Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta_27

szukam męża

Polecane posty

Gość kobieta_27
kwiatek ja nie szukam utrzymanka- pomylołeś tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_27
kwiatek niezałamuj się, może gdzieś kiedyś na taka trafisz. powodzenia i współczucia dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu współczucia? bede sziedziec w domu, zakupy robic, gotowac,prac i sprzatac i dzieckiem sie zajmowac. byle wiekszym niz 2 lata :P a ona niech kase przynosi bo mnie sie juz znudzilo zarabianie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta_27 - to jak z tym mężem? :P ale dziecko musisz miec i kasę oczywiscie. teraz mnie baby dzieciate kręcą, dziecko bym powychowywał-tego jesszcze w zyciu nie robilem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci mąż kobieto
ja tez keidys chcialam, mam 24 lata ale z czasem doszlam do wniosku, ze jednak samej najlepiej :) nie trzeba nikomu gotowac, prac smierdzacych gaci i skarpet :) po prostu raj na ziemi. nie wiem po co ci mąż :D zwlaszcza, ze wiekszosc facetow to i tak jest nic niewarta i szkoda marnowac przez nich zycie np. na gotowaniu, praniu i sprzataniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś byc jeszcze na stanowisku żebym mógł jakieś kontakty sobie wyrobić na czasy jak już mi sie znudzi wychowywanie dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Pewnej siebie
Co na to poradzić, Pewna? Powinnaś się we mnie na zabój zakochać. :-) Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Pewnej siebie
Cześć, Wredna. :-) Co tam u Ciebie? Możesz mi wierzyć, bądź nie, ale zdjęcie Pewnej mi się nie wyświetla. A jak tam z wysyłką Twojego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Pewnej siebie
Rozumiem, Wkurzona, że to jeszcze potrwa. Odnoszę wrażenie, że Ty się droczysz ze mną specjalnie. Owszem, sprawia Ci przyjemność, że tak zacięcie dopraszam się od Ciebie fotografii. Zresztą, której kobiecie nie sprawia przyjemności męskie zainteresowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Pewnej siebie
:-) Kiedy, Wkurzona, ja wcale nie szukam uprawy seksu. Gdyby tak było, dawno bym Cię już zdeprawował. Jestem całkowicie bezpieczny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Pewnej siebie
Cóż na to poradzić, Wkurzona? Trudno wchodzić w polemikę z faktami. Skoro sobie tak szczerze rozmawiamy - ja nie należę do tej kategorii facetów, którzy szukają przygód. I nie zamierzam nic w tym zmieniać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
Ja tez chce wyjśc za mąż - po raz dugi i ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Pewnej siebie
He, he, ale po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
Dodam że głównym powodem są sprawy finansowe... ale nie tylko. Chce dbać o kogoś miec dla kogo gotować z kim spędzać czas, wakacje, wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40
ewentualnie moge z kims mieszkać na stale bez slubu ale jednak wolę mieć męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant Pewnej siebie
To w takim razie ja się chyba piszę. Pewna siebie jakoś dzisiaj niezbyt aktywna a na mnie perspektywa dobrego obiadu działa bardzo zachęcająco. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×