Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emi🌼----nie rozumiem co złego w używaniu pieszczotliwych określeń??Sama na swojego chłopaka mówisz chłop albo Osobisty :-O A co do dziecka to nawet jakbym chciała dziecko mieć przed ślubem to się nie wyrobię w 4 miesiące :-P a okazuje się że prawie praca może się przekształcić w etat Miśkowy ma dobrą prace więc wcale nie takie nici :-P Tym bardziej jak się okaże że jednak wyjeżdżamy i uda mi się znaleźć zatrudnienie za granicą ;-) A na takie chrzciny jak opisujesz też bym nie pojechała. Kasiula🌼---fajnie że zajrzałaś ;-) Madziczek🌼---onfim ma racje nie zrobisz nic za rodziców Strzyga🌼---no kto jak kto ale Ty raczej nie będziesz zwlekać z tym trzask! ;-) Zostałam zaszczycona smskami od Rewelki i wiem tyle że jest zabiegana ale zadowolona :-) i oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---raczej Ty się czepiasz ale każdy może mieć gorszy dzień więc nie ma o czym gadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 a co ci miałam napisać nie jem obiadu wiec nic nie robię no chyba ze liczy się obiad dla dzieciaków strzyga🌻 i co on na to twoje ultimatum emi🌻 tym bardziej ci się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 pewnie, że nie poszłam ;) elfik 🌻 na razie nic... dalej myśli. powiedziałam jeszcze coś, co może odmienic sytuacje na moją korzyśc, ale to się zobaczy czy mu wystarczy odwagi. Kasiula 🌻 ja jakoś w końcu zupę gotuje \"na winie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam dzisiaj neta w pracy :( ale sie zloscilam caly dzien... a ja czekam na okres... a moj opieun juz planuje zakup kolyski :D na razie czekam cierpliwie kasiulka 🌼 no dobrze Cie widziec :) emi 🌼 tez bym na chrzciny nie poszla :) elfik 🌼 no to ciekawe z tym etatem, oby sie wszystko ulozylo onfim 🌼 tule i zycze zebyscie sie na nowo odnalezli madziczek 🌼 dziewczyny maja racje. mimo, ze to przykre to nie mozesz zmusic ich do milosci... nikogo nie da sie do tego zmusic, nawet naklonic ciezko... nie mozesz w tej sytuacji myslec tylko o sobie :( strzyga 🌼 ja bym nie wytrzymala z takim facetem. wg mnie rozmieniasz sie na drobne... szkoda Cie dla niego. on jest stary chlop, a dalej nie wie czego chce od zycia. nie marnuj swojego czasu :) ita🌼 bytka 🌼 path 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼---chyba Ci się coś pokręciło najpierw wyskakujesz do mnie o bobo potem przycinasz ze ja PRZECIEŻ muszę najpierw ślub praca a potem dziecko, nawet Kasiula Ci napisała wprost że się czepiasz więc chyba coś tu nie halo a podaj choć jedną rzecz o która ja się do Ciebie przyczepiłam.Jak chcesz się pokłócić proszę bardzo jak masz coś do mnie pisz ale nie zarzucaj mi że to JA się czepiam gdy Ci odpisuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea 🌻 bo mam nadzieję, że jak wszystko się unormuje to tak nie będzie... A ja jednak oprócz zupy zrobiłam te parówki w płaszczyku. pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutasek
elfik 🌻 z tobą to chyba juz sobie wyjasnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz pomylke, podszywalam sie pod slynnego fiutaska na innym forumie i mi sie tu napisalo. Elfiku 🌻 chyba juz sobie wyjasnilysmy prawda? mam nadzieje ze juz jest ok namea 🌻 tylko mnie utwierdzilas w przekonaniu ze mam nie isc na te chrzciny strzyyga 🌻 i ty tez onfim 🌻 i ty tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emi
