Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

A ja szału dostaję...wszystko idzie jak krew z nosa dziś w tej pracy:O Na szczęście zaraz wychodzę, bo bym zrobiła komuś krzywdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼 tak kryzys był ale już na szczęście minął, nie mam wyznaczonego administracyjnie terminu tego egzaminu, chcę iść go zdawać ustnie indywidualnie. Więc właściwie mogę jechać w każdą środę ale też nie chcę już tego tak odwlekać, bo mnie to męczy coraz bardziej i sumienie gryzie. Emilunka🌼 jednak chyba jutro nie. Zjadłam pyszny obiadek i idę dalej czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiii tam. jakieś tabelki omawialiśmy. to proste. teraz jestem na wykładzie z geodezji, ale zaraz konkretne pomiary trzeba będzie isc zrobic, więc będę musiała się zebrac z netu :( spóźniłam się 15 min, bo na kebab zaszłam po drodze /gdzie spotkałam jeszcze kilka osób :D / i razem tak szliśmy ;) ale strasznie głodna byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulinka 🌻 pewnie, że tak, ale to raczej nieciekawe jest ;) poza tym wychodzę z założenia, że "im więcej ma człowiek czasu na wykonanie czegoś, tym więcej mu to zajmuje" ;) A te wykłady są strasznie nudne... skacowany facet przychodzi i cos ględzi puszczając slajdy, które ja teraz z 6 rzędu nie mam szans zobaczyc. nie mówiąc o tym, że zaliczenia z tej wiedzy nie będzie. obowiązkowa jest tylko obecnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem nie drzec się na mnie proszę :-P czekam na telefon od ,,mojego czlowieka w izbie celnej\" czy będzie chciał się ze mną spotkać i porozmawiać o ewentualnym poparciu dla mnie na jutro :-O wkurwiajace jest że człowiek sie musi do załatwiania uciekać żeby dostać pracę do ktorej sie nadaje jak pies do budy :-O zebrać o sprawiedliwość. Przede wszystkim chcę sie dowiedzieć czy jest ktoś na to stanowisko :-O echhhh no ale na razie myślę pozytywnie wszystko jest na dobrej drodze i wszystko jest dobrze. jutro 10.30 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---głupia nie głupia ale bezrobotna gdy wszyscy naokolo pracują :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 byle na dniach bo kupiłam kapustę :P Ja wiele rad zastosowałam z niej i powiem że jest bardzo przydatna aczkolwiek nie mówię ze wszystko się przydało lub realnie dalo sie zastosować emi🌻 narazie zdrowe ale ola wyjątkowo dokuczająca dzisiaj ja jestem ...... nie w temacie to co się mam odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 to sie coś zapytam czym się różnią zasady zdawania egzaminów na prawko teraz od tego co ma być? Bo wy to raczej na bieżąco w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 a tym, że w tej chwili jest zestaw 500 pytań, ktore masz gotowe z odpowiedziami, wystarczy sie na blachę nauczyc i nie ma bata, że trafisz na inne. Dostajesz zestaw 18 pytan (losowo wybranych z tych 500) A teraz ma się zmienić, i ma być 1500 pytań niejawnych. Czyli ty się uczysz przepisów, i rozwiązujesz test. Jak dla mnie masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uważam że łatwiej się nauczyć i zdać, Zwłaszcza, ze niektóre pytania są tak zakręcone, że ja ich np, w ogóle nie rozumiem, odpowiedzi jakoś mi wcale nie pasują, więc na pamięć się nauczę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no wiem patrzę na to . A kiedy wchodzą nowe zasady ? Bo wszyscy narazie informują że od wiosny i tak nie bardzo wiem a narazie żadnego info z dokładną datą nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko oni tak wymyślają z tymi egzaminami i tak mało osób to w ogóle zdaje a oni ciągle coś wymyślają , żeby człowiekowi życie utrudnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzepq 🌻 no jak ta ustawa wejdzie w życie, to nie dość że kupa ludzi oblewa jeździe, to teraz będą uwalać na testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idioci , nie wiem po co oni to robią. W ogóle ciągle coś dodają, a to co jest pod maską, a to zagłówki , na pewno czym szybciej się za to człowiek weźmie tym lepiej , bo ciągle coś nowego dorzucają. Jak ja zdawałam 2 lata temu około to już wtedy zdawalność za pierwszym razem była 6%. ;/ To chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 MORD piszą że nowe zasady już weszły od 10 stycznia i np do egzaminu praktycznego bedziesz musiała zaparkować w krakowie na wskazanym przez egzaminatora miejscu bła ha ha wolne miejsce postojowe uśmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 hehe 45 minut egzaminu będzie się szukać miejsca postojowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już teraz jest tak że parkujesz tam gdzie ci instruktor każe. Tez trza sobie zagłowek ustawiac, pokazac gdzie jaki pojemnik na co jest pod maską, gdzie się uzupełnia i jak sprawdzic poziom itd. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też tak miałam , ale zagłówka nie trzeba jeszcze było ustawiać. Mnie jeszcze pytał ile płynu wchodzi ale nie pamiętam gdzie , może ile oleju do silnika i kazał pokazywać światła. Mnie ten mój nauczyciel połowy rzeczy nie nauczył jakie miałam na egzaminie, zawracanie na trzy i t p . Wkurzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa o co im chodzi w punkcie ocena kultury jazdy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. czy jedziesz spokojnie, czy nie klniesz jak ktoś ci na pasach nagle wylezie, czy nie wymuszasz pierwszeństwa (!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×