Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becia86

czy są na świecie jeszcze takie szczęściary jak ja??

Polecane posty

ja? dobrze gotuje bardzo dobrze nawet jeszcze lepiej serwuje dania szczegolnie do lozka po ostrej uprawie ;) a ze na glodny zoladek.... czekanie na przyjemnosc jest rowniez przyjemnoscia ;) a dla mnie to i tak bez roznicy bo ja jestem zawsze glodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czekam z zalozonym rekami na kwiatka...jak chce dostac to mowie mojemu facetowi a raczej nmowilam bo od jakiegos czasu sam mi je kupuje i robi mi tym samym wspaniala niespodzianke....ja tez uwielbiam robic komus przyjemnosc zwlaszcza mojemu sercu i tez mu robie czesto niespodzianki :d no ok.ja juz lece..sila wyzsza...CIAO :] Milego dnia :):) Ps,. Zycie to jedna wielka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
Ale głodna czego, Wkurzona? Uprawy seksu, czy dobrego jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
niektórym istotom na tym forum zazdrość wychodzi uszami i oczami. w sumie się nie dziwię. gdybym była w takiej sytuacji jak Wy - samotne i oziębłe, bo nie ma się wieczorem do kogo przytulić - to też bym zazdrościła takim szczęśliwym dziewczynom jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
To w kwestii kulinarnej, Wkurzona. :-) A w kwestii uprawy seksu, na co konkretnie aktualnie masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem hehe brat_niedzwiedz -- witay:P Dobrze,ze to WPADKA na drodze a nie w łóżku hehehe becia86 - no wiesz...ja od paru dni tez spedzam samotnie wieczory bo bez mojego R.ale za miesiac znowu bedziemy razem je spedzac :] W sumie nie do konca sama je spedzam ale ze znajomymi od czasu do czasu:] No ok,serio lece....do zaklikania i jeszcze raz zycze milego dnia :):) Ps.nie kąsajcie sie zbytnio hehe i nie plujcie zbytnio jadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
To samo się tyczy spraw kulinarnych, Wkurzona. Nie mniej nie miałaś żadnych oporów z zeznaniem, że masz ochotę na torcik. Pisz więc, na co w dziedzinie uprawy seksu właśnie masz szczególną chętkę. :-) A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
A uprawa seksu, wkurzona, już jest zamówiona u dostawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz -- witay Dobrze,ze to WPADKA na drodze a nie w łóżku hehehe tez wole na drodze ....niz gdzie indziej:P ale serio moje dziewcze ostatnio zmieniała koło bo poprostu chciała sie nauczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
A torcika czekoladowego się nie zamawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
Na torcikach się nie znam szczególnie, Wkurzona. A uprawę seksu spokojnie można zamówić do domu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
To znaczy ja nie bardzo wiem, jaka miałaby być moja rola. Wyjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam fantastycznego, cudownego chlopaka przez 2 lata......no ale wszystko sie zmieniło poniewaz teraz od roku jest on najcudowniejszym mężem i ojcem :) i nie zamienila bym go na zadnego inego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat chetnie sie z Toba poscigam :D :D na dodatek pokaze Ci jak fajnie si ejezdzi wieczorami po najwyzszych pietrach parkingow galeryjnych :P chf.. bo widzisz... obawiam sie ze ja rowniez potzrbowalabym nieco rozjasnienia sytuacji w kwestii uprawy seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHF
Dla mnie sprawa uprawy seksu jest jasna, Wkurzona. Spotykamy się - najlepiej u Ciebie, jemy dobry obiad, potem rozpoczynamy uprawę ostrego seksu. Ja będę robił za mężczyznę a Ty za kobietę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
TO GRATULUJĘ KRASNALKU :) ja najszczęśliwszą żoną będę w 2010 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia86
no to trzymam kciuki i duzo szczęścia życzę :) ale przypuszczam, że szczęścia to akurat Ci nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe kaffffe zawsze baluje:D becia86 - Tobie tez zycze duzo szczecia no i powodzenia a ja "nie dziekuje' aby nie zapeszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×