Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Ofim🌼 Madziczek🌼mi się strasznie głupoty dziś śniły... Ja właśnie gotuję obiad i Emilka potem na niego wpadnie:P I zaczął się dzień na wariackich papierach... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nic nie śniło, bo spałam jak kamień. Okazało się, że zrobiłam wczoraj ok.250 km na darmo i kolejne 120 km z fizykiem, bo zespół nie dotarł na imprezę, na którą chcieliśmy iśc. 😠 😠 😠 poczekaliśmy na niego jakiś czas, pojeździliśmy samochodem po mieście, wypiliśmy kawę na stacji i wróciliśmy do Warszawy na inną imprezę. Upiłam się generalnie jakoś w ciągu pół godziny i po niecałej godzinie wróciłam do domu spac. Teraz ledwo zwlekłam się z łóżka. Głowa mnie boli jak nie wiem co. Wyglądam jakoś tak mniej więcej jak się czuję, z tego co widzę w lustrze. Zaraz mam się ubrac i do matki iśc cośtam jej przy kompie zrobic, a potem do 22 do pracy. Ja nie wiem jak ja to przeżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A my po zimowym spacerze w centrum - wieczorem podeślę jakieś fotki :-) Emilka 🌻 gratulacje! :-D I smacznego! Reewelka 🌻 a co na obiad? Onfim 🌻 miło wrócić do ludzi trochę po 4 miesiącach macierzyństwa i stuprocentowego bycia kurą domową ;-) Słonecznego popołudnia! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) zaraz zabieram sie za nadrabianie. pewnie nie dam rady za jednym razem wszystkiego nadgonic, ale zerkne sobie co u Was. bede sie starala wpasc codziennie wieczorem chociaz na chwilke, poki nie wyjasni sie sprawa z moja praca i internetem. zycze milej niedzieli i przesylam mnostwo cieplych promykow :) u mnie juz ponad 25 stpni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po egzaminie, wyniki jakoś w tygodniu, mam nadzieję, że będzie zaliczone... onfim 🌻 i jak tam wrażenia po pierwszych chwilach za kółkiem? pasiata 🌻 niestety już nie karmię, skończyłam jak mała miała około 3 m-cy (gdybym tylko miała pokarm dłużej ta karmiłabym dłużej) gratuluje udanej tarty i muffinek ;) ivette 🌻 co się stało? ita 🌻 szybkiego powrotu do zdrówka życzę emi 🌻 gratuluje zdania egzaminu madziaczek 🌻 nonono cóż za sny... ;) rewelka 🌻 namea 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfi, bytka, nie, nie to jest takie okropne, ze wracam do pl, tylko to, ze moj zwiazek to porazka 😭 no i my we dwie z mala wracamy do pl a Arek tu zostaje raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌼 a dlaczego Twój związek to porażka? Może za szybko to się wszystko u Was potoczyło? Pasiata🌼 czekam na fotki:) namea🌼 oj promyczki się bardzo przydadzą:D Miałam dzisiaj kiepski nastrój i pojechałam na basen- pomogło. Trochę odżyłam. Na jutro też są już ciekawe plany ale generalnie to już tęsknię za wiosną, słońcem, lekkimi ciuchami, itd. Dobrej nocy dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzicze🌻 ciekawe miewasz sny :P reewelka🌻 strzyga🌻 pasiasta🌻 he he no na pewno miło jak nic namea🌻 :D:D:D bytka🌻 oby był , a co do kółka wkurza mnie to sprzęgło skaranie boskie normalnie no ale spoko dam radę podoba mi się jazda autem muszę powiedzieć ale fakt pirat na piracie jeżdzi po mieście co mnie wkurza najbardziej ivette🌻 wiesz zauważanie tego faktu to duży sukces lepiej, jeśli oczywiście nie ma szans na poprawę, czasami dać sobie spokój i po 🌻 dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świtę:) A ja wczoraj na ostatkach byłam w teatrze muzycznym i powiem wam, że było super...2 bisy i ogólnie nikt nie chciał wychodzić:) i nawet szampan był:P Reszta wieczoru też fajna:)A dziś znowu napięty harmonogram, ale kolejny miły dzień się zapowiada:) Miłego dnia i po 🌼u dla każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam świtę:D reewelka🌼 ooo w teatrze? i to muzycznym? ho