Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

wolicie chude kobiety czy z kobiecymi kształtami?

Polecane posty

Gość moskito
teraz szczuple i zgrabne to ideal wszedzie tylko grupaski tluste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaaaaaaa
hm a 174 i 49kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
chyba ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenlubipomorańcze
papierowej odpowiadam (a tak w ogóle to dziękuję za to, że zaintrygowała Cię moja wypowiedż). Nie będzie jednak z mojej strony określenia, ani wagi ani wzrostu, a to dlatego ani nie jestem upoważniony do określania ideału, ani nie chciałbym urazić żadnej z Was. Ja szanuję Was wszystkie miłe panie, no a w życiu moim seksualnym już tak jest, że najlepsze odloty dają mi właśnie chudzinki.. Było pytanie - jakie wolicie? - więc u mnie właśnie tak jest, jak opisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa
jedenlubipomorańcze ale jak patrzysz na grubaske, na 'kobiece ksztalty' to raczej nie mylisz o niej jako o atrakcyjnej czy jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenlubipomorańcze
Ależ Ty mnie papierowa naciskasz. Najpierw jednak sprawa. Tu w określaniu kształtów kobiety nie użyję określenia "grubaska", bo to może się niezbyt dobrze kojarzyć. Mogę tak powiedzieć w obecności puszystej kobiety, gdy będziemy tylko ja i Ona - pieszczotliwie i gdy będę przekonany o tym, że Jej w niczym nie uchybię. Puszyste kobiety mnie onieśmielają i nie będę dążył do etapu następnego. "Kobiece kształty" mogą być - ba! są atrakcyjne, ale ja....- no już wcześniej właśnie się na ten temat wypowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem jaka jestem...:-)
Ja mam 170 cm wzrostu, 79 kg, miseczka D, pupa okraglutka,duze wciecie w tali i troche durze biodra. I pytanie do chlopakow bardzo jestem gruba ? Chcjelibyscie taka dziewczyne? Pliska napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mieć przesrane... raz miałam faceta 22... 3 miechy się przyzwyczajałam a i tak cały prędzej się mieścił go gardła... po 2 akcjach kiedy mnie strasznie zabolało się pożegnaliśmy... nie było wyjścia bo wchodząc mocno i głęboko... ała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabniutka kobietka
Widać, że GRUBA osoba pisała ten post. Dlaczego o szczupłych kobietach piszesz "chude", a o grubych "z kobiecymi kształtami"? Bo sama jesteś gruba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 186cm, 75kg
Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabniutka kobietka
Facet - to zdjęcie jest obleśne, chyba się porzygam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 186cm, 75kg
Tylko, że ja jestem FACETEM heheh. :P myślę, że się nie obrazisz za ten żarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 186cm, 75kg
Ładne przyrodzenie kolego :) Naturalne? Czy praktykowałeś jakieś treningi ? (pompki i te sprawy) ? Mnie bozia aż tak długim nie obdarzyła :P Ale moja 15-stka dobrze sobie radzi, na początku bolało dziewczynę, bo jest dosyć szeroki, ale daliśmy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabniutka kobietka
Facet - nie rozumiem czym się chwalisz? Przecież on jest brzydki. Oblecha. Nigdy bym go nie wzięła do ust. Mój facet w porównaniu z Twoim to ma cudownego penisa. Muszę zacząć go doceniać patrząc z czym muszą żyć inne kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabniutka kobietka
D**ę rozrywa szerokość, a nie długość. Ty masz długiego i cienkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem jaka jestem...:-)
Ale masz oblesnego stwora w spodniach. Wolalabym wcale niz takiego sory.a ty jakbys byl normalny to bys takiego zdjecia nie dawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem jaka jestem...:-)
Ale masz oblesnego stwora. Jak zobaczylam to az tel upuscilam.a ile ty masz wogule lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabniutka kobietka
Jestem jaka jestem - facet nie zniósł krytyki i się ulotnił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe he adi :*
Kto ? normalny robi sobie takie upokarzające zdjęcia ?? :P Chyba jakiś wieśniak hehe. Pozdro Kobietki, cisnąć takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasz sie po to
kosmate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochasz sie po to
przechowalnia ulkrwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167, 53 kg,
piersi - 65E/DD czy albo 70D mam figure klepsydry, talia, biodra, piersi, kobiece ksztalty. moj facet szaleje za nimi. pierdolicie o tych kobiecych ksztaltach i chudosci. 100% spasionych kobiet (spasionych, spojrzmy prawdzie w oczy) moja waga i wzrost rownalaby sie z wlasnie chudoscia, a ich sadlo z kobiecymi ksztaltami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem jaka jestem...:-)
Facet z duzym przyrodzeniem-nie zazdroszcze ci bo nie ma czego.a tak wogule to jak bys wyskoczyl do mnie z takim to chyba bym zwiala. Co za duzo to nie zdrowo zapamietaj sobie. A i nie pisz do mnie lampucero SZMATŁAWCU! Jebancu!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny123456
wole krąglejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaaaa
Maciej, Maciej - jesteś tu jeszcze? Ja mam 173 wzrostu i 62 kg, i baardzo lubię wysokich facetów :) Skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×