Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gabsonik Nutko napisze Wam emaile ,bo nie bede tu zasmiecac forum na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Pancrea-ja to wypisałam z poradnika medycyny naturalnej który napisali lekarze z UANM w Kijowie ,poradnik możesz zamówić bezpłatnie pod nr0696880434,069993844 od pon do piatku w godz, 8-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzybiony
Witam wszystkich. Widze ze pare osob czuje sie swietnie i dalo rade wyleczyc sie z tego cholerstwa:) Gratuluje bo naprawde co to za zycie jak czlowiek wiecznie czuje sie zle, zmeczony, brak energi poporstu nic sie niechce. A jak to sie mowi ZDROWIE JEST NAJWAZNIEJSZE :) mam do was pytanie czy ktos z was mial wiecznie czerwone policzki ? Ja mam zawsze nawet jak wstaje rano , patrze w lustro i one sa ciagle czerwone. Wystarczy ze sie schyle, jakis wysilek , lekkie zdenerwowanie to zaraz one sa coraz bardziej czerwone. Mial ktos takie problemy z policzkami ? pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI DROGA LUDI ZLE ZROZUMIALAS? NIE DOWIERZASZ JAK WIELU NA TYM FORUM, ALE TO NIC? niestety zupelna odwrotnosc, bralam te drozdze rownoczesnie z fungizone, czyli z amphotericine \"b\", i pisalam juz wiele razy, ale powtorze, ze zawsze czytam wszystkie ulotki, wszystkich lekow ze wzgledu na moja watrobe i przebyta cholestaze,wiec od razu pytalam lekarza, czymoge brac ten probiotyk z moim antybiotykiem na grzyba jak pisze, ze nie mozna , pytalam i farmaceuty, obydwaj mi powiedzieli, ze jezeli organizm walczy z grzybem, to wrecz przeciwnie jak najwiecej potrzebuje tych drozdzy, czyli dobrych bakterii, i bralam antybiotyk i 4 kapsulki dziennie drozdzy, i gdybym wlasnie posluchala tych na forum, ktorzy panikowali, wrecz krytykowali mnie za to, co robie, to droga ludi do dzisiaj mialabym grzyba, a ze nie posluchalam, tylko posluchalam samej siebie, to grzyb sie wykonczyl, nie odstawilam tego probiotyku, bo po nim czulam sie dobrze i mozna go stosowac max miesiac potem z przerwa mozna powtorzyc, ja bralam okolo poltora miesiaca, dokladnie za pare dni bedzie poltora miesiaca, poza tym bardzo mnie wzmocnil ten probiotyk drozdzy, poza tym przez pol roku policzylam dzisiaj mialam takie zaparcia, ze gorzej niz koszmar, po prostu wogole nie czulam potrzeby oddawania stolca, to byly bole , wzdecia, koszmar,i po tygodniu moich drozdzy zaczelam czuc potrzebe na nowo, teraz juz nie mam zaparc, tutaj we francji powtorze tez lekarz stwierdzil, ze to najlepszy probiotyk do walki z grzybem, juz powiedzialam wyleczonej nikt prawie nie wierzyl, ze mna widze , to samo chyba bedzie, ale to nic sjot tez pije drozdze, to pewno powie wam niedlugo jak sie czuje, tyle, ze on jest juz wyleczony, poza tym u mnie kupe roboty zrobil lek na grzyba,nawet suchosc w gardle po drozdzach zaczela zanikac, wystepuje u mnie bardzo rzadko, ale powtarzam znowu mam skasowana flore oraz helico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janiska czytalam kilka wypowiedzi doktora slaw, sa bardzo madre, ale doktor slaw nie leczyl sie amphotericine "b" jak ja w kapsulkach i drozdzami takim probiotykiem jak moj, bo taki antybiotyk w polsce doustnie nie istnieje, wiec nie mial z tym doswiadczenia, mysle, ze pewno sam by sie tym zainteresowal, a co do nawrotu, to zaden z nas nie wie kto sie pozbyl grzyba czy on wroci, mysle, ze jezeli nadal bede stosowac wszystko co stosowalam nie bedzie zle, wrecz przeciwnie jestem bardzo dobrej mysli i jeszcze raz polecam joge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Kinia no i wierz tu