Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Kasiula 🌻 zadac pytanie zawsze możesz, ale że odpowiem na forum nie obiecuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 możliwe że tak właśnie jest jak widać tak jest coraz częściej że ilu ludzi tyle opinii szkoda że niestety tak jest i w poważnych sprawach dotyczących zdrowia bo toksoplazmoza to nie ten sam gabaryt sprawy co np jak obcinać paznokcie. Oj i wieczorne pustki nastały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 co ty, ja jestem non stop :) Daj jakies namiary na gg czy cos, to mozem porozmawiac prywatniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku 🌻 a ja mam wrażenie, że nie tylko Onfim ma tendencję do bycia alfa i omegą... A co do toksoplazmozy - pisałam, że mam koty od kilkunastu lat a z toksoplazmozą nie miałam do czynienia - nie mam przeciwciał. A przez kota byłam podrapana niezliczoną ilość razy. Tyle. Onfim 🌻 Kasiula 🌻 ja stosowałam Penaten - oliwkę w żelu, ale jest beznadziejna, bo wszystko masz maksymalnie tłuste (nie wchłania się). Z tego co wiem bardzo istotne jest to, żeby dbać o odpowiednia elastyczność skóry - ja chodziłam na jogę a to bardzo pomaga - zaraz po porodzie miałam rozstępy, ale tylko wokół pępka, ale widzę tendencję do zanikania :-) A co Wy się tak wszystkie na GG wynosicie? Forum nam umrze wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 ja w ogóle nie lubię kosmetyków w postaci oliwek w żelu e tam umrze nie da się żeby umarło nie pozwolimy a ja to się najwyżej do łózka wyniosę szukam złobka i przedszkola dla dzieciaków masakra madziczek🌻 dobranoc zresztą dobrej nocki wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się spotkanie udało:) Dopiero dobiłam do pracy i coś czuję, że jutro będę gryzła z nie wyspania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Rewelka🌼 jak o 1:15 dotarłaś do pracy to faktycznie spotkanie musiało być udane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka hahaha faktycznie a to dobre.A co do tel to ericson ten co ty chcesz? Czarna jak zdrówko? Elfik no to super co do tej sparwy może go udupią w końcu mamisynka jednego. Co do lekarzy pamiętasz jak mówiłaś , że jeden lekarz nie może być wyrocznią? Kasiula przykro mi z powodu mamy chłopaka a to z jakiej przyczyny ten paraliż? Ale ja wczoraj się wkurzyłam dziewczyny, myślałam,że normalnie zabiję jedną dziewczynę-niby koleżankę z byłej pracy laska po 30 a jest tak głupia i beszczelna, co się okazało, nie chciałam słuchac ludzi bo gadali na nią, ale ja twierdziłam, że nigdy mi nic nie zrobiła i w sumię ja lubiłam, a tu co wyszło szydło z worka, niby błahostka a tu prosze pokazała różki i jeszcze pipa jedna bała się odebrać ode mnie telefonu tylko sms pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak fajnie, że słoneczko świeci :-D Może wiosna się zbliża? :-P Onfim 🌻 a ja kiedyś miałam taka i była super, ale nie pamietam co to za firma była. A z szukaniem przedszkola to współczuję szczerze! Namea 🌻 Czarna 🌻 Reewelka 🌻 i jak samopoczucie? Zmykam trochę popracować, korzystając z tego, że Tosia na chwilę usnąła. Do później i dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼 dziękuję, lepiej choć wczoraj na pasach mało nie zemdlałam:o Wykończy mnie to zapalenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękne życzenia właśnie przeczytałam urodzinowe mojej koleżanki mama jej napisała, aż mi się łezka w oku zakręciła- "Nie życzę Ci tego co wszyscy, bo to już wiesz. Życzę ciekawych pomysłów i oczywiście ich realizacji też. Byś potrafiła cieszyć się z każdej chwili - nie tylko z tych cudownych, jak jest w zwyczaju. Dobrego wyboru, gdy okaże się, że jesteś na dróg rozstaju. Byś spotykała tylko ludzi - aniołów. By te z Twoich marzeń, które spłonęły, powstały z popiołów. Optymizmu od stóp po czubek głowy, byś cokolwiek robiła angażowała się w całości, a nie do połowy. By udało Ci się to, o czym inni by pomyśleć się nie ośmielili. Wiedz, że tylko Ci, którzy mieli ponadprzeciętne pragnienia szczyty zdobyli. Wszystkiego najlepszego i sto lat!!