Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emi🌻 no też prawda mam nadzieję ze ja takiego talentu nie posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula 🌻 znam omdlenia po pobieraniu krwi - na szczęście jak mi robili test obciążenia glukozą, obyło się bez atrakcji, ale bałam się jak cholera i chciałam uniknąć, ale gin się uparł. U mnie to kwestia niezjedzenia śniadania ;-) A jeśli chodzi o ćwiczenia - ja chodziłam jeszcze przez chwilę na gimnastykę do szkoły rodzenia. I chyba przychylałabym się do ćwiczeń pod okiem jakiegoś specjalisty - sama nie miałabym odwagi, bojąc się, że mogłabym Kruszynce coś zrobić.... Zresztą sama wiesz, jak człowiek drży... Wiele dziewczyn chwali sobie gimnastykę w wodzie tylko trzeba się dobrze doinformować w kwestii czystości basenu :-) Onfim 🌻 cena mnie lekko zmroziła... Emi 🌻 to dobrze z tym kompem :-) Czarna 🌻 a co Tobie dolega?? Ita 🌻 mówiłam, że wędliny drogie (chociaż u mnie nie aż tak...), ale musisz zwrócić uwagę, że objętościowo w tej samej wadze dostajesz dużo więcej :-) A ja się dzisiaj dowiedziałam, że mi udzielili dalszego urlopu w szkole i nie muszę się martwić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 ja jej nie uwierzyłam :] pasiasta🌻 po tym jak sprawdzałam to wydało mi się to całkiem przyzwoicie właścicielka jeszcze obiecała coś opuścić jak przyprowadzę dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 no ja nie miałam zielonego pojęcia, dlatego zapytałam i troszkę mnie zmroziło. Swoją drogą fajne podejście - "w pakiecie taniej" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼Pani mnie znokautowała ja mam koniec:) onfim🌼bede bardzo wdzieczna:)szceściara;)cena zabójcza przedszkola..a to prywatnie? Ale musze sie pochwalić ze odebrałam dzis wyniki moczu,morfologi i mam wszystko wręcz ksiązkowo:DToxoplazmoza też wyszła ok:D:D:D Ita🌼a dziekluje ci ślicznie:)😘Ciekawe artukuły tam są:) rewelka🌼ja też dziś w domku i jestem z tego powodu BARDZO szceśliwa.więc jak cos to pisz;)16275599 Pasiasta🌼no patrz nie ja jedyna z takimi problemami;)No właśnie strasznie matrwi sie o moją fasolkę wiadomo że chce jak najlepiej dlatego wole popytać świeże mamy,które jeszcze niedawno przechodziły to co ja...własnie wyczytałam żę basen jest jak najbardziej wskazany w ciązy,ale najlepiej tampon sobie zapodać żeby jakieś infekcji nie zapodać.Ale masz racje jeszcze lepiej sie doinformować:)A twoja waga po ciązy jak?? A co u Tosieńki?często do niej wstajesz w nocy?ma apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻no jak sprawdzałam prywatne to mniej wiecej 700-800 od osoby po 200-300 wpisowego i jeszcze oplaty za posiłki a tu udało mi się dość przystępnie nie mam wpisowego posiłki już są w cenie i jeszcze ta grupa dla maluchów super bo mam dwójkę w jednym miejscu co w ogóle hura bo akurat mnie to życie ratuje. Cenowo no cóż wydaje się atrakcyjne muszą zachęcić ludzi bo są nowi na rynku. kasiula🌻 to dobrze że takie dobre wyniki :) tak prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, trzymajcie kciuki, zeby ten antyczny komputer co mam go zabrac do domu, działał :) onfim 🌻 a jak idzie szukanie pracy? kasiula 🌻 ale się cieszę, że u ciebie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 narazie wysłałam parę cv zobaczymy a w miedzy czasie zakupiłam trochę biżuterii na próbę zobaczyć czy będzie zainteresowanie i wystawiłam na allegro jesli ruszy będziemy dalej inwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 w sumie sprzedawca albo pracownik biurowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 mnie się podoba najbardziej ta pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wróciłam:) Ale mało dzisiaj napisałyście, prawie nie był co czytać:P słabo się staracie;) jadzia🌼 ale się cieszę, że jesteś:D Elfik🌼 a Ty gdzie dzisiaj wyfrunęłąś? Generalnie jestem zadowolona z dzisiejszego obrotu spraw we Wrocku, chociaż w głębi duszy miałam większą nadzieję. No ale jest dobrze:) Byłoby zbyt idealnie, gdyby się to moje pragnienie spełniło;) I za tydzień muszę jeszcze raz pojechać ale najważniejsze, że pan profesor, którego pierwszy raz widziałam na oczy zgodził się mnie odpytać w przyszłym tygodniu właśnie. Tylko po co ja się tak denerwowałam wczoraj i dzisiaj? Tego nie wiem. A i jestem zadowolona, bo w bibliotece miałam zaplacić 35 zł kary ale wyprosiłam pana bibliotekarza i umorzył mi to:D Dałabym mu buzi chętnie ale nie wypadało...;) I też nie wiem po co byłam taka zła na siebie, że przetrzymałam te książki, jak się wszystko dobrze ułożyło. Jestem zmęczona ale zadowolona:) Uciekam kąpać się i poczytać gazetkę dla relaksu. 🖐️ Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 super że się dużo udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌻 gdzie się podziewasz? Nie orientujesz się może kiedy będzie premiera 3 sezonu Californication?