Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witam Was również bardzo serdecznie:) I dziękuję za przyjęcie:) Odezwę się za jakiś czas:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 Można dać i wyjść na polko elfik🌻 oj to kciukamy dalej emi🌻 śmiem twierdzić że jestem osobą zorganizowaną :] tzn sobie powtarzam Najważniejsze to mieć plan :] baskijka🌻 wpadnij s sobotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgiem:P Emi🌼jezdem:D tylko za bardzo się wciągłam w wir pracy ale staram się być na bieżącoJ Tak mnie dziś wzięło na myslenie co dalej po tym stażu bo jak czytam jak elfik🌼się dwoi i troji żeby znależc jakąś fajną pracę to aż mnie ciarki przechodza jak pomyśle ze mnie to też czeka niebawem:o Sekretarka trochę pocieszyła bo będę jeszcze na przygotowaniu do zawodu i robotach publicznych w tej szkole więc jeszcze dam rade zachaczyć się tutaj przez rok. Pytałam o kursy czy jest sens robic-znalazłam pare fajnych i niedrogich ale kobiety z tej szkoły doradzają żebym na studia poszła bo pierwsze co pytaja o wykształcenie a nie o kursy:O Poszłam bym na te studia bardzo chetnie,tylko nie wiem czy sama wydolę finansowo-przeciez ja tutaj nie zarabiam dużych pieniędzyLDruga sprawa jest taka ze musiałabym po tej szkole znależć jakąś prace od poniedziałku do piatku a tutaj u mnie w mieście graniczy z cudem albo z dobrymi znajomościami żeby znależć taka praceLwrr...aż mi się humor pogorszył i żoładek zaczał bolec:O Rewelka🌼Jak coś to ja zapraszam do siebie na dłużej:D onfim🌼Ty jeszcze prowadzisz własna działalność??PODZIWIAMJJNo własnie jak Ty to wszystko potrafisz pogodzić??A jaką masz działalność?? Elfik🌼masz rację muusi się udaćJInnego wyjścia nie maJKciukam;) Ale sypie u mnie sniegiem,a jak zimno na zewnątrz..JA chce już wiosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie onfim🌼 Ty to masz dowcip:D Baskijka🌼 jasne, witaj:) Elfik🌼 trzymamy kciuki!!! namea🌼 obyś szybko dowiedziała się jaka to choroba i jeszcze szybciej wyzdrowiała👄 Kasiula🌼znajdziesz pracę, nie martw się. A co byś chciała robić najbardziej, gdzie pracować? U mnie dzisiaj nic nowego, czyli choroba od rana męczy ale już idę do lekarz po południu. Bo nie radzę sobie z tym dziadostwem. I jeszcze mam jedną nauczę, że nie ma się co tak napalać, jeśli chodzi o plany. itus🌼 dlatego teraz nie mówię już kiedy pojadę zdawać ten egzamin, jak będę zdrowa po prostu. A uczyć będę się uczyła dalej. reewelka🌼 dzięki za fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manga - przykladem jest czarodziejka z ksiezyca, dragon ball, ksiezniczka mononoke, chomik totoro, pokemon itd a wok to taka jakby patelnia ale nie jest plaska jak normalne patelnie, tylko ma brzegi bartdzo wysokie, specyfik z kuchni wietnamskiej :) namea, moj brat ma pratki gruzlicy w plucach od paru lat, ale jest okazem zdrowia, w ogole mu nie nie dolega jesli o to chodzi :) w mieszkaniu nie masz grzyba? moze ten kaszel to alergiczny? baskijka, witaj :) bylam w szpitalu, mialam badania zrobic, no ale perspektywa 21 osob przede mna skutecznie mnie zniechecila, we wtorek pojade ^^ mala wlasnie szaleje, no a ja sie powoli bede za obiad zabierac, zupe w sumie juz mam, wiec tylko musze do polaka po kucharka skoczyc, bo mi sie skonczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼własnie w biurze czuje swój zywiołJAsystent,sekretarka,nawet księgowość coraz bardziej mi siada;)Zastanawiam się także czy nie przypomniec sobie kilku zasad układania diet i pokombinować coś w tym kierunku. I wiesz co?jednak będę chodzić na te kursyJNie ma co narzekać i biedolić na wszystko tylko trzeba wziąźć na coś na litere N:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 nie ma oczym mówić :] madziczek🌻 no ba :] ivette🌻 z tego co wiem no wok to raczej kuchnia chińska :P No ale w sumie co tam jedni i drudzy skośne oczy mają. No tak kolejki potrafią zniechęcić chociaż nie spodziewam się że następnym razem będzie dużo mniej ludzi. A ja już po obiadku mniam mniam bedzie nowy przepis na blogu :] Puki młoda śpi to ja sobie kawki zrobię :] ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 ja jak teraz chodziłam na konsultacje z buzią to chodziłam o 7 rano rejestracja była 8 a i tak ludzi multum był ale przynajmniej mniej niż jak chodziłam tak jak mnie pasowało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌻 Kciukam! Pasiata🌻 Nie złość się:-) Masz Tośkę przecież:-) Kasiula🌻 Może Ty masz wrzody jakieś? Odnośnie prawa jazdy... Z tego co wiem poziom trudności egzaminu nie wzrósł drastycznie a może nawet spadł, za to poziom zdających ma wyraźną tendencję spadkową. A jazda samochodem to sprawa odpowiedzialna bardzo... Tradycyjnie biorę się za projekt. A w nocy będzie wycinanie i sklejanie:-/ emilunka🌻 Może przyjedziesz mi pomóc?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌻 Nie straszę, tylko próbuję pogonić do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soma🌻 możliwe że masz rację chociaż skąd taki wniosek że poziom spada? Miłej zabawy z projektem :D kasiula🌻 a gdzie cię dokładnie boli i jaki to ból ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---nie, ja moge dzwonic od 15 jadzia🌼---filmik sobie jakis obejrzałam, ale Sarunia jakby wyczuwała ciagle mnie zaczepia do zabawy :-) kochane stworzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soma🌼to nie są wrzody:)A do lekarza pójde w przyszłym miesiacu bo w tym już nie da rady..Brak wolnego:( Onfimżżżołądek często pobolewa,czasami wymioty i tyle.. Spadam do domku.miłego popołudnia dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼🌼🌼:P Tylko żoładek boli,ból do zniesienia nie aż taki żeby mnie zwijało.Czasami mam wrażenie jakby napchany był brzuch na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 Że tak powiem 'siedzę w tym temacie':-) emilunka🌻 Bo do reewelki to przyjechałaś...:-P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 Ładnie Ci:-) emilunka🌻 Do weekendu już będzie posklejane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Elfik jestem ciekawa czy dostaniesz ją, mam nadzieję, że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×