Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

wpadam, zeby przeslac Wam calusy 😘 😘 😘 taki mam dzisiaj dobry humor. a w ogole to postanowilam sobie dzisiaj wypisac 100 rzeczy za ktore jestem wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 no nie mam powodów do narzekań:) To jest ta moja pierwsza posada:) Czasem tylko nudy dobijają wręcz:O Ale to tylko czasem:) Namea🌼 kiedyś czytałam książke, w której jedna z bohaterek postanowiła to samo co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mi bedzie smutno to sobie spojrze na ta liste i od razu bedzie lepiej :) emi 🌼 a pewno, ze jestes :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baskijka🌻 dzięki taka prawdziwa prawda o życiu namea🌻i bardzo dobrze rozsiej tu trochę dobrego nastroju, ja to chyba powinnam zrobić listę rzeczy które chcę zrobić lub zobaczyć emi🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilunka🌼 chciałabym się choć raz "napracować" w pracy:P Ale teraz nie chce mi się wstać nawet od kompa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baskijka 🌻 ja niby że mam pracę spokojną, czasem zdarza mi się tak napracować. I szczerze powiem, że chyba wolę jak jest umiarkowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantera?? :) A ja siedzę sobie w kancelarii adwokackiej. Teoretycznie tłumaczę, a praktycznie robię wszystko co mi każą. Czasem nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim jak śliwka, wracam, może nikt nie zauważył;) Zresztą, chyba nie mam się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baskijka może i nie masz sie czego wstydzic, ale własnie przez osoby piszące z wielu ników pojawiają się czasem problemy :o to tak, jakby pisać na pomarańczowo, dlatego własnie prosimy kazda dziewczyne zeby zaczerniła nick :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera to jest mój pierwszy nick dotąd tylko pod nim pisałam, ale postanowiłam dobrać drugi i akurat pod Baskijką napisałam u Was. w każdym bądz razie na pewno nie miałam na celu robić zamieszania, akurat pisałam coś na innym topie i zapomniałam, że pod nim jestem zalogowana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baskijka🌻 no nie wiem nie wiem ktoś pewnie zauważył:P widzisz zauważyły A ja bym się zanudziła siedzieć non stop i nic nie robić wiec wolałabym żeby coś się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ja teraz powiem... Nic. Zauważyłyście to zauważyłyście, trudno. Sama się zdemaskowałam. A teraz czas na mnie, biorę tyłek w troki i idę ogarniać:) Narazie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he małpiatki dwie :P baskijka🌻 nie bierz sobie tego aż tak do serca, miłego sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka 🌼 a chodz to Cie przytule do mojego owlosionego ciala :P onfim 🌼 usmiechasz sie juz tam choc troszke?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×