Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ale rymowankę wymyśliłam:"Jeśli nie chcesz mojej zguby fajną krawę daj mi luby":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 widzę, że w identycznym nastroju jesteśmy, choc z różnych powodów... egzam poszedł jako-tako. Ja bym sobie 3 postawiła. Mam nadzieję, że profesorek będzie podobnego zdania. Głowa mnie znów boli. Zrobiłam dziś już 120 km samochodem i myślę, że może nawet do 200 dziś dojadę ;) Ale to już końcówka mojej przygody z tym autem, więc nie żałuję kasy na benzynę. pozdraiwam miłęgo dnia po 🌻 dla każdej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o żesz jaki mam beznadzejny internet😠 nic nie mozna otworzyc:o znowu bedzie monotonni-nauka. dzisiaj mialam wyniki z logistyki, zaliczone:) jak dobrze.... ktoras z Was wspominala ze powinnam sie cieszyc, ze nie mam tego wszystkiego - egzaminow w jeden weekend tylko rozłożone. no wiec ciesze sie, chociaz pewnie ta \"przyjemnośc\" mnie jednak spotka na magisterce, wiec nic straconego:p a z drugiej strony, to jest indywidualny wybór studiów zaocznych, prawda? czekam sobie na wyniki z marketingu,które miały byc wczoraj, bo nie wiem czy sie uczyc na poniedziałkowy egzam, hehe:D jeszcze o pomaranczce-nie znosze takich niedomowien, jakis podtekstow, aluzji. a odezwalam sie na ten temat, bo ostatnia to ja z Wami- Emi i reewelak miałam \"na pienku\", wiec pewnie tak sobie pomyslałyscie, ale jesli sie myle to luzik. strzyga🌼 Kasiula🌼jak malenstwo sie rozwija? ale Ci zazdroszcze (pozytywnie, oczywiscie;)) ja tez nie znosze takich sytuacji, w ktorej ktos cos obiecuje, a nie wywiaże sie ani nawet nie probuje 😠 onfim🌼 i jak sprawy z mezem? ita🌼moje plany weekendowe to - dzisiaj nauka, jak Mis do pracy pojdzie,sobota w dzien nauki ciag dalszy, sprzatanie, a wieczorem imprezka:) w niedziele moze bedziemy miec gości, a pozniej do kalisza na egzam poniedziałkowy. a moze zostane w domu do pon:) reewelka🌼hmmm... Pasiata🌼nie ma nic na rzeczy. emilunka🌼 Elfik🌼 przykro mi:( soma🌼kuruj sie Kochana:) madziczek🌼 wkurzyłam sie dzisiaj na promotora, bo jak głupia pisałam dzisiaj ten pierwszy rozdział, spieszyłam sie i wogole, a on mi powiedział ze nie wezmie do spr. bo ma za duzo innych prac(tych co sie teraz bronia):ogrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o żesz jaki mam beznadzejny internet😠 nic nie mozna otworzyc:o znowu bedzie monotonni-nauka. dzisiaj mialam wyniki z logistyki, zaliczone:) jak dobrze.... ktoras z Was wspominala ze powinnam sie cieszyc, ze nie mam tego wszystkiego - egzaminow w jeden weekend tylko rozłożone. no wiec ciesze sie, chociaz pewnie ta \"przyjemnośc\" mnie jednak spotka na magisterce, wiec nic straconego:p a z drugiej strony, to jest indywidualny wybór studiów zaocznych, prawda? czekam sobie na wyniki z marketingu,które miały byc wczoraj, bo nie wiem czy sie uczyc na poniedziałkowy egzam, hehe:D jeszcze o pomaranczce-nie znosze takich niedomowien, jakis podtekstow, aluzji. a odezwalam sie na ten temat, bo ostatnia to ja z Wami- Emi i reewelak miałam \"na pienku\", wiec pewnie tak sobie pomyslałyscie, ale jesli sie myle to luzik. strzyga🌼 Kasiula🌼jak malenstwo sie rozwija? ale Ci zazdroszcze (pozytywnie, oczywiscie;)) ja tez nie znosze takich sytuacji, w ktorej ktos cos obiecuje, a nie wywiaże sie ani nawet nie probuje 😠 onfim🌼 i jak sprawy z mezem? ita🌼moje plany weekendowe to - dzisiaj nauka, jak Mis do pracy pojdzie,sobota w dzien nauki ciag dalszy, sprzatanie, a wieczorem imprezka:) w niedziele moze bedziemy miec gości, a pozniej do kalisza na egzam poniedziałkowy. a moze zostane w domu do pon:) reewelka🌼hmmm... Pasiata🌼nie ma nic na rzeczy. emilunka🌼 Elfik🌼 przykro mi:( soma🌼kuruj sie Kochana:) madziczek🌼 wkurzyłam sie dzisiaj na promotora, bo jak głupia pisałam dzisiaj ten pierwszy rozdział, spieszyłam sie i wogole, a on mi powiedział ze nie wezmie do spr. bo ma za duzo