Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna troche smutna 32

dziewczyny, zazdrościcie troche swoim facetom wolniejszego starzenia?

Polecane posty

Gość Jeszcze nie mam tego problemu
Tymbardziej mi dobrze, jak widzę że jestem wyjątkiem, ba! Niejedna nastolatka mogłaby być moją starszą siostrą :) Ta zgryzota robi z was stare pasztety, mówię wam :) Pozdrawiam i uciekam na dobry film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktem jest ze kobiety sie wczesniej starzeja niz mezczyzni i wczesniej u kobiet widac zmarszczki ale wcale nie tzw.kurze lapki tylko najbardziej po szyi widac (przyjzyj sie swojej) a to tylko dlatego ze mezczyzni sie gola i to dziala jak masasz miesnia szerokiego szyi o...a tak poza tym to ja nie wiem czego im zazdroscić? chyba przesadzasz troszeczke wiadomo ze kobiety beda miec cellulit (inne ułozenie kolagenu i elastyny w skorze-co ma wplyw tez na to dlaczego to kobiety chodza w ciazy z brzuszkiem no i inna gospodarka hormonalna-estrogeny) ale za to mamy kosmetyczki,wizazystów,fryzjerów i sztab innych ludzi ktorzy dbaja zebysmy sie pieknie starzaly..takze zamiast mu zazdrosic polecam wycieczke do kosmetyczki na zabieg przeciwzmarszczkowy, antycellulitowy albo w ogole na masaz ciała i twarzy odprezysz sie i nie bedzie Ci to przeszkadzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mam tego problemu
Nigdy nie zrozumiem niektórych osób stąd, skąd tyle jadu i zazdrości, musicie być bardzo smutnymi ludźmi w życiu. Leona, wysłałam Na jednym jestem z koleżanką 26 latką- ta blondynka wymalowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
do Jeszcze nie mam tego problemu hehe ja jak miałam 27 też mi dawali 20 i co?? i nagle szastprast minęły 4 kolejne lata i przestali... co się stało ze mną??? nie wiem, zmar...twienia, życie, dziecko=nie przespane noce i, baju młoda twarzy, ale naprawde nie zajmuje to dzisiaj mojej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mam tego problemu
Aniu, wiem o tym, za 6 lat mogę wyglądać na swój wiek lub nawet więcej, stres i problemy potrafią człoiwieka wyniszczyć a co za tym idzie i ciało szybciej się starzeje, dlatego nie wolno sie zamartwiać zyciem za bardzo a czerpiać jak najwięcej radości, bo mamy jedno i jest krótkie wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topicu Ty zacznij chodzic wczesniej spac godzina snu przed północą jest warta tyle co 3 po północy! w trakcie snu organizm sie odnawia(regenreuje) produkuje duzo potrzebnych mu substancji..poza tym uzywki jak pwpierosy,alkohol i kawa maja swoje odbicie w twarzy a slodycze w cellulicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie mam tego problemu
Dieta to podstawa, cukier powoduje szybsze starzejenie sie organizmu, ludzie nie dbaja o siebie, jedza byle co, malo sie ruszaja, stres zjada ich od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są takie kobiety
co wyglądają jak małolaty w wieku 25- 30 lat. Znam takie przypadki, nie jeden był w szoku, więc o co się spierać?! Ja zazdroszczę mężczyznom tego, że nie muszą się przejmować wyglądem, wystarczy że dbają o siebie w sensie- ubiór, higiena, fryzura, zęby, dłonie, my kobiety do tego musimy być piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
A wpisalas adres bez tej 1?? Na razie nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
Dostalam. Faktycznie wygladasz bardzo mlodo. Nie wiem jak prezentujesz sie na zywo, ale na zdjeciach nie wygladasz na 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są takie kobiety
Wysłałam z innego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
no czas ograniczyc kawe wiec i cukier!!! aczkolwiek uzywam tylko do kawy, słodyczy nie jadam, gdziez jeszcze cukier jest zawarty.... no kobity muszą być piekne, właśnie, to jeden z trendów który mi nie pasuje bo nie mam czasu na 3godzinny makijaż z rana mam nadzieję że kiedyś będziemy mogły być sobą bez tych masek na twarzach i nikt na nas krzywo patrzeć nie będzie!!!!!!!!!! czy nie zasługujemy na to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta moja koleżanka ma 26 lat
i też jej nikt nie daje tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
ty mienczysław i to mialo być śmieszne??? bo sie popłakałam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musimy nosić masek
Ja nie maluję się nałogowo, nie jestem pięknością ale dość ładna mam twarz, szkoda nakładać na nią tonę makijażu. Wolę to robić na imprezy, jakieś okazje a nie na codzień maskowac się niepotrzebnie. Jak się ma ładne ząbki, włosy, to wystarczy podkreślić rzęsy i zmatowić twarz pudrem sypkim, robię to Ja i mój facet też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musimy nosić masek
Mogłam dać jakiegoś nicka, bo piszę to cały czas Ja- ta starucha 27 letnia, co się nie martwi o kurze łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
Wygladasz znacznie mlodziej niz kolezanka. Co do starzenia sie facetow, to natura obchodzi sie z nimi znacznie lagodniej. Moj facet na przyklad ze zmarszczkami wyglada znacznie przystojniej niz 10 lat temu kiedy mial gladziutka twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
Botoks jest od tego, aby po ilus tam latach jego stosowania miec sztucznie napompowana twarz jak np. Nicole Kidman:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musimy nosić masek
Ja mam znajomą, ma 40 lat i jest piękną kobietą, w niczym te jej kurze łapki nie przeszkadzają a nawet dodają charakteru, wg mnie to niepotrzebne, żeby kobiety tak zatruwały sobie tym głowę, zawsze chcemy być idealne, gładkie i w ogóle, po co? To przynosi tylko frustrację a czasami i chorobę na punkcie swojego wyglądu. Dbać o siebie należy ale nie zamartwiać się pierdołami typ kurza łapka. Która nikogo nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musimy nosić masek
I mało kogo obchodzi, głównym zainteresowanym jest zawsze osoba posiadająca takowe :) Pozdrawiam i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 3
Nie musimy nosić masek I mało kogo obchodzi, głównym zainteresowanym jest zawsze osoba posiadająca takowe dokładnie, dlatego właśnie chory jest ten świat podobno liczy sie to co w środku, ale patrzy się dzisiaj przez to co na zewnątrz, NIESTETY dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×