Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Juz Pani milościwa :-) iiii...hooooop siuuuuup x4 i...hop siup x 2 iiii łuuup!!!! ałaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 wstępnie 17 reewelka🌻 kliknij w link to zobaczysz :D jakie cudeńko wystwilam mika🌻 poniedziałek okolice 17 A ja we wtorek bedę rozpisywać jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończę dzień z pełną samokrytyką. Jestem kompletną idiotką... Normalnie dobrze, że temu samochodowi się coś stało i nie mogę nim szybko jechac, bo chyba rozpieprzyłabym się na pierwszym lepszym drzewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik🌼o dzięki Ci mój błaźnie nadworny za wykonanie tych wspaniałych akrobacji:P Emilka🌼taki mały rycerzyk, w sumie to paź:) Ofim🌼jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼normalnie rozpierdalasz mnie dziewczyno...zaczynasz dorównywać powoli Bajce. Ofim🌼faktycznie cudeńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wracam na jesien do polski z Ania, chce studia zrobic :) ita, no skoro zadna opcja ci nie podchodzi to pozostaje znalezc jakas prace w domu ;D to chrom na odchudzanie ejst? onfim, kochana, strasznie mi przykro :( :( :( bardzo sie ciesze, ze jest jednak swiatelko ;) ;D moj bratek sie chyba nie utrzyma na studiach :( ej laski, po co sie znow klocicie? emi, ja w spodniczkach w sumie lubilam chodzic przed i w ciazy, ale po porodzie jakos nogi juz nie te no i poza tym to niewygodnie przy malej jak sie trzeba schylac, biegac za nia itd ;) hahaha ;D padlam -.- rewelka, zapraszam do uk na ogladanie pochodu wieeelorybiuc ;D czarna, takie fajne masz? ;D ita, niekonicznie co 2-3h, ania potrafila spac i 8 godzin bez karmienia ;) elfik, hahaha pomysl pierwsza klasa z tym stanikiem! emi, a nie moze do mamusi jechac tydzien po walentynkach? o.O rewelka, nom ja wlasnie taki blad popelnilam... ech... a ja dzis caly dzien spedzilam na miescie, jak wyszlam po 10 to wrocilam jakos 16, potem na szybko obiad i znowu poszlam na spacer, na poczte i zakupy i bylam w domu kolo 8, wykapalam mala, dalam jesc, no i usnela a ja sie ebde za porzadk ibrac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę jej niż Tobie. heh... może się po prostu upiję... nie pamiętam kiedy ostatnio coś % miałam w ustach. Lustro mam, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette 🌻 podobno chrom hamuje łaknienie i się tyle nie je. ale ja tam tego nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :D Jak ja się cieszę że dziś piątek :) Zazdroszczę spotkania :) Elfik może to jakaś szansa z tym PKO.. Emiulka i jak postawiłas na swoim z weekendem? jak u Ciebie w pracy? Onfim jak minał wczoraj dzień? Namea brakuje tu Ciebie... Madziaczek jak sie masz? co porabiasz.Przypominam że w nagrodę chciałas sobie kupić książkę Kalicińskiej-nagroda Ci się należy.. Rewelka 🌻 Strzyga co jest, czemu tak piszesz? jak sie czujesz ? Czarna jak samopoczucie? Kapciarz poszedł po rozum do głowy? Bajbajka masz juz wolne od egzamów? suknia wybrana? i dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Mika, Elfik poniedziałek koło 17 ja z Zakopca będę jakimś busem jechać tekże luz jakieś % można wypić hahah. Mika i co będziesz? A Ty Elfiku????? Fajno by było!! Pasiata jeszcze z Krakowa może i ona by mogła, ale były mini zlot. Jadziu a ja pisze do Cibie a ty nic, pytałam się czy pracujesz w urzędzie pracy, że masz kontak z petentami? I jak się zakończyła ta sprawa z wczoraj z pracy? Onfi a Ty gdzie kawka stygnie??? Rewelka dzięks Mój pieso dziś rano wstał i miał uszko we krwi chyba się za mocna drapał idę dziś do wet mam nadzieję, że to nic takiego. A wczoraj Mój wrócił, ale się stęskniłam, hmmmm zrobiłam dobry obiad i pojechaliśmy na zakupy. No ale butów narciarskich nie kupiłam, bo ceny kosmiczne a z tych tańszych mojego rozmiaru nie było beeee. A dziś mnie czeka pakowanie Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam Ivett wiesz mi raczej chodziło o taką pracę żeby wyjść z domku jak coś hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼byłam w Irlandii to widziałam potworzyce:) A wielorybów to niezliczona ilość była:P Ita🌼a kidy będziesz na Węgrzech? Strzyga...to masz powód do dumy. Jadzia🌼na cały weekend do teściów śmigacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka w piątek wieczorem