Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczęśliwa ona

młode dziewczyny i ślub

Polecane posty

hej dziewczyby tak sie zastanawiam co was mlode osobki sklonilo do wstapienia w zwiazek małzenski?czy chodzi tu o milosc czy tez inne czynniki wplynely na podjecie przez was takiej decyzji? czy ten z ktorym chcecie lub juz staneliscie przed slubnym kobiercem byl tym jedynym i ktory to waz powazny partner?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalii
Zaraz mnie dziewczyny "za dziabią" bo ja wiem że jest ten po 9 miesięcy znajomości bo kochamy sie ja nie widzę i on też bez zemnie mamy plany na przyszłość spólne zainteresowania będę młoda bo będę miała 24 a mój mąż 23 ja tak chiałam żeby to szybko zleciało i mi się wszystko ułożyło i żebym za szybko nie wpadła bo dziecko chciałam mieć rok po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalii
W 30.06 2012 ja wiem długo ale to są moje marzenia i jego też, i tego będę sie trzymała przy życiu. ( Ta data bo to jest rocznica moich rodziców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszce troche czasu macie juz po zareczynach czy tak tylko planujecie?u nasz za 2 lata chcemy w sierpniu ale musimy jeszcze sale wynajac bede jeszcze mlodsza mloda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie - bo się z wami
hihihihi do 2112 to jeszcze kilka lat i wszystko może się zmienic. Jak można planować cos, co może się zdarzy za 4 lata??? Chyba tylko Mundial ale tez są z tym problemy. A wczesny slub to albo wpadka, albo w domu do d... i ucieczka w małżeństwo. Bez sensu. Najpierw cos zdobyć (nauka, praca jakieś oszczędności) a dopiero później rodzina. Nie ucieknie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalii
No ale gratuluje nio jest z tym trochę pracy bo moja siostra bierze ślub w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slub wzielam pare dni po moich 20-tych urodzinach powod:ciaza ale zanim TO nastapilo, chodzilismy prawie 5 lat, slub mielismy juz zaklepany na przyszly rok (wzielismy w 2005 a mielismy termin w kosciele i sale na 2006) wiec tylko przyspieszylismy o rok niedlugo obchodzimy 3 rocznice :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem ze praca jest wazna i w ogole ale nie kazdy kto wychodzi za maz w mlodym wieku chce jakiejs ucieczki cy cos w tym stylu przynajmniej w moim przypadku tak nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalii
mnie - bo się z wami- za te magiczne 4 lata ja będę pracować już 3 lata bo w tym roku kończę technikum co do wykształcenia mi to wystarczy mój mis pracuje w soboty i niedziele bo musi bo studiuje ( a co oszczędności do mam taki zamiar odkładać na ślub). Tylko sie boje wpadki ale z tym tez sobie poradzę bo będziemy jak coś uważać antykoncepcja stosować i mam nadzieje że wszystko będzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Moja koleżanka z liceum, w klasie maturalnej starała się ze swoim chłopakiem o dziecko, raz poroniła, za drugim razem się udało - wzięli slub i niedawno urodziła im się córeczka. Nie wiem, co mam o tym myśleć, chłopak pracuje już jakiś czas, więc nie zaczynali od zera, aczkolwiek według mnie 18 lat to za wcześnie na macierzyństwo. Z drugiej strony, skoro sie jest pewnym swoich uczuć i jest się razem już spory okres czasu to po co czekać? ;) Oczywiście w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa 🌻 my jestesmy szczesliwi, mamy gdzie mieszkac (ani jedengo dnia nie miszkalam z tesciowa ani bedac juz mezatka z moja mama) oboje pracujemy w firmie rodzinnej, maz dodatkowo konczy mgr, wiadomo kasy nigdy nie jest za duzo ale nie narzekamy jakby bylo inaczej nie pozwolilibysmy sobie na drugie dziecko :) zycze Wam duzo szczescia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sło nko z okna
scalii nie moge tego zrozumiec kochasz go chcesz z nim byc a tak bardzo boisz sie wpadki?? skoro decydujesz sie na skes to powinnas wiedziec skad sie biora dzieci. a planowanie slubu 4 lata wczesneij to głupota, zwłaszcza po 4 mies znajomosci. Oboje jestescie mlodzi, za mlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mieć 23, mój przyszły 21 lat, slub w tym roku. Dlaczego? Jesteśmy ze sobą 4 lata, mieszkamy razem już ponad rok. Mieliśmy okazję \"sprawdzić\" ;) swoje uczucia- miałam poważny wypadek i wiem, że mój narzeczony jest osobą, która mnie nigdy nie zawiedzie, dzięki niemu wyszłam z psychicznego dołka. Mieliśmy okazję przetestować się w szarej rzeczywistości, brudne skarpetki, pranie, gotowanie i inne prace domowe są podzielone sprawiedliwie. Suma sumarum- nie było sensu czekać na nie-wiadomo-co :) Parę słów o finansach i wykształceniu- konczę w tym roku studia, pracuję na pół etatu, narzeczony utrzymuje się sam od 2 lat i uczy w trybie zaocznym. Wesele finansowane jest w połowie z naszych wspólnych środków (wakacyjny wyjazd za granicę). No i najważniejsze- w ciaży nie jestem, do zaręczyn go nie zmuszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
To ja napiszę o mojej koleżance. Skończyła zawodówkę, miała faceta, nie miała ambicji dalej się uczyć, kochali siei postanowili, że nie mają na co czekać i wzięli ślub. Ona miała chyba 19 lat wtedy. Ona założyła swój salon fryzjerskie, który funkcjonuje całkiem nieźle. W każdym razie, dziś po 6 latach od ślubu ona ma 25 lat, mają wybudowany swój dom i niedawno urodziła im się córeczka. Są mega szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dniu ślubu będę miała 21 lat ,a mój narzeczony 26:) bedziemy wtedy 4,5 roku ze sobą:) Ślub z miłości... od niczego nie chce uciec:) W domu u mnie jest suuper u niego też, także to tylko z miłości no i w noc poslubną rozpoczynamy starania o dzieck :) Pracujemy ja ucze sie zaocznie on juz dawno skończył naukę , także wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja króciutko napiszę o nas - będziemy mieli po 23. będziemy 3,5 roku razem w dniu ślubu. bierzemy ślub z miłości, nikt nas nie zmusza, obydwoje pracujemy na cały etat i studiujemy zaocznie :) dziecko planujemy 3-4 lata po ślubie :) a i tak nam wszyscy mówią że za "młodo" bierzemy ślub :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×