Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

emilunka 🌻 pewnie tak zrobię. szkoda tylko, ze mój nos się nie przywyczaja... a fizyk po drodze jeszcze do znajomych wstąpił 😠 😠 😠 i dopiero jedzie. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi 🌻 dzięki, u mnie raczej w porządku. Wiecie co - jestem w szoku. Dokopałam się do wyników egzaminu (tego, który pisałam jako trzeci pod rząd tego samego dnia i do którego notatki zobaczyłam pierwszy raz na oczy na ok.10 min przed nim) i dostałam 4,5 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻 no widzisz nie jest tak zle:) onfim🌻 do drugiej czekac? ehhh ja juz padam zreszta i tak bym nie obejrzala z prostego powodu nie mam telewizora... no chyba ze w necie.... ja zaczynam a oni juz konczą transmisje;) zmykam pouczyc sie jeszcze i spac:) dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwołuję swoje wkurzenie. Był u znajomych w celach leczniczych, więc nie mogę mu miec tego za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia! ;) kasiula 🌻 jeśli chodzi o fasolkę ja też zgęszczam mąką, tylko że zawsze dodaję przecier pomidorowy, a reszta składników podobnie (też bez cebulki). Aha i jeszcze jeśli chodzi o zagęszczanie jak braknię mąki to można się poratować odrobiną bułki tartej lub kaszki manny (to ogólnie do wszystkich sosów można zastosować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Urbańskiej, to nie śledzę jej życia, bo nie czytam kolorowych czasopism, nie czytam Pudelka itp., bo zwyczajnie nie mam czasu, a pudelek w pracy mi nie działa. Z tego co wiem o ludzi z nią pracujących to jest chamska, wywyższa się i bardzo dalej ludziom się we znaki. Za bilety nie płaciliśmy, ponieważ nasz kolega pracuje w Buffo i załatwił nam wejściówki za free. Dzięki niemu był czas, że odwiedzałam ten teatr co dwa tygodnie. Ofim🌼dużo zdrowia dla teścia życzę. Ita🌼z tego co się orientuję to bilety są od 35zł do 100zł. A co do Twojego męża to ja znam bardzo podobną sytuację, bo \"ojciec moich dzieci\" mieszka obecnie i pracuje za granicą, a \"mama moich dzieci\" i dzieciaki są w Warszawie i on przylatuje tylko na piątki, sob i niedziele. Agi🌼jak miło CIę widzieć:) Moja praca ma 2 strony:D Emilka🌼wkurwiłam się strasznie na to ich wczorajsze kino, ale okazało się, że fim trwał prawie 2,5 godziny. Wróciłam o 23 do domu i padłam na twarz...dziś postaram się przyjechać po graty. Madziczek🌼wiem, że wytłumaczyłam pewnie zbyt łopatologicznie co to jesty Buffo, ale jakoś tak mi się napisało. A mi nadal mało co działa w pracy, nie mogę normalnie pracować, byle do 16:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja dziś na szczęście pierwsza zmiana, więc byle do 17.00. A potem chyba pójdę spać z godzinę, bo jakoś ciężko :/ reewelka 🌻 no ale nie ma problemu, ja w domu będę. A możemy się np. po 21 pod Arkadią umówić, to ja po moją młodą wyjadę może. Jak ci pasuje honey. onfim 🌻 dzięki :) Może dziś uda mi się parę słów sklecić, aczkolwiek moja wena z wczoraj sobie poszła w chuj daleko ;) agi 🌻 cześć :) ivette 🌻 o, widzę, że dobry humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Ja nadal nie nadrobiłam zaległości jak mnie nie było i jakos dziwnie bo zawsze czytałam a teraz nie mam czasu bo tą głupią archiwizację muszę robić bleeeee jakie to nudne, mozolne i pierdolnięte i mam wrażenie , że nie wiem co u was. Emilka już coraz lepiej dzięki! A cos się wydarzyła z Twoim jakieś nowości, których nie doczytałam? Ja też mam wrażenie, że Mój to zupełnie inna istota nie z tej ziemi haha ten weeekend na przemian się sprzeczaliśmy i żyliśmy w harmonii haha dziwne to było. Rewelka to ten facet zagranicą i co weekes jest w domu? To chyba nieźle musi zarabiać? W tym tyg jest sznasa, że Mój już w środę wróci. Kasiulka ale narobiłaś mi smaka ta fasolką co prawda mam jeszcze zamrożoną od teściówki, ale mam ochotę sama ją zrobić. Ktoś się pytał czy tak zawsze robię żarcie dla Mojego, nie to był pierwszy raz, ale powiem wam, że stanie 4 h przy garach i zrobienie obiadów na cały tydzień to nie głupi pomysł, bo mi to najgorzej zabarać się do tego a potem to leci i cały tydzień z głowy z obiadkami. A gołąbki wg mojego wyszły pycha. Onfi będę musiała wejść na Twojego bloga z gotowaniem, tylko tam nie można kopiować tych przepisów czemu? A i kurcze martwie się o sikanie mojego piesa bo on potrafi robić co jakiś krótki czas i po troszeczku w domu, w jedno miejsce na gazetkę, ale kurcze nie wiem jak go oduczyć, żeby zaczął wołać na dwór, boję się że się nie oduczy i będzie sikał mi w chacie. Dziewczyny z psiami macie jakieś rady? Ok wracam do roboty. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kasiulka władcy tacy sobie spodziewałam się czegos lepszego. A byłas może na tym horrorze Krwawe walentynki? Jeszcze wczoraj po kinie do galeri wstąpiliśmy do apteki ale ja zahaczyłam o carry jakie przeceny szok kupiłam ładny pasek i gatki dla mnie i mojego za grosze. Ogólnie to sama bym musiała się wybrać połazić po galerii bo z Moim to nie ma szans. Jęczy jęczydusza a widziałm ostatnio ładną koszulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼tak...zarabia z tego co wiem dość dobrze i jest co weekend w domku z żoną i dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymałam ale niestety do do końca gali padłam niestety jestem pozytywnie zaskoczona tzn otoczką bo prowadzący mało zabawny był przynajmniej do momentu który zaliczyłam strzyga🌻wiem że ja tam zawsze dziury w całym ale ci znajomi to lekarze ? agi🌻 he he wyczekałam do 2 ivette🌻 reewelka🌻dzięki emi🌻 a jest szansa że wena wróci? ita🌻 nie mam pojęcia czemu nie można kopiować co do psiaka nic nowego ci nie powiem ale może to raczej kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 obejrzałam całe True Blood no no intrygujący niekonwencjonalny ciekawy , bardzo mnie ciekawi co będzie w kolejnym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 w moim przypadku Osary to tylko w necie oglądanie, jak kto się wystroił :) Zresztą ja to o Canal+ mogę pomarzyć :) Wena pewnie wróci, ale znów czasu mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 podobała mi się penelope i sarah jessica jeśli chodzi o stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zasypiam Onfi mam nadzieje, że to kwestia czasu. Robię sobie chwile przerwy i chyba zajrzę na pudelka haha tam na pewno te kreacje oskarowe są to zobaczę co i jak no i może przeczytam ten wywiad z Urbańską Kasiulka a co do kursów języka to chcę iść we wakacje jest tańszy i przyśpieszony i pies już będzie większy bo teraz po pracy pędzę do domku żeby sam bidaczek cały dzień nie siedział jak Mojego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 wlasnie patrzę na kreacje wszystkich najważniejszych Jessica Biel mi się nie podoba wygląda jak w worku na ziemniaki Melissa Leo wogole ma kiepsko dobrany stroj do figury bardzo ją te fałdki pogrubiły Rachell Weisz beznadzieja nie wiadomo czy to oskary czy wypad hmmm do klubu nocnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi 2 marca skończy 4 miechy, a na jakiej stronie jesteś z tymi kreacjami bo na pudelku nic nie ma haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 no to nie masz chyba jeszcze powodów do zmartwień bo psy się uczą czystości podobno do 6 miesiąca na onecie np masz galerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 prawie. znajomy to rehabilitant. pomasował, ponaklejał jakieś specjalne plastry /zajebiście to wygląda - są w różowym kolorze :D / i kazał przyjśc za parę dni. Jeszcze kazał wybrac się do lekarza i zrobic prześwietlenie kręgosłupa, bo to pewnie od niego wszystko promieniuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nikogo nie ma gdzie wyyyyyyy??? Trochę nadrabiam zaleglości bo juz jedną część roboty zrobiłam i widzę, że to nie tylko ja sie pochorowałam w dniu spotkania, ale wszystkie te które miały się spotkać, no tylko o Vitalijce nie doczytałam co z nią. I spisałam przepis na tą chili coś tam zrobię ją w weekend. Kurde chodzę od 3 dni do takiego sklepiku dla zwierząt bo tam są takie ulubione ciasteczka mojego Frodo i baba ciągle mówi, że jutro już na pewno będą a tu nic, dziś idę jak ich nie będzie to ma sklepaną michę haha. I jeszcze moja siostra przychodzi dziś popołudniu do mnie bo mam jej pomóc cv napisać i pologować na te wszystkie portale pracowe bo szuka roboty, tylko ona tak zawsze szuka jak troche gorzej jest w firmie jej mężą a potem jak sie polepszy to ma 100 wymówek żeby nie szukać a i tak narzeka , że chce wyjśc do ludzi no kuźwa 6 rok siedzieć w domu ja bym oszalała. Pasiata własnie a jakie Ty masz plany odnośnie Tośki pracy? Masz już coś w planach tzn jak to sobie widzidz? No a co do tych mufinnek to przecież proszek do pieczenia to też chemia no nie?No ale pewno w tych gotowcach z etkera to więcej tego chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata miało być Tośki i Pracy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak by się kto zastanawiał, to jestem tylko mam strasznie marudną Tosię, z którą na dodatek muszę zaraz pojechać do lekarza :-( Odezwę się później. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nadrobiłam wszystko Czarna poproszę o fotki boś ty taka piękna , że nie mogę się ich doczekać haha Z tym waszym jedzeniem to ja się naśmiałam no normalnie dziwactwo. Pasiata a Agucha "stracona " na forum czy dla Ciebie? Elfik masz rację ja was traktuję jak normalnie super-ekstra kumpelki i nie wiem jakoś tak mi dziwnie nie zacząć dnia od cafe. I w ogóle mam ochotę na słodkie po tym waszym gadaniu o jedzeniu! Madziaczku ale ty się o mnie dopytywałaś haha Elfik a co Cię tak mało????Remont Cię pochłonął??? Co do Bajki to w sumie ja wam powiem tak na koniec, że może nie myśłała o tym jak czasem pisała o tych pierdołach bo ja też często tak pisałam i piszę jakieś tam bzdury itd i trochę mi tak przykro... Ok zaraz spadam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzyga🌻acha pasiasta🌻 a co z Tosią ? ita🌻 czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×