Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

🖐️ dzień doberek :) witam dziewczęta w iście weekendowym nastroju, nawet mi nie przeszkadza że dzisiaj poniedziałek, taka jestem jakoś pozytywnie naenergetyzowana po tych 2 wolnych dniach ;) Wstawiam za chwilkę wodę, kto kawkę, kto herbatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 dzien dobry :) witam sie z pracy, jak zwykle i czekam na Wasze weekendowe opowiesci :) a pewnie jest co opowiadac, bo pusto bylo niesamowicie. dostalismy wczoraj wize!!! :D :D :D i teraz juz tylko musze ustalic daty urlop, raczej na pewno w tym tygodniu nie polecimy, ale w sumie nie przeszkadza mi to, bo wiem, ze najpozniej za dwa tygodnie bede w Polsce. tylko, ze w najblizsza niedziele ominie mnie I Komunia mojej chrzesnicy, no ale coz sila wyzsza... ita 🌼 a co kupowalas w prezencie swojemu chrzesniakowi?? bytka 🌼 witaj :) dobrze, ze ktos jest z samego rana. ja juz po kawie, ale na herbate to sie chetnie zalapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też pozytywnie naenergetyzowana jestem po weekendzie. Sobota w plenerze, niedziela też najpierw nad wodą ale deszczyk nas przegonił to się wysiedziałam u Miśkowego w ogrodzie potem girll był. Jejciu jak ja bym chciała taki ogród z taką wielką huśtawką no w tym roku to jego rodzice już maksymalnie dopieścili ten ogród aż mi się nie chciało do domu wracać a Sarcia jaki miała raj :-D No i od dziś oficjalnie zabieram się za naukę na aplikację :-) także wszelkie ilości energii jakie będziecie mieli w nadmiarze proszę kierować do mnie ;-) Namea🌼---a widzisz mówiłam że będzie oki ;-) Strzyga🌼---no proszę jak się pięknie Twojej mamie nosek utarł :-P Bytka🌼 Ita🌼 Madziczek🌼 Mika🌼 Czarna🌼 Onfim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 elfik🌻 ivette🌻 Ależ mi dzisiejszy dzień w pracy mignął :) za chwilę już zmykam do domciu. Miłego popołudnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak pusto wszystkie takie pracusie?? Ja dostałam pierwszy ochrzan od szefa na razie delikatny no i oczywiście niesłuszny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 i pewnie jeszcze nic nie napomkneła o tym? madziczek🌻 jak ja nie cierpię płyt z wesel namea🌻 super no to udanego urlopu elfik🌻 o a za co? ivette🌻 bytka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ onfim🌼 też tak średnio przepadam, jeszcze innych ludzi mogę oglądać, gorzej ze swoją osobą;) bo do samej płyty to nic nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 oczywiście, jak cośtam napomknęła, to ją koleżanki temperowały. No i jeszcze kolejna piosenka, którą się katuje to \"A mogło byc tak pięknie\" A wiecie, że będę pracowac z reewelka w tym samym budynku, w tej samej klatce, tylko chyba piętro niżej? Co za zbieg okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌼 raczej nie wierzę w zbiegi okoliczności;) tak po prostu miało być- przeznaczenie:) ale szok wielki! jak dla mnie przynajmniej! jakie to życie potrafi być zaskakujące, nie do wiary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Onfim🌼---a no o to że przekazał komuś sprawę do załatwienia ten ktoś tego nie załatwił mnie natknęło żeby to sprawdzić i chciałam załatwić tą sprawę jak się tylko dowiedziałam no i dostałam ochrzan że czemu to jest niezałatwione :-O ale o było nic pod koniec dnia jaki show szef dał na szczęście nie na mojej osobie się wyżył ale aż mi głupio było słuchać dziewczyna się popłakała a no końcu dostała wypowiedzenie cacy i z całej tej sytuacji to nie wypowiedzenie było tym najgorszym :-O