Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

onfim, spoko, wystarczy ze bedziesz jechala 70, a przeciez o nieszczescie nie trudno, przeciez dawcy czekaja, przeciez ten, z kim bedziesz jechala to nie bedzie mial pedalow zeby zareagowac. Jak dla mnie, jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no dobrze jestem przewrażliwiona niech i tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o przewrażliwienie ;) U ciebie przejawia się ewidentna skłonność do "moja racja jest najmojsza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻dlaczego chyba właśnie przyznałam że mogę racji nie mieć :P i nawet że oceniam sytuację pod swoim kontem bo ja to cykor jestem jeśli o auta chodzi i wcale się z tym nie kryję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem znowu i nadrabiam... Grrr! Ita - bo dzieciaki się rozwijają skokowo i czasem są bardziej marudne, jak osiągają \"wyższy stopień wtajemniczenia\" ;-) Namea 🌻 zazdroszczę Ci tych przysmaków!! A jak będziesz jakieś przepisy rozsyłać, to ja się polecam oczywiście :-) Co do nauki jazdy - ja na kursie z instruktorem jeździłam szybko i wyprzedzałam a sama z Samcem bez prawka to tylko po polnej drodze się toczyłam. Ale uważam, że żeby szybko jeździć, trzeba się najpierw dobrze nauczyć toczyć pięćdziesiątką a na to na pewno 30h nie wystarcza... Co do toksoplazmozy - od kotów i owszem można się na się zarazić, ale to zupełna rzadkość - chodzi o to, że kot jest czysty a żeby się zarazić, jego odchody musiałyby leżeć kilka dni i co więcej należałoby ich przynajmniej śladową ilość wchłonąć... Większość zakażeń toksoplazmozą pochodzi z niedokładnie umytych owoców i warzyw, w drugiej kolejności jest surowe mięso a dopiero potem koty - o psach nic nie wiem. Ja mam koty od kilkunastu lat a z toksoplazmozą nie miałam do czynienia - tak wykazało badanie robione na początku ciąży. Także Madziczku strach ma wielkie oczy! :-) Reewelka 🌻 ja myślę, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. A Tosia 20 stycznia skończyła 3 miesiące :-)) I nie krzyczcie na mnie, jak będę miała inne zdanie, bo się w sobie zamknę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼ależ oczywiście:) Tylko nie wiem czy zauważyłaś, że tutaj nie ma "wyrażania własnego zdania", tylko momentami jest naskakiwanie i podejście, że "tylko ja mam rację"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻no dobra:P pasiasta🌻 no lekarze głównie mówią żeby jak kobieta w ciaży ma koty żeby ktoś inny sprzątał kuwete ja też miałam kota przy pierwszej ciaży i tez nic mi nie wyszło niestety kota już nie mam bo zdechł teraz mam 4 w stodole ale one jakieś przybłędy przeniosły się w cieplejsze miejsce jak były malutkie ale kontaktów z nami żadnego poza wzrokowym reewelka🌻 znaczy że ja naskoczyłam w sensie :> przestrzeń internetowa bardzo utrudnia normalne rozmowy cieszko po słowach odczytać emocje jakie ma osoba pisząca i często niestety pojawia się nadinterpretacja że to nie wyrażanie zdania lecz naskakiwanie na kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ja nie mówię o Tobie, tylko ogólnie jak tu się dyskusja wywiązuje to naskakiwanie się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam się jako pustak hahah Pasiata a to nie wiedziałam, że dzieci skokowo się rozwijają Rewelka ale Onfi jak dobrzez czytałam mówiła, że według niej.....a nie , że zaraz ma rację i tylko ona ma rację A co do przyjaciółki zagmatwana historyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 może dlatego że przez internet inaczej się z ludźmi rozmawia niż jak rozmawiasz twarzą w twarz. przez internet jest wbrew pozorom trudniej poprowadzić dyskusję Chociaż no nie wiem to by każdy sie musiał wypowiedzieć bo może niektórym tak się akurat łatwiej rozmawia pasiasta🌻 3 miechy no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼niektórzy na "żywo" nie potrafią się uzewnętrznić, przez internet nie mają oporów. Dlatego np. powstają różne czaty. A jak ktoś jest skryty to otwiera się w sieci, bo jest bardziej anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A ja właśnie dotarłam do