Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BOŻENKA...

JAKIE ZAPACHY DO MIESZKAŃ?

Polecane posty

U mnie najlepiej sprawdzają się świece zapachowe. Ich zapach czuć nawet bez zapalania, a wieczorem zawsze odpalam je sobie, dzięki temu w całym mieszkaniu unosi się ładny zapach, można naprawdę się zrelaksować. Ostatnio kupiłam sobie taką świecę: http://zapachdomu.pl/cukier-klonowy-p449?v=large-2-wick-classic-apothecary-jar-3a-cukier-klonowy-4140 , pachnie tak słodko i ciepło, że aż chce się wieczorem zrelaksować przy tym aromacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tutaj też uda sie Tobie znalzc coś ciekawego co moze bedzie dobrym pomysłem na taki prezent http://pachnacaszafa.pl/sklep/ Moze pieknie pachnące patyczki zapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Pachnacej szafy jest i taki deo do szaf wiec on moim zdaniem też bedzie sie własnie swietnie nadawał jesli chodzi o zapobieganie latającym stworkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość glade
Przestrzegam wszystkich przed zapachem glade japoński ogród!!! Walka u lekarzy przez 3 miesiące! A oni rozkladali ręce. U mnie potworne zatrucie, problemy z oddychaniem ból w klatce piersiowej, nie miałam siły żyć, a u męża wystąpiły problemy z oczami. Po wyłączeniu tej trucizny powoli wracamy do zdrowia. Teraz się zastanawiam gdzie to zgłosić, żeby taka trucizna nie była sprzedawana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł, zwłaszcza ze ja też musze powiedziec ze produkty Pachnacj szafy sa naprawde bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście zapachów jest mnóstwo. Mamy bardzo duże pole do wyboru. Zanim wybierzemy coś dla siebie musimy się zastanowić na czym nam zależy. Czy zapach ma być naturalny czy niekoniecznie będziemy się przy tym upierać. Dla mnie bardzo ważny jest zapach bez chemii i do tego jego intensywność. jak na razie widzę na rynku tylko dwa produkty które spełniają takie oczekiwania: Dyfuzory-bo pięknie emitują zapach i nie zmieniają właściwości olejków i bezkonkurencyjne zapachowe kule ceramiczne, które również są przeznaczone do naturalnych zapachów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maverka31
Dla mnie ważne było zneutralizowanie różnych nieprzyjemych zapachów m.in. kuchennych, które potrafią być bardzo uciążliwe... Stąd decyzja o zakupie lampy katalitycznej http://www.goodies.pl/432-lampy-katalityczne z której obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Pod tym linkiem macie opis jak to działa i dołączy filmik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię tzw. patyczki zapachowe. Natomiast jeżeli posiadacie małe pomieszczenie, to nie mogą w nim stać zbyt długo, gdyż zapach jest wtedy bardzo intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zapoznać się z ofertą http://www.aroma.hellcold.pl , którzy łączą przyjemne zapachy wraz z minimalistycznym designem pojemników w których się znajdują. Idealny pomysł dla tych, którzy cenią sobie styl i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu unosi się zapach czystości. Jednak ja czuję potrzebę zapachów. Kocham perfumy i perfumowane rzeczy! I Moim sposobem są przede wszystkim świeczki z InterM. zielone Papaya! Każdy, kto lubi piękne zapachy będzie zachwycony! Do tego Stosuję od czasu do czasu ambipur do kontaktu oraz spray. Póki co testuję różne. Nie mam ulubionego, ale kocham delikatne zapachy wiśniowego drzewa, lekkie owoce i piżmo. Uwielbiam domy, w których coś pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkłady odnawiam do lamp zapachowych w aromanti.com.pl, bo mają dobre warunki i chyba wszystkie marki zapachów klasy premium. Moja ulubiona kategoria to zapachy orientalne, po prostu odpływam. Czasami sobie robię kąpiel, odpalam zapach, słucham audiobooka w międzyczasie. Super można się zrelaksować i aromaterapia na pewno działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w strefie relaksu w pracy jest ten zapach https://villagecandle.pl/pl/p/Swieca-Village-Candle-METALLIC-duza-645-g-Rhubarb-Lemonade/607. Chyba wszyscy współpracownicy lubią. Bardzo intensywny i przyjemny. Do domu od czasu do czasu też sobie biorę z tej marki. No i świeca w szkle jest ogólnie bardzo bezpieczna, łatwa w przestawieniu. To chyba jeden z najlepszych sklepów ze świeczkami zapachowymi, bo jest bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Naturalny olejek cytrynowy zamawiam na ichemia.pl. rozrabiam z wodą i spryskuję dywany kanapy firany itd. Efekt naprawdę  nieziemski, bardzo długo się utrzymuje polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×