Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Onfi a dla mnie to gdzie kawa co??? Elfik nie przejmuj sie i teraz nie myśl o tym, może jakoś samo przyjdzie... Naemka jak randka, opowiedz coś o tym swoim chłopu????? Kasiula jak się dziś czujesz???? A wasz nadworny, no jak to było hmmm posyłacz czy goniec haha wczoraj był na lumpach i kupił ekstra kapcie- baletki w pastelowych kolorkach. Kumpelka była, po pół piwka wypiłyśmy, pogadałyśmy, okazało sie , że jej kumpela idzie na staż tam do urzędu gdzie nas przenoszą. Znam ją z widzenia. Ogólnie chce wam powiedzieć, że mój pieso jest taki kochany nie wyobrażam sobie teraz żeby go z nami nie było, pól nocy ze mna w łóżeczku spał spokojnie, a potem ranko wycałowałam go i wyprzytulałam, ach te zwierzaczki od razu humor poprawiają. A i wczoraj go ważyłam i 3 kg ma. Mika a jak Twój???? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moja Świto:P Donoszę, że Czarna choruje od dwóch tygodni, ale już w poniedziałek do ludzi wraca podobno:) Elfik🌼apropos \"przygód\" z nauczycielami, to mi się dziś przypomniało jak miałam takiego Pana od historii, którego wszyscy podejrzewali o inną orientację, a ja się wygłupiałam, że jestem zakochana w nim. I kiedyś stała oczywiście tyłem do sali, darłam japę jak to ja na pół korytarza, że uwielbiam facetów w wiśniowych golfach (akurat taki kolor golfu miał nauczyciel), a pan historyk wyszedł z sali i się tylko popatrzył. A na lekcji przyglądał mi się non stop, uśmiechał i dość dziwnie się zachowywał. Ofim🌼to was przemaglowali:) A ja dla odmiany mam dziś dobry nastrój:P Ciekawe jak długo:) Nie mogłam wstać, kawę wypiłam już jedną, energy drink stoi i czeka, dzieciaki wieczorem i nauka mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 no widzę że się cieszysz że nie fusy tylko mleczko od kawki :) ita🌻 bo ty mi tu z herbatą wyskakujesz zawsze :P no ale proszę kawka i dla ciebie :P a moja też kochana uczymy się chodzić na luźnej smyczy :] zasada jest żeby wryć się w ziemie jak to się mówi i ani drgnąć no to idę sobie kulturalnie diance znów się śpieszy więc ja stop ale jakież moje zdziwienie było kiedy zaczełam jechać na butach:] ale ona ma już siły strach się bać odowołałam nagrodziłam i czekałam aż nam drogę posypią :] emi🌻a ty coś o piekiełku mówiłaś , usłyszałam ciekawe jego określenie "ciepła skała " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no nie podarowali nam nic chyba nawet marcin był zdziwiony bo za jego czasów tylko to dotykanie nosa było ja się bałam badania wzroku o dziwo widziałam nawet najmniejsze literki :]dziwne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po dwóch kawach jestem. zbieram się na ten egzam. Na 10 mam. Już mi się wszystko zdążyło popieprzyc z tego, co przeczytałam. Boję się trzech pytań, bo nie mam o tym zielonego pojęcia. Jak je wylosuje, to normalnie oddam pustą kartkę... ps. ostatnio nie pisuje też dlatego, że mnie parę rzeczy gryzie, ale o tym nie mogę pisac na ogólno-dostępnym forum. Więc wolę nie pisac wcale, żeby mnie ręka za bardzo nie świerzbiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ja nosa dotykałam jak miałam badania do technikum, czyli kawał czasu temu. Na moich badaniach lekarskich na prawko siedziałam przed panem minutkę, zaznaczył jaką mam wadę wzroku, choć powiedziałam, że nie jestem pewna czy akurat tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja wczoraj tylko poczytałam, ale się nie