lekarzom czowieku ,mi sie wydaje ze u Ciebie to jednak taamfotericine tak zadziałala,niestety ja lecze sie tymczymsielecze/watrobami wysiadaczje,w poniedzialekrobie proby ale nieciekawie sie czuje ,zobaczymy co wykarze badanie ,musze przechodzic na nature powoli zobaczymy plus homeopatie,nie jest tak ze ci nie wierze,ale zaskoczylas mnie poprostu ,ostatnio skarzy;las sie na wiele dolegliwosci ,ale u ciebie jest kilkainnych rzeczy jeszcze wiec to pewnie dlatego ,dobrze sie choc tego zaraztwa pozbylas brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabsonik bardzo sie zgadzam z tym, co napisalas,szkoda tylko, ze ludzie niedowierzaja jak cos pomoze,mysle , ze wlasnie bardzo wazna jest psychika, ja jeszcze stosowalam mudry, uklady palcow w dloniach, one tez mi duzo daly i do dzisiaj stosuje, tak samo jak ty nie sluchalam wszystkiego do konca, kazdy organizm chory wysyla sygnaly czego mu potrzeba, tylko czesto je ignorujemy, ja zaczelam po prostu siebie sluchac i trafilam tez na dobry lek i super probiotyk, mysle, ze gdyby ten lek byl wpolsce, to szybko by sie skonczyly problemy wielu i tak dlugie cierpienia, nie wiem Gabi, ale chyba drozdze tez sa kluczem do odbudowania flory jelit no i czosnek oczywiscie, zaraz ci powiem dlaczego ide po moje wyniki z kalu, wiec tak:mama niesamowita roznice wtymze badaniu moze to wszystkich zainteresuje, gdy wyszla mi candida, to pisze mi, ze mam dosc liczne leukocyty, potem w bakteriologii pisze, mam negatywna flore 75 procent, kilka bacilles gram positif bardzo liczne bacilles gram negatywne liczne cocci gram positif rzadkie cocci gram negatife i potem liczne kolonie candida albicans i nowe badanie nie ma juz leukocytow flora negatywna poprawia sie min ale jest poprawa na 70 procent i zamiast kilku jest bardzo liczne bacilles gram positif juz nie bardzo liczne, tylko liczne bacciles gram negatif liczne cocci gram positif i nie ma juz wogole cocci gram negatif i candida albicans nieobecna jest jeszcze mykologiczny opis kalu mykologiczne badanie pokazalo jeszcze przy candidzie bardzo duza obecnosc jakby nitek grzyba a teraz jest ich brak czyli moim zdaniem wzmocnione dobre bakterie przez drozdze wydaly wojne zlym i z latwoscia wykonczyly grzyba a teraz zabiora sie za reszte, czyli helico i cokolwiek by tam nie bylo i co ciekawe flora poprawila sie o 5 procent, po poltora miesiecznym braniu probiotyku, a wiemy, ze flore normalnie odbudowujeorganizm latami,czyli gdyby dobrze szlo, to za rok czasu mozna by odbudowac flore do 20 procent,czyli niezle, moze wyprobujesz drozdze Gabi? co o tym myslisz? a jak wprowadze siemie lniane, sezam jeszcze, zurawine juz pije, brokuly juz wcinam, kapucha i ogory tez, to licze na 30 procent moze 35 za rok i to bedzie juz super,potem przejde na drozdze piwne, i gotowane acha i bralam jeszcze przez miesiac zelazo, duzo, bo 80 mg, i codziennie naturalny czysty jogurt, firmy veloute byl najlepszy dla mnie, a zelaza lekarz przepisal mi 160 mg bralam o polowe mniej, mysle, ze najgorsze bylo dla organizmu, ten pierwszy krok w kierunku dobrej flory, czyli te 5 procent zdecydowalo, ze organizm zacznie isc ku zdrowiu, byla walka i szala przeszla na strone pozytywna, teraz tylko ciagnac to dalej i isc do zdrowka, zapijajac zurawinke pozdrawiam wszystkich ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi niestety helicobakter plus flora czeka mnie jeszcze ogromna walka, przy samym antybiotyku bralam go samego dwa dni mialam sucho w gardle, zaczelo sie poprawiac po drozdzach z dnia na dzien, ale pisalam tez ostatnio, ze sie objawow duzo zmniejszylo, a wtedy kiedy pisalam, ze chyba mam nawrot nie tak dawno, mysle, ze to byla kulminacyjna walka miedzy bakteriami i dlatego organizm byl taki slaby, bo walczyl i potem nagle bylo ok, mam tez nasze dni zobaczymy jaki bedzie okresik tym razem, pozdrawiam cie ludi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam zle pliczylam za rok czasu flora poprawilaby sie do 40 procent a to jest wrecz cud i samo zdrowie i mysle to osiagnac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
