Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

nuta 1 powiem szczerze ze nie wiem co mam leczyc :) grzybice czy e.coli , nie bede brala zadnych antybiotykow ale chodzi mi o diete czy mam ja stosowac czy nie ? musze porobic nowe badania czy mam w koncu tego grzyba czy nie bo katuje sie dietami , chudne w oczach i moze to niepotrzebne .Moze trzeba tylko wytepic bakterie i wszystko pojdzie bokiem .Doradz mi co mam dalej robic ?? mialas doswiadczenie i z tym i z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Asienia a ile tego jednorazowo bierzesz?i ile razy dziennie? spytam w moim zielarskim czy to maja lub sproadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY co Ty myslisz na temat jednoczenego brania czosnku i probiotykow? na moj rozum to sie chyba mija z celem,bo czosnek tez chyba nie rozroznia jakie bakterie tepi ,czy to nioe jest tak jak z antybiotykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Ludi każą to brać od pół dawki (tego kroplomierza czy jak to nazwać, w ingliszu droppersful) do dwóch 2-3 razy dziennie, stopniowo zwększać dawkę w ciągu dwóch tygodni, potem przerwa tydzień. od jutra zaczynam. pewnie Ci będą mogli sprowadzić, mnie pan sprowadzał dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
jakiej to produkcji jest Asieniu ,mam nadzije ze nie jakies chinskie,bo czinezy sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pomyślcie na poważnie o pasożytach, które tworzą dysbiozę i różne niespodzianki symulujące wiele chorób, począwszy od astmy, łuszczycy, chorób dróg oddechowych.....itp. Długo by było na liście wymieniać...Ale trzeba poszukać dobrego lekarza alergologa, który zajmuje się na poważnie pasożytami. To bardzo ważne! Zwykłe laboratorium nie ma szans na wykrycie tego dziadostwa. Co prawda granulocyty kwasochłonne mogą wskazywać na zakażenie, testy specjalistyczne na lamblie, testy na przeciwciała glisty ...itd... Obecność pasożytów to poważna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Do Gabsonik. "a ja nie mam pasozytow i mam i dysbioze i grzybice i guza i co " I nic! Nic dodać i nic ująć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONITEUSZ Czy dobrze zrozumialam ze celiakie zdiagnozowano u Ciebie gastroskopia? Czy tez po tej piatej lekarz skierowal cie badanie antycial (krew) lub biopsje jelita (zanik kosmkow jelitowcyh jest uwazany za wiarygodne potwierdzenie celiaki)? Prosze napisz ciut wiecej jak to u ciebie zdiagnozowano. Bo jakos nie moge wymyslec co mogl lekarz zobaczyc za pomoca gastroskopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżeczkę i trochę, Liścia z Orzecha Włoskiego, na szklankę, parzę przez 15 min., pod przykryciem lub do gorącej wody (szklanka) wsypuję półtorej łyżeczki i gotuję 3 min. na wolnym ogniu. Później płuczę tym jamę ustną, robiąc dwa łyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
domi dzieki a zauwzylas jakies zmiany po tym cudzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu nie ma, jakiś wyraźnych efektów. Ale jestem dobrej myśli. Mam też problem z Migdałkami. Dodam jeszcze, że ja to stosuję raz dziennie, żeby nie przedobrzyć, ale może zjawią się tu osoby, które to stosowały i wypowiedzą się, jakie jest Dawkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIGDALKI Zauwazylam kolosalna zmane odkiedy zaczelam stosowac propolis. Nawet nie wiedzialam, ze te lekko \'nadete\' woreczki to nie jest normalny stan migdalkow az zaczely technac. Wkraplam 3-5 kropel przed pojsciem do lozka (w ten sposob zostaje w buzi najdluzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schodzi na...