a może ten słynny fiutkujący fiutasek to po prostu Ty w osobie własnej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻nie dziękuję ale trzymaj kciuki emi🌻 ty fiutasku :P strzyga🌻 no właśnie co to te parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło tłuste. dużo się tego nie da zjeśc. A robi się tak: gotujemy ziemniaki (ja na 1 osobę wziełam 2 średnie), tłuczemy, dodajemy siekaną natkę, trochę pieprzu i gałki muszkatołowej, trochę masła i mieszamy na puree; rozsmarowac to na waflu tortowym takim dużym, poczekac aż trochę zmięknie, położyc na to parówkę, zwinąc, pokroic na talarki(? - tak to się chyba nazywa), odczekac aż wystygnie i usmażyc na patelni :) podawac najlepiej z sałatką z kapusty piekińskiej, ogórka kiszonego, papryki, czy czegoś podobnego. następnym razem chyba jeszcze trochę kminku spróbuję dodac, bo jak pisałam na początku wyszło strasznie tłuste. Taki jeden wafel na mnie wystarczył aż nadto - z czystego łakomstwa zjadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w końcu ryż z kurczakiem i warzywami na patelnie na obiad zrobiłam Emi🌼źle zinterpretowałam twojego posta:)Myślałam że osobisty jakiś numer Ci wywinął a poza tym nie napisałaś wcześniej że wybierasz się do Niego po świętach.A ja się martwiłam że coś się stało.i się niepotrzebnie zdenerwowałam:)Tak maja baby w ciąży:P A z tymi chrzcinami to po części Ciebie i ich rozumiem. Wiesz widząc jaki chaos się robi koło mnie będąc w ciąży,nie chce myśleć co będzie jak urodzę.Może są tak przejęci maluszkiem plus do tego przygotowania że umknęło im kilka rzeczy..Korona może im bym nie spadła,ale czasami wiesz jak to jest jak dużo dzieje się koło Ciebie.Mama osobistego i chłopak pytają więc nadal jesteś przecież zaproszona. Ja Ci powiem szczerze że nie przywiązuje uwagi do takich rzeczy.Na przykład rok temu w grudniu była gadka że jest komunia na którą oczywiście jesteśmy zaproszeni i dyskusja się zakonczyła.Parę miesięcy później samcor widział się z siostra która mu powiedziała gdzie i o której się wszystko zaczyna.I tyle.Mnie też nikt do mnie nie dzwonił,ani nie dostaliśmy zaproszenia.Miło mi było że mnie zaakceptowali traktują jak swojego w tej rodzinie:) No ale jak widać tylko ja popatrzyłam się na to z innej strony;)Ktoś musiał sie wyłamać:)Tylko na mnie nie krzycz:P Elfik🌼miło takie rzeczy czytać:) (mam na myśli pierwszą wypowiedź do mnie w dniu dzisiejszym)Dziołcha a co z praca miskowego w Polsce?zrezygnuje z niej?? Onfim🌼for you🌼:) I nie denerwować mi się tu:) Namea🌼😘Ciebie również:)Dziołcha dzisiaj dostałam laptopa od samcora,w naszym związku zapanuje już spokój a ja będę częściej już dostępna:)Ale mi się mordka cieszy:D A ja kupię fajną karuzelę do tej kołyski:D Strzyga🌼no właśnie ja te zainteresowana tymi parówami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś fizyk co chwila dzwoni w stylu "ja do znajomego jeszcze podjadę"; "kochanie, jeszcze pół godzinki mi zejdzie", za 20 min "jednak zejdzie mi trochę dłużej, ale jak wrócę to pojedziemy do znajomych" :) normalnie chyba chce nadrobic to, co nie dzwonił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to jest zajefajnie, bo zupełnie sami jesteśmy, bo wszyscy oprócz nas na święta już wyjechali i się nikim nie muszę przejmowac :D gorzej, że boiler nawala i wczoraj się w ziemnej wodzie kąpałam (co jeszcze spotęgowało moją złośc), dziś na szczęście się już w ciepłej umyłam; ale np, nie wiem jak w tej zimnej wodzie mam umyc tłustą patelnię??? w ogóle to jakoś już dziś z nudów srebra nawet pościłam specjalną pastą, co mam :) i tak łażę i jakieś okruszki zmiatam, czy rzeczy przestawiam, bo nie bardzo mam co robic, a takie słodkie lenistwo mnie dopadło :D zaraz sobie chyba zjem trochę irlandzkiego kremu, co ostatnio sobie zrobiłam :D :D :D samochodem jechac dzis już raczej nie będę, więc mogę sobie pozwolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi🌼----wyjaśniłyśmy sobie. Kasiula🌼---wiem że pewnie nie uwierzysz ale miałam Cie przywoływać na kafe.A z pracą Miśkowego to właśnie największy jest problem i głowny powód mojego wahania.On ciężko pracował na to do czego doszedł dostaje pochwały od szefów a co najważniejsze lubi to co robi.Dlatego zdecydowaliśmy że na razie siedzę