odezwałam, bo mnie haftowanie wciągnęło ;-) Normalnie kura domowa ze mnie na maksa - znowu się wkrótce jakaś pomarańcza przyczepi, że tylko o garach, domu i dziecku potrafię gadać a do rozmowy o kosmetykach to już się nie zniżę :-P Reewelka 🌻 gratuluję humoru! I oby tak dalej! :-D A na bitki to oczywiście zapraszam - w lodówce stoją i czekają ;-) Namea 🌻 o jakie dobre rzeczy jadłaś! Ja uwielbiam kuchnię arabską - co prawda od niedawna i ostatnio miałam przerwę ze względu na karmienie, ale biorąc pod uwagę, że Tosi nie przeszkadza nawet fasolka po bretońsku i kapusta, których wszyscy doradcy laktacyjni wręcz zakazują, to chyba wkrótce się wybierzemy do knajpki naszego znajomego Araba :-D A mój ulubiony smak to baba ghanug - nawet Samiec się nauczył robić :-) Czarna 🌻 zdrówka dużo! I wracaj! Ita 🌻 bitki - odsyłam do Kuchni Polskiej, leniwa jestem i nie chce mi się pisać :-P A co do wędlin tradycyjnych - pytać sprzedawców :-P Ja zawsze pytam, które wędliny są bez konserwantów, a w jednej masarni to mają całą serię wędlin z przydomkiem \"tradycyjne\". Emilka 🌻 z tymi nożycami to chyba coś jest na rzeczy... Nie wiem, czy tym razem, ale... Elfik 🌻 odważna z Ciebie Dziewczyna! Zawsze mi na taką wyglądałaś ;-) A co do ciętości - fakt, czasem się przyczepisz do kogoś i nie popuścisz, ale generalnie sensownie gadasz :-P Onfim 🌻 nie bardzo zrozumiałam o chlebie i pierogach... :-/ Zmykam zaparzyć kawkę zbożowo-ziołową i przygotować niedobitki ciasteczek świątecznych :-) Do później! A tak w ogóle to ja też mam świetny humor dzisiaj! Nawet jak patrzę za okno... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 jeszcze o Tobie zapomniałam - uzbrój się kochana w cierpliwość - ja co prawda z muszlą nie miałam styczności ani razu w ciąży, ale początki przespałam - byłam tak słaba, że nie byłam w stanie wysiedzieć całego dnia w pracy... Ale może u Ciebie będzie lepiej! Trzymam kciuki! A o co Ci chodziło z planowym urodzeniem Tosi? O termin czy o zaplanowanie? W obu wypadkach odpowiadam twierdząco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio rzadko piszę, ale jak już napiszę, to tasiemiec mi wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼lecę do CIebie na bitki, aż ślinka mi pociekła. Głowa zaczyna mnie boleć:( Wczoraj z mamą gadałam przez telefon i nawet ona powiedziała, że przemęczona jestem, ale ja nie mam czasu odpoczywać:( No i telefon sobie zmienię:) bo jej się umowa kończy, a ona zmieni sobie na jesieni, jak moja umowa się będzie kończyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi ja parwie zawsze od kawki w pracy zaczynam a potem herbatka Rewelka a ty nie za dużo pijesz tych energetycznych napoi? A co do tel to ja też muszę sobie zmienić bo mój coś bziukuje, a Ty jesteś w orange? Pasiata ok to zajrzę do kuchni polskiej, a tak zastanawiając się nad tymi wędlinami to myslisz, że sprzedawcy Ci prawdę powiedzą? No chyba, że jakis znajomy sprzedawca. A mnie dzis głowa nie boli za to spac mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 acha pasiasta🌻 no przepis na chlebek poproszę bo ja robiłam i mi nie wyszedł wiec jak masz sprawdzony to chętnie się zapoznam. Co do pierogów robiłam z mrożonki i mi nie wyszły :] rozgotowały się fujjj ita🌻 dobrze no to dla ciebie też kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼żeby normalnie funkcjonować wypijam 2-3 mocne kawy i energy drinka. Wiem, że to nie zdrowe, że tak nie można itp, ale mam