Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość aurelia_bor
do tych, co mają candidę Kobietki, a którym badaniem wykryłyście u siebie candidę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007
nie jestem kobieta ^ ^ ale zrobilem kal na posiew w kierunku grzybow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Uwaga, uwaga! Zrobiłam sobie maseczkę z mąki i miodu, po 3 min. zmyłam, zostały mi na skórze takie malutkie (2-3 mm) białe wałeczki. Nie ruszały się. Były w dotyku takie...hm...jakby elastyczne (uginały się ). Jedyne skojarzenie, które przyszło mi do głowy, to mikrokluseczki z mąki (było tego więcej na bokach twarzy, tam gdzie jest na policzkach meszek), które okleiły się wokół włosów. Zebrałam parę na skrawek papieru i zaniosłam do znajomej pani od biologii, żeby obejrzała pod mikroskopem szkolnym. Oględziny wykazały, że wałeczki mają jednolitą strukturę (struktura nie jest zróżnicowana) więc absolutnie nie są to istoty żywe... I nigdy nie były :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Gabsonik -dobrze ci podała Zaczytana z tą kąpielą ,ja tylko dodam że stosuje się ją w okolicach pełni ,po pełni leki wewnętrzne wybiją włosogłowkę,na razie będę wpadała od czasu do czasu ,pomorskie ma ferie zimowe i załatwiam z córką a to wkładki supinujące a to dentystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Aurelia -badanie kału na posiew ,choc mąż był u speca od pasożytów i grzybic i kazał pokazac język -biały i stwierdził candidę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Anajka-w sklepie zoologicznym kupuję 5g po 3,80zł ,są to zioła na odrobaczanie,na przodzie jest fotka z psem bodajże seter brązowy ,w składzie wrotycz i inne ,nie każą parzyc tylko do pokarmu dodawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Aurelia -wysyłałaś krew do Poznania ? i tam ustrzelili Ci glistę,ja w Gdańsku nie mogę nigdzie oprócz koprologii dac krew na badania,już pytałam lekarza w Gdyni to podał mi Białystok ,a zbadań koprologicznych to potrzebne by było chyba 20 porobic w odstępie 2 -3 dni,pamiętaj nie bierz leków na pierwotniaki przed wybiciem glisty ,najpierw obłe potem pierwotniaki Toksokara -zrób szejka ,ulży Ci 25g kapusty kiszonej ,4 ząbki czosnku ,sok z 1 cytryny ,1 łyżki oliwy ,to wrzuc do blendera dodaj ociupinę wody i zmiksuj to ,pij przed posiłkami i trochę po ,gazy powinny się zmniejszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Anajka-naturalny środek do odrobaczania psów stosowany od zamierzchłych czasów do likwidowania robaczyc u ludzi i zwierząt producent -''ziołovet'',krzyków ul.zagrodowa 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_Dy
Ubieglas mnie GRETO. :-D Chcialam zrobic maseczke w ten weekend, potem zrobic ''temu'' zdjecie pod mikroskopem 50x. I wsadzic je na forum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Andy No cóż... Istnieje jeszcze możliwość, że ja po prostu nie mam tych tajemniczych, nieznanych nauce robali - a te wałeczki z mąki to tak niezależnie ; W skórze bytuje taki pasożyt jak nużeniec, rzeczywiście wygląda jak mikroskopijny prosak (1/3 mm), pod lupą go można zobaczyć, zamieszkuje meszki włosowe - ale to coś u mnie i w opisie Gabsonik było większe i nie przejawiało aktywności, natomiast nużeniec po wyciągnięciu ze skóry się porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toksokara
jak mam oczyścić wątrobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też już chciałam z ciekawości ;) zrobić tę maseczkę, ale u mnie z dietą problem, więc nie byłoby to wiarygodne. Ja również wiem o nużeńcach i uważam, że jeśli one miałyby do tego "jedzonka" w maseczce dotrzeć i wyjść przez pory, to muszą być przecież ŻYWE czyli się ruszać (filmik YT). Poza tym trzeba mieć jednak jakieś objawy na skórze, w najlżejszym przypadku zaczerwienienie, co najmniej okresowe, swędzenie, wypryski, tłustą cerę...Zresztą łatwo to potwierdzić oficjalnie badaniem zeskrobin. nuta1 Dzięki za wszystkie informacje :) A Ty robiłaś sobie "maseczkę" ? Masz jakieś osobiste doświadczenia w tym względzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toksokara
i co zrobic by pozbyć się robali z oka? bo leków na to niestety nie znależli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ta maseczka to tylko na twarz czy w inne miejsca na ciele tez? Chcialam ja zrobic i sprawdzic czy cos wyjdzie ale jakos sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksokara Ja robiłam zawsze badania kału w kierunku Candidy i raz w szpitalu zrobiono mi wymaz z jamy ustnej. Jeśli chodzi o wątrobę, to jest wiele sposobów, na oczyszczenie. Ja proponowałam na razie ( do czasu zrobienia przez Ciebie badań gastrologicznych) tylko wspomożenie jej przez np. zażywanie sylimarolu (ostropest pamisty), ostatnio pojawił się nowy z fosflipidami, ale jest sporo innch środków ziołowych gotowych i do przygotowania samemu. Na pewno nie zaszkodzi co rano, na czczo szklanka dobrze ciepłej wody z sokiem z 1/2 