ho! ja to już nie pamiętam kiedy byłam w zwykłym:) fajnie miałaś:) Obejrzałam na tvp2 taki super program, który uwielbiam i samą prowadzącą i tych w domach ludzi, których odwiedza, nie wiem jaki to tytuł tego programu ale super ludzie sobie żyją i w ogóle widać, że są szczęśliwi. Wkurza mnie pewna osoba strasznie ostatnio, no ale jakoś sobie z tym poradzę, takie życie. Lecę teraz do wanny, później ładnie się wyszykuję i jadę do A., a z nim na spacerek i oglądanie filmów i takie tam. Jutro na narty jedziemy, więc też ok. Miłej niedzieli kochane👄 Pasiata🌼 czekamy na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki nie zdążyłam jeszcze nadrobić zaległości, ale może dziś albo jutro mi się uda w pracy, chociaż już nie będzie leniuchowania bo jutro ostra archiwizacja mnie czeka bo już w tym tyg co będzie przenosimy się do nowej pracy z naszymi tobołami. Emi no nie wypał haha, ale w sumie nie do końca bo pierwsze dni troszke poszalałam na stoku. W sumie fajnie tylko szkoda, że te choróbsko. Rewelka wyjazd ten zagraniczny odłożyliśmy na majówkę albo i może szybciej ale wiosenką, Fajnie teatr muzyczny nigdy nie byłam fajna sprawa pewno. Bytka i reszta dziewczynek dzięki za życzenia. Madziaczek fotki jakieś są jak zgram to podeśle. Pasiata to ja też poproszę o fotki a co to jest to w tym sosie chrzanowo-śmietanowym co robiłaś? A ja wczoraj 4 h siedziałam w kuchni i robiłam jedzenie na 5 dni dla Mojego jak wyjedzie w sumie 4 potrawy: kurczak w warzywach, gołąbki-Madziaczek dzielę się z Tobą haha, spagethi, klopsy w sosie śmietanowo-pieczarkowym. Normalnie dumna jestem z siebie jeszcze tyle na raz nie robiłam. A i dobre jest takie oderwanie się raz na jakis czas... Onfi jak u Ciebie sprawy??? A spotkanie się odbyło? Bo nie wiem czy nadrobie? Kasiulka jak się czujesz? Twój pojechał na tą deskę w końcu? Madziaczek jakie filmy oglądasz? Ja wczoraj łyknęłam z Moim film XIII -spisek i tą komedię to nie tak kotku czy jakoś tak a dziś chyba do kina na Władcy móch idziemy. Emi gratulacje !!!! Naemka co u Ciebie? Elfik jak tam remont? Coś mnie kręgosłup nawala nie wiem chyba od tego stania w kuchni wczoraj. Ok miłej niedzieli życzę ja spadam suszyć włoski i pewno za kolejne pranie się wezmę i troszkę ogarnę mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 a na czym byłaś ? ita🌻 nie, nie odbyło się moje sprawy nawet spoko A mój teściu w szpitalu wypadek samochodowy naszczęście skończyło się tylko na złamaniach przynajmniej tyle wiem na chwilę obecną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼\"Koncert dla zakochanych\". teatr nazywa się Buffo, właścicielem jest Janusz Józefowicz i Stokłasa, więc może słyszała któraś. Wystawiają \"Metro\", \"Romeo i Julia\" itp.- wszystko musicale. A to na czym wczoraj byłam, to typowy koncert, który prowadził Józefowicz, piosenki o miłości polskie i zagraniczne śpiewna np. przez Nataszę Urbańską i innych artystów. Mój kolega z uczelni też tam występował:) Madziczek🌼udanej niedzieli:) Ita🌼no pewnie...bo co się odwlecze, to nie uciecze:) A do maja to i ja już bardziej język będę ogarniała:)Bo generalnie to Ty mnie pchnęłaś, że wznowiłam lekcje, a tak się zbierałam już z 8 lat, a 3 to tak porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka🌻 oczywiście że znam Buffo fakt że w życiu nie byłam ale slyszy się to i owo A dziś oskary będzie ktoś oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po długiej nieobecności:) Mnie chróbsko dopadło i zamulam w domku dzisiaj:O Rewelka🌼ja o tym teatrze to w telewizji słyszałam:P To Ty swiatowa kobietka jesteś:D Nie wiem dlaczego ale mam bardzo duże uprzedzenie do Nataszy.Ostatnio przeczytałam z nią wywiad w Gali i kużwa pisało tam dużo o jej porodzie i macierzyństwie..No