Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna troche smutna 32

dziewczyny, zazdrościcie troche swoim facetom wolniejszego starzenia?

Polecane posty

Gość taka jedna troche smutna 32

Jestem 3 lata po ślubie, moj facet ma 35 lat, ja 32. Czasami odczuwam zazdrość o o jego wygląd. To nie jest jakiś tam tam przystojniak, normalny mężczyzna. Ale chodzi o to,że on z kazdym rokiem jest coraz bardziej męski, pociągajacy, kobiety sie oglądają za nim na ulicy (nie bylo tego wcześniej). U mnie juz po 30 stych urodzinach pojaiwl sie cellulit na tyłku i udach, choc dbam o siebie i jestem dosc atrakcyjna. na dodatke pojawiły mi sie niedawno zmarszczki w kąciakch oczu. On nie użya żadnych kremów, żadnych preperatów, a skórę ma taką czystą. Zastanawiam sie jak to jest, przeciez jest ode mnie starszy. Wiem, ze to głupie,ale drażni mnie to i czuje zazdrość. Boję sie, ze z każdym rokiem bede coraz starsza w wyglądzie, a on coraz bardziej męski. To jakies porąbane,ale tak myslę. ktora z was tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest pouvoir
ja nie mam kurzych łapek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
Co ty gadasz. To kobiety dłużej młodo wyglądają. Coraz więcej jest par gdzie kobieta jest o wiele strasza od partnera i takie związki sa super i tak właśnie powinno być. Kobiety ładniej sie starzeja i dłużej zyją. Piszę ogólnie = są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
No ja tak mam. Mój facert ma długie kręcone i zaje...scie grube włosy i 196 do tego, też jest po 30 stce i wygląda dużo lepiej ode mnie, bo ja... mała, chuda, 3 włosy na krzyż, zmarchy i podkrążone wiecznie oczy... tragedia. Dodam że mój teściu ma po 50tce i jest baaaaaaaaaaaaaardzo przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
Natura jest okrutna dla kobiet. Faceci z wiekiem staja sie coraz bardziej pociagajacy, nawet ci, ktorzy za mlodu nie byli zbyt przystojni. Tylko nieliczne kobiety w wieku 40, 40+ sa bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhyhyuhhu
co to sa kurze lapki????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest pouvoir
abynie mieć kurzych łapek..trzeba smarować tam zanim się pojawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhyhyuhhu
widac natura woli bardziej posuwac kobiety :) co to sa kurze lapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
Co ty gadasz. To kobiety dłużej młodo wyglądają. Chyba sobie zartujesz. Sa oczywiscie faceci, ktorzy na starosc staja sie oblesnymi dziadami, ale to skutek trybu zycia. Przecietny 40/45latek moze zdobyc bez problemu 25/30latke. Na odwrot juz nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhyhyuhhu
co to sa kurze lapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
no nie wiesz??? to kurze nóżki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhyhyuhhu
a co to sa to kurze nóżki? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
to sa zmarszczki pod oczami powstajace kiedy kobieta sie usmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze masz fajnego faceta napewno sie by nam tez spodobal;-)PODZIEL SIE NIE BADZ TAKA,;-) A TAK SERIO to nie przejmuj sie swoja uroda jak cie kocha to tego nie bedzie widzial,a faceci maja slaby wzrok , i tak widza nas ze jestesmy piekne, i chca sie sami do wartosciowac i ogladaj sie za babkami...;-)a my udajemy ze jestesmy zazdrosne, taka dziecinna zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest pouvoir
kurze łapki to zmarszczki ktre są widoczne bez usmiechu..widać takie bruzdy..lekkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
Facet oczywiscie tez moze miec kurze lapki, tylko im czesto dodaja one uroku, kobiety postarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhyhyuhhu
o juz wiem co to kurze nóżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mam tego problemu
Nie zazdroszczę, póki co to on mi zazdrości, w ogóle wszyscy są w szoku bo mam 27 lat a pytają mnie wciąż o dowód i ludzie dają mi 17- 20 lat Mój chłopak ma 33 lata ( w listopadzie ) i czasami słyszymy docinki a nawet zaczepki !!! Że z małolatą się szlaja, wyobraźcie sobie nasze miny, ostatnio koleś w klubie zarzucił mi że to mój sponsor, to za idiota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
kochana rozumiem chec dowartosciowania sie, ale gwarantuje ci, ze trzeba byc slepym, aby pomylic 17latke z 27latka, nawet jesli faktycznie ta druga mlodo wyglada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mam tego problemu
Chciałabym zobaczyć twoją minę, jakbys mnie zobaczyła :) Dodam że w marcu 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
wrzuc na chwile zdjecie na fotosik, jesli faktycznie wygladasz tak mlodo, to chetnie to przyznam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhyhyuhhu
moim zdaniem jesli kobieta wyglada jakos nieatrakcyjniej w/g siebie to jej facet zupelnie tego niedostrzeze, jesli jest z nia z milosci i spodobala mu sie taka jaka byla przy tym pierwszym spotkaniu, a nie tylko ze wzgledu na cialo to pewne drobne wady jak te kurze lapki i inne niedoskonalosci odchodza w zapomnienie gdy on bedzie was witac w domu kolejnego dnia, gdy sie do niego usmiechniecie, najwazniejsze jest byc obok taka jaka was pokochali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
TAk jest:) i te kurze stopki też pokocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
wlaczcie sobie tvnstyle. Leci fajny program: jak dobrze wygladac nago:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mam tego problemu
Ludzie ależ jesteście żałośni :) Wyglądam młodo, jesteś do tego sliczna i nie przypominam nawet w jednym procencie kurwy, mam takie szczęście bo nie ma we mnie tyle jadu co w was, od tego starzejecie się i jesteście brzydkie, z zazdrości, zawiści... żal pisać :) Nie jednej mina zrzedła, jak mnie o dowód pytała, z dumą prezentuję datę urodzenia, te miny i zachwyty są bezcenne Pozdrawiam zgryźliwych Leona, jesli chcesz to wysle ci fotkę na mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
do Ludzie ale jesteście żałośni jak będziesz tak syczeć to wyjdą ci zmarchy po tym syczeniu!!!!!!! leona, oglądałam ten program w UK ... powiem ci szkoda że nie lansuje się tego co w kobietach naturalne, nie przypadł mi za bardzo do gustu, bo ja cenię swoje kurze stopy nawet jak JUZ je mam i nie będę się smarować żadnym świństwem na zabrązowienie ciała bo plamyyyyyyyyyyy po tym zostają z wyrzutami sumieniaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
ok, chetnie zobacze. parler1@wp.pl BEZ TEJ JEDYNKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×