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 no to nieźle madziczek🌻to jak nie rozlaną ze stołu to ja poproszę pasiasta🌻 znalazłam ale niestety prywatnie :( w publicznych placówkach moge sie zapisać na listę rezerwową na przyszły rok czarna🌻 a leczysz to jakoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼:) nie łap mnie za słówka:P Do domu dotarłam, a przed chwilą dopiero zobaczyłam co napisałam:) Pasiasta🌼o dziwo dobre:) Tylko piwo na dnie żołądka czuję. Ita🌼oj wiem, że się udałam-bywa:) A telefon wyglądać będzie tak:http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/13/sony_ericsson_w910_zoom.jpg no i przepraszam, że znowu nie wysłałam Ci linka do torebki, ale jak wyszłam z domu przed 10 rano, tak wróciłam po 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wyobraźcie sobie że ten idiota do mnie wydzwaniał wczoraj z pogróżkami!!!sam się ugotowała bo jeśli on już się zniża do ,,Źle pani skończy\" to sobie narobi powaznych kłopotów bo ja tego nie odpuszczę i opiszę wszystko do dziekan.Do tego jeszcze rzucał że mnie o wyludzenie oskarży ( idiota bo sam sie do winy przyznał przed PZU) i że policje na mnie naśle :-O debil jak dla mnie. Pasiata🌼---a czy Ty zauważyłaś żebym się wypowiadała w absolutnie każdym temacie jakie poruszacie??O toksoplazmozie akurat wiem bo się tym interesowałam jak brałam psa ale o gotowaniu się nie mądrze bo się na tym nie znam, o dzieciach się nie mądrzę bo sie na tym nie znam o remontach się nie mądrzę bo się na tym nie znam nawet sama Was często pytam o różne rzeczy np pralki i wiele innych więc chyba trochę niesprawiedliwe jest to Twoje spostrzeżenie. Ita🌼---w tym wypadku jest moja sprawdzona lekarka plus artykuł który znalazłam kontra inne artykuły z netu więc wolę tą jedną lekarkę niż te artykuły :-O z resztą ja mam swoje zdanie na ten temat jak komuś się nie podoba to juz tego kogoś problem.Mnie to co napisała Onfim nie przekonało.Mogę zostać nieprzekonana?? Onfim🌼---tak zgadzam się że to o wiele powazniejsza sprawa i bardzo niedobrze że są takie rozbieżności w tych informacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś ja będę gryźć, jestem taka zła że aż mi się płakać chce z bezsilności... Tak się cieszyłam, że mi ten komputer działa, że naprawiony, że kasę zaoszczędziłam... i co? I wczoraj się spaliła płyta głowna... Nowa :( No i znów jestem bez komputera, aż dwa dni działał :o Boże, ja już nie mam siły 😭 onfim 🌻 to dlatego wczoraj tak nagle zniknęłam reewelka 🌻 ita🌻 namea 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 pięknie dziekuję reewelka🌻 fajny telefonik elfik🌻 a to kurde debil jeden na szczęście masz go w garści i dobrze nie daj się młotkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 rozumiem, ale jak nowa to jest na gwarancji na pewno wiec jeszcze nie tak najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼czy tych ludzi to popierdoliło? Co wszystkim się na pogróżki zbiera? Czy nie znają innej drogi konwersacji? Emilka🌼a spotkanie nadal aktualne, czy lepiej się nie narażać? Ja póki co mam nawet spoko nastój. Ofim🌼mi się ten kolorek strasznie spodonał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×