żesz opowiadała z takim szczegółami jakby przyjaciółce najlepszej sie zwierzała..i drażni mnie jeszcze jedne fakt..Niedawno urodziła dziecko a jej wszędzie pełno..A szkoda gadać.. dużo kosztuje wjazd na taka imprezę?? Emi🌼Gratuluje:)to teraz jak bedzie wyglądała Twoja dalsza edukacja??Bo cos chyba pisałas że to już ostatni egzamin.. Ivettte🌼aż tak źle?? Onfim🌼a co u Twoich maleństw??Mam teraz kolejne dwa tygodnie l-4 więc jak dojdę do siebie od razu wpadam do Ciebie:) Madziczek🌼Ja również zycze miłej niedzieli:)Kto cie tak wkurza co?? Ita🌼ja też wczoraj oglądałam "to nie tak jak myslisz kotku"-ale film mnie roczarował.Pokręcony na maksa i nudnawy już w niektórych momentach..Co to mojego chopa tak tak pojechał..Pusciłam go co prawda tylko na jeden dzionek ale kumpel mnie ubłagał zebym go puściła do dzisiaj bo część ekipy nie miałaby jak wrócić..Więc dałam sie przekonać.I doobrze bo sobie odpoczęłam troche:)A twój chop wyjeżdza gdzieś teraz?? śmigam do kuchni,dziś fasolkę po brytońsku robie:)Ciekawe jak wyjdzie pierwszy raz robie.. Buziole dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu:) musialam sie trozke ogarnac z niektórymi sprawami i wkoncu mam troszke wiecej czasu zeby zajrzec i posiedziec i poczytac co u Was :) ja juz po sesji praktycznie wszystko zadne tylko zdecydowalam sie poprawiac jedno zaliczenie wiec znow musze cos niecos przypomniec i zaczac w koncu pisac prace... czas mam do konca miesiaca tego miesiaca eh czemu ciagle trzzeba miec tyle na glowe... kasiula-🌻 to czekam na opis jak Ci poszlo bo sama sie przymierzam ale nie dzis do zrobienia ... a zagęscic mozna mąką ale w niezbyt duzej ilości bo bedzie zbyt mączne ja znam taki sposob:) reewelka emi 🌻jak wasze prawa jazdy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌼aż mi została jedna łyżka maki..wrr..coż nie bedzie fasolka zageszczona.Ciężko mi jest ocenić jak wyszła-dla mnie zjadliwa,ale mam mega katar i nic nie czuje:P Napisze popołudniu jak samcor wróci i zakosztuje:) Emi i Rewelka kochana zdały testy elegancko:)teraz czeka ich tylko jazda i bedą śmigać furkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula spróbuj ta jedna lyzka ja osobiscie wiecej bym nie dala bo bedzie czuc bardziej te make niz smak wlasciwy .. a powiedz mi jak robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi🌼 no i tak zrobiłam z ta mąką.. Nagotowałam tej fasolki na dwa dni. Wczoraj sobie ja namoczyłam(gdzieś z 0,45 kg jej było),dziś ją postawiłam na gazie i gotowałam dopóki mi nie zmiękła.Dodałam do niej 2-3 liście laurowe i tyle samo ziela angilelskiego.Pokroiłam kiełbasę toruńską w kostki(2 laski)i boczek wędzony(0,35 kg)poczym usmazyłam na patelni.Można też z cebulą ale ja nie chciałam.Potem wrzuciłam wszystko do gotującej sie fasolki,przyprawiłam jeszcze odrobina wegety i pieprzem,zasmażka i można szmać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula🌻 a co to za choróbsko cię dopadło? Moje ok A co masz przeciwko tej pani z wywiadu? Czy kobieta po urodzeniu dziecka ma się czuć trędowata zamknąć w domu na cztery spósty i nikomu a ni słowa. I co z tego że jej wszędzie pełno? zupełnie nie rozumiem podejścia oskary około 2 w nocy canal + np robi relacje AGI🌻 no to super wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula licencjat z pedagogiki na marginesie to moja drugi magistra jeszcze nie posiadam:P no od promotorki mam czasna napisanie teorii do konca lutego a ja jeszcze w lesie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula no ja sie przymierzam jakie dwa miesiace do tego gotowania bo mam ochote ale i lenia tez mam onfim🌻 jaki artykul??? mozna prosic link??? a jak z Twoim mezczyzna?? wszystko wyjasnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×