Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

ita🌻wiem i dobrze mówisz u nas Oświęcim jest obowiązkowym punktem w szkole podstawowej nie wiem czy tak jest dalej musiałąbym młodej zapytać. Co do dzieci tak to zależy od dziecka ale nie problem w dziecku tylko w tym kiedy matka czuje się na siłach zostawić dziecko pod obieką kogoś innego :] ja robię makaron z sosem z tunczyka i marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrnęłam prawie przez ustawę o sluzbie celnej nawet nie taka najgorsza, jeszcze jutro podziobie troche podatkowe zeby odświezyć i niech się dzieje co chce :-O Onfim🌼--na dziś mam zaplanowane takie bardziej baśniowe kino coś o chłopczyku ktory urodzil się stary i młodniał z wiekiem ale nie pamiętam tytułu, jak obejrzę to Ci powiem czy fajny. Ita🌼----to jest chyba jedyne przedstawienie historii braci Bielskich był do tej pory spór i chyba nadal jest czy byli bohaterami czy mordercami.Film nie jest drastyczny, nie ma jakichś strasznie krwawych scen ale zostawia ślad w pamięci. Pasiata🌼---:-D :-D Mam wrażenie że się cudownie czujesz jako mama :-) Rewelka🌼-----👄 Czyli konkurs fryzurowy rozstrzygniety Dorotka też zaakceptowała oklaskami więc postanowione :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 brawo :) ok daj znać jak obejrzysz chciaż wczoraj próbowałam przebrnąć przez bajkowe kino i mi nie poszło poszłam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też przerobiłam pewną część materiału i na dzisiaj już daję sobie spokój, bo spać mi się nagle zachciało mocno. Jeszcze nie pójdę, bo za wcześnie ale wskakuję zaraz do łożeczka i coś poczytam, a później może jakiś film obejrzę:) Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 mi się wydaje, że jestem jeszcze bardzo daleko od normalnego życia... madziczek 🌻 dzięki. Dziś był spokój na szczęscie. pogadałyśmy sobie, wyszłam z psami, na razie sprawa meldunku odciągnęła się do przyszłego miesiąca. ivette 🌻 mieszkam z facetem. nie chce zostac z matką, ale też nie chce, zeby mnie wymeldowała. mika 🌻 co ja poradzę, że moja matka robi, ale bez przesady, żeby jej leków nie kupic! Pasiata 🌻 nie ma za co. Już wcześniej wrzucałam te linki, ale chyba Cię wtedy nie było ;) Na lobby są chyba adresy sklepów w różnych miastach. Moja koleżanka pracuje u jakiejś znanej babki dobierającej staniki. Teraz otworzyła sklep, ale chyba jeszcze prowadzi sprzedaż wysyłkową. ubezwłasnowolnic... to dla mnie za drastyczne rozwiązanie. M. potrącił wczoraj samochód. Dziś się źle czuje. Jego rodzice wezwali pogotowie. Dali mu jakiś zastrzyk, powiedzieli, że to pewnie jakiś wirus. Miał strasznie słaby głos... Martwię się o niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga 🌻 jak dla mnie zachowanie Twojej mamy to już od dawna dość duża przesada... ale ja patrzę z boku i wiem, że fajnie mi się mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---Miśkowy pomylil filmy i wziął city of ember no jakbyś spać nie mogła to polecam :-P a ten co miałam obejrzeć pewnie jutro łyknę.A na razie mnie swędzi gardło jeju jak ja tego nie cierpię :-O Strzyga🌼----na pewno blizej niż przed wyprowadzeniem się od matki ;-) Przykro mi z powodu M. pójdziesz go odwiedzić do domu czy może będziesz dzwonić??Jaki macie teraz kontakt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 ja tam się cieszę :-D I poproszę przepis na tuńczyka z marchewką ;-) U nas też Oświęcim był obowiązkowy w podstawówce, ale moim zdaniem to trochę za wcześnie - ja pojechałam drugi raz w liceum z własnej woli... Ita postaram się podesłać Ci mail\'em przepis - jak by zbyt długo trwało, to się przypomnij :-P Nam makaron razowy smakuje - kupiłam ekologiczny. Oczywiście, że jest inny niż zwykłe makarony, bo przecież mąka razowa od zwykłej bardzo się różni ;-) A kmin rzymski to zupełnie co innego niż kminek - kuchnia arabska pachnie kminem rzymskim ;-) Elfik 🌻 tak, ale to dopiero od kilku dni do końca - na początku było ciężko... A kieckę już wybrałaś? :-D Strzyga 🌻 rzeczywiście musiało mnie jeszcze nie być - w końcu w lutym stukną mi dopiero dwa lata z przerwą na kafe :-P Ja wiem, że ubezwłasnowolnienie brzmi poważnie, wiem też że łatwo się mówi, patrząc z boku, ale... jak dla mnie tak właśnie to wygląda. Powodzenia! A ja oglądnęłam właśnie Był sobie chłopiec i bardzo mi się film spodobał :-D Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 będę dzwonic. Nie chciałabym się spotkac z jego rodzicami. Pasiata 🌻 chodziło mi o tą przerwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 mnie się nic nie chciało obejrzeć obejrzałam sobie housa i Stasiowi włączyłam bajki :] strzyga🌻 w wyrzucanie dziecka na bruk to nie jest drastyczne rozwiązanie ? I wszystko jest cacy ? elfik🌻 w sensie że bajeczka :>No tylko się nie rozchoruj bo jutro ważny dzień pasiasta🌻 za wcześnie to poszła ta dziewczynka co sobie w piecach fotki robiła. Ja uważam że w sam raz chociaż parę osób to nie fajnie zniosło przepis nic tam specjalnego cebulka w kostke czosnek w kostke smazysz marchewka w kostkę dodajsz bulion przyprawiasz dusisz :) Dodajesz tunczyka i gotowe Podajesz z makaronem. Ale jeszcze mi w tym przepisie czegoś brakuje zeby go upublicznić jako wart polecenia Miłej niedzieli wszystkim i po🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pasiata🌼---ciężko?Ale w sensie psychicznym czy fizycznym?? A co do sukienki to tak wybrałam i nawet juz tu trułam dziewczyny ale Ty chyba miałaś wtedy przerwę na kafe więc teraz dla Ciebie specjalnie link ;-) http://www.slubnesuknie.com.pl/kolekcja8/str8/clarissa.html Jeszcze jej nie mierzyłam więc nie wiem czy ten krój będzie mi w ogóle leżał i nie wiem czy nie jest za skromna ale chyba ma coś w sobie co mnie ciągnie :-) i w dodatku w Twoim mieście jest ten sklep ;-) Madziczek🌼---tak dokładnie taka bajeczka. No nie choroba nie wchodzi w grę :-) Wiecie co jakiś dołek mnie złapał przed tym tygodniem, boję się tak bardzo potrzebuje tego żeby któraś z tych prac wypaliła że nawet nie chce myśleć co będzie gdyby....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Właśnie ja tak czytam o jakiś bajeczkach i nie wiem o co chodzi:) Ehh a ja znowu chora:( to już się staje nudne..ciągle ta jedna choroba mnie męczy, odchodzi i nawraca i dzisiaj nawrót, czyli ból gardła, katar itd. Nigdzie nie wychodzę dzisiaj, miałam iść do A. trochę z nim pojeździć, do kościoła ale absolutnie się nie ruszam, bo to się nigdy nie skończy. Efik🌼 będzie dobrze 👄 Miłej, udanej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 nie dołuj się to i tak nic nie zmieni chociaż z zasady takie podejście jest normalne i zdrowe sukienka piękna nadal i jak wy możecie mi wmawiać że ja mam odmienne zdanie no skąd się to bierze :P A co do Krakowa się wybierasz po sukienkę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 ja też tak mam odkąd mamy psa niestety cały czas katar gardło gorączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Elfik sukienka ładna w sam raz ani nie za skromna ani nie przesadzona, ale to moje zdanie, co do tego filmu to coś przyjaciółka mi wczoraj mówiła, że w kinie reklama była i może być fajny, a tam gra Brat Pit? ONfi ja byłam pierwszy raz w podstawówce chyba w 6 klasie ale to na obozie z harcerstwa jak dla mnie w sumie nie było za wcześnie , ale są różne dzieci, żeby tak do końca wszystko zrozumieć to myślę, że szkołą średnia jest odpowiednia. A co do sosu z tuńczyka to dajesz z puszki? Madziaczek a byłaś u lekarza, bo wiesz takie nieleczene infekcje mogą źle się zakończyć-POWIKŁANIA. Pasiata ok jak coś to o przepis będę męczyć, ja też miałam makaron eko firma jakaś na BIO, no ale faktycznie drapał w jęzor hahah, kupiłam też mąkę orkiszową z tego Bio robiłam nawet naleśniki na niej to takie ciemne wyszły hahah. Winko zostało obalone nawet 1,5 winka przyjacióła została na noc, niedawno poszła dopiero do domku, a ja muszę się ogarnąć bo dziś mamy kolędę tylko nie wiem na którą dokładnie. Jak u was jest z tymi kopertami dajecie 2 na kościół i dla księdza czy jedną? Meble wczoraj poprzestawiałam w małym pokoju i całkiem nieźle to wygląda muszę dokupić parę takich fajnych kolorowych skrzyń na regał z pułkami i będzie ok! Zbieram się i miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no dobrze już 👄 ale to nic zlego mieć swoje zdanie :-P nawet jesli jest odmienne :-) echh no tak jakoś mnie dopadło ale już się biorę w garść :-) Ita🌼---tak własnie to ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ale mnie to nie przeszkadza ze tak myślicie :P ja się tylko zastanawiam skąd się to wzięło :D bo ja tam bardzo lubię swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 no to mam trzeci przepis na sos na bazie tuńczyka - dzięki! :-D Elfik 🌻 psychicznie. Fizycznie to tylko pierwszy tydzień. A sukienka bardzo ładna, ale jak dla mnie musiałoby być do niej coś, co zakryje ramiona - nie uznaję sukni ślubnej z odkrytymi ramionami. I dziękuję za link \"tylko dla mnie\"! ;-) Strzyga :-P Ita 🌻 polecam się. Myśmy księdzu koperty nie dali żadnej a kolęda była bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi mi Twój link z przepisem nie otwiera się. Pasiata u nas taki zwyczaj, że niby daje się kopertę nawet dwie, ale ja daję tylko jedną, bo u nas podobno odznaczają kto dał a kto nie. U nas za niedługo się rozpoczyna bo od 15 ale ciekawe od której strony bloku zaczną jak od mojej jak rok temu(pierwsza klatka) to zaraz będzie po, gorzej jak od drugiej strony to pewno późno wieczorem, jeszcze mój podjechał do mojej mamy po świece. Chcę dziś do miasta się wybrać na orkiestrę i wrzucić pieniążki, oglądałam trochę w tv i po prostu aż się serce kraja, było akurat pokazywane jak byli w szpitalu i taka mama wypowiadała się i chory chłopczyk leżał na jej kolanach z takim dużymi smutnym oczami, smutną miną i łysą główką, straszne to....... Pasiata a czemu psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---no ja tak czy siak musze miec bolerko przez leona na ramieniu :-) ale to tylko do kościoła a potem na weselu to już bez niczego.Ogolnie do kościoła też mi się taki zbytni negliż nie podoba szczególnie jak są dziewczyny z dużym biustem i maja ogromny dekolt przy sukni.A Ty nie uznajesz całkowicie sukni z odkrytymi ramionami czy tylko w kościele??A jaka Ty miałaś??Co do dzieciaczka to tez czasem sobie myślę o dziecku i jak to będzie jak będę miała swoje i też wydaje mi się że to ogromne psychiczne wyzwanie właściwie nawet podwójne najpierw szok bo coś się niesamowitego dzieje z moim ciałem powstaje nowe życie we mnie i jest pod moja ochroną a potem to nowe życie opuszcza moje ciało i nadal jest pod moją ochroną którą już o wiele trudniej zapewnić. Onfim🌼---to się chyba utarło jak po kolei wyskoczyło kilka kwestii i miałaś odmienne zdanie od reszty no ale teraz masz podobne więc nie ma reguły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* :) elfik, co do dziecka to to sie mi tez wydawalo takie straszne co to bedzie jak urodze no ale o samym porodzie to za bardzo nie myslalam, co ma byc to bedzie, nie ja pierwsza i nie ostatnia. a w ogole znajoma mojej kolezanki jest teraz w 8mc ciazy i prawie nic nie je, mysle ze mala sie urodzi z niedowaga albo przedwczesnie bo glodzenie sie w ciazy ze strachu przed przytyciem raczej nie jest nioczym normalnym no nie? ja przytylam 6kg no ale do 5 m ciazy pracowalam wiec moze dlatego tylko 6 kilo... w tym Ania prawie 4 hihi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌼---może nie wydaje mi sie to straszne ale jednak uważam że to spory stres.Co do koleżanki to rzeczywiscie glupio robi jak można odchudzać się w ciązy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam cały czas na kolędę ale chyba od drugiej strony bloku zaczęli, szkoda bo pewno u nas będzie około 22 a i tak cały dzień w domku będziemy musieli spędzić.... a chciałam w kilka miejsc jechać, no cóż. Pasiata właśnie jak z tą suknią?, ja uważam podobnie jak Elfik, że do kościoła, ja nie miałam bolerka, ale wielki szal w kościele a potem to tylko gorset. A co do dzidzi to chyba zawsze coś zaskoczy, nawet jak sie przygotujesz z całych sił psychicznie i chyba każda młoda mama łapie dołki psychiczne przy małym bobasku i ze zmęczenia fizycznego i psychicznego... Mój Frodo znalazł sobie kolejne legowisko na dywanie pod krzesłem gdzie siedzę przy kompie hahah kochany gryzoń! Muszę troszkę się przygotować do jutrzejszego spotkania w sprawie przeniesienia nas do urzędu, niby nie ma być rozmowy kwalifikacyjnej, ale zawsze mogą o coś spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik, robi tak bo nie chce za duzo przytyc. no ja tez nie jadlam jak slon, no ale ciezarna musi jesc codziennie 3000 kalorii a nie wiem, czy ona 1000 ma. na sniadania troszke platkow z mlekiem, jakis obiad i szklanka cieplego mleka na noc. w ogole nie wyglada na 8 miesiac, tylko na jakis 4-5 :/ przykre to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---1000 kalorii to nic innego jak dieta :-O i nawet kobieta nie w ciązy po tym chudnie a co dopiero w ciązy :-O nie ma kto ta dziwczyna potrząsnąć może ją trzeba do lekarza zaprowadzić zeby jej uświadomił własną głupotę:-O albo ktoś jej w łeb powinien przywalić :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼u nas daje sie jedna kopertę księdzu i ministrantom jakieś drobne pieniążki Pasiata🌼jeśli można wiedzieć to dlaczego Wy nie daliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×