Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość nuta1
już wiem skąd ten biały język u męża -wczoraj wyszłam wyprowadzić pieski na ostatni spacer i spojrzałam w niebo i księżyc szykuje się do pełni i oczywiście robaki zwiększają moc swoich objawów -więc amylojodynę zostawiam dla niego na potem a mamy zamówione od Hindusa który ma hurtownię tkanin i jeżdzi do Indii liw 52 ,jest tam o wiele tańszy niż proponowany w Polsce -jeśli ktoś nie ma robali to amylojodynę można spróbować -jak ktoś chce zrobić badania na obecność robali to właściwy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
kinga paris--> ty cos pisalas o zuawinie wlasnie dzisiaj kupilam w aptece dokladnie owocowa spizarnia Zurawina z herbapolu to jest syrop owocowy czy taki bedzie dobry wg ciebie i mam pytanie jak mam go pic ile na ile? z gory dziekuje jesli odpiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _maciek
dlaczego kit? i dlaczego wcisnąć? możesz skorzystać jak chcesz nie musieć korzystać z łaski lekarzy, często nie bardzo wiedzących co robią Skoro latami męczą cię i bez efektu, a tu nie planowany skutek uboczny. Skorygowałem nadciśnienie i dodatkowo pozbyłem się wieloletniego zapalenia gardła. Charający i kaszlący już nie jestem, nie wspomnę o stanach gorączkowych. I kto tu kici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok żurav.
odnośnie soku żurawinowego - czy to może byc taki z herbapolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUTO a nie jest tak ze amylojodek rozprawia sie i z pasozytami?? Z tego co znalazlam w necie to wrecz polecaja branie iodu gdy ma sie pasozyty bo ulatwia to walke z nimi (sorry ale tekst znow po ang wiec ograniczam sie do \'streszczenia). Czy ty masz jakies inne informacje? Bo jak wiadomo sa rozne szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiła się dzisiaj swieża zurawinka w sklepach KAufland:):):) czesc przerobię a częsc zamroże:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
czy ktos moze napisac jak pic ten syrop zurawina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kingi. dzieki za rady, po malinach to biegunke mam na dzien dobry, ale surowe buraczki? Piecze mnie po surowym i wzdymajacym wiec chce uwazac. A jak lekko podgotowalem buraczki to glowa mnie po nich rozbolala. Cos z tym trawieniem cukrow mam na bank. Maliny? Po herbacie z malin od razu biegunka. Zurawina i inne kwaskowe podrazniaja mi strasznie krtan i reszte. No trudno o witaminy skoro przy zapaleniu jelita ich wchalnianie jest utrudnione. Bralem Olimp, ale jak na razie nie wiele mi pomogl. Ac zymes biore, aloes i srebro koloidalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do edsonik Myslę że zacznij stosowac co Ci mówi Kinga zacznij jeśc pozywne rzeczy , powoli, stopniowo a sok z aronii albo jagody czarne - podobnie działają jak żurawina i zawieraja taniny więc przeciwbiegunkowo jak lubisz miód tez wzmacnia i goi układ pokamowy wiesz co edsonik ja mam alergię taką że się dusiłam nawet lądowałam w szpitalu ale nie poddałam się i teraz wbrew wynikom nie szkodza mi produkty z zakazanej listy weź tez pod uwage nerwice - wiele osób ją ma nie zdajc sobie z tego sprawy a ona może powodowac masę zaburzeń nie tylko układu pokarmowego, ja miałam palpitacje serca, problemy ze snem, zaparcia na tle nerwowym, nie wszystko to candida pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj po spirometrii wyniki idealne poprawiły się o 20% co było szokiem dla lekarza osłupiał jak mu powiedziałam o inhalacjach- próbowal mnie straszyc ze się uczulę, że inhalatora nie odkaże nabawię się pseudomonas, chlamydii wymienił jeszcze pare "modnych" słówek ;) zaprzeczyłam całej jego dotychczasowej wiedzy swoim wynikiem bo oczywiscie odstawiłam od dawna leki bez których mogło być tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadier0123