KINIA napisz mi prosze ile mgtych drozdzy mialas w kapsulce bo chyba jednak sie za nie wezmecomi szkodzi a moze pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, jezeli chodzi o drozdze to bralam je w tabletkach jak mialam nascie lat. na pryszcze. ale po tych tabletkach dopiero dostalam tradzik straszny wiec troche sie boje tych drozdzy moze mam jakas alergie albo co. w kazdym razie pmysle o tym i poczytam jeszcze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi w kapsulkach ja mam np. 50 mg jedna kapsulka, nalezy brac dwie rano i dwie wieczorem, lub w saszetkach po 100 mg czyli jedna saszetka rano jedna wieczorem, wczoraj pisalam i ta druga nazwe to sobie odpisz i zobacz czy znajdziesz to samo gabsonik jakie drozdze bralas piwne, czy inne, pamietasz moze jak sie nazywaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taki wyjatkowy
Saccharomyces boulardii --> enterol, Biopron Travel, acut Biotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
KINIA jamam enterol 250 mg saszetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
kinia daje go dziecku od jutra biore tez jedna saszetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do Janiska..Również szczególnie olej z cedrusa jest eliminatorem tego paskudztwa z organizmu(jeśli chodzi o H.P.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Wyciąg z pestek dyni indyjskiej, załatwia dość skutecznie wszystkie obleńce, na czele z glistą....Po co sie np. "futrować marynatą chemiczną"? A warto jelita pod tym kątem też przeleczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie jeszcze, ze objaw ustapienia grzyba, objawil mi sie tym, iz okolo dwoch tygodni temu zauwazylam, ze zniknal mi czyrak ktory mialam w pachwinie od 13 lat, od porodu mojej drugiej corki, i druga wazna rzecz, kiedy bralam antybiotyk na grzyba i moj probiotyk, to nic wiecej nie bralam, staram sie zawsze nie mieszac za duzo specyfikow naraz, nawet naturalnych, wole umiar, tak samo z jedzeniem, wyeliminowalam wiele rzeczy, czyli pisalam czesc wczoraj, a takze ketchup, majonez, pieprz,musztarde, wszystko ostre,papryki tez,mage, o majonez od czerwca jadlam moze 4 razy, czasem pilam nawet coca cole, ale rzadko, ograniczylam slodjkie bardzo ale nie wyeliminowalam calkowicie, mysle, ze umiar tez daje bardzo duzo,chce sie z wami podzielic wszelkimi spostrzezeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi to pij ta saszetke na dwa razy, a dziecku to ja bym dala malutko, i nie mozesz tego mieszac z innym probiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
czemu niemieszac z innymi probiotykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA PARIS
LUDI bo ja dostalam to saccharomyces boulardii czyli "ultra levure" tylko i zaden probiotyk inny, wiec ja nie mieszalam z niczym innym, nie wiem ludi, ja to dostalam jako probiotyk,a wedlug mnie nie miesza sie dwoch probiotykow, pytaj najwyzej doktorki, nie polecilabym ci pieszania, skoro ja tak nie robilam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA PARIS
