Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

dobra uciekam dobrej nocki ide poromansować z książeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, melduje sie, ze zyje, niedlugo znowu bede chora, bo sie byle jak czuje... nadrobie jutro i po buziaku dla kazdej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 niegłupia to chyba fajna, jak mniemam :) onfim 🌻 czesc, jestes juz?? to ja mam stawiac kawe? mysterrry 🌻 o, i poszedłeś sobie :( A ja dziś leczę kaca. Nieduży, ale jednak. Wczoraj z Reewelka i z siostrą obaliłyśmy wino i po pare piw, i dziś są efekty. Na szczęście młoda w pracy, Reewelka w szkole, a ja w domu :) Normalnie tak mi ulżyło po tym egzaminie, teraz już nic nade mną nie wisi :) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 to niedobrze mika🌻 kurtka może być nie głupia tzn np być fajnie zrobiona z pomysłem a nie taka byle jaka emi🌻 no dawaj kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 na kawkę zawsze jest dobra pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 no to stawiam stawiam, ja juz drugą pić będę. Ostatnio doszłam do wniosku, ze już nie ma dnia, żebym nie wstała i nie myślała o kawie :) Tak uwielbiam jej smak że chodzi za mną, jak tylko wstanę :) madziczek 🌻 a no udała się mini imprezka. No nie nazywajmy tego imprezką, ale alkohol był, kupiłam kupe cukierków, ciastek, żeby było słodko, upiekłam babeczki czekoladowe, więc było słodko pierdząco romantycznie :) W sumie zawsze lepsza mała posiadówka niż siedzenie samemu. O kurcze, właśnie sobie przypomniałam, że kupiłam też ananasa, banany i bitą smietanę, żeby jakiś deser zjeść i zapomniałam :/ Chyba trza Reewelke na poprawiny zaprosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry 🌻 a jakże, nie inaczej :) To jak u ciebie z metryką, proszę, powiedz, ze nie masz mniej niż 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko:) Ja ja dawno w weekend tu nie zaglądałam! Emilunka🌼 łeeee, co to za kacyk skoro przy kompie ślęczysz:P Onfim🌼 widzę, że Ty tak samo bob budowniczy jak mój Kapciarz;) U Ciebie chociaż widać efekty:) Mystery🌼 powitać nową istotę u Nas:) A ja właśnie dochodzę do siebie po lekkim wstrząsie mózgu jaki miałam w piątkowy wieczór...jedno jest pewne - takiego spędzania wieczoru nie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 ja sobie wmawiam, że to nie uzależnienie, tylko że ona jest taka dooobra, a ja sie lubie rozpieszczac, wiec to pewnie dlatego tyle jej piję ;) mysterry 🌻 uffff kamień z serca. Ale i tak stanowczo za młody jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche i kwiaciarnie zaloze :P ja za mlode czy Wy dla mnie za stare co ?! :p ja wiem , pewnie sie boicie ze nie dalybyscie Sobie rady z takim mlodzikiek hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterry 🌻 a co to za różnica, czy ty za młody, czy my za stare, i tak na jedno wychodzi :) Z młodszymi sobie radziłam :P czarna 🌻 cześć kochana. Jak tam Kapciarz? co się stało? A kacyk, to przecież mówiłam, że lekki :P A zresztą co mam robić, nie mam się już z czego uczyć, w TV nic ciekawego, na czytanie książki jeszcze mnie nie naszło, to sobie tak zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożnica jest , jeżeli jej szukasz , ale skoro Sobie radziłaś , to nie mam nic do powiedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna🌻 bo ja lubię takie meskie zabawy i dłubaniny :D ale efektów jeszcze nie widać narazie jeden pokój a zostało jeszcze 3 + lazienka tak że jeszcze o efektach można zapomnieć emi🌻 tak wiem czekolada kawa i faceci najlepiej smakują w wersji luksusowej ja własnie przeglądam ten program co ci linki dałam bo koleś omawia wszystkie dziwne miejsca w Krakowie :) na których można zakończyć egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika 🌻 pomysł na kurtkę niegłupi, ale też i nie super p;od każdym względem... niestety. inaczej bym się nad nią nie zastanawiała... normalnie mi się w nocy śniła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×