Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dlugie Nogi18

Hosting

Polecane posty

Gość gość
Świetną uslugę ma np. Hekko - dziala pierwsza klasa, a mowa o serwerze bardzo tanim. Pewnie, że zależy co postawicie na koncie, trzeba wszystko dopasować z głową, ale bez przesady, normalna strona będzie działała pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się bała w tych czasach swoich zdjęć wrzucać na niepewne hostingi. Jak by nie spojrzeć, już nie raz dało się czytać o tym, że zdjecia wypływały dalej. Ja już jakiś czas temu kupiłam wykupiłam hosting w seohost. Nie trzeba mi było dużej pojemności, także i cenowo wyszło niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konto dzielone w Hekko. Działa stabilnie, niezawodnie, nie sprawia problemów - w moim przypadku było tak jak powinno. Nie chodziło o niską cenę tylko właśnie o to, aby to świetnie spisywało się w testach, ale również i później. Nie mamy żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również od dosyć dawna jesteśmy na Hekko, serwer działa naprawdę w porządku, jest stabilny i niezawodny. Jak to będzie wyglądało dalej to dopiero zobaczymy, ale przynajmniej na razie nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www to marne koszty. Przecież na jednym koncie za kilka dyszek można na spokojnie postawić kilka stronek, więc co tutaj kombinować? I tutaj mowa o usłudze z bardzo dobrym supportem, szybko działającej. Tak właśnie powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www to raczej w Hekko. Działa niezawodnie, solidnie, to moje klimaty, ale oczywiście trzeba też umieć dopasować parametry. Optymalnie wykorzystać okres testowy, wysłać kilka zapytań i na tej podstawie dopiero oceniać jakość działalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam Hekko. Porządny hosting, a bardzo tani, z porządnym supportem. Najważniejsze - uruchamiacie sobie okres testowy i na tej podstawie oceniacie jakość działania. Żadnych cudów nie potrzebujecie - nawet po kontakcie widać, z kim macie do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko, nawet najmniejsze konto będzie wystarczające. Możecie kombinować z innymi parametrami, ale tak naprawdę one nie mają jakiegokolwiek znaczenia. Najlepiej odpalić sobie darmowy test i na tej podstawie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbajcie o podstawowe parametry - na to zwracajcie uwagę. Hosting ma być stabilny, niezawodny, mieć porządny support. I właśnie na tej podstawie najłatwiej ocenić jakość tej usługi. Jeśli nie macie pomocy od supportu, to szkoda waszego czasu na taki serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również radzę Hekko. Nawet nie chodzi o to, że kasa mała. W przypadku hostingów największe znaczenie ma niezawodność. Jeśli tej niezawodności nie będzie, to trudno oczekiwać, że serwer będzie pozytywnie oceniony. On ma działać niezawodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa niezawodnie od dawna. Nie sprawia problemów, małe konto daje sobie radę z kilkunastoma serwisami. Całość - ogólnie pierwsza klasa. A to, jakich parametrów potrzebujecie zależy od tego, co zamierzacie tam postawić. Z naszej strony -to naprawdę niezawodny serwer, na którym trochę już przeszliśmy. Testujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Hekko, ale to musicie mieć dopasowany pakiet pod swoje serwisy. Nie wszystkim będą wystarczające przecież takie same pakiety. Widzicie jak bardzo obciążacie swoje konta - tego pilnujcie. Żeby po prostu nie przekraczać parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko również polecam. Kawał solidnej usługi, jesteśmy tam od lat. Plusów wiele, ale przede wszystkim - niezawodność. Najlepiej odpalajcie sobie okres testowy. Kody rabatowe są na ich blogu. A ogólnie to jeden z lepszych hostingów, jaki aktualnie mamy w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest ok, stabilny, niezawodny. Mam tam kilka stronek. A inne serwery? Nie widzę sensu. Skoro ten jeden przez tyle lat działał jak należy, to nie widzę powodów do tego, żeby wchodzić na jakiekolwiek inne. Po prostu jestem zadowolony z tego, co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Hekko od dawna i nie zamierzam kombinować z kontami dzielonymi. Skoro usługa działa jak powinna, to po co mam szukać innych? Te działają stabilnie, niezawodnie. Nie będziemy tutaj wprowadzać jakichkolwiek zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbelas
Widzę, że na prawdę polecacie to Hekko. Sprawdziłem z ciekawości ich ofertę i wydaje się być na prawdę korzystna. Do tego znalazłem u nich na blogu kod rabatowy ze zniżką 50% na hosting, więc myślę że warto tą usługę u nich wypróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług firmy hostingowo.pl i jestem bardzo zadowolona:) Świetne serwery i support. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie niezawodność i niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas

Firehost na spokojnie wystarczy i absolutnie nie ma powodów do tego, żeby działać na innym, droższym hostingu.
Ich usługa działa nam niezawodnie od dawna - nie mamy najmniejszych problemó i za to ich polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na stronie iqhost.eu masz firmę która mnie przenosiła z hostingiem niedawno. Szybko poszło warunki mam dużo lepsze płacę mniej za lepszy transfer i lepszą jakość generalnie całej obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindziek

Jeśli o mnie chodzi to mam hosting wykupiony w nazwa.pl i polecam. Serwer działa szybko, jest prosty w  obsłudze, obsługa i pomoc techniczna profesjonalna.  Firma ma ponad 20 lat doświadczenia na rynku a to coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onegdajoo45

Ja też korzystam z usług nazwa.pl, wybrałem ich bo znajomy który prowadzi sklep w sieci ma u nich wykupiony hosting i polecał. I jak do tej pory faktycznie warto było ich wybrać, dobra obsługa klienta i szybkie serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek trzeba znaleźć dobrego dostawcę hostingu. W ten sposób możecie rozwinąć firmę i wpłynąć na jej stabilność. Ciekawą ofertę ma Forpsi, który w promocji oferuje aż 100 GB przestrzeni na stronie, w tym 100 skrzynek e-mail o rozmiarze 1 GB. Maksymalna powierzchnia to 10 GB. Dodatkowo otrzymacie profesjonalny backup, a wszystko to za 5 zł miesięcznie. Tutaj poznacie szczegóły  https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×