Witam wszystkich forumowiczow. Podejzewam u siebie w organizmie a dokladnie mowiac w przewodzie pokarmowym drozdzaki. Wiem ze na pewno bytuja one w mojej jamie ustnej co potwierdzaja wyniki badan mykologicznych. Na poczatku nie podejzewalem ze choroba moze byc tak grozna. Moje leczenie zaczelo sie od nystatyny jednak ten lek okazal sie slabiutki. Nastepnie bralem przez 2tyg. flukonazol + zel daktarin jednak i ta mieszanka lekow nie pomogla. Moje dolegliwosci sa bardzo podobne do tych ktore opsiuje wiekszosc forumowiczow. W nastepnym tygodniu udaje sie na wizyte do dermatologa i laryngologa zeby dokladnie porozmawiac o moich objawach ( przedstawiem tez im jak wyglda sprawa z kandydoza ). Kolenym badanie bedzie gastrologia ale to juz w styczniu ( mam nadzieje ze nie wykryja mi helicobactera ani wrzodow ). Niestety czytajac wasze komentarze zaczalem utwierdzac sie ze mam kandydoze bardziej rozwinieta. Koncowym etapem diagnozy ma byc badanie w zakladzie mikrobiologi ktorego nietety jeszcze nie mialem czasu odwiedzic ( nie wiem nawet czy w moim miescie bede mogl przeprwoadzic badanie kalu na obecnosc drozdzakow ). Sumujac chcialbym dowiedziec sie na podstawie Waszego doswiadczenia czy ktos wyleczyl uporczywa chorobe? jezeli tak to jakie leki stosowal? albo jakie leki maja najwieksza skutecznosc w walce z drozdzakami? Jezeli zainteresuje kogos moja wypowiedz chetnie podziele sie otrzymanymi wynikami badan. Konczac mam wrazenie ze musimy odkryc jeszcze wiele prawd zeby pokonac wroga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supre nowy artykol o oczyszczaniu watroby huldy clark ze zdjeciami kamieni w watrobie u mnie na chomiku:) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie wiem jak pic syrop a co pisze w zaleceniach nigdy takiego nie bralam ja pije sok i pomaga bardzo widze a jak nie to prosic o porade w aptece powiedza jak stosowac moj sok pije kilka razy dzienbnie po trochu z woda rozcienczam i pije chlodny tajk zalecaja fakt lepiej smakuje edsonik zgadzam sie z pieczareczka zacznij brac cos ziolowego moze na uspokojenie tez mialam takie odjazdy jak ona i szpital ciagle i nie poddalam sie, jak cie piecze czyms to bierz po lyzeczce, bol glowy to nie straszny skutek uboczny, nie dusisz sie nie wymiotujesz,nie puchniesz, zacznij jesc i pic,musisz walczyc z wlasna psychika ja tak robie tez mam rozne momenty ale walcze po lyzeczce i do przodu od lyzeczki soku co kilka godz nic ci sie nie stanie jest masa jarzyn i owocow cos musisz probowac rob lewatywy radzila ci kiedys gabsonik i super rada pysiula gdzie ty znalazlas ta zurawine naturalna tez bym chciala pozdrawiam gabsonik pedze na spotkanie wazne ale potem musze poczytac twoj chomiczek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu wklejam zdjecia endo. Asienia i inni czy nie wydaje wam sie ze endo bardzo przypomina grzyba?? http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.dajmd.com/images/endometriosis_2.jpg&imgrefurl=http://www.dajmd.com/information.html&usg=__1eia6vXLzXmIKyev3IQgbqkAoq4=&h=240&w=320&sz=8&hl=en&start=37&sig2=AZU3jTU350USW9r_fBv3nA&um=1&tbnid=J_8bglCCK91GIM:&tbnh=89&tbnw=118&ei=NSlCSbTbC5f40AXh5e32Bg&prev=/images%3Fq%3Dendometriosis%26start%3D20%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Den%26rls%3DGGLJ,GGLJ:2007-13,GGLJ:en%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was o pomoc. Jakie znacie naturalne, np. typu Cebula, Cytryna itp., lecz nie ziołowe (Alergia) metody leczenia Candidy, czy Aft? Oprócz czosnku i Citro - też uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie kazde ziolo leczy grzyba a kazde warzywo czy owo dostarcza nam niezbednych do walki witamin. ja lecze sie czosnkiem. i jak dla mnie czosnek dziala najlepiej. na poczatkek oczysc organizm i pozbadz sie alergii. mozesz sie oczyszczac metodami tombaka gersona albo huldy clark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzyb to choroba clalego organizmu wiec trzeba leczyc caly organizm. samo wytrucie grzyba nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edsonik