Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Nerwowo tu widze dzisiajL Ita馃尲a dziekuje w porzadkuJ Dzi艣 艣pi膮ca jestem;) czuje si臋 ostatnio jak stara babcia.Jak by艂am powsinog膮 i wszystkich odwiedza艂am,tak przychodze z pracy ide spa膰,co艣 ogarniam na chacie,ogl膮dam tv o 20 tej do wanny,serial i do spania.Pobudka o 5 rano. i tak si臋 szlajam po mieszkaniu do 6:30.Cuda si臋 ze mn膮 dzieja;) Piesek spokornia艂 i ju偶 nie za艂atwia si臋 w domku?? onfim馃尲bo do kawy mnie w og贸le nie ci膮gnie,a nawet czasami mnie cofa jak poczuje tak膮 艣wie偶a,wi臋c bardzo si臋 ucieszy艂am 偶e pamietasz o mnieJA jak by艂o z twoimi dzieciaczki??Urodzi艂y si臋 w terminie? Pasiasta馃尲no w艂asnie chodzi艂o mi czy planowo si臋 urodzi艂a;)A przesz艂a Ci ta senno艣膰 z czasem czy ca艂a ci膮偶e Ci臋 m臋czy艂a?? rewelka馃尲Ja kocham sony eriksonyJ Elfik馃尲pomimo 偶e sytuacja bardzo wkurwi膮j膮ca te偶 mnie ro偶mieszy艂 ten facetJBo偶e 偶eby mamusia wszystko za艂atwia艂a??Stary kawaler? Emi馃尲to przoszczedzi艂a艣 troche kasyJWidze 偶e i samopoczucie lepsze:DA co do samca to ja bym go okrzycza艂aJ A ja urywam si臋 z pracy bo znowu 艣pi膮ca jestem:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
By艂am na spotkaniu i my艣la艂am, 偶e jak kolejn膮 kaw臋 wypij臋 to przestanie mnie g艂owa bole膰, a tu dupa:O Jestem ju偶 po kawach kilku, ibupromie, teraz pij臋 energy drinka, a g艂owa p臋ka. Zaraz biore si臋 za prac臋. Emilka馃尲ale to 偶art by艂. A z tym angielskim to ja koniecznie musz臋 co艣 zorganizowa膰, wi臋c przemy艣l to jeszcze raz. Ita馃尲ja nie chc臋 ju偶 czarnego telefonu, a fiolet by mi si臋 podoba艂-podasz model? Ofim馃尲ja te偶 mam teraz z klapk膮, a wcze艣niej mia艂am taki male艅ki rozs贸wany:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula 馃尰 a jak sie dzis czujesz? 呕eby艣 wiedzia艂a, 偶e dzi艣 go okrzycze jak si臋 spotkamy. Wiesz, kasa zaoszcz臋dzona, bo jak mia艂o kosztowa膰 1000 z艂, to ja ju偶 wzi臋艂am za艣wiadczenie z pracy o zarobkach i mialam nowy wzi膮膰 na raty. ale skoro m贸j mi jeszcze pos艂u偶y, to super ":)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 ale ja si臋 chyba nie nadaj臋 na nauczyciela :/ ja nie mam cierpliwo艣ci :( No ale obiecuj臋, 偶e jeszcze to przemy艣l臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiula馃尲a jak z bateri膮 w tych telefonach? Bo ja sza艂u dostaj臋 jak moja motorola ma po 3 godzinach jedna kresk臋 i nie wiem kiedy dziad padnie:O Elfik馃尲co za ludzie...szkoda s艂贸w:O Ita馃尲plany na weekend? W sobot臋 egzaminy i zaliczenia, a wieczorem kolacja w bardz mi艂ym towarzystwie:) a w niedziel臋 egzaminy i zaliczenia ci膮g dalszy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 a dla mnie to normalne faceci tak maj膮 z 20 razy nawet czasami nie pomo偶e jak powt贸rzysz ita馃尰 je bez plan贸w deski mam do przerzucenia na budowie :) kasiula馃尰 ja pierwsz膮 ci膮偶e przespa艂am na chodzie nawet 7 h nie by艂am w drugiej mia艂am wi臋cej energii, wymioty 2 x w drugiej cia偶y ale md艂o艣ci i nudno艣ci ca艂odniowe w obu bo dla mnie termin poranne nudno艣ci nie istnia艂 :] Sta艣 urodzi艂 si臋 10 dni po terminie Ola 4 dni przed

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 no widzisz, ja m艂oda i niedoswiadczona i dla mnie jeszcze nie jest to normalne :) Ale teraz fige, nie powiem mu 偶e komp dzia艂a tylko 偶e nie potrzebuj臋 jego pomocy. Ale si臋 w艣cieknie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale jaja, w艂a艣nie jeden z mecenas贸w przyszed艂 do pracy chory, i zarz膮dzi艂, 偶eby kto艣 poszed艂 do apteki i kupi艂 takie maseczki, w kt贸rych wszyscy mamy chodzi膰 :D Ciekawe, co z tego wyniknie :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