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 z tymi cenami przedszkola to jakiś bandytyzm! Kasiula 🌻 gratuluje wyników! A co to znaczy, że toksoplazmoza ok? A z tego co ja wiem, to z tymi tamponami na basen to bzdura i absolutnie nie wolno!! A z Tosią różnie bywa - generalnie jest rewelacyjna i naprawdę mało płacze, czasem bywa marudna a ostatnio chyba nam się ząbkowanie zbliża, bo strasznie się ślini, wszytko pcha do buzi i zrobiła się nerwowa. Mam nadzieję, że jakoś to przetrwamy! A jeśli chodzi o budzenie to też nie jest źle - zwykle dwa karmienia w nocy :-) A apetyt ma i przybiera na wadze aż miło ;-) Udało mi się dzisiaj na zakupy wyskoczyć, ale oczywiście sobie nic nie kupiłam - tylko kanwę do wyhaftowania aniołka Tosi na imieniny i ciuszki dla Tosi i koszulę dla Samca :-) Zmykam, bo jeszcze trochę roboty przede mną. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane Przepraszam za zaniedbanie ale Miśkowy stwierdził że moje nerwy sa na wykończeniu wziąl wolne i uprowadził na cały dzień. W sumie nie robiliśmy nic specjalnego sniadanie i film u niego obiad u mnie i znowu chwila u niego. Bardzo miło było oderwałam się trochę poprzytulałam i już mi lepiej. Poza tym znowu kolejna dawka niespodzianek zalaliśmy sąsiada ale nie z naszej winy tylko z winy administracji która od 50 lat nie wymieniała rur i rura przerdzewiała :-O do tego akumulator mi zdechł a najgorsze to Sarcia mi sie struła zarzygała Miskowemu auto mnie spodnie i nawet do mojej ulubionej torby trafiła :-O cud miód i orzeszki.Ale dzien był na tyle miły że jakos się nie martwię.A i jeszcze mi sie piecyk zepsuł w tym mieszkanku co w nim jesteśmy na czas remontu ale co tam zimna woda zdrowia doda. Pasiata🌼---no właśnie urok internetu i mowy pisanej ;-) Emi🌼---oj ta laska jest nieziemska oglądałam ja w tv czasem Onfim🌼---oj nie wiem kiedy a juz łyknęłaś dwa sezony??Ja sobie dzis troszkę pooglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Elfik🌼 gdzie jesteś? Ehh coś przykrego mi się jeszcze przypomniało z dzisiejszego dnia. Wracam sobie do domu, już jestem niedaleko i widzę jak przede mną idzie jakiś facet i klnie na cały głos, wyzywa swojego maluśkiego pieska, ktory mu uciekał. Ten jeszcze bardziej zaczął zwiewać(nie dziwię mu się, ja bym się bała takiego pana) no i w końcu go dorwał ten facet i tak go mocno uderzył, że maluśki piesek zapiszczał w niebogłosy. Ja już stanęłam i miałam temu gościowi nawciskać ale był daleko i doszła do niego jakaś kobieta, chyba to żona. Jezu, nie wiem jak tak można się wyżywać na zwierzaku. Ten gościu to kawał chłopa, głos jakiś przepity, a psiak mniejszy od mojego kota. Byłabym zdolna torturować takich ludzi na własną odpowiedzialność,może by zmądrzeli, bo mnie to tak rusza i płakać się chce i złość od razu wielka. Oj są ludzie i ludziska naprawdę... Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻zgadzam się, ja na ząbkowanie kupiłam super gryzak NUK wygląda jak długopis ma nakładkę masującą fajna sprawa dziecko sobie weszędzie dosięgnie do obolałych miejsc w przeciwieństwie do tradycyjnych gryzaków z wodą elfik🌻 fajnie :D wlaśnie skończyłam drugi i już chcę wiedzieć co dalej wiem że trzeci ma byc w 2009 ale nie znalazłam info kiedy premiera madziczek🌻 masz moje błogosławieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 podkradłam ci opis obiecuje że oddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zwolnieniu, leże-chora byłam -a teraz jako NADAL bezrobotna jade do UP sie zameldowac i podbić zaświadczenie o ubezpieczeniu równy miesią tam pracuje...a umowy ani rozmowy-niw idu ni słychu więc poszłam na pare dni polezec w domku-co ja sie będę żyłować, chora, zamsarkana...ciekawe co to bedzie teraz....... buziaki dla was i dla kazdej po🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mimi🌼---pracy jak nie było tak nie ma.Wysyłam sobie cv i wysyłam ale jakby do czarnej dziury trafiały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Elfik🌼 tak mi przykro, pozostaje tylko uzbroić sie w cierpliwość Ja osobiście, zasuwam od pn do pracy( drugi miesiac wolontaratu orczego..) ale ostro juz zabieram sie za nauke- w tym widze tylko droge do celu....wtedy będzie troche lepiej-zacisne 5 lat zęby byle doczołgać się do końca jakimś cudem......... ściskam Elfik🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się witam znad domowego śniadania, bo dziś wolne na naukę wzięłam-przerosło mnie to. Po 🌼u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elfik 🌻 otóż to! A Miśkowy się nieźle spisuje - tak trzymać :-P Onfim 🌻 ja znalazłam w necie gryzak w kształcie smoczka firmy Nuby - też ma jakiś żel a nie wodę i podobno jest lepszy (opieram się na opiniach mamusiek z forum). Vitalijka 🌻 a nie myślałaś, żeby zacząć rozmowę?? Namea 🌻 jak u Ciebie z pogodą? Może podeślesz trochę promyczków? :-) Czarna 🌻 Reewelka, Emilka 🌻 a Wy gdzie? :-) Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×