Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

kwiaty i prezenty?

Polecane posty

Gość budyń 23
ja mojej dziewczynie kupiłem skarpety takie wielki z naszytą żabą zamisat kapci i teraz sobie mysle ze to takie wsiowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyń 23
ale stringów to ja jej nie kupie bo sie wstydzę a kwiaty sa jeszcze bardziej utarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyń 23
no ja mam taka dxziewczyne ze sie rozumiemy dobrze i czasem lubimy zrobić wioche i przedszkole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna budynia*
och tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIAJAAAAAAAAAAAAA
no ja nie dostaję niestety... chyba ze imieniy, urodziny lub gwaizdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keksik99
A ja dostałam od mojego męża duży kosz pełen róż. Jestem mu bardzo wdzięczna za to jak o mnie dba po mimo 26 lat wspólnego małżeństwa. Jeśli szukacie sprawdzonej kwiaciarni internetowej to polecam Wam http://www.twojekwiaty.pl/ Dostałam właśnie z tej kwiaciarni róże od męża. Więc polecam tam zajrzeć a może i Wam sie coś spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ja dostaję od mojego faceta kwiaty, czasem drobne prezenty ( biżuterię, książki, inne drobiazgi, ktore on wie, że ja lubię ). Ja również odwdzięczam mu się prezentami- na rocznicę poznania kupiłam mu markowy zegarek a od niego dostałam złoty łańcuszek. Oboje staramy się, żeby w naszym związku wszelkie gesty, uczucia, słowa działały "w obie strony" a nie tylko na zasadzie- "dawca i biorczyni- "królewna". Wzajemnie troszczymy się o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×