Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

wolicie chude kobiety czy z kobiecymi kształtami?

Polecane posty

Gość a ja mam72 to juz
sie nie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe rozgraniczenie ... a dlaczego tytuł nie brzmi "chude czy grube" ?? może zaczniecie nazywać rzeczy po imieniu?? bo chude też mogą mieć kobiece kształty tzn. duży biust i zaokrąglony tyłeczek. Z kolei gruba może być jednocześnie płaskawa..... A to właśnie są kobiece kształty a nie zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej wszędzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie . KObieta do 70 kg . Powyzej to juz mi sie nie podobają a to też chyba zaley od wzrostu, co?? bo co innego jak babaka 150 cm tyle wazy, a co innego mierząca 175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markov
zgadza sie , ale kobiety o wzroscie 175 cm odpadają . Tylko takie miedzy 150 - 170 cm wchodzą w gre . waga do 70 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlalalajlajlaj
160 cm i 53 kg. nadaję się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje biedne oczka
mam sie pochlastac? mam 176 wzrostu i 56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waże 152kg i mam 154cm
prawie idealnie, musze jeszcze przytyć 2kg i będzie równowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 140cm i waże 29kg
ale się odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 174/59pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym skoczył ale nie skocze
:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to taka co ma 163 i 70kg
to moze byc? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytuł powienien brzmieć: wolicie chude, czy tłuste! Równość, to równość Albo: wolicie kobiety o delikatnej, szczupłej budowie, czy o kobiecych kształtacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Maciej
Kobieta musi mieć 170cm i więcej... takie po 160cm to dziciaczki... Prawdziwy wysoki facet... chce mieć Kobietę ok. 175cm wzrostu. Ja taki jestem :) i kocham wysokie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz to czy
wieszaki czy tluste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Maciej
wysoka i szczupła to ideał... szkoda tylko, że tak mało wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekmarecki
tłuste Kobiety sa obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 170 cm wzrostu
waże 51kg i w dupie mam kogos kto woli warchlaki! ;D Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sam razzzzz
Wiadomoz e kazdy chcialby byc wysoki, czy to kobieta czy facet, oczywiscie nie mowie to o wielkoludach w przypadku dziewczat, bo tak 185 czy 190 to juz lekka przesada. Dziwia mnie dziewczyny ktore mi mowia ze ladna jestem, zgrabna ale za wysoka i powinnam przytyc do swojego wzrostu, mam 176 i waze 60kg, tkanka tluszczowa ciala to 19 procent u mnie. Oj nie wygladam zle, tzn na pewno nie jestem za chuda, mam 26 lat, przeciez nie chce byc grubasem ablbo jak wolicie kobieta o kobiecych ksztaltach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sam razzzzz
moja idealna waga to 55 kg, ale trudno jest zrzucic, bo i tak malo jem, musialabym cwiczyc intensywnie a ja za leniwa jestem. Takze czytalam tutaj ze dziwczyny sa w moim wzroscie i waza mniej, jak wy to robicie? Czy to po prostu wasza przemiana materii, czy sprawa diety, cwiczen czy po prostu taki organizm i juz......odpowiedzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odxihgo
Dlaczego upieracie sie,ze kazdy chcialby byc wysoki? Moze jesli chodzi o facetow to tak, ale w przypadku dziewczyn niekoniecznie. Moim zdaniem najlepszy jest wzrost tak od 163 do 170. Uwazam, ze gdybym byla wyzsza lub nizsza niz podane przeze mnie liczby, to mialabym wielkie kompleksy. Majac np. 163 mozna ubrac wysokie obcasy, wyglada sie nadal dziewczeco, jest sie przewaznie nizsza od facetow i jest ok. A majac powyzej 170, w dodatku w obcasach wyglada sie jak zyrafa. Rozumiem, ze kazdemu moze sie podobac co innego i nie kazdy musi miec takie samo zdanie jak ja, ale nie generalizujmy, ze kazdy lubi wysokie dziewczyny, bo to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sam razzzzz
oczywiscie autorka topiku ma kobiece ksztalty, jednymslowej jest za gruba, bo przeciez mogla napisac ze......wilicie szczuple czy te o kobiecych kasztaltach, a napisala odwrotnie, stad wnioskuje, ze nie jest obiektywna. Chce sie dowartosciowac, bo pewnie schudnac nie moce. Ludzie przeciez wiadmomo ze kazdy chcialby byc szczuply, co tu owijac w bawelne......tak jak poprzedniczna napisala mozna byc szczuplym i miec kobiece ksztalty, nie mowie tu o anorektyczkach. Watpie ze dziewczyna chce miec rulony tluszczu na brzuchu, celulitis z nadmiaru tluszczu, i wielkie dupsko bo niby kobiece, a co jest kobiecego w woelkim dupsku, poci sie czesto, jest galaretowate, po prostu obrzydliwe, takze wolalabym umrzec niz byc gruba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sam razzzzz
do odxihgo.........oczywiscie wiadomo ze masz pomiedzy 163 a 170 i po co tu mowic o obcasach, ja mam 176 i rowniez zdkladam obcasy i jeszcze mi sie nie zdarzylo aby mnie wysmiali z powodu za duzowgo wzrostu. Mam fajnie, bo i bez obcasow wygladam cool. A przeciez wysokie obcasy sa tylko po to aby cie zrobic jeszcze wyzsza, beardziej sexy. Ja nie musze sie tym martwic, bo gdy sie jest wysokim i szczuplym mozna wszystko nosic. Np moja kolezanka nie moze zalozyc skinny dzinsow bo jest za niska i wyglada w nich jak trol. Albo kozaczki plaskie jakze wygodne bez obcasow, moge nosic ze skinny dzinsami i wygladam odlotowo, a taka nista wyglada jak trol, bo ma krotkie nogi., Przeciez to wiem, bo przerabiam z kolezankami. Dlaczego wszystkie modeli sa wysokie. Bo tylko takie wygladaja atrakcyjniej i produkt sie sprzedaje, wiec nie gadaj, ze do 170 i juz, bo wiecej to za duzo..........brednie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odxihgo
Ale nie gadaj, ze kazdy chcialby byc wysoki. Dlaczego nie rozumiesz, ze ktos moze miec inne zdanie niz Ty? Ja mam 165 i uwazam, ze moj wzrost jest idealny, nie jestem ani za wysoka, ani za niska, ale to jest tylko moje zdanie i nie wciskam ludziom, ze na pewno kazdy chcialby miec tyle samo. Jestes wyzsza, lubisz swoj wzrost i to jest najwazniejsze, najwazniejsze zebys Ty sama dobrze sie z nim czula. Kazdy ma inny gust i inne upodobania, mi akurat nie podoba sie wzrost powyzej 170 u kobiet, bo moim zdaniem sa za wysokie. Ale oczywiscie rozumiem, ze dla Ciebie ponizej 170 moze byc za malo, masz prawo do wlasnego zdania. Nie chce sie spierac, bo taka dyskusja jest bez sensu. Moim zdaniem lepiej miec ponizej 170, bo gdy ubierze sie obcasy to nie wyglada sie jak olbrzym. Wiem jednak, ze nie wszyscy beda podzielac moje zdanie, bo kazdemu podoba sie co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×