Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witam Wielmożne Panie Nadworny błazen uniżenie przepraszam za chwilowa nieobecność ale obowiązki rangi państwowej pochłonęły bez reszty moja skromna osobę :-) to ja też sie ,,pochwalę\" wyczynem właściwie to dwoma, jeden: jako szalona licealistka jak większość szanujących sie dziewczyn u nas w klasie wzdychałam do nauczyciela od angielskiego :-) Mlody przystojny wolny :-) no i stwierdziłam że trzeba było jakoś wzbudzić w nim zazdrośc i jednocześnie zwrócic na siebie uwagę no i tak kombinowałam żeby wychodzić ze szkoły wtedy kiedy on kończył i żeby co troche to nowy chlopak po mnie przychodził. Jak pomyślałam tak zrobiłam, wychodząć ze szkoły udawałam ogromna radość na widok owych chłopcow specjalnie zeby on widział.Wszystko było ladnie pieknie do poki 0przez przypadek nie umówilam się z dwoma chłopakami na ten sam dzień :-O no i był klops chłopaki mi zrobili awanture przed szkołą nauczyciel podszedł do mnie i z usmieszkiem szepnął no to wpadłaś :-O ja spaliłam cegłe brunatną i przez tydzien na angielski nie chodziłam :-O A druga głupia rzecz to naprawdę głupota jak się czepiałyśmy z koleżanką ciężarówek na rolkach i po ruchliwych ulicach śmigałyśmy :-O Pasiata🌼---wiesz no ja nie wiem jak nasza Rewelacyjna Księżniczka zareaguje na taki wykręt no ale jeśli ona okaże swą łaskawość to ja daruje Twe winy. I dziekuję za mniemam komplement :-) jednak staram się być powściągliwa w swojej ciętości. A teraz krótki koment z mojej wizyty u prezydenta miasta :-O generalnie jak mu powiedziałam po co przyszłam to myślałam że spadnie z krzesła i poczęstował spojrzeniem typu czy ja się z choinki urwałam :-O ale ja się tym nie zrażałam. Podeszłam do tego tak że może on jako prezydent /opiekun miasta ma jakies pomysły dla takich młodych i wykształconych( pięknych i bogatych eee nie tu wróoóóóć zostańmy może przy młodych wykształconych) na znalezienie w naszym wspaniałym mieście pracy. No i jak zrozumiał że ja tak serio to poskrobał się po szanownej skroni i wydukał że beda przyjmowac na staż ale taki o wiele lepiej płatny trzy osoby do współpracy z prawnikami z urzędu miasta i zeby to śledzić.Więc zostawiłam mu swoje cv zaprezentowałam hollywoodzki uśmiech nr 3 i podziekowalam za rozmowę.Byłam tez w innej firmie z cv ale jakos srednio to widzę bo to stanowisko asystentki jakiegoś zmanierowanego włocha dyrektora ale kij zostawiłam jak cos niech bedzie i to na zadupiu w strasznych warunkach lokalowych ale co zrobić. No chyba na chwile obecną mniej więcej tyle co by Icie konkurencji nie robić :-P ale wiecie ja teraz tak raz na dłuższy czas piszę :-P A i mam pomysła na kolejną zabawę :-D Jakbyście mogły wybrać kim być postać rzeczywista albo fikcyjna to kto by to był i czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko a czy ogier odpowiedniej maści przy tej karocy jest?? Emi🌼---Emi mała mi nawet sie rymuje.To mowisz że zdecydowanie takie francowato wrednowate stwory Cie kręcą?? Ja się ciagle zastanawiam hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 jestem dumna z twojego zachowania u prezydenta :) Taaaa, tylko jędze, france i osobniki o naturze wszędobylskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🌻 Właśnie niedawno dzwoniła do mnie pani z ZUSu i zaprosiła mnie na testy w poniedziałek na 8mą - tam składałam podanie do pracy.