emi馃尰 :D jest to metoda poczujecie si臋 jak bia艂y murzyn :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja po tej mojej mieszance czuj臋 si臋 sko艂owana. Rodzice dzieciak贸w zmienili plany:) Dzi臋ki temu mam nadziej臋 wr贸ci膰 do domu wcze艣niej, ni偶 o 24:P Emilka馃尲ja to musz臋 pozna膰 tego Twojego Osobistego:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony/motorola/motorola_u9 Rewelka to ta tylko fioletowa, ty a ty nie przesadzaj z tymi drinkami, a z kim to ta kolacja???? 呕e w bardzo doborowym towarzystwie? Onfi a m臋偶ulo gdzie do desek??? Elfik no zwa艂a z tego synusia mamusi, tacy teraz sa faceci hahaha Emi ja ze sta偶em a nie przyzwyczajona i nie przyzwyczaj臋 si臋 a co tam! Czarna zdr贸wka 偶ycz臋!!! Kasiula pieso jeszcze robi w domku tyle , 偶e na gazetk臋 Soma zdr贸wka zycz臋! Jadzia a Ty gdzie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲a patrzy艂am na ten telefon, ale jestem z艂a na baterie w motoroli, bo marnie trzymaj膮 i dlatego o innym my艣l臋. Ale kiedy艣 starsznie chorowa艂am na ten telefon:) A kolacja z moj膮 przyjaci贸艂k膮 i jej narzeczonym, a moim przyjacielem, bo nie by艂o go miesi膮c w kraju:) i nie d艂ugo znowu ucieknie nam na jaki艣 miesi膮c-p贸艂tora.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A teraz to nie tyle drink to zmieszanie go z ibupromem i kaw膮 tak na mnie podzia艂a艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emi馃尲spa膰,spa膰 spa膰...Tylko o tym marz臋:DI apetyt mam spory ale to podejrzewam nie przez fasolk臋 tylko przez brak nikotyny. musze chodzic z paluszkami miedzy palcami bo brakuje mi faji:P.Po艣lij fot臋 z maseczk膮:P ale jaja normalnieJA swoj膮 droga jak oni o was dbaja;) Ciesz臋 si臋 ze z tym laptopem tak wysz艂o:D rewelka馃尲bateria niestety w tych tel nie trzyma za d艂ugo bo ok.2 dni..(zak艂adajac 偶e b臋dziesz s艂ucha膰 muzyki)Ale aparaty w tych tel s膮 bardzo fajne,艂adniutkie zdj臋cia robiJ艁atwy w obs艂udze, a ju偶 nowe modele maja du偶a pami臋c w telefonie. Naprawd臋 polecam eriksona,mia艂am ju偶 trzy i jestem strasznie z nich zadowolona. onfim馃尲czyli nie ja jedna m臋cz臋 si臋 z senno艣cia..A du偶o zgrub艂a艣 przy swoich dzieciaczkach?膰wiczy艂as co艣 w ci膮zy?? A mi si臋 w艂asnie ci艣nienie podniso艂o.. Nienawidze jak kto艣 z g贸ry nie mo偶e mi powiedziec co i jak tylko sciemnia tygodniami..wrr.. Poprosi艂am kumpla 偶eby 艣ciagna艂 mi sim locka do telefonu mojej kole偶anki. Dzwoni臋 nast臋pnego dnia i s艂ysze:sorki Kasia zapomnia艂em,na jutro ci zrobie.M贸wi臋 ok. co si臋 b臋d臋 rzucac jak mi za darmo robi.. Min臋艂y dwa dni a on dalej nie dzwoni.Zadzwoni艂am i s艂ysze:wiesz Kasia potrzebuje specjalnego programu jutro na bank ci to zrobie.Ok.min臋艂y kolejne trzy dni dzwonie do niego dzisiaj nie odbiera... Dzwonie do mojego kochanego ch艂opa i m贸wie mu 偶eby zadzwoni艂 bo ode mnie telefonu nie odbiera Po chwili dzwoni samcor i co??Oczywi艣cie musze po telefon naginac i zanie艣膰 do kolejnego kolegi bo on jednak mi tego nie zrobi!!To nie m贸g艂 kurwa od razu powiedzie膰?? Teraz musze swieci膰 przed kole偶anka..Nienawidze takich akcji!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no pr臋dzej czy p贸藕niej go poznasz ;) A co ci臋 w nim tak zaciekawi艂o :D Hahaha, ale b臋d臋 si臋 z niego 艣mia膰, jak po moim stwierdzeniu, ze ju偶 nie potrzebuj臋 pomocy, momentalnie mi kompa wyszuka :D ita 馃尰 ja te偶 nie mam zamiaru si臋 przyzwyczaja膰, ale wiesz, "jak Kuba Bogu, tak B贸g Kubie" "D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲zaciekawi艂o mnie to, 偶e on nie znaj膮c mnie ma takie podej艣cie do mnie. Chc臋, 偶eby mnie pozna艂 i zobaczy艂, 偶e nie taki diabe艂 z艂y jak go maluj膮:) W poniedzia艂ek uczymy si臋 razem? Kasiula馃尲te偶 nie lubi臋 takich akcji:O jak kto艣 co艣 obiecuje, a potem sciemnia. A jaki Ty masz model tego soniacza?