Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

wolicie chude kobiety czy z kobiecymi kształtami?

Polecane posty

Gość Jestem jaka jestem...:-)
Ja jestem niedo*ebana p*zda,to ty jestes niedoruchany i nigdy nie wsadzisz calego tylko troche. Fagasie h*jowy,niedopie*dolony fi*cie, i nie wyzyty sku*wysynu!*:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wiosna.
175 cm i 74 kg. Miseczka C. W sumie to u mnie nie widać aż tylu kilogramów ile jest naprawdę. Nie powiem, idealna nie jestem, z chęcią dojęłabym sob ie tu i tam, tam dodała, ale w swoim ciele czuję się dobrze i zdrowo :) w sumie ważne, żeby kobieta swoje ciało akceptowała, bo co z tego jak kobieta idealna, weźmy te 170 i 50 kg będzie czuła się siebie nie pewna. Najważniejsza akceptacja samej siebie i zdrowie, myślę że to jest seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te ŚREDNIEGO WZROSTU
Wysokie dziewczyny zostają modelkami bo są za wysokie zeby mniec fajnego faceta , który by je chciał. Faceci chcą mniec dziewczyny które nie będą ich wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z założenia niskie i szczupłe nie chude. Ale i tak wszystko rozbije się o twarz, zachowanie i przede wszystkim to "coś" Miałem dziewczynę z idealną figurą, cudownie kształtnymi piersiami super dupcią ale w oczach nie miała k***ików, przez co była zwykła i średnio pociągająca. Teraz mam żonę która nie ma idealnej figury, za to w oczach ma takie k***iki że wystarczy żeby na mnie spojrzała żeby mi stanął, a w łóżku jest tak ognista że nawet przez myśl mi nie przejdzie inna kobieta. Reasumując: wygląd to nie wszystko, ważne jest to coś, i k***iki w oczach heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że bardziej pożądane są malutkie, szczupłe dziewczyny. Żaden facet nie będzie się ślinił na widok oponki, tłuszczu i cellulitu :) Tak samo, jak zawsze będą bardziej przyciągać "maluszki", bo są niskie, słodkie i fajnie się przytula, po za tym czuje się jakiś respekt do malutkich dziewczyn i potrzebę opiekowania się nimi. Wysokie może i atrakcyjne, ale tylko nogi, bo jak założą szpilki to żyrafy i na pewno ciężej jest znaleźć partnera, bo żaden facet nie weźmie wyższej od siebie, bo kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
Przestańcie dziewczyny na siebie w końcu jedna na drugą najeżdżać, to od myślenia faceta zależy czy woli takie z okrąglejszymi kształtami , czy te bardziej szczupłe. TO BYŁO PYTANIE DO FACETÓW , nie do was dziewczyny !!! A każda na drugą najeżdża jakby to było pytanie ; która jest bardziej seksowna i każda na siłę stara sie udowodnić że to ona oczywiście a nie ta inna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż jadu bije od Ciebie Tiny. :) ja jestem wysoka i uwierz mi na brak adoratorów nie narzekam. Ba! W sumie nawet narzekam ale na zbyt duze zainteresowanie. Moj chłopak jest mojego wzrostu i jakos wcale mu to nie przeszkadza, zostawił swoja notabene niższa dziewczyne dla mnie. Wiesz to ze jestem wyższa wcale nie oznacza ze nie moge byc słodka i urocza, a wręcz przeciwnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekikgość
nie lubie chudych ale tlustych tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak big ass:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 171cm i facet, w ktorym sie podkochiwałam, olał mnie, bo on woli drobne, szczupłe i wyglądające na 16scie lat. :/ sam nie jest mega wysoki więc go rozumiem. Ale teraz każda niska urocza dziewczyna działa mi na nerwy bo wiem że on by wolal taką a nie wysoką szczupłą za która się zbyt często oglądają:( eh oby mi kiedyś przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomantycznyBiceps
Różne ale jak są wyższe to muszą być szczuplutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier ja pier ....co za czuby ...kraj wam wysprzedaja te dwa zmieniajace sie gnomy ,,popis" ,sprzedaja dzieci do ,,adopcji" zagranicznych ( dzieci ida na organy i do burde..) sprzedalinjuz wszystko,teraz rozdaja a wy o chudych i tlustych d****h komentujecie ??? Naprawde jestescie takimi pustakami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNów__
Ogólnie mężczyźni wolą te mniej szczupłe, tak mówią, piszą, ale oglądają się za bardzo szczupłymi, więc ja tego nie rozumiem. Mam 49 kg przy 169 i nie widzę żeby mężczyznom to przeszkadzało chociaż na mnie to raczej zwracają uwagę tacy nawet kilkanaście lat młodsi, 20 - 25 l. przeważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×