Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Bytka🌼---o widzisz nie wiedziałam o tych temperaturach, no a przecież palce na pewno zgrubieją i pewnie trzeba bedzie powiększać. A w ogóle to zwróciłam uwagę że bardzo dużo ludzi nie nosi po kilku latach obrączek :-O Madziczek🌼---a c się stało bo nie wiele rozumiem z tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 pochwal się , masz może linki, owszem ja też nie noszę przez cały czas a mój to chyba od dwóch lat nie miał obrączki na palcu ivette🌻 no to ranny ptaszek madziczek🌻 ja wstalam z totalnym leniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne to coś takiego bo nie znalazłam linku tego sklepu tylko że nasze nie mają żadnych nacieć ani grawerowań a tu chyba coś się odbija na powierzchni http://www.radar.pl/S-Obraczki-Wklesle-Auos17auos17-9500667/ a drugie to coś takiego tylko tu na pasku białego złota są grawerowania a w tych co my wybraliśmy jest znowu gładko http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,kolekcje,Obietnica,151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylu dylu na badylu
jasne, "my wybraliśmy"... przyznaj się despotko że ty wybrałaś a narzeczony nie miał nic do gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 jeśli mam być szczera to żadne mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez zadne.. ja to w ogole jakos mam dziwny gust jesli o bizuterie chodzi. nie podoba mi sie zloto wcale, jak juz to tylko srebro nosze. i kiedys tam jak znajde sobie kandydata na meza to obraczki na bank nie beda zlote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no przecież mogą się nie podobać. W tym wypadku to też jest trochę jak z sukniami na zdjęciach jedno a na żywo drugie. Na zdjęciach też nie zwracałam uwagi na takie dopiero na żywo mi się spodobały. A jakie się Tobie podobają?I czemu M. nie nosi obrączki?? Ivette🌼---ja też zawsze nosiłam srebro ale niestety srebro nie jest tak trwałe jak złoto a do samego białego złota nie mam przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---haha no to rzeczywiście powód ale co tam faceci tacy właśnie są.A co do obrączek te z tym plecionym to mi tak średnio się podobają bo jak patrzyłam takie na palcu to jakoś mi nie leżały a te wklęsłe wyglądają bardzo podobnie do tych klasycznych z twojego linka bo właśnie te się Miśkowemu spodobały a on takie klasyczne woli chyba im mniej udziwnień tym lepiej żeby obrączka nie przypominała pierścionka dlatego nie podobaja mi się z kamieniami.A Wy jakie macie z białęgo z żółtego czy łączone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 my mamy dokładnie takie klasyczne jak w linku szerokie z żółtego złota żadnych udziwnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no to bardzo ładne, poprzymierzamy sobie chyba jeszcze takie właśnie najbardziej klasyczne. Patrzyliśmy też wczoraj za zaproszeniami i są śliczne i bardzo ciekawe u nas w jednej z drukarni ale są drogie i nie wiem co zrobić bo na allegro są dużo tańsze ale jednak nie wiadomo jak wyglądają na żywo Kasiula🌼---a Ty gdzie??Jak idzie na nowym stanowisku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no fajne cały urok w tym że są proste ale szerokie wiec też nie takie zwykle, a co do tych z allegro zawsze możesz zamówić jedną sztukę i zobaczyć jak przyjdzie , chyba nie masz obowiązku zamawiania od razu 100 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfim🌼---no widzisz babo jakaś ty zmyślna ;-) o tym nie pomyślałam zmywam się wreszcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 no coż jestem jaka jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczeta 🌼 Internet w pracy jest :) po przerwie wrocil na jeden dzien, wczoraj znowu zrobil sobie przerwe, ale dzisiaj juz go mam :D czekam juz