Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Dzień dobry! Czy u was też taka plucha na dworze? Buu... Ja tam już bym chciała wiosnę albo jeszcze lepiej lato ;) Miłego dnia wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D hej Bytka u mnie pluchy nie ma ale bylo chyba 0 stopni ale pluchy nie ma.lekki wiaterek. Ja tez chce wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia 🌻 zabieram się za śniadanko, bo jeszcze nie miałam czasu nic zjeść, a poza tym tak się już przyzwyczaiłam że dopiero w pracy coś przegryzam. Może reflektujesz na herbatkę i kanapeczkę? zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌻 :D strzyga🌻 czasami dobrze jest pomyśleć o sobie bytka🌻 u mnie w najlepsze pada śnieg ale chyba śnieg z deszczem bo jakoś się bielej nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamiaaa
mam prośbe, jestescie troszke starsze, moze pomozecie. zapomnialam o pracy domowje z matematyki i nei umiem.. prosze.. Pewna liczba kończy sie cyfra dwa. Ma tę właściwość, ze jeżeli przestawimy ostatnią cyfrę na pierwszą pozycje to otrzymamy liczbę dwukrotnie większą. Wskazówka: najmniejsza liczba, spełniająca te warunki ma 18 cyfr! jak do tego dojsc/ bo wynik mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien🖐️ u mnie tez fuj pogoda:( jade zaraz z Miskiem do miasta, moze spodnie zakupie, bo mi sie strsznie podobaja;) a teraz zmykam na śniadanko milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A moja Tosia śpi i nie chce wstać... Onfim 🌻 aż tak? I co z tym zrobisz? Ja Ci nie zazdroszczę - masz naprawdę ciężką sytuację... Bytka 🌻 Czarna 🌻 Emilka 🌻 Reewelka 🌻 Namea 🌻 a Ty gdzie się podziewasz?? Promyczków potrzebuję dzisiaj! Zabieram się do pracy korzystając ze snu Małej. Dobrego dnia Wam wszystkim! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do was dołączam miłe Panie z herbatką:) Dzień dobry kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 :D to dobrze kawka się przyda czarna🌻 zawsze pasiasta🌻 nie wiem co mam zrobić jestem załamana :( kasiula🌻 fanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 ja się specjalnie nie dziwię... Kurcze, nie wiem, co powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia wypita:) Onfim🌼 kurczę chciałabym pomóc, ale wydaje mi się, że słowa moje będą po prostu \"puste\":( Trzymaj się, jesteś silną babką i wierzę, że w końcu znajdziesz jakieś rozwiązanie. Pasiata🌼 Namea🌼 dołączam się do Pasiatej- hop hop, pieszczot potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiasta🌻 ja też i pare innych osob tez wcale nie było by zaskoczonych parę osób przecież sugerowało że coś takiego może mieć miejsc czarna🌻wszystko jest puste jak moja głowa i moje serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do kawki za chwilkę zasiądę ;) pasiata 🌻 skąd ja to znam, praca w trakcie snu małej... chociaż powiem Ci, że na początku jak Gosia zasypiała to ja drzemałam razem z nią ;) zwłaszcza jak jeszcze wstawałam w nocy ją karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼ściskam gorąco, bo nawet nie wiem co powiedzieć... Czarna🌼ja zaraz będę miała kawusię:) Pasiasta🌼 Jadzia🌼 Bytka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 możesz np napisać że wpadniesz z flaszką bo ja jestem w nastroju że flaszka to dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JADZIA🌻 każda dodatkowa flaszka jest mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 eh byle do wakacji jeśli wam się nie odwidzi pomysł odwiedzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼jak tylko kasa będzie to wyjazd będzie. Wczoraj się strasznie wkurwiłam, bo przyszła mi niedopłata za wodę 300zł;O Jutro będę to wyjaśniać, bo to jest nie realne, żebym tyle wody zużyła-zawsze miałam nie dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim 🌻 zapraszam do mnie - my ostatnio mało pijący byliśmy, więc barek pełen flaszek! Trzymaj się Kobieto... Nie chcę Ci nic doradzać, ale moim zdaniem pora nadeszła, żeby zrobić coś... Tylko ja nie wiem, co to powinno być za coś... :-( Bytka 🌻 moja Tosia jest nad wyraz kulturalna - ostatnio przesypia od 19 do 5/6 rano :-D Wieszam pranie i spadam na spacer - co prawda pogoda średnia, ale nam to nie straszne a poza tym musimy kupić kwiatki dla Prababci Tosi, bo ma dzisiaj urodziny. Do później! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... miła pomarańcza! dziękuję! :) ja już po kawce. c\\_/nawet ziemniaczki sobie już do obiadu ugotowałam, zeby zabrac do pracy. Żałuję tylko, ze poprasowac nie zdążę, ale to się niestety nijak z nauką połączyc nie da... Bo w ogóle to od 8 jestem na nogach i próbuję się nauczyc czegoś do dzisiejszego egzamu. Tylko kurcze mam zapisane, że jest o 10, a facet mi przedwczoraj mówił, że jest na 12, więc tego się będę trzymac. /zresztą do 10 bym się w życiu nic nie nauczyła :P/ Jak się okaże, że był na 10 to płakac nie będę. Może za to na jakiś konsukltacach mi pozwoli pisac. To by było dla mnie chyba najlepsze... A teraz zmykam jeszcze włoski umyc, bo za pół godzinki będę musiała wychodzic... ale mi się dziś nic nieeeee chceeeeee ;) onfim 🌻 nie wiem dokłądnie o co chodzi, ale masz 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 warto to wyjaśnić pasiasta🌻 nie wiem mnie sie juz przestało chcieć o tym myśleć strzyga🌻 dzieki i powodzenia na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×