Ściągnęłam sobie ustawy i zaraz się biorę za czytanie! Byłam we wtorek u lekarza,miałam te testy na chlamydię i okazało się,że wynik jest ujemny-jestem zdrowa jupiii! Muszę poczytać poprzednie stronki,bo troszkę nie wiem,o czym gadacie :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam przejebane, muszę poprawić statut stowarzyszenia napisany po angielsku przez moją cudowną koleżankę z pracy, Olusie. Nie dość, że to trudny język, bo specjalistyczny, to jeszcze ona nie pozwala sobie, zeby jej powiedzieć, że zrobiła coś źle,tylko się rzuca od razu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ja tez ostatnio usłyszałam, że taka mala mi jestem:) Mój kolega ze studiów powiedział (cytuje): \"ja zobaczyłem pierwszy raz Anię, to pomyślałem, że się z nią zakumpluję, bo bardzo sympatycznie wygląda. A potem z niej taka wredna osóbka wyszła:P\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 :D ze mnie wyłazi czasami izuniag🌻 to podwójne gratulacje :) mika🌻 zaraz się okaże że tu same wredoty siedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼ogier siedział zabudowany, więc nie spojrza lam czy był w porz adku. Teram położylam spać małego ogierka i biorę się za robotę, żeby wcześniej stąd wyjść i za naukę w domu się wziąć. Mika🌼to ja miałam podobnie, z tym, że mnie się kolega o coś zapytał, bo stwierdził, że sympatyczna jestem(to było na początku 1 kl. szkoły średniej) to ja mu wystrzeliłam:\"A co ja informacja jestem?\" i się chłopak zdziwił:P Emilka🌼nie zgadzam się, że Ty ciągle wredna...jesteś rycerska czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reewelka 🌻 jestem rycerska, jak ktoś obrazi damę mego serca :) Albo jak ktoś mnie zwyczajnie wkurwi. No nie cierpię głupoty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼nie Ty jedna:) dobra...biorę się za robotę, bo chce wyjść stąd o ludzkiej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziczek 🌻 dzięki za zainteresowanie. mam teraz trochę problemów, trochę sesji i nie mam po prostu siły pisac. podczytuję tylko co jakiś czas na jakimś wykładzie ;) jutro mam egzam na 10-11. Nic jeszcze nie tknęłam. Głowa mnie boli jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jakaś zbiorowa plaga bolących głów w naszym królestwie :-O Emi🌼---daj juz spokój pyskaczy niezmordowany :-P Strzyga🌼---hej.Ale u Ciebie z tym nieuczeniem to taka norma jak u Bajki z uczeniem??:-P Ja dziś słomiana wdowa Miskowy na szkoleniu. Przyjechała pralka ale nie da się za żadną cholerę takiej klamry odkręcić nawet ci nasi majstrowie nie dali rady a bez tego nie można uruchomić pralki i jutro trzeba będzie sie użerać z serwisem żeby ktos przyjechał a zamiast wiezienia pralki przez całe miasto z resztą do mojego auta za cholere nie wejdzie.A tak an dodatek jutro minie termin do kiedy ta babeczka z agencji turystycznej miała się do mnie odezwać więc znowu mi bardzo smutno :-( ale chuj z tym przecież za dobrze by mi było gdyby sie ktos do mnie odezwał prawda :-O pierdole ogólnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to widzę, że za dobrze nie może być właśnie...u mnie znowu problem w rodzinie się pojawił:( i tak ciągle coś:( ciągle...nie z tej to z innej strony i tak w kółko \"niespodzianki\":o coraz to lepsze po prostu! strzyga🌼 super, że żyjesz i się odezwałaś. Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek 🌻 niestety skądś to znam. dziś to urządzę normalnie tu III wojnę światową. 😠 ja może nie mam z głową wszystko w porządku, ale nie tylko ja. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo badaniach jednak tak za bardzo nam nie odpuścili palec po kłoci mam do tej pory spuchnięty ogólnie podstawa wzrok badanie na daltonizm lapanie za nosek równowaga i takie tam plus ankieta na temat zdrowia wszystko ok poza cukrem ktory mam 95 ale norma jest do 100 wiec przeżyję :) emi🌻 to ja mogę trochę ludu w królestwie ućpać i zarządzić ketonal dla wszytskich strzyga🌻 powodzenia na sesji :) wracaj do nas szybko elfik🌻 eh przytulam zarządzam kawę dla kawoszy namea🌻 jadzia🌻 kasiula🌻 dla ciebie mleczko od kawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×