na Was z goraca kawa /_/> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Namea🌼---suuuper że wróciłaś, opowiadaj jak nowe mieszkanie co się działo jak Cię nie było, ja z K?? A mogę powybrzydzać??To ja chcę herbatkę My wczoraj znowu z Miśkowym mieliśmy rozmowę na temat bliższej i dalszej przyszłości i znowu nie wiele wymyśliliśmy nie wiadomo co robić tu czy tam tak czy siak echhh ja już mam mętlik jeszcze ta aplikacja ślub mieszkanie, inwestycja oj za dużo tego się zlazło na raz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No musialam zakonczyc ta przeprowadzke i juz od tygdnia jestesmy na swoim-tym razem wspolnym :D wczoraj przywiesilismy ostatnie zaslonki, jeszcze tylko musze pomyslec o obrazkach i bedzie koniec :D dzisiaj robie kolacje dla znajomych, wiec moze delikatnie podrinkujemy :P Nie odzywalam sie, bo ten net w pracy dziala jak chce :o a po pracy bylo po prostu duzo zalatwiania, a wieczorem to juz tylko padalam na \"pysk\" :P musialam tez przesledzic te bole glowy, no ale wszystko wskazuje na to, ze jest ok. teraz czekamy na wize, potem bilety i mam nadzieje w przyszly czwartek heja do Polski, no ale zobaczymy :) trzymajcie kciuki!!! elfik 🌼 herbatke tez mam :) a macie jakies pomysly na danie miesne na moja kolacje, bo ja wciaz sie zastanawiam co upichcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc dziewczyny namea🌻 jak ja ci zazdroszczę tego mieszkania na swoim... my z mężem mieszkamy z moimi rodzicami... ehh jedyny plus że dom jest na tyle duży że można się za dużo nie widywać ze wszystkimi domownikami. Ale nie wiem czy długo tak jeszcze wytrzymam elfik🌻 powiem ci że ja też mam taki mętlik co do przyszłości, marzy mi się mały własny domek, ale po pierwsze nie stać nas na niego, kredytu to nawet byśmy pewnie nie dostali, a jak już byśmy się chcieli wynieść to rodzice zostaną we 2 w ogromnym domu i już jakiś czas temu prosili żeby zostać z nimi, ale jakoś tak nie widzę tego zostawania zbyt różowo... ehh może już o tym pisałam ale tak mnie jakoś znowu telepie jak sobie pomyślę o tej mojej \"mieszkaniowej sytuacji\" :( Ale co mam zrobić... narazie staram się dostrzegac tego pozytywną stronę, mam dach nad głową i nie muszę się martwić że nie mam się gdzie podziać zwłaszcza kiedy jest z nami Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---no to pięknie widać że się wszystko ułożyło po Twojej myśli ;-) Daj jakieś fotki nowego domu jestem ciekawa jak się mieszka w Dubaju ;-) No i cieszę się że z głową jest ok. Bytka🌼---no właśnie my się pozbyliśmy mieszkania bo się pojawiła możliwość korzystnej inwestycji i mamy nadzieje że jeśli zostaniemy to za trochę ponad rok ta inwestycja będzie nam ,,spłacać\" kredyt mieszkaniowy, nie wiem czy byśmy go dostali czy nie, pewnie dopóki jestem na okresie próbnym to nie może potem dopiero. Miśkowy jest uczulony na temat kredyt na chwilę obecną chyba go przeraża to wieloletnie zobowiązanie.W dzisiejszej wybroczej jest artykuł odnośnie mieszkań budownictwa itp może Cię zainteresuje http://wyborcza.pl/1,75248,6574734,PZFD__gdy_mieszkan_zabraknie__ceny_znow_poszybuja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Wpadłam życzyć wam miłego dnia U mnie w pracy znowu mnie przenoszą ale tym razem z resztą wydziału do innego budynku, bleee brzydko tam jest i ogólnie jesteśmy wszyscy wkurzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik no ja mam złote klasyczne obrączki i mój też nie nosi bo niedługo po ślubie zgubił( za luźna była), moja też się robi coraz luxniejsza a podobno nie można jej zwęzić, zostanie mi dokupienie złotego łańcuszka i noszenie na szyji haha Naemka fajno, że sobie urządziłaś mieszkanko, życzę wszystkiego naj no i żebyś dostała tą wizę, a lecisz ze swoim? kurcze teraz luźniej zrobiło