Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Dzień dobry Emi🌼---już jestem tylko odezwij się do mnie pierwsza bo nie mam tu kontaktów. No ja dziś sobie wzięłam 3 filmy, jednego ebooka, mahjonga, i testy na aplikacje chyba się nie będę nudzić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta święta i po świętach wracamy do rzeczywistości emi🌻spoko mój też fochy strzelał przez całe święta, i powodzenia ze swoim elfik🌻 takie życie, a moi się tak lubią że 5 rok po slubie za chwilę a jeszcze żadnych świąt nie było wspólnych :D, ja widziałam ale jakoś to tak niewiele ale jakbym miała zapłacić karę za oblanie kogoś to też bym się 2 razy zastanowiła strzyga🌻 ja tam moralizować nie bedę powiem tylko tak jak jedna osoba ci mówi że źle wyglądasz to może ci zazdrości ale jak dziesięć to moze warto spojrzeć w lustro wiec popatrz trochę na ten twój \"związek\" ivette🌻 Po 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich ale miałam dzisiaj w pracy ciężki rozruch po tych świętach... ;) dobrze że to już wtorek i do weekendu - nie licząc dzisiejszego, jeszcze tylko 3 dni zostały :) w najbliższą sobotę idę na 18-tkę... chociaż przyznam się wam szczerze, że nie za bardzo mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej Ja mam wesele w przyszła sobotę i tak sobie chce mi się iść. A wiecie, że już 2 razy w tym roku byłam na rowerku w parku? Fajnie się jeździ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 :) madziczek🌻 troszkę ci zazdroszczę tego rowerka, ja też chciałabym się wybrać na przejażdzkę ale jakoś się jeszcze nie złożyło, zwłaszcza przed tymi świętami, ciągle było coś pilniejszego do zrobienia... może teraz mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik rzeczywiście ciekawy, nawet bardzo, tylko chyba niełatwo (przynajmniej mi) byłoby wprowadzić w czyn te wszystkie rady o których tam piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bytka🌼---a no wiadomo trudno zastosować.Ja nawet dałam ten artykuł Miśkowemu i przyznał że często zachowuję się podobnie jak w tym artykule i że powinnam nad tym popracować, chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego co to dla niego znaczy ale może i lepiej :-P Chyba wiele z nas takie właśnie jest i przydało by się to zmienić.Połowa sukcesu to zdać sobie z tego sprawę ;-) Ja skończyłam właśnie dołujący film Flashbacks of a fool ale niezbyt mnie się podobał.Poczytam może sobie cosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta poświątecznie... Wreszcie udało mi się was nadrobić w całości, mam wolne i będę pisać pracę, więc usiadłam i przeczytałam co u was. Madziczek🌼u Twoich rodziców nie potrzebny cud, tylko czas, żeby wszystko przemyśleli, zrozumieli i wyciągnęli wnioski. Ofim🌼witaj pesymistko nadworna;) Elfik🌼cześć babo:P Strzyga🌼a Ty nadal motasz sobie w życiu i rozwalasz na własne życzenie...nic się nie zmieniło widzę. Bytka🌼:) Ita🌼stęskniłam się za Twoimi serkami wiejskimi:) No więc dziewczęta powiem wam co u mnie mniej więcej. Zdałam prawko, nie mam na nic czas-w pracy sajgon, a w domu nawet kompa nie włączam, biegam z miejsca na miejsce i jak wyjdę z domu o 7:30 to z powrotem jest ok 22-23.Poza tym jestem szczęśliwa, znalazł się pewien Pan, który mnie chce z całym moim bagażem chamstwa, krzyku, fochów itp. Teraz będę pisać pracę przez 4 dni, bo za miesiąc muszę oddać. I tak wszystko leci wszystko, że czasem nie mam kiedy podrapać się po tyłku. Pozdrawiam was bardzo serdecznie-wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na specjalne życzenie piszę coś do Emilki, bo poczuła się pominięta:) Emilka🌼stęskniłam się za Tobą, bo dawno się nie widziałyśmy, zobaczymy się jutro lub w czwartek rano pojedziemy do Stadioniego i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 jupi wróciłaś :) pieknie gratulację prawka i pana co znosi cię z całym inwentarzem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 no to tylko się cieszyć i życzyć dalszych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼a jak u Ciebie sytuacja się ma? I mam takie pytanie odbiegające od tematu-ile min/godzin dziennie Twoje dzieci oglądają tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻u mnie spox walczę o zajmowanie się sobą :D Moje dzieci a to różnie ale staram się żeby to nie przekroczyło 2h dziennie a czasami nie oglądają wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kobitki piszę z domu bo w pracy nie ma jak i taka miła niespodzianka REWELKA!!!!!!! Rewelka opowiadaj ze szczegółami o tym swoim Panie gdzie go poznałaś itp itd?????I super, że jesteś szczęśliwa!! Emi przykro mi z powodu rodziców i Osobistego mam nadzieję, że się wszystko ułoży! Madziaczek oj ja bym też sobie na rowerek smignęła i chce dokupić koszyk na rower (tylko nie wiem czy do górali można doczepiać) a koszyk to dla psa jak na długie wyprawy będę jeździła tylko nie wiem jak on na to zareaguje haha Elfik oj trzeba wymagać od chłopów ja to wielokrotnie się o tym przekonałam, bo jak już za \"dobra\" byłam to by najlepiej na głowe mi wszedł A co do Mojego to mieliśmy jadkę w nadzielę bo oczywiście pół dnia namawiałam go na impreze bo szliśmy z moim kuzynostwem na miasto on się zgodził, ale posiedział trochę i już do domu chciał jechać, ja się nawet dobrze nie rozkręciłam a ten swoje fanaberie, w ogóle prawie nie wychodzimy a on takie coś, wkurzyłam się, pokłóciłam się i on pojechał ja zostałam z resztą, było super, a on na drugi dzień jeszcze z rana fochy walił, ale potem jak go uświadomiłam jaki z niego emeryt to mnie przepraszał.....Ogólnie jest jakiś dziwnie zazdrosny, najlepiej jak bym cała imprezę stała koło niego przy barze haha No ale potem w poniedziałek pojechaliśmy sobie do jego rodzinki i miło święta zakończyliśmy, a teraz tęskno mi za nim, no ale może w czw wieczorem zjedzie do domku W ogóle nadrabiałam zaległości z języka angielskiego, szukam jakiś darmowych internetowych kursów macie może jakieś ciekawe stronki? Z gramatyką w sumie znalazłam fajną stronkę ale coś innego godnego polecenia jakieś słówka, frazy, rozmówki itp szukam Naemka co u Ciebie???? Miłej reszty dnia życzę ja za niedługo uciekam na spacer z psem a potem walnę się do łózeczka. I będę marzyć żeby weekend nadszedł jak najszybciej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) A ja dziś piwkuje i właśnie karmi sobie sączę:) Mi zaś święta minęły bardzo szybciutko,nawet za bardzo czasu nie miałam żeby do was zaglądnąć.Straszne zamieszanie panuje wokół mojej osoby i ciężko miałam z czasem,ale całe szczęście wszystko teraz wraca do normy:) Elfik🌼pytałaś ostatnio co u mnie:)Jak najbardziej pozytywnie,tylko nagle stałam się obiektem zainteresowań i zaczyna mnie juz to pomału drażnić.Najważniejsze jest jednak to że wszystko pomalutku zaczyna się składać w logiczną całość i jak do tej pory odbiega sie wszystko planowo i bezproblemowo:D A brzuszek taa już widać,buźka także nabrała kształtów,waga ruszyła się o jakies 5pozycji do przodu więc postępy są:)a maluszek już 4 miesiące w brzuszku mi buszuje:)Pomału oswajamy się z mysla że zostaniemy rodzicami ale jeszcze do końca do nas to nie dochodzi.Cieszymy się jak warjaty z maleństwa,samcor stoi na wyskości zadania ale jak narazie jestesmy zajęci przygotowaniami na jego przyjście:) Chcesz pamietnik nimfomanki do poczytania:)?? Strzyga🌼nie jestes już zmęczona psychicznie tymi \"jazdami\" z fizykiem??? Madziczek🌼a ja na basenik chodzę:)i wyglądam w stroju jak mały muminek:D Rewelka🌼no nie wierzę normalnie:):)Witaj😘A do mnie kozo juz nie napiszesz normalnie zaraz siDobry wieczór:) A ja dziś piwkuje i właśnie karmi sobie sączę:) Mi zaś święta minęły bardzo szybciutko,nawet za bardzo czasu nie miałam żeby do was zaglądnąć.Straszne zamieszanie panuje wokół mojej osoby i ciężko miałam z czasem,ale całe szczęście wszystko teraz wraca do normy:) Elfik🌼pytałaś ostatnio co u mnie:)Jak najbardziej pozytywnie,tylko nagle stałam się obiektem zainteresowań i zaczyna mnie juz to pomału drażnić.Najważniejsze jest jednak to że wszystko pomalutku zaczyna się składać w logiczną całość i jak do tej pory odbiega sie wszystko planowo i bezproblemowo:D A brzuszek taa już widać,buźka także nabrała kształtów,waga ruszyła się o jakies 5pozycji do przodu więc postępy są:)a maluszek już 4 miesiące w brzuszku mi buszuje:)Pomału oswajamy się