taki \"szybki\" okres w życiu, że jak to już przecierpię to powinno się trochę uspokoić. A tel mam w Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka a bierzesz tel w orange na abonament? Masz już upatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼mam abonament od kilku lat w orange, a telefon zmieniałam trochę ponad rok temu, ale jak mam teraz okazję to chętnie zmienię, bo coś kiepsko bateria mi trzyma. Ja uwielbiam telefony rozsuwane i z klapką, więc wśród tych będe szukać. A upatrzonego jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-paro latekk
a moja dziewczyna lubi wybierac mi serek spod napletka,następnie rozgniata go i rozgrzewa w swych delikatnych paluszkach poczym patrząc mi porządliwie prosto w oczy wącha go namiętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka bo ja też szukam w orange tylko nie wiem który wziąźć, taki z tańszych i z mniejszym abonamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Dziś do domu ;) Wiecie co, ten mój Osobisty to jest niemożliwy. Prosiłam go juz tydzień żeby jako informatyk pomógł mi wybrac komputer, a ja sobie go tylko pójdę i kupię. To mi codziennie mówił że nie ma czasu bo ma dwie prace i szkołę. no i wczoraj juz był po egzaminach, po pracy, wiec spytalam, czy by mi nie znalazł. Ale nie odzywał się cały wieczór, no i przypadkiem się dowiedziałam, ze z kolegami na piwo \'spontanicznie\' poleciał. No kurde, on na nic nie ma czasu :o już nie mam siły prosić go żeby znalazł czas dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼witaj mój drogi rycerzu:) jak Osobisty nie ma czasu dla Ciebie, to Ty nie miej dla Niego:)A jak będzie Cię o coś prosił, to powiedz, że spontanicznie wyszłaś ze mną na piwo. Nie dość, że nie będziesz miała czasu, to jeszcze ZE MNĄ, bo przecież nie wolno CI się ze mna spotykać:) Ita🌼ja biorę na abonament mojej mamy, więc zbyt dużego wyboru nie mam, ale upatrzyłam sobie Sony Ericssona W910i tylko w kolorze czerwonym będę chciała, albo jakimś innym-byle nie czarnym. A na jesieni jak coś to oddam mamie, a sobie znowu coś wezmę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 i dlatego nie wiem, co teraz zrobić, bo dziś miałam do niego jechać, ale naprawdę mam dość, bo o wszystko muszę prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja dziś jestem po prostu chodzacym tajfunem zabiję wszystko i wszystkich którzy znajda mi sie na drodze!!!😡 nie uwierzycie w ludzką glupotę.Pamiętacie sprawę z radca prawnym który zawalił termin i ja potem starałam się o odszkodowanie z PZU i je w końcu dostałam??No to dzis miałam telefon od mamusi tego radcy że ONA!!! będzie wnosic o korekte mojego odszkodowania bo ja rozpowiadam plotki o jej synusiu a my odszkodowanie mamy tylko dzieki niemu!!!!!😡 a on nawet sie nie pofatygował żeby odebrac ode mnie telefon jak dzwoniłam żeby wyjasniać wszystko!!!Żadnego przepraszam schował się jak struś i wszystko zalatawiałam z jego szefową bo on nie miał na tyle jaj żeby mi w oczy spojrzeć!!! I niezalezny organ przyznal odszkodowanie ale ONA!!! będzie wnosić o jego korektę bo że za wyskoie było!!!! No żesz kurwa mac tego nie przepuszczę!!!Juz jestem umowiona z Dziekan Izby radcowskiej w Kielcach jakim qrwa prawem ona wie o sprawie która jest objęta tajemnica zawodową!!!I jeśli radca ma cos do mnie to czemu dorosły mężczyzna nasyła na mnie swoja mamusię!!!Ja sama chodziłam po sądzie zbierałam wyroki kompletowałam dokumenty pisałam doslownie