domku do pracy i właśnie znowu zaczał mnie brzuszek pobolewać:O Mama mojego chłopaka sie bardzo źle poczuła i do szpitala trzeba ją zawieść.Kobieta już jest starszej daty-mam nadzieje ze to tylko jakaś drobnostka.Ale nie powiem żebym stracha nie miała... Emi🌼kochana ty moja;)Dobrze się czuję,nawet mdłości pomalutku przechodzą,ale jajniki pobolewaja czasami tak że aż zgina mnie w pół:OByłam w piatek u lekarza,maleństwo jest juz większe o 1cm:)Właśnie jutro naginam na badania,miedzy innymi na toksoplazmoze;) Ja nie mam prawka,ale zdarzało mi się jeździć autkiem po drogach i odkąd nie wyrobiłam na zakręcie i dobiłam do ogrodzenia za kółko juz nie siadam.Miałam w tym roku robic no ale plany mi sie grubo pozmieniały:)A kiedy egzamin?? Pasiaista🌼SPÓŹNIONE STO LAT STO LAT:)Dużo usmiechu i jak najwięcej pozytywnych chwil w życiu🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Namea🌼a powiedz Ty mi skąd pomysł wyjechania akurat do Dubaju? onfim🌼a podaj mi cudo które uchroniło cie przed rozstepami Bajka🌼narazie wszystko jest w porzadku całe szczęscie,podaj emaila to ci fotki przesle;)Ale strasznie sie boje że cos tej istocie malutkiej może cos sie stać-także chucham i dbam o siebie ile wlezie-nawetsamca obarczyłam pewnymi obowiązkowi w domu żebym miała więcej czasu dla siebie;) Rewelka🌼ja mam model K530i już ci poszukam jak wygląda;)Dla mnie jest zadawalający:)Chociaz wole walkmeny z sony eriksonów,ale zajebali mi jakiś czas temu na mprezie na ślasku i powiedziałam że juz nigdy nie wyrzuce tyle kasy na telefon No i już was mogę na bieżąco czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼Emilce wysłałam fasolkę, bo nie mogłam się oprzeć:) Ja będę miała W910i czerownego:P Już się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼czerowny to taki super, ekstra, wystrzałowy jak jego przyszła właścicielka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼fajniutki ten telefonik:)A jakie ma fajne opcje..Fiu fiu;)dRogi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼mojej mamie umowa się kończy, więc biorę na jej abonament. Przy małym abonamencie i umowie na 2,5 roku kosztuje mnie 8zł:P Więc zaszaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼spryciara z Ciebie:)I mamci dasz swój telefon? Cholera ja swój telefon kupiłam za 300zł a poprzedni właściciell zakupił go za 0,03gr.. A ja własnie ogładam Adrenaline:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 nie odniosłam takiego wrażenia co do tego, co przekazywali, ale zmieniałam instruktora, gdy nie podobała mi się jego metodologia. O wszystko dopominac się nie trzeba, ale o wiele rzeczy tak. Ale do tego doszłam chyba przy drugim instruktorze. Magiczne, nie-magiczne - trasa toruńska - masz ograniczenie do 80 km/h. Z ośrodka na bemowie dojazd do niej masz w 5 min i możesz śmigac. Elfik 🌻 no widomo, że tak nie zapytasz, ale jednak można poposic o wskazówki z odniesieniem dla normalnej jazdy. Ja tam byłam straszną kursantką - cały czas miałam jakieś pytania. ;) Ale ja nie miałam mozliwości jeżdżenia poza kursem, a ojca nie chciałam pytac, więc skądś musiałam wiedzę zdobyc - padło na instruktora. emulinka 🌻 ja nie porównuje sytuacji. Tylko mówię, ze z doświadczenia wiem, że czasem warto się o coś upomniec. W ogóle to wcześniej bym absolutnie nie napisała nic na podobny temat /nie zgodziłabym się z onfim, gdybym nie przeżyła takiej sytuacji, gdy faktycznie jechałam samochodem, obok mnie siedział ktoś z ponad 30-letnim stażem kierowcy i \'nic, absolutnie nic nie mógł zrobic, gdy ja popełniłam błąd. Gdyby obok mnie siedział wtedy instruktor nie byłoby żadnego zagrożenia. Tak więc takie poczucie bezpieczeństwa jest bardzo złudne/. To chciałam powiedziec, nic więcej. Potępiac napewno nie będę, bo to byłaby czysta hipokryzja przy moim stylu jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety... własnie prawie garnek spaliłam... wstawiłam wodę na kluski, zostawiałam na gazie i sobie poszłam... dobrze, ze się w porę zorientowałam. wody wprawdzie już nei było i czerniec zaczynało dno... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×