przepraszam mieszania mialo byc, poza tym jak kupilam raz inny mocny probiotyk, to powiedziala mi aptekarka, ze probiotyk pije sie jeden najwyzej potem sie go zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
oki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek należy do naturalnych antybiotyków, w walce z którym w warunkach laboratoryjnych żadne pasożyty nie mają szans na przeżycie. Jest silnym lekiem stworzonym przez naturę i jak z każdym lekiem powinniśmy postępować ostrożnie atomiast kuracja lecznicza (odtwarzanie zNdrowej mikroflory jelit) wymaga większej jego dawki. Technika przeprowadzania kuracji jest prosta. Przez dwa tygodnie należy zjadać po 1 ząbku czosnku wieczorem, dwie godziny po kolacji. Czosnek należy jeść bez chleba, dobrze przeżuwać. W czasie jedzenia czosnku w jamie ustnej, przełyku i w żołądku pojawia się silne pieczenie. Trzeba pocierpieć, ponieważ sok czosnku "zabijając" bakterie chorobotwórcze, wchłania się w pojawiające się ranki, gdzie gnieździły się pasożyty. W czasie spożywania czosnku może wzmóc się bicie serca u osób z zaburzeniami układu krwionośnego. To naturalna reakcja, ponieważ czosnek to jedyny produkt zawierający rozpuszczony german, a ten pierwiastek wspaniale regeneruje i oczyszcza naczynia krwionośne. Tak więc chwilowe "niewygody" podczas jedzenia czosnku trzeba przecierpieć. Zapewniam Państwa, że zdrowie jest tego warte. Po zjedzeniu czosnku można przepłukać usta, umyć zęby i przed snem zjeść jabłko lub wypić herbatę z cytryną i miodem. Zapach czosnku zupełnie zanika, jeśli pożuje się skórkę z cytryny, pomarańczy lub drobno posiekaną natkę pietruszki. Jeśli nie jesteście Państwo w stanie spożywać czosnku według opisanje wyżej metody, można ząbek przekroić na pół i połkąć jak tabletkę lub "schować" w kuleczkę chleba, przeżuć i połknąć. http://www.candida.peet.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Kingaparis/ Czy byłabys łakskawa podać nazwę pełną tej amoterecyny B w kapsułkach i drożdży. Czy te sacharymoses można kupc w Polsce? Jak tam z twoją wątrobą (bilirubina(?)? To badanie jest bardzo istotne... Pozdrawiam Pancrea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do Merkaby? Ciekawy przepis... Ja znam taki wg dr Janusa... Cztery ząbki czosnku posiekać, zmiażdżyć i zalać 250ml zimnej, przegotowanej wody i odstawić na 2-3 godziny. Pić w ciągu dnia małymi porcjami. Cel leczniczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria11
merkaba ja jadlam codziennie czosnek z maslem i chlebem od jakiegos miesiac po jednym zabku i ostatnio czulam klucie w prawym boku czyli chyba watroba czy ja powinnam juz przerwac jedzenie tego czosnku moze sie orientujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewne Boże Narodzenie św. Mikołaj wychodzi z komina i zostaje zaskoczony przez 19- letnią blondynkę. Ona mówi: - Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną? - Ho, ho, ho - rzekł św. Mikołaj - muszę dostarczyć te wszystkie zabawki dobrym chłopcom i dziewczynkom. Zdjęła swoją koszulę nocną, pozostawiając jedynie stanik i majtki, i pyta: - Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną? - Ho, ho, ho, muszę dostarczyć te zabawki chłopcom i dziewczynkom. Zdejmuje wszystko i pyta: - Św. Mikołaju, teraz ze mną zostaniesz? Św. Mikołaj na to: - Ho, ho, ho, muszę zostać, nie przejdę przez komin z moim członkiem w takim stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
""W czasie spożywania czosnku może wzmóc się bicie serca u osób z zaburzeniami układu krwionośnego"" Znacznie mozna to zminimalizowac usuwajac ze srodka tzw endokarp (czasem zielony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×