ja mam wrazenie ze z toba jest duzo gorzej niz bylo! moze powinienes zastosowac terapie gersona???? z lewatywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABSI chcesz zrobic sobie oczyszczanie watroby metoda H.Clark? Przeciez jesli dobrze pamietam juz raz sie do tego przymierzalas. Czy tez przeoczylam cos na tym forum curezone i sugeruja inne oczyszczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeoczylas;) tym razem zrobie sobie metoda gersona. ta metoda huldy clark tez jest moze i ok ale nie dla mnie. w jakiejs ksiazce przeczytalam, nie pamietam ale chyba u tombaka ze taki olej z cytryna mozna pic codziennie w malych ilosciach i podziala tak samo wiec moze raczej skorzystam z tej metody. ale glownie mialam na mysli czysczenie na pomoca kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Gabsi znalazlam tam link do \"parasite cleanse\" i jak sadze to mialas na mysli. Najbardziej mi sie podoba zalecenie: jednorazowa duza dawka Q10, latwe, przyjemne i jak pisza mozna dwa \'robale\' za jednym strzalem zalatwic. Hmm, mam Q10 na stole wiec kusi. Nie weim tylko czy akurat te oba jakie tam wymieniaja mam w sobie. chyba najpierw wybiore sie na porzadna analize i sprawdze czy i co, poza grzybolem, mam jeszcze w sobie. na razie grzybolek probuje podniesc glowe. Wydawalo mi sie ze walcze z przeziebieniem zlapanym pod koniec listopada ale dzis zrobilam test slinowy i ..... niestety, no nie jest zle ale gorzej niz test zrobiony w polowie listopada. Tak wiec dziewczyny brak objawow, brak w analizach (jak wiecie mialam zero w dwoch kolejnych badania) nie swiadczy o tym ze grzybol nie bedzie probowal odzyc przy byle oslabieniu organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a OK to oczyszczanie z kawa tez widzialam. jakos bardziej trafia do mojej wyobrazni niz metoda metoda Clark. A olej z cytryna po troszeczku to nic innego jak .... podstawa MO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABSi czy ja ci nie wysylalam juz kiedys innych metod oczyszczania watroby, krwi itp? Jesli nie to posle Ci gdy moj laptop wroci z serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lownie z tym linkiem chodzilo mi o wypowiedz na forum tej osoby ktorej po zastosowaniu lewatyw z kawy wylatywaly ogromne ilosci jaj pasozytow z watroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi1_23 jest masa różnych metod jak pisał bodajże Gabsonik większosć ziół i roslin ma w sobie substancje które chronią przed wtargnięciem intruzów , niektóre mają ich bardzo duzo wszystkiego nie wymienię ale spróbuję te silnie działające: wrotycz, glistnik jaskółcze ziele, olejki eteryczne oraz rośliny z których pochodzą - najsilniejsze sandałowy, mirtowy, goździ kowy, tymiankowy, oregano, pichtowy, herbaciany rosliny zawierające antocyjany czyli w kolorze ciemnym np czarna porzeczka, aronia, jaoda czarny bez , orzech włoski- tez rewelacja i żadko jest na niego alergia preparaty z jodu w. w. tez posiadaja naturalny jod rośliny zawierające duzo siarki - cebula czosnek, chrzan inhalacje woda siarczaną nadtlenek wodoru propolis, pyłek pszczeli, miód i wiele innych antyseptyków nie sposób w jednym poscie wymienić wszystkiego często alergia jest reakcja grzyba na środki go tłuczące zwłaszcza u osób mających problemy z alergią tak jak było u mnie inhalacje powodowały skurcz oskrzeli przypominający astmę ale popwolutku włączając ćwiczenia oddechowe pozbywamy się toksyn grzybiczych poprzez układ odechowy ( zwykłe ziewnięcie to tez pozbycie się toksyn z układu oddechoweho wg. medycyny chińskiej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tej stronie jest kopalnia wiedzy z ktorej korzystam od poczatku czyli od marca. z tamtej strony bralam diete i info na temat endo, raka, torbieli, i leczenia naturalnymi metodami. zajrzyj chociazby na hashimoto. tam jest wszystko . mysle ze to najlepsza strona na necie EVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×