się w pracy z robotą, bo wcześniej tak zasuwałam, że nie miałam czasu nawet zjeść, no a teraz czas się dłuży a trzeba udawać, że coś się robi, jeszcze cały monitor mam na widoku. Jakie macie plany na dzisiejsze popołudnie? Do mnie mój tata przychodzi naprawić kilka rzeczy, bo Mojego nie ma wraca dopiero w czw wieczorem, a w pt szykuje się imprezka z pracy, tylko chyba nie pójdę na nią bo umówiłam się, że pojedziemy z przyjaciółą do miasta obok na zakupy no i Mój już w końcu będzie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku🌻 dzięki za artykół, co do obrączek my mamy takie tradycyjne leeko wypukłe, całe z żółtego złota, ja noszę obrączkę praktycznie codziennie, chyba że jakieś pranie ręczne mi się trafi czy inne prace domowe to zdejmuję ale zaraz jak skończę jakąś tam \"brudną robotę\" to spowrotem ją zakładam. Tylko pod koniec ciąży nie nosiłam bo była mi za ciasna. A mój mąż raczej nosi chyba że zapomni załorzyć, bo ogólnie to oboje takie sklerotyki jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem:) Elfik🌼 a o wczorajszym to mi się nawet nie chce pisać i wchodzić w szczegóły- może tylko tyle- że zakończyła ze mną znajomość jedna osoba i w zasadzie dobrze, bo ja się nad tym zastanawiałam już dawno temu i nawet wspominałam o tym na forum, no ale nie mam chęci pisać teraz konkretnie. Było minęło, widocznie tak to miało być po prostu. Co do tematu obrączek, to mnie się też podobają te najbardziej klasyczne, które onfim pokazała. Chociaż jak bym kiedyś miała sama wybierać i trafiłyby się takie ale jeszcze z odrobiną białego złota, to myślę, że te bym wybrała:) namea🌼 miło, że jesteś:) i że się przeprowadziliście, dobrze masz, że Ci opiekun pomaga z zasłonkami:) też bym chciała tak kiedyś mieć ze swoim mężem:) a może spaghetti bolognese na kolację? to jest owszem makaron ale też dużo mięska wołowego:) bytka🌼 ja też namei troszkę zazdroszczę własnego mieszkania;) i mam podobne odczucia do Twoich, już dawno zresztą- nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam z rodzicami. U mnie jest sytuacja trochę podobna do Twojej, tyle, że rodzice wybudowali dom i też jest on spory, nie wiem po co na ich dwójkę taki wielki. Oni by chcieli żebym z nimi zamieszkała ale ja mimo wygód jakie by tam były nie chcę się zgodzić i wtedy zostanę na tym mieszkaniu gdzie teraz jestem z A. Ale po pierwsze nie wiem po co dwóm osobom dom, a po drugie jeszcze minie trochę czasu zanim go urządzą i naprawdę biorąc wiele rzeczy pod uwagę i swoją wytrzymałość i cierpliwość, to nie wiem, czy my wcześniej z A. mimo wszystko czegoś nie wynajmiemy jak ja skończę studia i pójdę do pracy (czyli niedługo) bo już moja wytrzymałość się kończy. I mam teraz dużo siły i energii żeby właśnie ją spożytkować na takie zmiany, czuję, że jestem na to przygotowana wystarczająco, żeby spróbować w końcu po swojemu i biorąc całą odpowiedzialność za każdy krok. Poza tym to by mi też wiele podpowiedziało o przyszłym życiu z A., więc taki krok pewnie niedługo nastąpi. ita🌼 ano, nie ma wyjścia. Kiedy wyślesz fotki te zaległe? mika🌼 super zdjęcia na nk zamieściłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o stronka moja :) madziczek 🌻 miłego sprzątania ituś 🌻 ja na popołudnie nic jeszcze nie planowałam, ale przy takiej pogodzie to najchętniej albo bym się walneła do łóżka na dłuższą drzemkę albo gdzieś się zaszyła żeby w spokoju trochę % się napić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 to ja kawusię proszę i co udał ci sie wypad do IKEA bo mnie tak :D a jakie mieso? elfik🌻 a co to za wybrzydzanie od rana bytka🌻 no coż prawdę mówiąc na swoim zawsze lepiej madziczek🌻 ita🌻 ja właściwie nie mam planów mika🌻 A ja właśnie zamknęłam firmę na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×