jedziemy a będziemy tam sobota i niedziela rano A i miałam się was zapytać,może któraś wie jak jest taka nawigacja do auta to czy z nią można na zew chodzić tzn czy ona wtedy działa jak jest poza autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piąteczek kochany:D Jadzia🌼 ja też się cieszę, że za pół dnia weekend:D Z Kapciarzem ok dopóki nie myślę... A staram się nie myśleć, bo mi szkoda czasu i miłych chil na kłótnie. Do tematu wrócę za jakiś czas. Rewelka🌼 w zbroi?! Lubisz ostrą zabawę:p Normalnie zaraz na PKP polecę i zawitam do Ciebie;) Strzyga🌼 zamiast rozpierdolić się samochodem weź walnij się porządnie w łeb i zastanów się czy takie rozwiązanie problemu jest właściwe. Ivette🌼 no pewnie że fajne:D A ja zaczynam myśleć o dniu jutrzejszym:o Nienawidzę walentynek i mnie wszyscy oświecają, że powinnam kupić Kapciarzowi jakiś prezent! A co my po 15 lat mamy:o I nie wiem co się na takie coś kupuje:o Paranoja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj mnie nie było i nawet nikt nie zauważył ;-( U nas w domu małe burze związane z problemami Samca, ale mam nadzieję, że i to przetrwamy. A dzisiaj mamy szczególny dzień - rok temu zrobiłam test ;-) Namea 🌻 fajnie, że fajnie i kolorowo :-D Tylko o promyczkach nie zapominaj, bo u nas śnieg :-( Elfik 🌻 i taka to jesteś Ty - nie pasuje do Ciebie rezygnacja, wszak Ty kobietą czynu jesteś ;-) A jak kotek? Czarna 🌻 i jak na froncie? A Szczecin to ładne miasto - ja byłam latem i rzeczywiście jest zielono a poza tym urokliwie. Może jeszcze kiedyś zawitam, bo mamy świetnych znajomych :-) A z tym Twoim D to kiepsko - przebijam Cię :-D Emilka 🌻 ja miałam w związku dokładnie na odwrót - przez jakiś czas wszystko było \"po mojemu\" i mogę powiedzieć, że wcale nie wyszłam na tym dobrze... Człowiek się przyzwyczaja i nawet jak potem dochodzi do tego, że to złe, to cholernie ciężko się odzwyczaić. Reewelka 🌻 aleś Ty się waleczna zrobiła! ;-) Bajka się chyba obraziła a teraz \"biedną\" Strzygę wzięłaś na celownik... :-P Onfim 🌻 i jak u Was? Kasiula 🌻 a Ty jak często biegasz na USG? Ita [kwiat} a co z psiakiem jak wyjeżdżacie? Jedzie z Wami? A z tym spotkaniem w poniedziałek to fajna sprawa tylko, że dla mnie to trochę za późno :-( Bo jak dopiero przyjedziecie po 17, to usiądziecie realnie o 18 a ja maksymalnie o 18:30 muszę być w domku na karmienie i kąpiel... :-( Nie dałoby się nieco wcześniej?? Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 🌻 ja też nie lubię walentynek - nigdy nie lubiłam, bo zawsze uważałam, że to strasznie egoistyczne święto... A dla Samca mam mydełko w kształcie serca, ale chyba je dostanie dzisiaj ;-) A Ty też lubisz ostrą zabawę, że tak do Reewelka gnasz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼to ja czekam na Ciebie:P A w zbroi czemu nie...byle bym wyszła z tego cało:) Poza tym nie z tym "panem", bo o pedofilię mnie ktoś posądzi...on ma 3 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta🌼my wiemy, że Ty kobita bardzo zajęta jesteś i dlatego może CIę nie być:) A czy ja waleczna jestem to nie wiem, ale czy Ty nie widzisz jak ona pisze i co? A jak się Bajka obraziła na mnie to może z mostu z tego powodu nie skoczę, pozwolisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka w ndz rano wracamy Pasiasta to macie co świętować--piękna rocznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata🌼 Front spokojny i na razie milczący:o Jakbym piersią karmiła to bym miała cycki jak stąd do Japonii;) Więc się nie liczysz w konkursie:p Dokładnie rok temu? Jak fajnie:D Ostra dziewczynka lubi ostre przyprawy:) Rewelka🌼 to co, umawiamy się na zabawę w rycerza i poddaną?;) Poza tym wiek sie nie liczy, my nikomu nie powiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 co się stało reewelka🌻 :) ivette🌻 o fajnie a co będziesz chciała studiować jadzia🌻 o dziwo spokojnie ita🌻jestem jestem, czarna🌻 ja też nie lubię walentynek pasiasta🌻 ja lubiłam walentynki ale już nie lubię bo mój np nie obchodzi w żadne sposób i się wkurzam bo ignoruje moje uczucia wiec przestały mi się dobrze kojarzyć namea 🌻 podeślij słonka emi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna🌼to jesteśmy umówione:P Tylko musimy kilka zbroi mieć na zmianę, bo jak ma być ostro, to nudno nie może być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×