Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość justysiak
do saraulka23 hej ja mieszkam w anglii i sie lecze na grzybice, moim zdaniem sa tu lepsze warunki do jej wyleczena ziolowe preparaty kupuje w sklepach ze zdrowa zywnoscia typu oregano oil, caprylic acid, leaf oil i stosuje 4 dniowa rotacje pije tez siemie lniane niemielone i propolis i jest naprawde ok srebro koloidalne tez widzielam w tych sklepach ale mi nie pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy ziola na lakach, zrodlana wode do picia i czyste ekologicznie jedzonko.... Anglia... i mieso z tesco....bleeee dzieki Centuria za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to niesamowite ze idziesz sobie do lasu i mozesz prostu z ziemi, ze zrodla i strumyka pic wode no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalac sobie do butelki i masz zrodlana w domu:D nie ma chyba piekniejszego miejsca niz polska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspian
Zagrzybiony, z Twoich postów wnoszę, że jesteś ze Śląska. Możesz napisać, gdzie robiłeś badania na candidę? Ja jestem z Tychów i nie umiem znaleźć żadnego porządnego laboratorium. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik -faktycznie jagody działają ,jem od 3 dni rano i wieczorem po ''wiekszym kubku'' ,cała rodzina też,córce wczoraj zawiozłam na obóz ,jak wróci w środę to będę jej podawac regularnie,co do wylęgu glist z jaj to jest on po 14 dniach dlatego vermox lekarze przepisują ponownie po 2 tygodniach,a dr Wartołowska przyspiesza to po 12 dniu ,więc od 10 dnia po pierwszym jedzeniu jagód można kurację powtórzyc ,ale najlepiej jeśc jagody codziennie rano i wieczorem póki są dostępne ,wszyscy ''nowi''tak dla zabezpieczenia się nawet jak pasożyty nie wyszły w badaniu powinni zajadac się jagodami ,bo jagody niwelują pasożyty jelitowe -dziś byłam na pobraniu krwi na toksokarozę ,bo mam objawy glisty ludzkiej lub psiej ,zobaczymy co wyjdzie ,kontrola za m-c bo tyle czeka się na badania z W-wy,podczas jedzenia jagód dobrze je umyc bo można załapac bąblowicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
a teraz dlaczego wiedziałam Gabsonik ,że masz pasożyty ,bo masz guza ,[zresztą ja też ],na tłumaczeniach o decarisie jest napisane że leczy on ascaris ,czyli glistę ludzką [ta paskuda powoduje guzy] i tegoryjca ,który żywi się krwią i powoduje białaczkę ,w poradniku medycyny naturalnej też lekarze z AM w Kijowie napisali ,że pasożyty powodują guzy ,torbiele ,nie będę kopiowac angielskiego tłumaczenia decarisu -wpisz w google decaris i 1 pozycja do tłumaczenia i masz opis ,to ważne dla forumowiczek z guzami -koniecznie nastawic się na leczenie pasożytów i oczyszczanie wątroby bo w ksiażce Włodzimierza Fijałkowskiego z roku 1986 jest napisane ''przyczyną zakłóceń jest upośledzona funkcja wątroby w zakresie unieczynniania nadmiaru estrogenów''i w dalszej części jest opis ,że guzy, przerosty różnego typu powstają na wskutek zaburzeń hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie z nadmiaru estrogenu ktory powstaje z alkoholu, kawy, herbaty ale rowniez w wyniku przemiany materii grzyba. mam nadzieje ze tych pasozytow sie pozbede. kurcze nie chce mi sie zbierac codziennie tych jagod. a wypadaloby pare sloikow zaprawic. podana pozycje przeczytam pozniej. dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarulka23
do justysiak mam pytanie czy wykryto u ciebie grzybice tu czy w pl, ja jutro bede robic kolejne podejscie na wymuszenie badan czy ja mam czy nie i na pasorzyty tez sprobuje, mam nadzieje ze wkoncu cos sie ruszy...bo coraz slabsza jestem....i fizycznie i psychicznmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Mariola Spokojnie. Nystatyna na pewno nie uszkodziła Ci wątroby- nie ma takiej możliwości, bo nie wchłania się z przewodu pokarmowego do krwiobiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrzybiony
Kaspian nie robiłem zadych badań ostatnio. Kiedys dawno robilem posiew kału i tak nic nie wyszlo. Duzo ludzi ma np grzybka a tak to nie wychodzi. Nie wiem czy jest jakies 100% badanie. Ja przypuszczam ze mam Candide bo objaw mam mnostwo. Narazie proboje jesc naturalne rzeczy czosnek, orzech czarny itp. Napewno nie zaszkodzi :) pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiak
sarulka23 tutaj mialam tylko badanie kalu i stwierdzili ze jest normal, ale wydawalo mi sie ze mam jakiegos pasozyta wiec jadlam pestki papai i pilam czarny orzech i sie polepszylo. W Polsce zaczelam leczenie farmaceutykami a tu lecze sie naturalnie. Musze teraz wybrac sie do lekarza po nastepne badania moze na helikobaktera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decaris to lek na pasozyty jak wygooglowalam. Nutka mozesz podac linka do tego artykulu gdzie jest mowa o tym ze glista powoduje guzy? obojetnie w jakim jezyku (byla nie we francuskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnyQ
Witajcie, slyszal ktos mzoe o leku o nazwie CANDISOL? Gdyby mogl powiedziec cso wiecej na temat tego leku, skutecznosci itp, z gory dzikeuje bo angielskiego nie znam a na stronach polskich nic nie widze na te temat, slyszalem ze ponoc dobry lek na grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik-nie ma nigdzie opisu ani stronki to są moje prywatne domysły z opisów leków ,lekarze temat pasożytów traktują jak tabu,wszystkie badania są chowane głęboko bo tak naprawdę pasożyty powoduja mnóstwo chorób na ,których lekarze dobrze zarabiają ,po co odrobaczac ludzi skoro można zarobic na astmie ,raku [wedle drH.Clark rak to pasożyty]i ja sie z nią w 100% zgadzam ,jestem odrobaczona guz jest malutki ,skądś podłapie robale ,wszystko mi puchnie -guzy powoduje też tasiemiec bąblowiec ,w zeszłym tygodniu w programie telewizyjnym do faktu jest opis o bąblowcu,w samym opisie decarisu jest na ascaris i tęgoryjca ,a z tego co czytałam to tęgoryjec żywi się krwią ,więc guzy wychodza na glistę ,robaki przenoszą też wirus brodawczaka ,mamy wszyscy brodawki ,córka ,ja i mąż [decaris ma w opisie na wirus brodawczaka],więc wszystko sie zgadza ,lekarz w szpitalu medycyny tropikalnej w Gdyni zapytany czy decaris [lewamisol ]to to samo co podaje się psom przy odrobaczeniu skinął głową że tak ,po odebraniu wyników chyba zacznę się leczyc u weterynarza -mają lepsze leki ,decaris obecnie w Polsce jest niedostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi tez powylazily male brodawki na calym ciele. takie mikroskopijne. co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps nie pamietam kiedy zaczely sie te brodawki pokazywac ale na bank bylo to przed diagnoza. i w dodatku ja nigdy brodawek nie mialam i dla mnie to bylo zdziwienie. ale sa tak malutkie ze ich prawie nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PORADNIKU NATUROTERAPII, tym darmowym z Częstochowy na SMS - 696880434 lub 696993855, wielokrotnie polecanym na tym forum jest wykaz objawów wywoływanych przez pasożyty: przewlekłe zapalenia płuc, zaburzenia pracy przewodu pokarmowego, brak apetytu, zaparcia, biegunki, bóle brzucha, krwotoki, cysty, polipy, guzy w przewodzie, wypadnięcie odbytnicy, zaburzenia układu nerwowego, zmęczenie, bóle głowy, drażliwość, zaburzenie snu, skurcze, ataki duszności, nocne zgrzytanie zębami, uczucie strachu, zatkanie wyrostka, mechaniczna żółtaczka, niedrożność dróg żółciowych, kamica żółciowa, choroby dermatologiczne: świąd, wrzody, pokrzywka, obrzęk, mdłości, bladość skóry, bóle mięśmi, gorączka, zapolenie węzłów chłonnych, zwiększony poziom leukocytów, wrzody żołądka i dwunastnicy. W Częstochowie sprzedają nowy lek, wieloskładnikowy, ziołowy na pasożyty. Znajoma która dużo leków u nich kupuje dostała właśnie ulotki. Nazwa Antykontamin, lub coś koło tego, bo mogłam źle zrozumieć przez telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Hmmm. Zastanawiam się nad echinaceą- bliską krewniaczką czosnku, o silniejszym działaniu bakteriobójczym. Nie wiem tylko, czy działa równie mocno na grzyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek
Hm byc moze tez mam pasozyty. Jakie wedlug was srodki sa najlepsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wam
czy ma ktos lojotokowe zapalenie skory od grzybicy? i czy wam wypadaja wlosy, brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek
"lojotokowe zapalenie skory" Ja chyba mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik-nalewkę glistnikową 1 częśc glistnika do 5 alkoholu ,przemielic glistnik przez maszynkę do mielenia mięsa i zalac alkoholem ,można tez smarowac sokiem z glistnika brodawki ,skoro mamy brodawki to mamy wirus brodawczaka i pic glistnik i smarowac ,dr Wartołowska twierdzi że pasożyty przenoszą bakterie i wirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek
A jakie macie sposoby na pasozyty takie ogolne dzialajace na duza ilosc-rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Greta garbo Brałam echinaceę forte domięsniowo ,12 zastrzyków nic mi nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobaw
Wladek na posozyty najlepsza cebula, a łojotokowe to oczywisty wymysł lekarzy, musisz zaczać dbać o siebie a łojotokowe zniknie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
wczoraj dostałam 2 buteleczki olejku tymiankowego ,działa i na pasożyty ,i na niedociśnienie [An Dy coś dla Ciebie]-ale za bardzo się osadza w trakcie picia na szklance ,poszukam w necie w czym się go rozpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
o już mam -w tłuszczach ,spirytusie i glicerynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×