A za co??Za to że nie mogła zostać po pracy bo chodziła na jakiś kurs odpłatny i nie mogła go opuścić :-O to już 4 osoba która stąd wyleciała albo ma wylecieć odkąd jestem ciekawe kiedy ja polecę :-O A że jestem na dość newralgicznym stanowisku gdzie ciągle są jakieś problemy więc myślę że to kwestia czasu :-P ale cóż trzeba się było z tym liczyć, mówiono mi ostrzegano mnie więc do nikogo żalu nie mam. Strzyga🌼---no widzisz jaka ta Stolica mała ;-) Komu herbatki cytrynowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) czekam na wozek od rana, do 10 ma byc, jak nie bedzie to bedzie zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ elfiku🌻 no nieżle się tam wyrabia u ciebie w pracy... a herbatkę chętnie bym wypiła ;) ivette🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zla dzisiaj jestem... z urlopu chyba nici... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---tulę, czyli nic się nie da już zrobić??Nie da się nijak tego poukładać??Może jeszcze coś się ułoży?? U mnie spokój póki szef nie wróci echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 ja żadnych ani swoich ani cudzych strzyga🌻 to musi być ci teraz radośniej jak sobie o tym pomyślisz elfik🌻 4 osoby wow jestem w szoku za mną chodzi herbatka truskawkowa ivette🌻 bytka🌻 namea🌻 czemu nici, co się stało A ja staram się uśpić małą ale idzie mi to dość koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie nieciekawie od wczoraj ale nic Wam już nie pisałam. Policzyłam, że ostatnie 3 miesiące od lutego to same nieszczęścia się zdarzają, wyłączając takie pojedyczne dni jak wesele, czy ostatnia niedziela i drobne przyjemności jak wypad na ryby, czy grill. Pech jak nic, a teraz to już gorzej być nie może(odpukać!!!). Ale niestety narazie muszę zachować tajemnicę:o Jednak sprawa jest bardzo poważna. Czasem to ja już nie wiem co robić żeby było dobrze, ehhh. Licho nie śpi:( 😭 Elfik🌼 wysłała Ci vitalijka wczoraj jakieś informacje i materiały odnośnie aplikacji? Bo jak nie, to mogę Ci przesłać na maila. I poproszę herbatkę cytrynową;) namea🌼 a może jest jeszcze jakaś nadzieja? onfim🌼 ivette🌼 bytka strzyga🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzcziek🌼---sama już nie wiem, przysłać możesz nie wiem czy wysłała, ja już zupełnie nie wiem co mam ze sobą robić, stąd mogę wylecieć z dnia na dzień albo sama się zwolnię szef coraz ciekawsze rzeczy wyczynia a ja mam nieszczęście być ciągle tego świadkiem :-O ja już nie wiem co mam robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziczek🌼----dzięki o żesz trochę tego jest, jakoś się nie widzę w tym wszystkim w tym roku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 coś ty taka tajemnicza? nie wiem co się dzieje w każdym razie trzymam kciuki żeby ci się wszystko ułożyło i było już tylko coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 to faktycznie.... w tej kancelarii co ja miałam pracowac z kolei odwortnie - wszyscy uciekali. I szef też się darł... kurna... szok. wróciłam do domu i miałam wsiadac na motor i myślę, przejem coś, kliknę w net, zjadłam i takie jakieś przeczucie miałam \"jeszcze chwilka przy kompie\" i w tej chwili zaczął grad padac!!!! jakbym tej chwilki nie poczekała, to bym już cała posiniaczona była, jak znam swoją skórę i zmoknięta... jadę w siną dal... oby mnie tylko policja nie chapnęła... już dziś uciekłam straży miejsckiej dosłownie spod holownika.... ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 mam nadzieje że się poukłada elfik🌻 zawsze możesz poszukać czegoś innego chociaż nie wiem czy nie lepiej zacisnąć ząbki zwłaszcza że mówisz że wasza sytuacja nie jest prosta i zależy ci żeby zarabiać konkretne pieniążki a nie 300 zł strzyga🌻 to się nazywa intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... glowa mnie rozbolala od tego wszystkiego. raczej nie ma szans, ze pojedziemy do polski :( bardzo mi smutno... moze by sie udalo pojechac na tydzien, ale szkoda mi wydac 5 tys. na bilety, zeby pojechac tylko na 7 dni :o chyba sobie teraz darujemy i pojedziemy gdzies blizej na troche odpoczac, a za jakis czas zaplanujemy wizyte w polsce od nowa... elfik 🌼 trzymaj sie posady!!! przeciez to dopiero poczatek... a w pracy tak bywa niestety. trzeba zacisnac zeby i uzbroic sie w cierpliwosc, a krzyki szefa olewac. innej rady nie ma :) bedzie ok strzyga 🌼 a co Ty jezdzisz bez prawka, ze sie policji boisz?? ;) onfim 🌼 mala uspiona?? ;) bytka 🌼 madzicze 🌼 zycze, zeby Ci sie w koncu poukladalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌻 niestety nie uśpiła się , no tak z kasą to chyba wszyscy mają problemy ale bilety faktycznie jakieś drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼---tak wiem że początek wiem że trzeba olewać ale to nie są jakieś zwykłe krzyki to są najgorsze bluzgi jakie można usłyszeć ale to nawet nie o to idzie bo bluzgi mozna puścić koło ucha tylko że potem leci zwolnienie nie ważne że nie ma podstaw on na to leje, zwalnia albo doprowadza do tego że ludzie się sam zwalniają a potem idzie do sądu jak ktoś go poda tak czy siak z roboty się leci.Z resztą nie ważne ja już się nad niczym nie zastanawiam na aplikację już się nie wyrobię bo taki materiał dowalili że się nogami nakryłam nawet nie zdążę tego przeczytać. Ale trudno. Może za rok, może nigdy.Nie mogę niczego zaplanować na chwilę obecną muszę żyć z dnia na dzień wszystko się jakoś tak dziwnie komplikuje niestety.Trudno widocznie tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 ale mówiłaś że cię ostrzegano , przynajmniej tak wywnioskowałam, chyba że źle kojarzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no stresss
o, widze ze sprzątanie było i usuwacie pomarańcze, kto by pomyślał że takie bystre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Onfim🌼----tak tak dokładnie, jak próbowałam zaczerpnąć informacje na temat firmy to mnie ostrzegano że szef jest specyficzny dlatego tak się szczypałam na tym stażu czy tu przechodzić czy nie. Zaryzykowałam i mam co chciałam.Jednak mimo wszystko ludzie tu pracują więc da się tylko pytanie jakim kosztem :-O No ale jak mówię wiedziałam że tak może być więc nie ma się co użalać. A jaki plany na dziś u Ciebie??Jak M??A Dianka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki 🌼 postanowilam nie przejmowac sie tym, ze z ulopu nici :) widocznie tak musi byc. sa wieksze tragedie niz odmowa wakacji... a do Polski na pewno pojedziemy za jakis czas, juz wczoraj rozmawialam z Tatem i ma zalatwic nowe zaproszenie, wiec co sie odwlecze to nie uciecze... :) trzeba sie cieszyc z kazdego dnia, nie ma sensu sie zamartwiac i smucic. zaraz weekend i znowu bedzie mozna zapomniec chociaz na troche o pracy :D elfik 🌼 silna babka jestes, wiec mysle, ze dasz rade. trzeba sie umiec jakos wpasowac w sytuacje, ale to zwykle zajmuje troche czasu. trzymam kciuki, zeby szef omijal Cie szerokim lukiem ;) onfim 🌼 no chocze juz na pogaduchy :) ita 🌼 kasiulka 🌼 emi 🌼 reewelka 🌼 madziczek 🌼 bytka 🌼 mika 🌼 ivette 🌼 jadzia 🌼 pasiasta 🌼 czarna 🌼 strzyga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×