Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

elfik🌻 na pewno dasz radę path🌻 miłych przygotowań wobec tego i samego pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Byłąm na badaniach i zaraz dostanę swoją pierwszą umowę o pracę :-D Na razie staram się ogarniać i przyzwyczajać, dobrze że mam spokój osobne pomieszczenie, wszystko inne pod ręką :-) No to buziaczki dziewczynki i pisać mi tu trochę więcej bo pustawo nie ma co czytać :-P Paath🌼---no proszę jak ambitnie ;-) Onfim🌼--co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 a film oglądam :) Super cieszymy się razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasdklnsajotugioawrugt
No i gdzie te tłumy, które miały nastąpić po opuszczeniu forum przez pewne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie w tych osobach był problem Może problem jest w pomarańczowych wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ;) Nie odzywam sie bo nie mam neta w nowym mieszkaniu, jutro zakladaja, to bede pisac :) Caluje wszystkie, wpadlam tylko na chwilke i musze juz leciec, paaaaaa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Drugi dzień pracy upłynął baaardzo intensywnie i już widzę w co szef mnie będzie próbował wrobić i jaką rolę przewidział dla mnie w tej firmie no ale cóż mocno się zdziwi bo w takie maliny to ja się mu wpuścić nie dam :-P Dobrze że mam w tej firmie ta radczynię bo jest dla mnie tarczą w tym zbiorowisku rekinów. Jak na razie to jest to potężna lekcja życia zobaczymy czy wyjdę z niej cało ;-) Onfim🌼----no i co fajny był film?? :-P Padam na pyszczek a jutro kolejny ciekawy dzień się zapowiada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
już będziesz ich tam rozstawiac w tej pracy, uhuhu zobaczymy jak długo z tobą wytrzymają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje drogie👄 Nie było mnie, bo spędziłam bardzo intensywny dzień we Wrocku:D Jestem zmęczona, bo jak wyjechałam o 6:20, tak wróciłam do domu o 20:30 ale szczęśliwa:) Miłego wieczoru i dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 czyżbyś gadała o mnie z emi że wiesz że film oglądałam :P madziczek🌻 :) kasiula🌻 ja poszłam wcześnie korzystam z każdej chwili żeby się wyspać mika🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha:) Onfim🌼to Ty wytłumaczona wczorajszą nieobecnością:) A reszta gdzie tak zanikła:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Jakie macie plany na długi weekend? My jutro z A. jedziemy chyba znów na łonie natury odpoczywać:) a pojutrze jest wystawa kwiatów w takim pięknym zamku u nas w Książu. bytka🌼 wyzdrowiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼ja rybki,grill,lenistwo:)i zamierzam nadrobić swoje braki ksiażkowe.pozałatwiałaś wszystko we Wrocławiu?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Madziczek 🌻 no ja mam plany na weekend,wyjazd do Krosna w sprawach służbowych :) a dokładniej dokonanie badać do pracy magisterskiej :) dzisiaj w pracy mam luz,więc częściej będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek 🌻 byłaś we Wrocławiu? dlaczego ja się dopiero teraz dowiedziałam ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula🌼 tak i byłam się zrelaksować w Pożegnaniu z Afryką i w 7 kotach:D klimatyczne knajpki:) To fajnie z tymi rybkami, my chyba coś podobnego;) paath🌼 oo do Krosna? Byłam tam kiedyś u rodziny mojego A. Ciekawe okolice do zwiedzania i widoki:) Dopijam c\\_/ i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Czarna przykro mi....... U mnie majówka stoi pod znakiem zapytania, nie wiem czy pojedziemy nad morze, kwatery jeszcze nie mamy zarezerwowanej, mój wrócił chory, mojej siostry mały też chory echhhh Ale życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 madziczek🌻 coś na rocznicę wypadało by zrobić, może pojedziemy do rodziców i próbuje Marcina namówić na wypad do parku miniatur ita🌻 no tak jak wszyscy chorzy no to fakt nie fajnie wam się zapowiada majówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---nie musiałam gadać z Emi bo sama napisałaś to na kafe :-P Ja w weekend ide na śluba a reszte zamierzam sie obijać i lelaksować :-) A w pracy byłam na rozmowie u szefa on mi wyjaśnił swoje bolączki odnośnie firmy ja właściwie nie musiałam się bronić bo wczoraj radczyni już go troche utemperowała.No i w sumie to go rozumiem bo bajzel jest totalny i normalne że się denerwuje :-O Na razie się wdrażam w to wszystko a jest tego mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ha ha właśnie się śmiałam do emi że na stare lata pamieć już nie ta i że faktycznie sama pisałam na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula tak, wlasnie przedwczoraj w klotni mu to wykrzyczalam. postanowil ze damy sobie jeszcze raz szanse, tym razem ostatnia, na miesiac. jak sie nie uda tom wtedy pozwoli mi odejsc z mala, nie bedzie robil problemow ani sie mscil. ja go juz nie kocham, no ale zgodzilam sie ze wzgledu na mala i zeby chociaz bylo okej. znam go juz ponad 5 lat, wiec ze jesli sie zmieni to na chwile i potem bedzie to samo, no ale nie chce, zebymi kiedys wypomnial, ze nie probowalam, ze nie dalam mu ostatniej szansy. wiec mimo ze ja juz teraz wiem ze sie nie uda to wole chociaz sprobowac jakos to wszytsko poukladac. po co mam sie meczyc, klocic ze soba normalnie, skoro mozna na spokojnie to wszytsko zalatwic. oczywiscie juz sie pochwalil rodzince jaka to ja jestem zla itd i jego siosrstry maja na poczatku czerwca na weekend przyleciec... juz sie boje... no ale moze do tego czasu jakos lepiej bedzie. czarna strasznie mi przykro kochana :( :( :( a co sie stalo? :( ktos wie jak sie pisze list motywacyjny?? o czym tam trzeba napisac? :D :D :D elfik gratulacje :D mika \"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć\" - bardzo pieknie napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×