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja b臋d臋 monotonna. Dzwoni艂am do tej agencji turystycznej gdzie mia艂am takie nadzieje no i co i tez nic sta艂a 艣piewka zachowamy pani cv ale na razie zatrudnili艣my kogo艣 z wi臋kszym do艣wiadczeniem 馃槶 :-( mam do艣膰 bardzo do艣膰 dlaczego tak si臋 dzieje?? czy ja nawet do sprzedawania wycieczek si臋 nie nadaj臋 :-( dlaczego tak jest?? czym ja sobie na to zas艂u偶y艂am??Czy ja naprawd臋 jestem taka beznadziejna??Nic sob膮 nie reprezentuj臋??Przecie偶 bez pracy nie da si臋 normalnie 偶y膰 :-( wi臋c jak ja mam zy膰??Jak wyj艣c za m膮偶 zalo偶y膰 rodzine mie膰 mieszkanie ??Jak mam to zrobi膰??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik馃尲kurwa...nawet nie wiem jak Ci臋 pocieszy膰. Co za posray 艣wiat. Tyle lat nauki i dupa blada. Nie s膮dzi艂am, 偶e kto艣 z Twoim wykszta艂ceniem mo偶e mie膰 takie problemy ze znalezieniem pracy. Naprawd臋 nie wiem jak Ci臋 pocieszy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elfik przykro mi bardzo...ale tak a propo sprzedawania wycieczek, zalezy jakie to biuro tur, ale moja kumpela pracuje w biurze tur po turystyce i to wcale na pocz膮tku nie jest takie 艂atwe jak ktos nie ma do艣wiadczenia, nawet ja po turystyce nie widzia艂am o czym ona do mnie m贸wi w pewnych momentach haha, ale daj sobie czas zobaczysz niespodziewanie na pewno co艣 przyjdzie, bo tak jest zawsze... Kupi艂am ta torebk臋 http://www.allegro.pl/item532111559_atmosphere_musztardowa_z_guzikiem_okazja.html

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲ja si臋 czaj臋 na tak膮 wielk膮, czarn膮, z gwiazdkami. Czekam do wyp艂aty i poszalej臋 po allegro:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka a daj linka bo ja szukam w艂asnie du偶ej czarnej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita馃尰 spodziewam si臋 偶e z drugiej strony deski :] kasiula馃尰 bo ja wiem raczej tak w normie chyba zaczyna艂am od 52 kg teraz mam 65 kg :] 膰wiczy艂am ale brzuch mam bez zmian chwa艂a 偶e bez rozst臋p贸w elfik馃尰 eh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ita馃尲w pracy nie dzia艂a mi allegro, wi臋c nie jestem w stanie poda膰 Ci linka, ale jak jutro nie zapomn臋 lub w niedziel臋 to poszukam i Ci wklej臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Reewelka 馃尰 ale on nie ma takiego podej艣cia typowo do ciebie, tylko og贸lnie do znajomo艣ci zawieranych przez internet. Wiesz, ja ju偶 nie ma si艂y mu tego t艂umaczy膰, nie musi mu si臋 podoba膰, z kim si臋 spotyka膰, Przecie偶 to jego problem,nie m贸j :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲ale ja nie chc臋, 偶eby艣 miala jakie艣 problemy ze swoim panem przez znajomo艣膰 ze mn膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲och m贸j rycerzu:P jejku...ma艂a, wiesz co? Mo偶esz by膰 ze mnie dumna, bo wreszcie sko艅czy艂am ogarnianie ankiet:D A od niedzieli kodeks drogowy si臋 k艂ania:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no ja to 艣rednio mam czas na kodeks drogowy, bo musz臋 ogarn膮膰 wiedz臋 z dw贸ch lat studi贸w na egzamin... No ale nic, musz臋 wszystko jako艣 pogodzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲no spoko:) Sama b臋d臋 szale膰 po testach w przysz艂ym tygodniu:) Ewentualnie zgrzewk臋 sobieskich drink贸w zapodam:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×