cytryny - bardzo ładnie budzi wątrobę do pracy. Są zwolennicy lewatyw, są zwolennicy metody Józefa Słoneckiego www.bioslone.pl, gdzie podana jest metoda z mikstura oczyszczającą z wody, aloesu, oliwy i soku z cytryny...na prawdę metod jest dużo, wystarczy kliknąć. Najlepiej wybrać taką, która w tej chwili jest dla Ciebie najwygodniejsza przy maksymalnym efekcie. Ja mam od lat tak restrykcyjną dietę, że nie stosuję żadnego oczyszczania i nie jest to ani konieczne, ani nawet możliwe, bo w moi przypadku wątroba wydziela nadmiar żółci czyli oczyszcza się tak jak po środkach żółciopędnych, a dieta jest m.in. po to aby tego wydzielania żółci jeszcze dodatkowo nie pobudzać. Nie jestem więc odpowiednim przykładem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marttina Nie ma czego się bać, to nie boli, trwa chwilę i nie wymaga specjalnego zachodu. Troszkę diety, a zapewne i tak jesteś na p-grzybiczej czyli takiej jak trzeba. Na całe ciało szkoda miodu ;) Na poprzedniej stronie zaczytana1 podała link na specjalną kąpiel ziołową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksokara A o jakich robalach w oczach piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosokara Czy miewasz okresowy kaszel, arytmię i również okresowo odczuwasz słodki smak w ustach? To są m.in. objawy kolejnych etapów rozwoju glisty. Jelita-krew-serce-płuca-kaszel-połykanie-jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toksokara
cztery lata temu potwornie bolało mnie oko i głowa. okulistka w przychodni mnie wyśmiała.inna stwierdziła zapalenie siatkówki.nażarłam się na to sterydów, ale ślepłam nadal. po roku lublin i diagnoza :toksokaroza postać oczna.wyrok.leki przeciwpasożytnicze do oka nie docierają.muszę żyć z myślą czy zdechły same czy jeszcze nie.gdyby nie dziecko pewnie skończyłabym wtedy ze sobą. a teraz jeszcze ta szczelina i znów owsiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksokara Nie wierz lekarzom! Poszukaj w necie. Widziałam kiedyś film (był chyba też na Discovery), w którym facetowi w sposób widoczny łaził od wewnętrznej strony po białkówce jakiś obły robal. Wyleczyli go. Nasi lekarze są tak niedouczeni, że to, że mówią, że nieuleczalne, to nie znaczy, że tak jest. Może w innych krajach Europy lub w USA są na to leki. Przecież oko też do cholery jest odżywiane przez krew, to co to ma być, że nie można?! Trzeba szukać samemu, bo na nich nie ma co liczyć! Jakby to było ich oko to zaraz by dupę ruszyli!!! Gabso zaraz powie, że mam zakwaszony organizm ;) ;) Nie jestem mądralą od pasożytów, ale ja znam toksoplazmozę oczną, na nią leki działają, a o toksokarozie ocznej nie słyszałam, ale zaraz się podszkolę. Nawet jak nie ma leków, to są na pewno jakieś naturalne możliwości, Chińczycy na pewno znają i jest w necie! Szkoda, że nie jestem po sinologii ;) Ale mam wizytówkę lekarza dr. Tenzin Jangchub, lekarz Instytutu Medycyny Tybetańskiej. Mogę dać namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksokara Z tego co piszesz wynika, że jesteś zapasożytowana na maxa. Jeśli uwidaczniają się u Ciebie robale w tak oczywisty sposób, to musi to być naprawdę masywna inwazja. Musisz podjąć zdecydowane kroki. Dokładna realizacja "przepisu" dr Wartołowskiej to podstawa, a do tego wszystkie metody naturalne jakie tu podano. Pestki dyni, papai, orzech, wrotycz, oregano, vernicadix, lewatywy, glistnik, suplementacja, wzmacninie wątroby itd. Jak pozbędziesz się tego świństwa, to zagoi się szczelina, odzyskasz siły, równowagę fizyczną i psychiczną. Wiesz w co strzelać i masz broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabso Co tak cicho? Poszłaś na imprezę? ;) Czy masz wszystkiego dosyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deba
Zapomnialam dodac- dieta tez jest baaardzo wazna,ale warto... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deba
podalam nastepny,jezeli nie dziala,to dostaniesz sie poprze google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deba
szukalam w internecie informacji na ten temat i doksztalcalam sie,bo lekarze leczyli mnie wciaz antybiotykami ,a ja w swojej nieswiadomosci zazywalam je... Znalazlam duzo informacji ,dowiedzialam sie, ze nie jestem sama ze swoim problemami i sadze,ze coraz wiecej osob bedzie mialo klopoty tego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mial ktos z Was problemy z oczami przy grzybicy? Nigdzie o tym nie znalazlam a wczoraj zaczelo mnie bolec oko i mam lekko zaczerwienione, byloby to 3 raz w ciagu 3 lat jak mam problemy z okiem, raz to bylo zapalenie teczowki a raz rogowki, no i teraz znowu cos sie dzieje, to nie moze byc przypadek, juz mam dosc normalnie,nie mam ju zadnych objawow grzybicy a tu nagle ten bol oka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor007
zrobilem ta maseczke 1lyzka miodu i 1 lyzka maki. trzymalem 15 min i nic nie wyszlo. ktos chyba wspominal ze trzeba to kilka razy powtorzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×