schodzi na...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andy -> pobral wycinek z dwunastnicy i na tej podstawie stwierdzili poziom zaniku kosmkow. Przeciwciala nie daja stuprocentowej pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Pysiula- objawy przy e.coli są podobne do grzybicy ,może faktycznie masz tylko to,u mnie wyszło candida albicans w kale , więc faktycznie to musiałam leczyć-masz jakieś objawy typowe dla grzybicy ?,robiłaś badania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDSONIK dzieki, nie wiedzialam ze wycinek z dwunastnicy moze tez dac info o tym jak sie maja kosmki w jelitach. Czlek sie ciagle uczy czegos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
An Dy robilas sam te nalewke ,czy taka gotowa z apteki ?boje sie tego alkoholu w nalewce cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONITEUSZ
Do Andy mi pobrano wycinki z dwunastnicy i jelita cienkiego do histopatologa podczas gastroskopii po 2 tyg. wyszło celiaka3 stopnia .....dzis odebrałam test z krwi na helikobakter w klasie Igm ocena miana 1:40wynik dodatni ujemny ma byc 1:10 przez ta grzybice lekaz nie podejmuje sie leczenia antybiotykiem.bo boi sie o wzrost candidy co ty na to ?mam pieczenia w zoładu zapalenie wokoł odzwiernika dwunastnicy i jelita cienkiego celiake grzyba niezły komplet jak z tego wyjsc pomozcie co najpierw....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI masz na mysli PROPOLIS? Kupilam. Wiesz mysle ze te 5 kropli spirtu nie ma znaczenia na tym etapie. A jak widze co sie robi z migdalkami a ... przy okazji i zatokami (tak naprawde to powinnam napisac ze migdalki sa przy okazji bo \'celowalam\' w zatoki) to nie mam zamiaru przestac az obie strony beda wygladac tak samo. Co pare dni robie z dzien dwa przerwy. Te krypty nie sa spuchniete od niczego. Tam pewnikiem siedza jakies bakterie choc wymazy nic nie pokazaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o badania mozecie pytac, wiem wszystko hehe. Co wiecej jesli chcecie miec badanie na celiakie, radze powiedziec przy zapisie o co chodzi, i ze potrzeba dluzszych szczypczow. Ze to nie typowa gastroskopia, bo bez odpowiednich narzedzi nie da sie pobrac. Przeciwciala w klasie EMA Endomosium miesni gladkich. U mnie IGG bylo ujemne. A mnie ciekawie jedno, wszedzie mowia: nie laczyc weglowodanow i bialka, a warzywa straczkowe przeciez maja to i to. Czy moze chodzi o nielaczenie weglowodanow oczyszczonych z miesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
An dy no wlasnie ja jestem chyba jeszcze nie na takim etapie by probowac tej nalewki ,mam mniejsza dawke leku ,a od jakiegos czasu nie jem czosnku bo z probiotykiem bez sensu ,no i zauwazylam przypruszony jezor,wiec nie wiem moze wlacze wkrotce troszke orzec ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONITEUSZ Cofnij sie pare stron, wydaje mi sie ze dziewczyny niedawno dyskutowaly co robic z helico natura a nie farmacja. Cos mi placze sie po glowie ze sok z zurawin + wyciag z brokul. Moze odezwie sie ktos kto z tym takze walczy. Moniteusz, cierpliwoscia i konsekwencja dasz rade. Wydaje mi sie ze co do celiaki to nie ma co dyskutowac: dieta bez gluta i juz. Poza tym dieta przeciwgrzybicza by go nie dokarmiac i tluc HP. A potem tepic grzyba. Ja bym przyjela taka kolejnosc ale sama zadecydujesz. Dasz rade, dzis cie to przeraza ale za pare miesiecy beda juz zmiany bo wreszcie wyeliminujesz \'gluten\' ktory duzo bruzdzil. Nie trac nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONITEUSZ
DO ANdy dzieki za szybka odpowiedz jak zobaczyłam wynik to mi rece opadły tez słyszałam o zurawinie na diecie bezglutenowej jestem od27 dni nic słodkiego nie jem na grzyba a heliko spadło jak grom z jasnego nieba zadzwonie do gastrologa to cos mi moze podpowie o tych antybiotykach w czsie grzybicy mam dzwonic o 19dzis jeszcze nerwica zoładka przez te choroby.to pieczenie zoładka ciagnie sie u mnie długo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokooo
byłem dzis u szanowanego gastrologa z tytulem profesora ktory przeprowadzil wiecej operacji w polsce ukladu pokarmowego niz ktokolwiek inny i mialem gastroskopie - skarzylem sie miedzy innymi na grzybice ukladu pokarmowego. popatrzyl na mnie i sie popukal w czoło. powiedzial ze cos takiego nie istnieje i jesli juz to moze byc ewentualnie grzybica przełyku. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Ludi To moje cudo jest amerykańskie, podają też stronkę: www.nowfoods.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAROKOO Slyszalam to pare razy w ciagu ostatniego roku, Ciekawe ze zaden z watpiacych nie umial mi wytlumaczyc skad wziely sie rozne moje objawy i dalczego znikaly od antymykobiotykow. Mnie wszystko jedno czy to grzybica czy sniezyca: niech mi dadza wyjasnienie skad te wszystkie objawy i dlaczego ustepuja po zastosowaniu leczenia przeciwgrzybiczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
MAROCCO jestem kolejnym przypadkiem z grzybica w ktora nie chcieli uwierzyc ,,utytulowani doktorzy medycyny roznych specjalizacji,, diagnoza od 6 lekarzy brzmiala,,kaszel psychogenny,,był tak psychogenny ze przez ponad 3 miesiace od rozpoczecia leczenia antymyko kaszlalam biała piana z grzybow ,i tak psychogenny ze az mialam podejrzenie sepsy grzybiczej ,niestety nawet dla panow doktorow wielce utytulowanych bywamy przypadkiem kosmicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×