Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiavongosia

Jak odroznic czy facet mowiac Jestes najwazniejsza mysli bo jestes

Polecane posty

Gość kociczka2343
nie da sie, musi powiedziec, ze cie kocha, jak nie powie, dla mnie, to znaczy, ze albo cie nie kocha, albo cos z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka2343
mowiac najwazniejsza nie musi wcale cie kochac, po rpostu w danym momencie jestes wazna a jak mowi ze cie kocha to albo cie kocha:)albo kłamie, ze cie kocha, zeby zaciagnac cie do łozka:)dlatego, za szybko sie nie wskakuje z facetem do łozka, własnie po to by sprawdzic, czy to kocham cie jest szczere, jak nie bedzie nachalny z seksem, i uszanuje twoj wybor, znacyz ze kocha, a jak nie kocha, a nie dostanie seksy, po prostu odejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autopsji
z autopsji wiem że słowa "jesteś dla mnie bardzo ważna" - oznaczają: bardzo Cię lubię, lubię spedzać z Tobą czas, jesteś super przyjaciółką ale niestety to nie to, ja szukam dalej ale Ty badz przy mnie bo mozesz mi byc potrzebna np do wygadania sie albo dla zabicia wolnego czasu..... niestety tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z autopsji wiem że słowa "jesteś dla mnie bardzo ważna" - oznaczają: bardzo Cię lubię, lubię spedzać z Tobą czas, jesteś super przyjaciółką ale niestety to nie to, ja szukam dalej ale Ty badz przy mnie bo mozesz mi byc potrzebna np do wygadania sie albo dla zabicia wolnego czasu ale piekna interpretacja:( kto ci dziewczyno powiedział ze do najwazniejszej osoby (zona,dziewczyna,narzeczona) nie mozna powiedziec "jestes dla mnie bardzo wazna".... czasami mowie to swojej ....i wiedz ze jest wniebowzieta i te słowa utwierdzaja ja w uczuciu jakie nas łaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autopsji
tak, tak niedźwiadku zgadzam się z Tobą ja mojemu mężowi też mówię że jest dla mnie ważny ale jeśli mężczyzna mówi to do kobiety kiedy się niby spotykają ale nic z tego nie wynika i w trakcie jakichś konkretnych rozmów mówi "jesteś dla mnie ważna" to myśli tak jak pisałam powyżej. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ktoś ci powiedział raz \"jesteś najważniejsza\" i ty każesz nam domyślać się co on miał na myśli. A może weźmiesz pod uwagę większość sytuacji, jak się zachowuje w twoim towarzystwie, jaki jest w stosunku do ciebie, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynika i w trakcie jakichś konkretnych rozmów mówi "jesteś dla mnie ważna" to myśli tak jak pisałam powyżej. Mam rację? nie...bo to moze byc poczatek zwiazku..i koles ma pelno prawo nie wypowiadac słow KOCHAM CIE... ktorych tak czesto oczekujecie... koles po prostu moze na razie byc zdystansowany do zwiazku i nie gotowy na wyznania miłosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z autopsji
otulona snem - brawo, bardzo dobra i trafna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×