tomy do tego PZU on nawet nie chcial udostepnic numeru polisy!!!! a ona teraz mowi że gdyby nie jej synuś to my bysmy nic nie dostały i że ja powinnam być wdzięczna AAAAAA!!!!!! zabiję kogos zaraz uduszę zagryzę wykope na księżyć qrwa mać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi witaj w klubie Rewelka ja tam widziałam jakąś motorolę z kalpką i jest kolor fioletowy, nawet mi się ona widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Ciągle chora, żadnej poprawy. Niewesoło... Prawie zeszłam przez coldrex... Okazało się, że gripex i coldrex mają substancję, która może powodować kołatanie serca... Nie mam siły pisać coś więcej. Przepraszam. Trzymajcie się i ostrożnie bierzcie jakiekolwiek leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Po wczorajszym wieczorze to się naprawdę mocno zdenerwowałam, a dzisiaj już mi wszystko jedno. Ciągle ta walka z wiatrakami, która nic nie daje, bo co jakiś czas to samo:( Beznadzieja i bezradność. Elfik🌼 ale to jest śmieszne nawet, że w dorosłego faceta obronie, jego mama staje. Dzisiaj do mnie w odwiedziny kuzyn przyjeżdża, taki młody, do gimnazjum chodzi:) My byliśmy u nich jakoś w tygodniu i teraz kuzyn sam postanowił wpaść w odwiedziny, fajnie:) Jedną kotkeczkę czarną naszą oko boli i ma ropkę, już jej przemyłam herbatą ale nie wiem czy to coś pomoże, bo tak jakoś mruży to oczko:( biedna..nie wiem od czego to może być. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻no ja teraz mam z klapką :) emi🌻 mój ci może poszukać :D elfik🌻 łoo matko w ryj bym dała jemu i jej soma🌻 ale to jest w ulotce ja się wyleczyłam na dawce 2x2 polopiryna i 2x3 rutinoscorbinu aspirynka na noc ale jak ni gorączka zeszła to już nawet to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 wiesz, mam paru znajomych którzy pomogli by mi wybrać ten komputer, ale myślałam, ze on to zrobi... Prosiłam go w sobotę, z dnia na dzień odkłada. No i wczoraj to już mnie rozwalił. Nie jest tak, że ja mu nie pozwalam chodzić ze znajomymi gdziekolwiek, ale ostatnio coraz częściej zdarzają mu się takie \'spontaniczne\' wypady z kolegami. A ja muszę prosić o wszystko. a dam sobie rękę uciąć, że teraz mi powie, że on myślał, że skoro ja dziś mam do niego jechać, to on nie musial wczoraj szukac bo zrobimy to dziś razem, i że dziś to i tak bym już nie kupiła. Już widzę jak to mówi. Reewelka 🌻 to nie jest tak, że nie pozwala mi się z tobą spotykać :P Tylko jemu się \'to nie podoba\' bo on nie uznaje znajomości nawiązywanych przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, właśnie dzwonił do mnie facet z serwisu w którym zostawiłam kompa, i powiedział, że załatwił mi jakąś 'lewą' płytę głowną :) I nie będzie mnie naprawa kosztowała 1000 ale 200 zł :) I mój kochany laptuś działa :D:D:D:D JUPIIII i już nie muszę prosić nikogo o pomoc :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Emi cieszę się razem z Tobą!!! A Mój ma dziś wolne i pojechał na ten basen fajny z kolegą, dobrze, że tam sami emeryci prawie hahah Dobrze, że już weekend zaraz ufffff, a jakie macie plany na weeks????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę, chociaż jedna miła wiamomość dziś. No ja jadę w Lubelskie, zobacze na jakim etapie jest remont mojego pokoju u rodziców, bo podobno panele kładą, sufit obniązają, malowanie i coś tam jeszcze :) A dziś jak mi się zechce to moze o Osobistego zahaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×