innych prac(tych co sie teraz bronia):ogrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 dobrze A gdyby mi ktoś nie wierzył że pech mnie prześladuje to kolejny news dnia w związku z brakiem zleceń szef mojego zmniejszył liczbę etatów czytaj zwolnił prawie wszystkich pracowników no super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 piszac"az strch..." miałam na mysli ogolnie rynek pracy, a nie co bedzie u Was. sorki za złe sprecyzowanie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka🌼to ja pisałam o wszystkich egzaminach w jeden wwekend. Powiem Ci, że studia zaoczne to nie jest czasem wybór, tylko konieczność jak chce się uczyć człowiek dalej. Niestety u mnie jest taka sytuacja, że nie miałam nawet najmniejszych szans na studia dzienne i to nie dlatego, że jakaś głupia jestem czy coś nie tak z matruą-po prostu nie było to pod względem logistycznym możliwe-nie będę się zagłębiać w temat, ale to inna bajka, niż zwykłe \"wygodnictwo\" Ofim🌼ale Twój mąż jeszcze ma pracę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no przecież pisze że nie ;( dobra uciekam odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌼 ale ja nie napisałam,ze to jest wygodnictwo,jak to ujęłaś, tylko czasem swiadomy wybór i nie chodzi o to ze ktos jest głupi, matura mu nie poszła, tylko jest wiele osób, ktore mogłyby studiowac dziennie,ale woleli zaoczne. ale faktem jest,ze dla wielu jest to koniecznosc. ja magsterke tez bede robic zaocznie, chyba ze dostane se na dzienna, ale jak ja widze te ceny za dzienne, to głowa mała:( plus do tego jeszcze wynajem mieszkania, zycie, nie wiem skad kase wezme, wiec pewnie na zaoczne sie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak zwykle w temacie na uczelni. dobrze jest czasem pogadac z ludźmi z wydziału. człowiek dowiaduje się o egzaminach, o których istnieniu nawet nie miał pojęcia... Tylko jednak trochę wkurzające jest to, że mnie ludki z wydziału straszą jakimiś pytaniami o przedmioty, wykładowców, cwiczeniowców, jak czegoś nie wiedzą. Pewnie się zdziwicie, ale na swoim roku jestem uważana za osobę w tych tematach najbardziej zorientowaną ;) a teraz siedzę i podreperowuje swój budżet pilnowaniem dzieciaka. Kurna, prawda - małe dziecko - mały kłopot, duże dziecko - duży kłopot! To była kiedyś taka słodka, grzeczna, zajmująca się sobą dziewczynka, a teraz się pyskun z niej zrobił! /ale nie jest jeszcze aż tak źle/. Z 10 min temu wreszcie poszła spac. mam nadzieję, że usnęła, ale nie zamierzam tego sprawdzac, żeby mi się przypadkiem nie obudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, to najwidoczniej ktos mi scieme puscil :/ tylko sek w tym, ze nie tylko ja tak uwazam :P namea, nie wiem, jaki hummus jadla, ale to co serwuja w anglii sprawia, ze mi sie na wymioty zbiera :/ najglupsza rzecz? wyskoczyc z jadacego pociagu w miejscu gdzie ejst pelno slupow wysokiego napiecia i moglam nie przezyc tego lotu :/ mialam 16 lat wtedy. ale o co chodzi z tymi serkami? emilunka, to tlumaczenie jeszcze aktualne? dawaj do mnie na gg 3271584, moze razem cos zdzialamy ^^ w koncu mieszkam w uk prawie 2 lata... kasiula, mi jakos kolo 4-5mca przeszlo :) przytylam cale 6 kilo, w tym 3704 Ania motorole ogolnie sa do dupy ^^ ja tam wole nokie :D teraz z braku laku mam lg chocolate, prezent walentynkowy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼zdrówka, szczęścia, pomyślności:) U mnie coś z nieba leci, a do szkoły trzeba iść-oj nie chce się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ojej! A Wy to skąd wiecie?? Dziękuję! :-D A tak w ogóle to zaczął się ostatni rok, kiedy mogę z Wami na tym topiku pisać :-P Wczoraj spotkaliśmy się ze znajomą, z którą strasznie dawno się nie widzieliśmy - dziewczyna jest po bardzo ciężkim wypadku (facet na nią wjechał, jak szła przez ulicę...) i aż się serce kroi... Chodzi tylko dlatego, że jej matka jest lekarzem i wiedziała, jak walczyć i do kogo uderzać... Ma 29 lat, orzeczenie o niepełnosprawności i zero szans na zupełnie normalne życie... Człowiek sobie na co dzień nie zdaje sprawy, ile ma w życiu szczęścia... Dobrego dnia! Ja mam w planach spacer tylko wkurza mnie to coś, co leci z nieba - niby to śnieg, ale temperatura taka, że nic z niego mądrego nie może być... Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼---spóźnione dziękuję za miłe słowa.I wszystkiego najlepszego ale nie wiem z jakiej okazji :-O Rewelka oświecisz mnie?? Onfim🌼---bardzo mi przykro. A jakie macie prespektywy??Jakies pomysły na szybkie zatrudnienie?? Namea🌼---a czy ty masz jakis fajny przepis na hummus bo ja jadlam właśnie ten angielski i go uwielbiałam chciałam nawet tu w polsce zrobić ale nie pamiętam dokładnie wszystkich składników Rewelka🌼---jak humor dziś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 możliwe ale cóż jest procent anglików która twierdzi że stolicą polski jest berlin wiec właściwie mnie to nie dziwi pasiasta🌻 zdrowia szczęścia pomyślności i żeby słoneczko przyświecało ci we wszystkie dni :) mika🌻 reewelka🌻 elfik🌻 mnie też zobaczymy co najbliższy tydzień pokaże bajka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyneczki 🌼 w pracy nie mam neta, wiec nie moge z Wami pisac na biezaco...ale wlasnie nadrobilam :) pasiasta 🌼 NAJLEPSZEGO!!!! 🌼🌼🌼😘😘😘 elfik 🌼 dowiem sie przepis na pyszny hummosik i na pewno Ci podesle 😘 czarna 🌼 wracaj do zdrowia i do nas :D tesknimy!!! reewelka 🌼 😘 zgadzam z ita 🌼 zebys nie przesadzala z tymi energy drinkami :( zwlaszcza jak mieszasz to z kawa... dbaj o siebie tam 😘 emi 🌼 😘 milego weekendowania i zmyj tam porzadnie glowe osobistemu... 😘 itus 🌼 jest brdzo ok :D na razie nie mam czasu na wiecej, bo zaraz wychodze ;) onfim 🌼 trzymam kciuki, zeby sie wszystko na dobre odrwocilo soma 🌼 zdrowka :) kasiulka 🌼 dbaj o siebie i fasolke :) bajka 🌼 strzyga 🌼 mika 🌼 agi 🌼 jadzia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już mogę usiąść do kompa bo niedawno skończyłam sprzątać, ogólnie sobota i kłótnia gotowa, ale już mi się nie chce o tym pisać, beznadzieja totalna, najgorsze jest to, że próbuję normalnie się \" kłócić\" bez wyzwisk i krzyku, ale jak on zaczyna to ja nie wytrzymuję i daje upust swoim nerwom i potokowi słów.........Czasem nie mam siły, najgorsze jest to, że się wykrzyczymy, powyzywamy od najgorszych a potem on przychodzi i mnie przeprasza, co mi po tych przeprosinach ...... jak zawsze jest tak samo. Dobra nie smęcę już wam, bo te moje kłótnie to już nuda.... Onfi a Twojego też zwolnili??? Przykro mi bardzo ale mam nadziję, że źle zrozumiałam. Pasita wszystkiego najlepszego i wielu chwil radosci w życiu. Naemka a jakiej on jest narodowości jeśli mozna wiedzieć? Mój pojechał teraz po jakieś ciasto bo mają przyjść sąsiedzi z dołu z synkiem 4 latkiem, pierwszy raz się spotykamy no i jeszcze moja siora ma dowieźć mojego siostrzeńca, jak on się cieszył jak usłyszał, że będzie miał kumpla do zabawy hahah, ale jakoś nie mam zbytnio ochoty na to spotkanie, Mój oczywiście będzie robił wszystko tak jakby się nic nie stało, bo przeciez przykro mu było, że się tak zachował i przeprosił, a mi wstyd przed tymi ludźmi, bo na pewno nie pierwszy raz słyszą naszą kłótnię.... Echhh miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam neta :D :D :D bede mogla byc z Wami dzisiaj znowu. ale sie ciesze :D zycze milej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼 kochana nam trochę słoneczka:) U mnie co prawda nieśmiało wychyla się zza chmur ale to tak malutko, ledwo co je widać;) Pasiata🌼 spóźnione- wszystkiego najlepszego! Dużo zdrówka dla Waszej całej rodzinki, miłości, szczęścia, chwili wytchnienia od codzienności i spełnienia jak największej liczby marzeń 👄 Jestem dzisiaj okresowa ale cieszę się, bo już nie taka nabuzowana nerwami jak ostatnio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×