z mysla że zostaniemy rodzicami ale jeszcze do końca do nas to nie dochodzi.Cieszymy się jak warjaty z maleństwa,samcor stoi na wyskości zadania ale jak narazie jestesmy zajęci przygotowaniami na jego przyjście:) Strzyga🌼nie jesteś już zmęczona psychicznie \"jazdami\"fizyka?? Madziczek🌼a ja na basen chodzę:)i wyglądam w stroju jak mały muminek:P Rewelka🌼no nie wierzę normalnie:)witaj😘 i jestem już na Ciebie obrazona bo do mnie nie napisałas:P Ita🌼najlepieć olać takie fochy:)Wtedy najszybciej chłopom przechodzi;)Ja zamierzam sie uczyć angielskiego przez internet ale nie wiem czy zmobilzuje sie do samodzielnej nauki:/ A u nas świety spokój w domku,kazdy ma dostęp do intenetu,więc grzeczniutko i cichutko sobie razem siedzimy i juz nie przeszkadza mi fakt że chłop grywa wiecznie w pokera:)grunt to znależć kompromis:D Miała któraś może zapalenie żył kiedykolwiek?? A któras siedzi na forum czy wszystkie czarowncie już spia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻oj mnie też by się przydało podszlifowanie języka nic już nie pamiętam :/ kasiula🌻 słyszałaś kiedyś o FAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim🌻 rewelka🌻 gratuluję zdania prawka :) kasiula 🌻 też tak miałam że nie mogłam do końca uwierzyć że zostanę mamą, jak jeszcze Gosię w brzuszku nosiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reeeeweeelka🌼---babo kochana stęskniłam się za Tobą 👄 Pana choć już gratulowałam gratuluję jeszcze raz bo tym razem widać że nie masz już zadnych ukrytych wątpliwości :-D Kasiula🌼---suuper że wszystko się układa.Właśnie się kiedyś tak zastanawiałam kiedy do przyszłych rodziców dociera że będzie maleństwo. Ita🌼----ja polecam te programy co są na torrentach ja np sobie ściągnęłam ostatnio bussines english vocabulary cambridge coś tam i The times online czytam to jest w sumie najlepszy kurs. A ja się wczoraj straszliwie ucieszyłam bo spotkaliśmy się ze znajomym no i gadka szmatka o pracy wyjazdach itp no i ten znajomy pyta sie ze czemu chcemy wyjeżdżać że przecież z Miśkowego pensji byśmy sobie jakoś poradzili na co Miśkowy z takim przekonaniem zaczął mówić że my nie chcemy jakoś tylko porządnie i że nie chodzi tylko o kase ale o perspektywy przed wszystkim.Potem poszliśmy na taki długaśny spacerek i ciągle wyskakiwał że jak juz bedziemy w Londynie to moze kupimy takie auto albo zamieszkamy w takim domu :-D Powiedział też ze teraz jego praca nie daje mu satysfakcji bo to nie chodzi o to że może leżec praktycznie tyłkiem do góry i mieć kase tylko o to żeby sie choć troche spełniac w pracy.A ja się cieszę że nasze oczekiwania i pragnienia życiowe są coraz zbieżniejsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼---a no tak gratuluję zdania prawka ;-) Czaka laka ----spiżdżaj na drzewo bambusie i nie mieszaj się do mojej rzeczywistości. Normalnie uwielbiam taką \"życzliwość\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja już po śniadanko,porządki sobie porobiłam,okno sobie uchyliłam-czas zacząć drugie śniadanko i chwilkę przed kompem:) Onfim🌼owszem słyszałam,nawet dużo na ten temat czytałam.Rozmawiałam także z dwoma lekarzami i moja mamą- pielęgniarka na ten temat.I od wszystkich tych osób usłyszałam żebym nie popadała w paranoje i jeśli od czasu do czasu napije sie piwka które zawiera śladowe ilości alkoholu dziecku nic złego się nie stanie.A ja ufam lekarzom którzy obcują na co dzień z ciężarnymi niż informacjom zawartych na necie. Bytka🌼a kiedy poczułaś pierwsze ruchy Gosi?? wieczorami leżąc mam wrażenie że coś mi się tam rusza w brzuchu.Ruchy są zbliżone do ruchów jelitowych ale trwają one znacznie dłużej i tak przypuszczam że to może być maleństwo.Miałaś tak może?? Elfik🌼no proszę jakiego mądrego masz miśkowego:)Ale coś z tymi chłopami sie dzieje bo jak usłyszałam gadkę mojego łobuza z kolegami na temat naszego związku szczena dosłownie opadła mi do samej ziemi:)i do dziś nie mogę uwierzyć w to co powiedział i cholera niestety nie mogę sie wychylić bo wyjdzie na to że podsłuchiwałam:)pozostaje mi czekać na niespodziankę:D Czytałaś Mężczyźni są z marsa a Kobiety z Wenus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×