Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaabbbb

BLAGAM-OSZALEJE,chce ciazy, nie mam okresu od 48 dni, testy negatywne

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaabbbb

Zaczne od tego,ze do lekarza ide za dwa dni. Okresu nie mam 48 dni (wczesniej zdarzaly mi sie takei dluge cykle - do 45 dni, ale rzadko) Z mezem staramy sie o dziecko. Cykle generlanie mam do 36 dni. Robilam juz 4 tetsy, ostatni dzis rano. Kazdy wyszedl negatywnie. Zwariuje normalnie...z jedenj strony wyadaje mi sie,ze moze mam cykle bezowulacyjne, ale z drugiej ...moze jetsem w ciazy, a te diabelne testy tego nie pokazuja. Jedynym objawem jaki mam to cholerny bol plecow... Tak bardzo chcialabym byc w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey moj okres spoznil sie o tydzien dzis po poludniu zrobilam test wyszla druga kreska jansejesza niz poprzednia rozowa ale widoczna :p z moim chopakiem mileslimy w planach ziecko ale za rok... jutro ide do gina z samego rana... mam bole brzucha jak na okres a jego brak, bol piersi ( sa twardsze i ciezsze), chodze siusiu cesciej niz zazwyczaj, wzdecia to sa moje zauwazone objawy... radze zrobic tes bedziesz w tedy pewna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_juz_niedługo
właśnie. nie myśl o tym! rozluźnij się, uspokój weź sobie jakąś przyjemną kąpiel. po co się zadręczać. po prostu poczekaj ze spokojem na to maleństwo, prędzej czy pózniej pojawi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test juz robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaabbbb
Jutro ide do ginekologa, ale okresu wciaz brak mam nadzieje,ze to ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuńka
Daj znac.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaabbbb
Oj, wiecie, ja chyba oszalalam od tego czekania. Siedze przed kompem - i probuje pracowac...probuje bo w tak zwanym" miedzyczasie" szukam w internecie informacji czy jest szansa,ze jestem w ciazy (laze po forach i szukam kogos komu test wyszedl negatywnie a byl w ciazy). Do tego sama sobie tlumacze,ze internet nie odpowie mi czy jestem w ciazy. Czuje sie jakbym postradala zmysly.... DLACZEGO TO JEST TAKEI TRUDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×