak się ich zapyta to będą musieli powiedzieć no szła do mieszkania / wychodziła np dwa dni temu sciany uszy mają ale nie mogą powiedzieć że cię tam nie ma tylko dlatego że cię nie słychać prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 pamiętam tą sytuację i wtedy napisałaś takie zdanie sąsiad mnie zaczepił i pytał ZNÓW cię matka z domu wyrzuciła to kochana też jest na twoją korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 w sumie masz rację. mogłabym też znaleźc tą moją psycholożkę. ona powiedziała, ze w razie jakiś sytuacji z policją może pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 sama widzisz nie wszystko jest takie beznadziejne jak sie wydaje. Albo jakby się chciało żeby było, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 w brew pozorom dużo w twoich rękach Dobra ja uciekam muszę trochę z przeziębieniem się pościgać więc zmykam do łóżka albo na film pod kocyk Dobrej nocy i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też wczoraj pisałam, ale mój post się nie pojawił :-( Ita gratuluję pierwszego sukcesu kulinarnego ;-) A mebelki projektuję ołówkiem na papierze - program ma mój stolarz ;-) Onfim 🌻 no one chyba rzeczywiście myślą, że Ty się tu z nikim i niczym nie zgadzasz :-P Fajnie masz z tą Teściową - ja to bym się mojej bała oddać Tośkę, ale może z czasem zmienię zdanie... Elfik 🌻 ja też bym stawiała na pierwszą fryzurkę - druga mi się zupełnie nie podoba, a już w zupełności na ślub. A z tym odchudzaniem to chyba lekko przesadziłaś - z poza tym to przecież normalne, że człowiek nieco obrasta tłuszczykiem na zimę :-P Reewelka 🌻 a co Ty nakombinowałaś? Madziczek 🌻 mam zdjęcia na płytce tylko muszę znaleźć chwilę, żeby je przeglądnąć i wtedy wyślę, ale oczywiście pamiętam :-) A jeśli chodzi o studia dla dziecka - polecam filozofię ;-) A ja nie mogę kupić stanika do karmienia - nie robią na 70, a już na mój biust zupełnie... Grrrr! Ale nie ma tego złego - to wszystko dlatego, że wróciłam do wagi sprzed ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta, ja mam rozmiar 802 teraz, wczesniej mialam caly czas 75b i tez nie moglam zlalezc, ale w sumie to nie narzekam, przynajmniej mi nie sflaczaly, bo nosilam caly czas usztywnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kochanienkie :D Stesknilam sie przeokropnie :) myslami bylam z Wami tylko czasu na wizyty brak... Ale naskrobalyscie stronek, bede miala co nadrabiac :D tylko, zeby czasu troche na to znalezc. Cos u mnie ostatnio z tym kiepsko :o poza tym caly czas mnie ta choroba trzyma, cos nie moge wydobrzec :( Sprobuje cos podczytac co u Was i sie jeszcze odezwe 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 no wiem że tak myślą ale zupełnie nie wiem skąd im się to wzięło, jak to się mówi dobra teściowa nie jst zł chociaż mój kumpel miał ostatnio taki opis teściowa na 102 to teściowa 2 m pod ziemią i 100 km daleko http://allegro.pl/item524819788_maternity_biustonosz_stanik_do_karmienia_70_b_usa.html a jaki ty ten biust masz? Nie spodziewam się żeby mniej? Ja też mam problem ale w drugą stronę też jak idę do standardowego sklepu z to normalnie mam klopot na całą ścianę bielizny znajdę z 3 staniki z moim rozmiarem ty masz wagę sprzed ciąży mnie do wagi z przed cąży brakuje 15 kg nie załamuj mnie ;( namea🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj 👄 :D nie wlazilam wczoraj bo jak wrocilam z kolacji z miskiem to juz mi sie nie chcialo :D poza tym bylam troszeczke w stanie wskazujacym;) ogolnie bylo faaajnie:D a co do Rzepq to sni sie nie obrazila ani nie opuscila forum na zawsze, z tego co wiem mila cos do zalatwienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, ale jednak masz staniki jakies, nie? a ja mam caa szuflade a chodze moze w 2, reszta jakos sie po praniach zniszczyla... zaczyna mnie to wkurzac, bo w sklepie pasuja swietnie a w domu sie okazuje ze to jakis shit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×