na stażu i uczę się do aplikacji.Jak się dostanę to zostajemy a jak nie to może pod koniec roku albo na początku przyszłego roku pomyślimy o wyjeździe żeby po ślubie ze sobą pobyć przez trochę.No i ja pojade najpierw a potem on a na początku będzie sie staral o urlop bezplatny choć wątpie czy go dostanie :-O Trochę mi nadzieje robi dyrektorka ze stażu bo bardzo mnie chwali i mówi jaka to jestem jej przydatna chociaż piszę może 3 góra 4 pisma dziennie no i dziś na odchodne mówi że bardzo się cieszy że mnie sekretarce i jej się tak świetnie razem pracuje i że tak sprawnie to idzie więc możliwe że będzie się starała o jakiś etat dla mnie.Oby.Zobaczymy jak będzie na razie wrzuciłam na luz. A ja ledwo się przytoczyłam z zakupami bo w niedziele zapraszam Miskowego z rodzicami na coś w stylu oficjalnych zaręczyn choć ja bym chciała żeby to było jak najmniej oficjalne.Rodzice dali nam do zrozumienia że poczuliby się nie miło gdybyśmy niczego takiego nie zrobili więc trzeba się postarać i teraz do Was prośba o jakiś przepis ciekawy najlepiej na schab albo inne chude mięso no i na sałatkę jakąś może co by pasowała do tego mięsa ładnie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 brzmi smakowicie KASiula🌻 nie mówi hop za nim nie przeskoczysz z tą akceptacją kasiu a czy ja się denerwuję :D elfik🌻 wołąj pasiastą ona doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌼 tak, masz rację za nich nie przeżyję. namea🌼 nie zgadzam się, bo tutaj nie chodzi o miłość, tylko o ogromne problemy jakie nagle się pojawiły po obu stronach. I ja narazie nie tracę nadziei, będę robiła wszystko co w mojej mocy żeby im pomóc dojść do porozumienia. Może i nie powinnam patrzeć tylko na siebie ale jako córka nie mogę się z tym pogodzić, zresztą jak sobie przypominam dawne czasy to już nie raz między nimi były gorsze sytuacje i wychodzili z nich cało. Oby i tym razem tak było. A Ty chciałabyś mieć teraz dzidziusia? strzyga🌼 to fajnie, że jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼a propo sprzątania.wyprałam dziś firanki jednak nadal one wydają mi szarawe:O Nie mam żadnego środka chemicznego.są jakieś inne sposoby na wybielenie tych firanek?? Elfik🌼oby udało sie Tobie z tą pracą:)Było by idealnie:)A panie w pracy to miłe kobity??z przepisem nie pomogę bo ja w tych sprawach kompletnie zielona:O onfim🌼a mi się wydaje jaka będzie reakcja brata jak nie będzie Emi na chrzcinach:o Pewnie będą oburzeni że ich olalała:O ja jednak wolałabym tego uniknąć. Kobity a jak się nazywa program do wyłączania reklam na mozzili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi jasne, ze nie tylko. ale tez :] strzyga z Ciebie spadaja a ja sie nie miescie juz prawie w nic - dobre na mnie sa 2 pary dzisnow - jedne w ktorych w ciazy chodzilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Ja też przestałam się mieścić w spodnie i stwierdziłam, że najwyższa pora wziąć się za siebie.Zaczęłam takie ćwiczenia na brzuch robić i na stepperze ćwiczyć na razie tydzień wytrzymałam na efekty jeszcze za wcześnie ale jestem dobrej myśli. Dziś na szczęście tylko do 11 więc luzik potem przygotowania do świąt kościółek i święta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ładnie się forum wczoraj rozbujało ;) elfik 🌻 dzień dobry, fajnie masz dzisiaj, tylko do 11-tej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jak widzę nie tylko ja mam problem ze spodniami:)Strzyguś ja ci z chęcią odstąpię troszkę tłuszczyku który zaczyna mi się zbierać po bokach:D Ja zaś dzisiaj dla odmiany dokończę porządki i jadę do Sosnowca na jakieś zakupy ciuchowe.A jak zaszaleje przy świętach:) A wy jakie plany na dzisiejszy dzionek?? Skoro nikt nie zaproponował to ja się pierwsza odzywam.Komu kawki a komu herbatki:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×